Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós kontra meny fórum

Anyós kontra meny (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. dec. 6. 17:19
Még annyit tőlünk 40 km-re laknak....
2009. dec. 6. 17:18
Most kidühögöm magamat, de ha nem tépem meg, kutya legyek..a story a következő...a férjem egész éjjel dolgozott, de azért kitalálta, elviszi a lányomat az anyjáékhoz, mert a közelmúltban volt a gyerek névnapja és felakarja köszönteni, na meg jár a mikulás is..mondtam neki kialvatlanul sehová nem mész egy 2.5 éves gyermekkel, erre értük jött a férjem apja. Elmentek, még nem jöttek haza, mert most aludt el a lányom. Mire hazaérnek lesz 8 óra, a gyermekem nyűgös lesz, fáradt. Én ma dolgoztam, de a férjem bármit megtesz, hogy az anyjának a kedvére tegyen. A haját kicibálom a büdös vén k....-nak, a fiát meg hazazavarom!!!!!!!!!!!
2009. dec. 5. 22:23
sziasztok!adjaTOK TANÁCSOT MIT CSINÁLJAK.ÍRTAM,HOGY ANYÓS MEGCSINÁLTA A BOTRÁNYT A KISFIAM ELSŐ SZÜLINAPJÁN...AZÓTA NEM JÖTT...MA ITT VOLT S ÚGY TETT MINTHA SEMMI NEM TÖRTÉNT VOLNA.mIT TEGYEK?EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB,BÁRMIT TESZ SOSEM SZOL NEKI SENKI SEMMIÉRT,HADJÁK HOGY AZTÁN MENYJEN MINDEN TOVÁBB MINT ELŐTTE.Páromnak mondtam azért annyit mondjon neki,hogy jöhet unokát látogatni,de soha többet ne merjen még csak hangos szót sem elengedni nálunk.Ő erre persze..jó jó,ha legközelebb cirkuszolni merne elküldöm.Miért nem szól neki most,hogy érezze nem tehet meg bármit főleg nem következmények nélkül.?néha nem is tudom melyikük a hibás,anyós mert állandóan feszkózik vagy a párom,mert hagyja.Mert elvileg hogy hagyja hogy úgy tegyen mintha semmi nem történt ezzel ráhagyja,nem?
2009. nov. 21. 14:26

Hogy egészen kerek legyen a sztori...


Egyszer a férjem felháborodva mesélte egyik munkatársának a szüleiről, nem hajlandóak pár hétre megőrizni a gyerekeket, hogy a szülők egy kicsit kikapcsolhassanak. Sőőőt, nem hajlandóak még heti 1-2 alkalommal sem a gyerekekért iskolába, oviba menni, és utána egy pár órára megőrizni, mert mindig más dolguk van.


Erre mondtam, hogy szerintem a nagyszülőket is meg lehet érteni. Becsülettel felneveléték a gyereküket, segítettek mindenben, hogy önálló életet kezdhessenek. Van, aki ezek után szeretne magával foglalkozni, mielőtt még sírba kerül és amíg aktív. Az én nagyszüleim imádtak velünk lenni, nem volt nekik nyűg, hogy vigyázzanak ránk, de meg kell érteni, ha valaki másként gondolkodik. És aki vállalja a gyereket, annak a felelősége, hogy megoldja az összes vele járó problémát, nem a nagyszülőkre kell mutogatni.


Erre ki is kelt magából a férjem. Bele se gondolt, hogy valaki a saját gyerekei után nem akar többet nevelni, mert náluk állandóan azt kell hallgatni, hogy csináljunk unokákat :P


Szóval, ha nem állok ki már most a saját életemért, hanem csak mosolyogva bólogatok, hogy persze, persze nevelgetek majd én is, annak duplán rossz következnénye lenne.

2009. nov. 21. 14:00

Még csak pár oldalt olvastam el. Azt mindig tudtam, hogy ilyen problémával nem vagyok egyedül, sőt pár bejegyzés alapján már egész "szerencsésnek" érzem magam :))


Nálunk az a helyzet, hogy a férjem egyszerűen elfogult, ha a szüleiről van szó. Ő azt mondja, hogy én sokszor arrogáns vagyok, csak észre sem veszem, mert nem kellene mindig nyíltan és őszintén rázúdítani a véleményemet másokra. Szerintem meg egyszerűen neki rossz a taktikája, mert mindig mindenre mosolyogva bólogat, hogy úgy lesz, aztán ...szik megcsinálni a megbeszélteket. Sokszor annyira nem is figyel oda az anyára (sem), hogy mikor számon kérés van, azt sem tudja miről beszél a másik fél. Engem ez bosszant két okból is: először is, amit ő nem csinál meg, az rajtam lesz számon kérve; másodszor engem bánt mikor velem ugyanígy viselkedik, ezért nem tudok jó szemmel nézni erre.

Utálom, ha valaki mosolyogva igent mond mindenre, aztán meg elfelejti azt is, hogy a világon vagyok. Ez a gyomorforgásom azt hiszem azért is van, mert ki nem állhatom, ha valakinek azt mondom, hogy ha lehetőségem van rá, rendben, ezek után a lehetőség nem megfelelően alakul, és jönnek a "de megígértedek". Pedig nem, én nem ígértem semmit. Csak olyat ígérek meg, amit tényleg tudok tartani, vagy ami tényleg fontos, és ha kell a kőfannak is nekirontok, hogy véghez vigyem.


Nemrég az volt a bűnöm, hogy nem hagytam rá anyósomra, mikor azt mondta, hogy a sógornőmék számítanak majd ránk, mikor kb. fél éves lesz a gyerekük, hogy vigyázzunk rá, mert sógornőm dolgozni akar, meg muszáj is lesz neki a pénz miatt. Megmondtam kerek perec, hogy ez nem elvárható, mert nekünk is van épp elég tennivalónk, és egyszerűen nem fér bele az időnkbe. (Azt már csak hozzágondoltam, hogy minek vállal be gyereket, ha nem tudja eltartani. Nálam ez a téma nagyon aktuális, mert többek közt anyagi okokból nyáron abortusz mellett kellett döntenem.)

Először azt kaptam a férjemtől, hogy nem kellett volna ilyet mondani. Aztán megkérdőjeleztem, hogy pl. ő hogy gondolta, hogy heti rendszerességgel vigyáz rá, mikor van egy munkahelye, egy másik ügyön is dolgozik, hogy meg tudjon szabadulni a mostani munkájától. Na igen, erre kummogott, aztán rámondta, hogy jó, de nem így kellett volna.

Mindenesetre mikor hazamentünk, megkérdeztem szemtől szembe az anyósomat, mondtam-e én valami rosszat. Azt mondta, hogy nem. Végül pár nap múlva kiprovokáltam a férjemtől, hogy megmondta neki az anyja, mennyire megbántottam, csak nem akart megsérteni. Hát, akkor főjön a levében! Mind a kettő! Ha nem muszáj, be sem teszem a lábam hozzájuk. Kedves vagyok vele, de kikerülöm.

2009. nov. 21. 11:27
Laktunk náluk is kb egy évet. Mondanom se kell, hogy ha én nem főztem, akkor nem ettünk. De ha főztem, meg tudta kritizálni. Ja, ha ő főzött akkor tuti olyat amit utálok. És ha mondtam, neki, hogy szóltam, hogy nem szeretem....egy hét múlva ugyan azt főzte...
292. dinamo
2009. nov. 21. 10:53

Sziasztok!

Segítsetek nekem, nektek hátha van valami jó ötletek!Én is anyós problémával küzdök, csak én nem úgy mint ti!Én nagyon jól megvagyok a az anyósommal szeretem kedves aranyos, viszont a párom nem!Gondoltam ti nők hátha tudtok valami tanácsot adni, hogy mit tegyek!Sajnos édesanyámnak nagyon rossz természete van, nem gonosz sose szidta a páromat, nem mondott rá soha rosszat, csak alapvetően morcos természet és állandóan pofákat vág mindenre!A párom ezt nehezen viseli(rosszul esik neki és haragszik ezért), a párom életem szerelme nagyon jól megvagyunk, szeretem és mindent megtennék érte, pontosan ezért kérek most tanácsot, hogy mit tudnék tenni annak érdekében, hogy neki jobb legyen, hogy ők megbékéljenek!Mert sajnos így gyakran előfordul az, hogy mi szólalkozunk össze édesanyám miatt, és ez nekem nagyon fáj, persze én megértem őt és tudom, hogy igaza van, de ezt a helyzetet meg kell oldani!Próbáltam már édesanyámmal beszélni, hogy mi a gondja erre a válasza az volt, hogy semmi nekem ilyen a természetem!Plusz azt tudni kell, hogy gyerekkoromtól kezdve nálunk mindig a bátyám volt a jófiú ő akármit csinált az jó volt amit én csináltam az rossz!Most is ez a helyzet amit én teszek az nem jó!Én már megszoktam ezt nem foglalkozom vele, de a párom nem őt zavarja, hogy édesanyámnak semmi nem jó amit mi csinálunk!Szóval tanácstalan vagyok!Az az igazság, hogy nagyon nehéz megfogalmaznom a gondomat, de remélem értitek mi a baj!Szeretném, hogy a párom és édesanyám "jóba" legyenek!Vagy legalább valami köztes megoldást találni, mert ez így elég szörnyű!Előre is köszi!

2009. nov. 19. 14:49

Te jó ég.

Az én anyósom ugyan ez. Olyan paraszt. Ő a törzsgyökeres pesti és lenézi az én szüleimet akik vidéken éltek régen. Ha megyünk hozzájuk, talán van egy kis főzelék, vagy maradt valami egy héttel azelőttről. A gyerekemnek nem vesz szinte semmit, csak a kötelezőkre. De majd ha az ő lánya szül. Az én gyerekem nem számít az unokájának, mert nem a fiacskája szülte.

290. 12as
2009. nov. 19. 10:03

MI ebből a szempontból a másik véglet vagyunk. Anyós szeret főzni, és tud is, és ha megyünk, mindíg pakol(kihangsúlyozva, hogy a fiacskájának)

Aztán multkor a párom mikor egyedül volt náluk, az anyja készített neki oda kaját, de ő véletlenül otthagyta az asztalon. Ebből persze botrány lett, még sírt is anyós, és azt állította, hogy direkt hagyta ott.. ÉS énrám haragudott emiatt is(gondolom azt hitte, hogy én mondtam neki)

Amúgy én is örülök, hogy főz, vagy hogy ad belőle, egy egy kedves gesztus. Szóval le a skót anyósokkal!!!:)

289. 35491a860f (válaszként erre: 288. - KisCsillag2)
2009. nov. 19. 09:44
Igen, az élet rendje ez lenne, hogy a nagymamák sütnek-főznek legalább az unokáknak, de mivel a legtöbbször a szülő viszi el az unokát a nagyszülőhöz, így egyértelmű, hogy a szülőt is illik megkínálni na süteményekből, nem igaz? Én azt vettem észre, hogy anyósom nagyon nem szeret főzni. Volt 3 olyan évünk, amikor minden ünnepnapkor, amikor hivatalosak voltunk hozzájuk vagy töltött paprika, vagy töltött káposzta volt. Én már szándékosan nem főztem itthon egyiket sem, mert megutáltuk volna, mert minden névnap, szülinap, húsvét, karácsony, stb. stb alkalmával anyósom csak e kettő valamelyikét főzte. Egyszer meg is kérdeztem a férjemet, hogy az ő anyja más ételt nem tud főzni, vagy nem ismer más ételeket? Akkor a férjem poénosra vette a figurát és jót nevettünk az egészen, de tudtuk mindketten, hogy azért nem főz más ételeket, mert ezt gyorsan összecsapja, a többi étel meg lehet, hogy túl macerás az ő számára és nagyon nem szeret főzni. Nem is ez a lényeg, de hogy süteményt sem süt soha, persze csak nekünk, mert a sógoréknak nagy tepsi zserbó jár minden ünneplés alkalmával. Persze a zserbót is meg tudom sütni magunknak, meg is fogom karácsonyra, nem vagyok anyósomra rászorulva és neki is vinni fogok belőle és meg fogom mondani, hogy bármilyen drága is a dió én mégsem sajnálom tőle. Mert ő mindig erre hivatkozik, hogy drága a dió, és ezért nem süti meg nekünk. Hát mindenkinek drága a dió, nemcsak neki, meg mindenkinek pénzbe kerül az élelmiszer nemcsak neki, mégsem skótoskodik senki sem rajta kívül. Sőt, az én anyám kevesebb pénzből él, mint ők, mégis sokkal többet adakozik, süt-főz nekünk.
288. KisCsillag2 (válaszként erre: 287. - 35491a860f)
2009. nov. 18. 23:02
hát nem tudom,nekem az volt az elképzelésem,hogy a nagymamák sütnek-főznek,alig várják hogy láthassák az embert és tele vannak szeretettel.Szerencsére az én anyukám ilyen is,de miért nem lehet hogy az anyós is ilyen legyen???miért jobb ellenségeskedni meg veszekedni?Én nem vagyok haragtartó tipusu ember,de az anyósra már nem vagyok többet kiváncsi!!Még a cirkusz után hívtam s ő rámcsapta a telefont...hát ilyet a csitrik csinálnak vagy még azok sem!!Ja,ha én veszem meg a kajához a belevalót akkor már megcsinálom én s nyugodtan megeszem otthon...de nálunk ez a veszély nem fenyeget,mert sosem hívott még a 2.5év alatt enni bennünket!
287. 35491a860f (válaszként erre: 286. - KisCsillag2)
2009. nov. 18. 10:16
Hát erről van szó. És az a baj, hogy anyósom is olyan, hogy hamarabb adna egy vadidegennek, mint nekem, tőlem sajnál mindent. Hát nekünk is pénzbe kerül az ennivaló, és olyankor mikor ő jön hozzánk vendégségbe én is mindig busásan költök kajára, hogy neki ebédet meg süteményt tudjak adni. De ha rólunk van szó és ha mi a férjemmel enni akarunk valamit, vegyem meg a hozzávalót és úgy hajlandó csak megcsinálni. Hát úgy én is megtudom csinálni, ha nekem kell megvenni hozzá mindent.
2009. nov. 17. 21:45
csak kapni szeretnek adni már nem.Az a lényeg.hogy minden úgy legyen ahogy ők megálmodták...Nekem barátnőm azt mondta ő már réges régen elküldte volna a pi...ba!JA,NEKEM IS AZT MONDTA ANYÓS,HOGY ÉN EL AKAROM VENNI TŐLE A FIÁT!Hát tévedésben van,mert ő akarja tőlem ugyanis már én s a gyerekeink a családja s nem ő.De nem baj,van kedves menyjelölt,majd ő kinyalja a kétszínü,alakoskodó valagát!Az ember még a szomszédnak is adna padlizsánkrémet nem a menyének!!!!dögök.
285. KisCsillag2 (válaszként erre: 284. - 12as)
2009. nov. 17. 21:38
szia.ha már kérdezte tőle és azt mondta semmi baja veled,akkor tuti felesleges vele leülni beszélni,mert neked is ezt fogja mondani.Pont úgy kell vele viselkedni mint ahogy ő veled s előbb utóbb kiugrik a nyúl a bokorból. Péntekig a kedves anyósom is ugyan ezt mondta ha férjem kérdezte mi baja velem.Úgy viselkedtem mint ahogy ő velem s látod azért csak kiderült mi a helyzet...igaz nem akkor s ott kellett volna feszkóznia,de legalább többet nem látom(remélem).Jön a karácsony,de sem én sem a gyerekem nem fogunk menni hozzá.Azt gondolom ha az első alkalom után nem tudjátok tisztázni a helyzetet...hát utánna már ne foglalkozz vele,fogadd el a helyzetet,mert csak magadat teszed tönkre nem őt.Ezek a nők nem érdemelnek egy kedves szót sem.Nekem is kisfiam van s utban a 2.,de nem gondolom,hogy ilyen leszek.Azt akarom,hogy szeressenek a fiaim is s a választotjaik is.
284. 12as
2009. nov. 17. 17:22
Köszi, hogy hozzászóltál. A párom apja olyan... szóval anyuka hordja otthon a nadrágot. Szerintem ő még a saját gondját se merné megmondani a nejének. Viszont a nagyival(páromé) nagyon jól kijövök. Lehet hogy majd vele elbeszélgetek, hátha felnyitja a lánya csipáját... A páromnak már mondtam, hogy nekem ez nem jó,de ő nem tud mit tenni. Kérdezte az anyját, hogy mi baja velem, de mindíg azt mondja, hogy neki semmi. És volt hogy rászólt, hogy ne viselkedjen így, arra meg azt mondta, hogy hát ő nem viselkedik sehogy:( Szóval erről ennyit
283. 12as
2009. nov. 17. 15:27

Sziasztok!

KÉrlek adjatok tanácsot!

Új vagyok még itt, és sajnos "anyós problémával" küzdök. Volt már egy sikertelen házasságom, ami anyós miatt ment tönkre, illetve, hogy a kisfia nem tudott a sarkára állni, és így mindenért én voltam a hibás, persze drága jó anyuci sose. Na mindegy, akkor azt mondtam, ha mégegyszer kapcsolatom lesz, csak olyan férfival, akinek vagy nincs már anyja, vagy nagyon messze él. Aztá megismertem az én drágámat, aki egy tünemény, vele minden ok. Elmeséltem a félelmeimet, hogy milyen tapasztalataim vannak ezügybe, és megnyugtatott, hogy az ő anyukájával nem lesz gond. Együtt élünk már majdnem egy éve, de nem lett igaza:( Az a gond, hogy az ő anyukája úgy tesz, mintha nem is léteznék.Eleinte mikor összeköltöztünk folyton hívogatta haza, úgy mint régen, hétvégére. Ha ott voltunk, akkor úgy kérdezett, hogy mikor JÖSSZ legközelebb(engem megse említ) Ha ottvagyunk náluk, akkor úgy kezel, mintha egy kivülálló lennék, nem beszél velem, hanem a család az én jelenlétembe olyan dolgokról beszél, amihez én tudok hozzászólni...

Aztán ha mégis szól valamiért(nagy ritka) akkor csak belémköt, illetve nem is, csak olyan ellenséges, a hanghordozása, a nézése, minden. Én mondtam a páromnak, hogy nagyon nem érzem jól magam náluk, és ő menjen, ha akar, de nélkülem nem megy, és elvárja hogy én is menjek. Az lett az eredménye, hogy nagyon ritkán haza a szüleihez, vagy ha megy, akkor engem is mindíg rászed, én persze adok egy újabb esélyt anyósnak, de mindíg csalódok. És ez nekem egy nagy kudarc, sokáig rossz kedvű vagyok miatta. Most meg jön a karácsony, és már időbe elkezdték hívogatni a fiúkat, hogy menjen haza karácsonyra(persze engem nem említenek, mintha nem is léteznék)

MIT CSINÁLJAK?? Tanácstalan vagyok:(

2009. nov. 16. 21:14
hát igen!És akkor van poája azt mondani egyik anyós sem viselne el ennyi mindent mint ő,én meg mondtam neki,de egy meny sem!!!!remélem többet nem jön hozzánk.Soha többet nem hívom semmilyen családi eseményre ,aki nem tud emberek között viselkedni az menyjen állatkertbe,mert oda való.Miért kell az anyósoknak megkeseríteni az ember életét????persze vannak kivételek csak sajnos nem a milyeink azok:(
281. 3a92f8d690 (válaszként erre: 280. - KisCsillag2)
2009. nov. 13. 23:26
jajjj de sajnálom ilyen állatot még titeket sem néz semmibe:-((Pláne a szülinapos babát
2009. nov. 13. 23:19
hahó,meghalt a fórum???????????Na én feldobom:(Ma volt kisfiam szülinapja,tök jól ment minden...anyumék,torta,nevetés,egy maszat gyerek a tortától!Megérkezett anyós,vett a gyereknek egy játékot ami kb 1 év mulva lesz aktuális..mindegy,örültünk neki(úgy tettünk).Egyszer csak belémált mert én a saját lakásomban ki mertem menni a konyhába s azért,mert én őt utálom.Na,innen nem álltunk meg a lejtőn...hogy én miért alszok délben az 1 éves gyerekemmel,aki mellesleg elég sokat van fennt éjszaka s mellé még 18hetes várandós vagyok ...na mindegy szóval ez van !Ja,meg ,hogy én pizsamában voltam amikor ő itt volt.S ,hogy én el akarom venni tőle a fiát,de a végén már a fia is hazug szarkeverő volt.Tönkretette a kisfiam szülinapját,pedig olyan jól érezte magát egészen addig,amíg ez a f..z meg nem jött.Nem akarom látni sem,s a gyerek közelében sem!!!!Ja,igen és még hazudozott is...s amikor mondtam neki az előbb még ezt letagadta,miért hazudik..csak habogott s hajtotta a magáét.Nem fontos neki az unokája,mert akkor nem tette volna tönkre a szülinapját.Undorító.Miért kell így viselkednie?Én sosem szoltam neki semmi rosszat,inkább lenyeltem,ő pedig már nem először csinálja ezt,utoljára az én szülinapomat tette tönkre.
279. Rebus79 (válaszként erre: 278. - Tavirozsa74)
2009. okt. 5. 12:00
Egyetértek.ISTEN NEM VER BOTTAL!!!
2009. okt. 5. 09:57
azt szoktam mondani hogy mindenkit utoler a sorsa.anyosom tegnap korhazba kerult mert zsibadt a bal oldala.ott magallapitottak hogy koszotu er problemak vannak es holnap kateterezik.nem vagyok rosszindulatu ember de isten nem ver bottal!!!!
277. tavirozsa74 (válaszként erre: 276. - F9327fb90d)
2009. okt. 3. 18:00
koszi az eggyutterzest nagyon sok zsiroskenyeret ettem en miatta hogy a gyerekemnek tudjak mit enni adni meg tudjam ruhazniszerencsere nagyon rendes a parom mindenben melettem all.de tul vagyok rajta naggyabol de soha nem felejtem el a szemet huzasait es akkor lassam amikor a hatam kozepet.
276. f9327fb90d (válaszként erre: 271. - Tavirozsa74)
2009. okt. 2. 21:19

Azt hiszem én meghúzom magam ...

Az én probémám anyóssal ehez képest semmi.

Lehet hogy még jó is hogy ritkán találkozunk?:)

Nem irígyellek!

De azt az embert akinek piára jut pénz de csekkekre nem azt nem sajnálom.Jó is hogy elvetted tőle a fiát!Szegény párodnak még mennyi adósság lenne a nyakában...

275. c8772e855b (válaszként erre: 274. - Buhu bahu)
2009. okt. 2. 13:24
Az első mondattal egyet értek!!!Igaz,felőlem élhet 100 évig is csak minket hagyjon békén!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 2. 01:51

egy anyos legjobb ha porhanyos

ES NEM VAGYOK UNDOK, TONKREBASSZAK AZ EMBER ELETET!

TERMESZETESEN TISZTELET A KIVETELNEK!

HA EN IS ILYEN ROMLOTT LESZEK FEJBELOVOM MAGAMAT

273. Leoborta (válaszként erre: 272. - Tavirozsa74)
2009. okt. 1. 22:30
Erre csak annyi, hogy parazita.
2009. okt. 1. 15:15
nekem 1 kisfiam van de ha megno soha nem azt fogom figyelni hogy hol es mennyi penzel tudom lehuzni a gyerekemet mert az en anyosom mind a 4 gyerekevel ezt csinalja a mai napig.igaz mi mar kiestun abbol a bizonyos"kosarbol"hala istennek.o azert szulte a gyerekeit hogy ha felnonek ok tartsak el a szuloket mert ez nekik termeszetes dolog
2009. okt. 1. 15:08

sziasztok

en 2000 januarjaba koltoztem ossze a jelenlegi parommal.Ok 4 vannak testverek. nagyon szegeny korulmenyek kozott elnek a mai napig is anyosomek.a parom volt az 1 fiu aki kirepult ottonrol.osszekoltozesunk 1 honapjaba "draga anyosom"megornyekezett minket hogy nem -e tudnank kisegiteni a 2 honapba ugyszinten persze segitettunk rajtuk mert nagyon szerncsetlenek es sajnaltam oket de mondtuk hogy nem tudunk tobbet adni mert kelett a hazra.azutan par honapra ra jott hogy nem-e mennenk el kezesnek nekik de ne feljunk bizzunk bennuk mert kifizetik.pesze a parom elment kezesnek gondolom ki talaljatok hogy mi tortent ez utan.a kisfiam par honapos lehetett es a ferjem fizetesebol havonta kb.20-25 ezer ft vontak le ami nekunk nagy ervagas volt.emiatt nagyon sokat idegeskedtunk parommal es amikor anyosomnak emlitettuk a doldot hogy jo lenne ha visszafizetne mert a pelenat nem tudjuk megvenni a gyereknek akkor meg en voltam a szemet hogy en nem ertem meg hogy ok milyen szegenyek.vissza fizette kb fel ev alatt amit a paromtol 2 honap alatt vontak le.a jobb megelhetes remenyeben dunantulra koltoztunk a kis csaladommal.mivel anyosomek olyan szerencsetlenek es tanyan laktak megkertek minket hogy nem-e koltozhetnenek be a lakasunkba addig amig nem tudjuk eladni.en persze megsajnaltam oket de kar volt.eggyik nap a birosagrol kaptam levelet hogy fizessek be 150.000ft a gazelmaradas miatt.jelzem mielott elkoltoztunk minden csekket kifizettunk.mikor felhivtam oket mar ordibaltam veluk hogy mi ez de mintha a falnak beszeltem volna a fuluk bottyat sem mozgattak.persze 6 havi reszletbe kifizettul kb 2 honap mulva jott 1 ujabb birosagi papir hogy 56000ft vizszamla elmaradast fizessunk ki ezt is kifizettuk de ok 1 vasat sem adtak bele persze.azota elkoltoztek szerencsere a hazunkbol igaz ha mar mindent kikapcsoltak.azota nem beszelunk veluk ennek mar majd 3 eve.persze ennek is en vagyok az oka mert en elvettem tole a fiat es nem ertem meg az o helyzetet hogy milyen szegenyek de jelzem en amiota ismerem mindig dolgozott csak az a baj hogy azt el is itta.az unokaja 7 eves se szulinap se nevnapjan fel nem koszontotte soha de meg a fiat sem mondvan hogy"tudod kisfiam nagyon szegenyek vagyunk"soha nem vartam el hogy vegyen valamit de nekem ne mondja azt hogy 1 sms nem tud kuldeni soha.na az en anyosom ilyen rendes ember.

2009. okt. 1. 14:16

Nem akarok ilyen lenni!!!!!!!!!

A férjem mindíg kérdezi anyóst,hogy mikor jön már az unokájához.Erre az a válasz,hogy menjünk mi.

Nagyon bántja,hogy ilyen az anyja.Mondtam,hogy ne tukmáljuk már rá a gyereket.Szeretjük elegen a családból nem kell erőltetni semmit.Ha jön jön ha nem nem.Ennyi.

269. Rebus79 (válaszként erre: 268. - F9327fb90d)
2009. szept. 30. 17:48
Ugye mi nem leszünk ilyenek?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook