Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9200. cici
2018. febr. 26. 11:14
Köszi a választ !
9199. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9198. - Cici)
2018. febr. 26. 10:58

Nem.

Kicsi hatás, kicsi lehetséges mellékhatás.


Kolbi

9198. cici
2018. febr. 26. 10:54

Sziasztok!

A dermaroller okozhat zsírvesztést ?

9197. Velvet67 (válaszként erre: 9195. - Sunflower777)
2018. febr. 26. 09:25

szoktuk mondani, olyanhoz kell menni, aki sok mindenhez ért, így nagyobb valószínűséggel azt fogja ajánlani, amire valóban szükségünk van, de így is érdemes egy másik orvos véleményét kikérni.



Ultratone arctorna nem segített? meddig jártál rá?


Mikor lesz a műtéted?

9196. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9194. - 16c96cb7a5)
2018. febr. 25. 17:36

Hozzám nyakbőr-fiatalításra nem szoktak jönni. Aki arcfiatalításra jön, az sokszor (30-40%) 3-5 év után kéri a nyakat is, mert olyan nagy lesz a különbség az arc és a nyak között.


Kolbi

2018. febr. 25. 17:22

Szeretném megosztani Veletek egy felismerésem.

Nagyon fontos, hogy mielőtt bármilyen beavatkozást csináltat az ember, a megfelelő helyen a megfelelő informárciókat megkapja, hogy egyáltalán milyen kezelésre is van valójában szüksége az ügyfélnek.

A személyes élményem:

Az utóbbi 1-2 évben elkezdett zavarni, hogy karikás a szemem és ráncosnak is láttam; a felső szemhéjam gyűrödött is.

Nem szerettem volna még felső szemhéjplasztikát ill. töltést, így Eyecell kezelés mellett döntöttem, mely sokat javított szerintem a helyzeten.

Sajnos az életmódot miatt a sötét karika egyre jobban zavart a szemem alatt, így utána néztem, hogy lehetne speciális töltőanyaggal ezen segíteni.

Hosszas gondolkozás után elszántan magam a beavatkozásra és bejelentkeztem a töltésre egy plasztikai sebészhez, aki felmérte az egész arcom állapotát.

ÉS:

A karikás szem fiatalítást töltéssel szigorúan tilosnak találta az esetemben ill. a járomív töltést is, ugyanis alsó szemhéjplasztika indokolt az elváltozás javítására.

Egyébként a felső szemhéjammal teendőt nem talált, szerinte az teljesen rendben van.

Azt hiszem tanulságos, ugyanis biztos vagyok benne, hogy ha nem plasztikai sebészhez mentem volna karikás szem fiatalításra, simán megcsinálták volna a töltést...

2018. febr. 25. 15:20

Sziasztok!

Én is csatlakozva az előttem szólókhoz, keresem a lehetőségeket az idő múlás nyomainak lassítására. Arcra még csak-csak talál az ember, de a nyak..és eddig sajnos azzal nem is foglalkoztam, mire odafigyeltem, már eléggé látszik. Plasztikát nem szeretnék még, marad a torna, én is belelkesedtem az arctornától, találtam nyaktornát is. Meg ezt a videót, vagyis receptet is. Tudom, h nem szabad csodákban hinni..de azért néha jó lenne.

Szóval erről a receptről és az itt bemutatott eredményről mi a véleményetek?

Gondoltam, kipróbálom. Következő hétvégén, hogy ha kiütéses v vmi allergiás reakcióm lenne, az el is múljon:)

De hátha nem.. ez hátha nem X aktás dolog, és hátha nem olyan igazság, ami "odaát" van??:))) vagyis hátha ideát is működik:)

[link]

9193. Rozibaba (válaszként erre: 9192. - Velvet67)
2018. febr. 25. 14:50
Feltétlenül, örülök, hogy rátaláltam a fórumra😊nagyon jó lett volna korábban.Körültekintőbb vagyok, minden másban ezek szerint.Köszönöm!
9192. Velvet67 (válaszként erre: 9189. - Rozibaba)
2018. febr. 25. 14:00

Tudom mit érzel. Míg fiatal és szép az emberlánya, addig meg sem fordul a fejében, felette is ketyeg az idő:)

Megtanultam mindennek utána kell nézni, az internet csodálatos dolog ebből a szempontból is, de ez sem garancia jól döntünk-e, mert szerencse is kell hozzá. Volt hogy egy két hülyeségbe én is belefutottam, mint pl. a Hifu. Akkor ez még nagy újdonság volt.

Ha odafigyelsz magadra + szerencsés alkat vagy jócskán lelassítható az öregedési folyamat. Gyere gyakrabban és oszd meg velünk a tapasztalataidat te is ;)

9191. Velvet67 (válaszként erre: 9190. - 2af282e602)
2018. febr. 25. 13:00
kis ideig jártam arctornára tudom, hogy nagyon jó. Ha testet lehet izmosítani, akkor az arcot is. Örülök, ha este a napi arcápolási rutinomat megcsinálom, amit soha nem hagyok el. Tornával az a bajon, mire oda jutok, addigra nincs kedvem már semmit sem csinálni, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Most megfogadtam újra nekiállok majd.
9190. 2af282e602 (válaszként erre: 9188. - Velvet67)
2018. febr. 25. 12:35
Valóban. De azért ő biztos csinálja. Kipróbáltam. És izomláz van az államban és a nyakamban. Pedig én arctornazom. Csak mást.
9189. Rozibaba (válaszként erre: 9187. - Velvet67)
2018. febr. 25. 08:17

Kedves Velvet!


Köszönöm az őszinteséget, igen, sajnos már nincs visszaút.Remek lecke, maradok a természetes úton , szurkolok, hogy megússzam kevésbé durva leépüléssel.Rozi

9188. Velvet67 (válaszként erre: 9178. - 2af282e602)
2018. febr. 25. 08:05

jó sok videója van:)

vajon hány éves lehet? az ő genetikájuk sokkal jobb mint az európai nőknek.

9187. Velvet67 (válaszként erre: 9184. - Rozibaba)
2018. febr. 25. 07:54

Reméljük te leszel az a ritka kivétel,akinek előnyére vált a kezelés. Ne stresszelj ezen, sajnos változtatni ezen már nem lehet.

kb. ebben a korban kerültem én is ide (bő 4 éve), ekkor kezdtem el látni a változásokat az arcomon.

Kezdj el arctornázni, retinol, enyhe BHA vagy AHA vagy glycolsavat építs be a heti/napi arcrutinodba, enyhébb kiadás jó mechanikai peeling helyett is.

Ha valahol zsírhiány lépett fel hiauluronnal szépen lehet korrigálni.

Kezd el fotózni magad szemből/oldalról. Jól tudod magadnak dokumentálni a változásokat. A kép nem hazudik, - persze szépség funkció nélkül- :)

9186. Rozibaba (válaszként erre: 9185. - Szédült-napraforgó)
2018. febr. 24. 21:30

Kedves Napraforgó!

Köszönöm gyors és korrekt válaszod😊

A kerekarcú típus vagyok, épp ezért ajámlották ezt a kezelést.Ellenben sportolok.Akkor abbahagyom és hízok helyette, hogy legyen tartalékom, amikorra kell🙂

9185. szédült-napraforgó (válaszként erre: 9180. - Rozibaba)
2018. febr. 24. 20:35
Az első hónapokban jellemzően javulás van, mert van egy azonnali szövet összerántó hatása a kezelésnek. Viszont, ha zsírt ért a kezelés, akkor annak negatív hatása 4-5 hónap után kezdődik, amikor szépen épül le a zsír. Én többeket ismerek, akik csináltatták, nekik velem együtt ez történt. Ha szép telt a pofid, akkor lehet, hogy nem lesz gond, mert jut is marad is. Ez általában az amúgy is soványabb arcú egyéneknél durva.
9184. Rozibaba (válaszként erre: 9182. - Velvet67)
2018. febr. 24. 18:34

Kedves Velvet!

Nem tudom.11 soros , új típusú kezelő

9183. Rozibaba (válaszként erre: 9181. - Anyucica45)
2018. febr. 24. 18:32

Kedves Anyucica45!


Én 46.Sosem mernék vágással-szúrással-idegen szálakkal, anyagokkal végeztetni semmilyen beavatkozást, ezért döntöttem emellett.Még éppen csak kezdtem petyhüdni😊gondoltam késlelteti.

Nincsenek irreális elvárásaim, de azt nem gondoltam, hogy árthat.Neked mikor történt? Volt pozitív változás is?

Köszönöm!

Rozi

9182. Velvet67 (válaszként erre: 9180. - Rozibaba)
2018. febr. 24. 17:53
hány lövést kaptál azt tudod?
9181. anyucica45 (válaszként erre: 9180. - Rozibaba)
2018. febr. 24. 17:47
Nekem is volt miatta volumen vesztésem, de nem feltűnő. Csak hát pont ott, ahol feszesebb bőrt szerettem volna. Szóval én látom, más csak azt, hogy picit nyúzottabb lettem. De nekem jó ideig úgy tűnt, jó lesz, nem ilyen rövid idő alatt jelentkezett a probléma
9180. Rozibaba (válaszként erre: 9177. - 2af282e602)
2018. febr. 24. 15:45

Kedves Tiszike!


Nagyon köszönöm.Nem tudom, hogy ugrottam bele, késő bánat.Új generációs 3d, drágán.Nem kozmetikusnál, sajnos.Eléggé megkeseríti a napjaimat, és rettegek.Hát...minden más esetben több hàttérinfot találok, erről alig.Ezt a fórumot pedig nem ismertem sajnos.Rozi

9179. Velvet67 (válaszként erre: 9176. - Kira2424)
2018. febr. 24. 12:10

huh... szerintem minden kezelésnél a legrosszabb felépülési időt kell venni...

nekem anno pár szálat húztak be cogból, utána mehettem vásárolni, de hallottam olyan is, akinek sminkelni kellett magát 1-2 hétig, mert bevérzett. Olyat is láttam akinek látszottak a szálak.


Silhouett soft ennél komolyabb beavatkozás, szerintem bő egy hétig nem terveznék társasági életet. Igaz akinél néztem ezt a kezelést ő azt mondta 2-3 nap múlva nem látni... biztos van akinél nem látszik, de tapasztalat többnyire pár napot kell rá tenni tartaléknak. Nem tudni előre hogy fogsz reagálni. Ha oldalanként 2-2 szálat is húznak, akkor pláne. Szóval ha nem akarod tudjon róla, legyen egy b terved is! :)


Tavaly tavasszal egy szerencsétlen hialuronos töltés után 2-3 hétig voltam monoklis. Pedig nem lett volna szabad...-elvileg-

2018. febr. 24. 10:57

Egy kis arc torna . Áll nyak.


[link]

9177. 2af282e602 (válaszként erre: 9175. - Rozibaba)
2018. febr. 24. 10:56
Ha szerencséd van akkor semmi nem fog történni. Ha meg jól csinálták akkor kicsit kiszedi a zsírt az arcodból és itt ott. Hol csinálták? Kozmetikus vagy valami komoly helyen? Azért a világ történelmében biztos volt valaki akinek hatásos volt. Azért ne pánikolj.
9176. kira2424
2018. febr. 24. 09:14

Akinek volt Silhouett soft szálbehúzása , 2 nap után mennyire volt vállalható az arc?

Őszintén szólva, szeretném megcsináltatni, de a párom azt mondja most még ne. Így nem szeretném, ha rájönne. Kedden csináltatnám és legkorábban csütörtökön találkoznánk. Jujj. Tudom nem szép dolog, de... 🙈🙈

9175. Rozibaba
2018. febr. 24. 04:44

Kedves Lányok! Két napja voltam HIFU teljes arc kezelésen.Teljesen bepörögtem, mert azon kívűl, hogy keletkezett két kidebb horpadás az arcomon két oldalt, a pofacsont alatt, nem érzek mást

Utólag látom csak s sok negatív hozzászólást, teljes a pánikom, nem alszom két napja.Segítsetek, valakinek volt ilyen kezelése? Elváltozott az arca?

2018. febr. 22. 19:37
BELKYRA: 5 hete belevágtam a kezdődő tokásodásom kezelébe Belkyra- injekcióval. Az orvosom két kezelést javasolt. A másodikat nyolc hét után lehet legkorábban felvenni. Azt mondta, hogy az első az nem hoz szemmel látható eredményt, majd csak a második. Úgy gondoltam, hogy majd a második kezelés eredményét elérve csinálok egy naplót az egész folyamatról- egyáltalán ha lesz miről- ugyanis már kezdtem pesszimista módon hozzáállni ezekhez a műtét nélküli "csodakezelésekhez". Viszont nem várt módon, nekem már az első kezelés is eredményt produkált, még ha nem is fergetegeset, így megosztom veletek, hátha hasznos lehet még valaki számára. Nem tudom, hogy mi lesz később, mi lesz hosszú távon, de most itt tartok. A napló nyilvános.
2018. febr. 22. 17:01
köszönöm!
9172. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 9166. - Szédült-napraforgó)
2018. febr. 22. 17:00
köszönöm:)
9171. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 9170. - Anyucica45)
2018. febr. 22. 16:52

Én is jártam arctornára, és jó volt. Csak aztán a hyaluron töltést hamarabb kivitte volna, ezért abbahagytam. Mert ugye a töltés sem olcsó..

Látszott a hatása, csak pontosan, az árkocskákat az sem szedi teljesen rendbe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook