Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós kontra meny fórum

Anyós kontra meny (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. aug. 23. 21:42

anyós tehet bármit őneki minden meg van bocsájtva,mert szegénynek rossz napja volt,de tud ám ő kedves is lenni.Az én párom sokáig ezt nyomta.Sosem szólt semmiért,mert "láttam rajta,hogy már görbül a szája",nálunk ez ment nagyon sokáig.Azután amikor már komolyan nekemállt anyós és az sem izgatta hogy várandós vagyok a férjem mindíg kummogott neki valamit,hogy fejezze be ,de semmi konkrétum,szánalmas volt!Utánna mindíg jól összevesztünk,mert nem állt ki mellettem.Mondta,hogy túllihegem a dolgokat.Egy időben amikor anyóssal szemben nekem adott igazat,mindíg hozzátette "persze,hogy mellette állok,hisz ő a feleségem,vele fogom leélni az életem anyu".

De amikor anyuka elment,mindíg őt vétte ha szóbakerült,mondván ne szőjek összeesküvés elméleteket(hozzáteszem mára minden beigazolódott)At utolsó akciónál nem vártam meg,hogy megvédjen vagy kiálljon mekkettem vagy egyálltalán bármit is tegyen,megvédtem magam és a gyerekeimet.Mára a férjem is tudja a 3 év alatt végig igazam volt az anyjával kapcsolatban,de nagyon nehezen jutottunk el idáig,szörnyű idők voltak sok-sok veszekedéssel:(Most,hogy páromat nem tudja befolyásolni jöttek a rokonok(párom öcsse,sógornő,nagymama...stb)szóval bár párommal már nem vitázunk s anyóst is elkerüljük,de az egész rokonsága utál bennünket,mert anyós össze-vissza hazudozik,pedig nem is ismernek,alig néhányszor találkoztam a rokonokkal,mondjuk nem is kiváncsiak ránk.A 2.fiam megszületett,de még férjem egyik rokona sem nézte meg még a korházban sem(kivéve apóst meg az ő édesanyja meg anyós 1szer).Nem is nagyon hiányoznak,de hogy egy életen át gyülölködni valakivel úgy hogy igazából nem is ismerem azt az embert...hát ezért nem értem sógorékat sem ,nem is nagyon találkoztunk még,nem tudják megmondani anyósnak,hogy azért még ők idejönnek mert ő nem bír viselkedni,nem?Hozzáteszem ő a nagyobbik fiam keresztapja.

417. Mucika 84 (válaszként erre: 416. - KisCsillag2)
2010. aug. 23. 15:20
Az helyzet, hogy nem tesz olyan dolgokat amiket súlyosnak mondanék!De éppen eléggé belemászik az életünkbe!De a páromat mivel ebben nőtt fel ez nem idegesíti mint engem!Na jó időnként azért őt is dühíti, de nem tartja elviselhetetlennek!Ezért nem érti én mért mondogatom mindig!A minap pont azt mondta, hogy hisztis vagyok csak annyi az égész!Meg hogy majd megszokom!De már 2 éve anyukájával élünk!Nem hogy nem szokom meg már, hanem egyre inkább kiakadok!:(
2010. aug. 23. 14:32

na én tegnap beszélgettem a leendő sógornővel s mondta hogy sajnos nem nagyon tudunk jóban lenni,mert anyós elvárja,hogy ha vele jóban akar lenni velünk ne legyen...na nem ezekkel a szavakkal,de ez volt a lényeg!jó nem?A vén d..g!

Mucika 84!:szerintem ez nagyon szörnyű és nagyon kilátástalan,mert a párodat nagyon nehéz lesz rávenni arra,hogy a sarkára álljon anyucival szemben.Súlyos dolgokat kell műveljen az anyja ahhoz hogy kinyiljon a szeme.

2010. aug. 23. 14:07

Örülök hogy leírtad a véleményed!:) Komolyan már attól kicsit jobban érzem magam, hogy valaki megért!

Az a helyzet, hogy a párom rettenetesen utálja a konfliktus helyzeteket és kerüli is, bármi áron!Ezért hagy rá mindent az anyjára és igaziból sokszor rám is!Pedig ez nem jó!Sokszor úgy érzem mintha nem lenne véleménye!Pedig van csak többnyire hallgat!Egyébként alaphelyzetben határozott ember és semmi baj nincs vele!De ha anyukáról van szó...Mintha nem is tudom...Valószínűleg az anyja belenevelte, hogy nincs ellentmondás anyunak!időnként azért óvatosan megmondja neki, hogy hülyeséget beszélsz anyukám, de ennél többet nem..

Mondtam a páromnak, hogy meg kell oldani ezt a dolgot!És ő azt mondta, hogy ha valami bajunk lesz ezután, akkor majd autóba ülünk és elmegyünk valahova!Én csak annyit kérdeztem hogy ez megoldás????Ő csak hallgatott!homokba dugja a fejét!Tudja hogy az anyja kiborító, mert őt is sokszor idegesíti, de mégsem tesz semmit!Próbáltam már kérni szépen is csúnyán is!Semmit nem ér!Valamelyik nap már odáig jutott az egyik ilyen beszélgetésünk, hogy mondtam neki, hogy egyszer anyuka felcsesz és költözöm!Na akkor mondjuk mondta, hogy majd valamit kitalál!


Egyébként meg nagyon jó a kapcsolatunk!Eljegyzésről, esküvőről és gyerekről beszélgetünk!Szóval csak az anyós problémát kellene megoldanunk valahogy!

Ha valamelyikőtök tudna valami jó módszert anyós kiiktatással kapcsolatban írja csak le bátran!

Cherry neked is köszönöm!Valószínűleg kipróbáljuk ezt a tovább maradós, téma elterelős dolgot is!

Mindenkinek anyósmentes szép napot!:P

414. Aniko19
2010. aug. 22. 17:46
Szia! Nem vagy egyedül az ilyen dolgokkal mikor jössz haza hol vagy hova mentek... Múlthéten nálunk volt párom a vihar miatt nem jártak a vonatok 1fél nappal később ment haza már ment a hiszti hogy mért nem tudott időben elindulni+ha kellett volna valami a boltból akkor mi lett volna. Persze van férje másik fia autójuk és jogsija is de inkább éhen hal minthogy elmennyen boltba ja és gyalog 5percre van1kisbolt ahova nem hajlandó bemenni. Volt hogy párom eljött és még aznap este haza kellett mennie mert nincs otthon cigi...ja és 40km-re lakunk egymástól. Most meg anyuka megfázott lázas és egyedül van otthon azt hittem párom szalad majd haza ápolni de most kivételesen nem. Ez van tűrni kell szeretem és a ő nagysága miatt nem akarom elveszíteni...
2010. aug. 22. 16:44

Sziasztok!

Betett nekünk ez a hosszú hétvége, pedig azt hittem majd most minden megoldódik!Hát nem...

A lényeg, hogy a párom azt ígérte nekem kb 1 hete, hogy ha anyuka megint bealakít, akkor beszélni fog vele!

Az alakítás nem maradt el!Viszont az hogy párom beszéljen az anyjával elmaradt,ahelyett jól összevesztünk!És most az a helyzet, hogy nekem el kell fogadnom, hogy anyuka ilyen, mert úgy sem lehet megváltoztatni!Nem lehet meg mondani neki, hogy mi bánt minket/engem, mert akkor csak hisztizni fog és különben sem ér semmit, mert 1-2 nap múlva újra ugyanolyan mint azelőtt!Kár energiát belefektetni ebbe a párom szerint!

Jó nem?!

A felújításba folyton beleszól, értetlenkedik!Az ajtó miért ott lesz?Miért arrafelé nyílik?Ő ezt nem érti,azt nem érti!Ez hogyan van az hogyan van!áááááá

A felújítás mellett azért néha jó lenne kicsit kikapcsolódni is!Csütörtök este séta a városban fél 11 körül már haza jöttünk, pénteken este Balaton parti séta és tűzijáték lesés 23:00-kor már itthon voltunk, szombaton este már inkább nem mentünk sehova!Ennek az oka egészen egyszerűen az, hogy anyuka mindent tudni akar!Hova megyünk, mikor jövünk,és a kedvencem tőle..."Kisfiam időben GYERE ám haza, mert reggel meló van, jön a kőműves és fel kell kelned!"

Na most szerintetek?????

A kisfia nem egyedül indult el otthonról, ott álltam mellette!Másrészt a kisfia 32 éves és ő hívta a kőművest!Nem anyuci felújít, hanem mi!Már nagyon elegem van anyukából!

ÉÉn hülye!Minek is mentem bele abba, hogy maradjunk anyukáékkal egy udvarban...

Most már késő bánat!Vessek magamra tudom....!Eddig még reménykedtem!Annyira idegesít már, hogy ha meghallom anyuka hangját elkap a harci ideg!

NNNaa most mit csinál???Itt sepreget az ablak alatt!Csak úgy dől be a por az ablakon!És nem szólhatok neki, mert az őő háza.....

MEgőrülök!!!

2010. aug. 20. 22:10
sokat könnyít ha a párunk mellettünk áll,ezt már én is tudo,mert szerencsére az én férjemnek is megjött az esze s tovább lát az orránál s már rég nem veszekszünk anyós miatt.Én azért nem szeretném ha a továbbiakban ide járna hozzánk,az a hangnem amit megenged magának nem emberi,kb sza..ba sem néz!.meg a gyerekeimet sem!!Neki csak a férjem lenne a fontos.Hát a férjem részéről amúgy sem beszélhatünk családról ,mert külön élnek s apóssal elég jóban vagyunk,így nem kell aggódni a családi békéért.Nekünk ez így jó,mert akkor vagyunk nyugodtak ha nincs a közelünkben.De természetesen mindent meg kell tenni a jó viszonyért addig amíg nem mérgesedik a helyzet odáig,hogy már menthetetlen.
2010. aug. 19. 22:43
engem is útál a férjem rokonsága,mert anyós össze-vissza hazudozik rólam,de már nem érdekel.Anyóst kitettem a házunkból,többett nem is jöhet s ha bárki jön s úgy viselkedik ami nekem nem tetszik szintén így fog járni.Hol van az előírva hogy nekünk menyeknek kell idegileg tönkre mennünk,mert az anyósok nem bírnak viselkedni?Persze minden anyós kedves meg aranyos mindaddig amíg valamiben nem mondunk neki ellent.Én az enyémet nem utálom,sőt volt idő amikor szerettem...ez elmúlt most már csak szánom és sajnálom,mert teljesen tönkretette az életét.Én a gyerekeim közelébe nem engedem,mert bolond.
2010. aug. 19. 15:41
sziasztok, nekem is van anyósjelöltem, és én is úgy éreztem, hogy többre tartja a sógorékat,mert nekik viszont jó állásuk van, van két otthonuk, meg nem betegek, nem úgy, mint a párom meg én, ja meg össze is vannak házasodva. Azt hittem egy időben, hogy versenyezni kell velük, hogy most ki a jobb. Az anyós elkezdett babaruhát vásárolni, na kinek lesz előbb? Aztán azt mondtam, hogy ez az egész élet nem egy verseny, vagy mifene. Ha ő többre tartja a sógorékat, akkor mondja csak, persze nem esik túl jól, de igaza van abban, hogy mi beteg létünkre soha nem fogunk ott állni, ahol a sógorkék, egyébként, meg szeret,és szereti a fiát is, csak nagyon, túlságosan is félti őt. De meg vagyok vele elégedve, ahhoz képest, ahogyan ezt az egész kapcsolatot kezdtük, végül is nem vele akarom összekötni az életem, nem? :-)
409. Aniko19
2010. aug. 18. 18:24
Még ö nem akar költözni csak az a baj ha betelik a pohár én nem megyek oda többet és akkor vége a kapcsolatunknak amit nem szeretnék mert nagyon szeretem de ez van a remény hal meg utoljára majd csak rendezödnek a dolgok. Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál!:-)
2010. aug. 18. 18:01
Egy biztos, hogy sajnos erre a párodat kényszeríteni nem lehet, erre már én is rájöttem. Az a baj, hogy ésszerű tanácsot én sem tudok mondani,mert a leírtak alapján és elmondásod szerint, anyuka sajnáltatja magát,ha nincs otthon a kisfia, és beszólogat neked,amikor ott vagytok. Két tűz között van,a 26 éves kor pedig még csak táncol a maradjak anyuéknál vagy próbáljam meg külön között. Amúgy ő szeretné?
407. Aniko19
2010. aug. 18. 17:47
Lehet hogy fiatal vagyok csak 2éve utazgatunk és én főleg ezért szeretnék összeköltözni... Örülök hogy nálatok rendezödtek a dolgok :-). Nekem is volt részem gyerekkoromban alkoholista szülőben csak nekem apám volt az tudom milyen az és hogy tönkre teszi egy család életét. Nekem apám meghalt és véget ért a rémálom. Anyummal élek és ő munkanélküli és csak azért nem költözök.
406. Aniko19
2010. aug. 18. 17:38
Nem kényszeríti rám senki én akarok önálló életet mindig önálló voltam mindketten háziasak vagyunk párom szakács én cukrásznak készülök nálunk és náluk is mi fözünk. Mindegy hogy külön magunknak vagy az egész családnak tesszük. Itthon is megcsinálom amit kell és pároméknál+még többet mert rosszul vagyok a kutya és macska szőrtől a lakásba a mosatlan edényektöl stb. Én még úgyis tanulni fogok kb4 évig. Szerencsére kapok pénzt ameddig tanulok és abból meg tudnék élni csak egyenlőre még itthon is vannak gondok.
405. 94786a70d9 (válaszként erre: 402. - Aniko19)
2010. aug. 18. 16:14
Egyszer neki is el fog jönni az idő,amikor el kell és el akar költözni, Te pedig 19 évesen még fiatal vagy ahhoz, hogy a háztartás legyen az első és hogy kiszolgáld a párodat egy olyan házban ,ami nem is a Tiéd. Persze legyél házias,de magadért, azért mert nem szeretsz kupiban élni, vagy meg akarsz tanulni főzni , úgy ahogyan az neked ízlik...Csak azt nem tudom és tudtam elfogadni, hogy egy lányra miért kell rákényszeríteni a háztartást, főleg 19 évesen. Gondolom rendet tartottál a szobádban, ha arról volt szó,akkor segítettél a szüleidnek...Ezt hozni fogja az élet,amikor majd külön élsz egyedül,vagy a pároddal. Ha meg gyerekeid lesznek,akkor meg végképp kialakul benned úgymond az "asszony". De ehhez a lányoknak is ki kell élni magukat, tanulniuk kell, karriert csinálni.Mert hát mikor, ha nem fiatalon. Mellesleg a fiuknak sem árt,ha házias, ha már a nők is pénzt keresnek.
404. 94786a70d9 (válaszként erre: 403. - Aniko19)
2010. aug. 18. 16:08
Javult a helyzet sokkal.Az anyjáért éveken át küzdött, gyereke kora óta,ebben egyedül maradt,mert a nővére elköltözött,csak néha jön haza.Úgy a helyes, ha a férfinak a gyerekei állnak első helyen, nem pedig a reménytelen eset anyja, úgy az egészséges, ha a gyerek kireppen és külön életet kezd,családostul,vagy anélkül.
403. Aniko19 (válaszként erre: 401. - 94786a70d9)
2010. aug. 18. 13:34
A parod mit csinalt nem beszelt az annyaval? Ti eltudtatok menekulni de az nem megoldas foleg a sajat lakasotokbol elmenekulni egy szulo miatt. Azota javult a helyzet?
402. Aniko19
2010. aug. 18. 13:22
Hát nem semmi! 26 éves. Már mondtam neki hogy elegem van és ha gondolja keressen magának egy olyan csajt aki mindenkinek megfelel oda költözik föz mos takarít van munkája. A héten azt is kérdeztem hogy az annyával kell most versenyeznem?+hogy nem az annyával akarok együtt élni és vele lenni de mindig csak kitérő válaszokat kapok +hogy ne csináljam ezt vele mert2tűz kőzt van és h nem tud mit csinálni az annyával. Már ő is tiszta ideg miatta de nem képes még elköltözni.
401. 94786a70d9 (válaszként erre: 400. - Aniko19)
2010. aug. 18. 12:59
Az én anyósom alkoholista,megkeserítette a fia gyerekkorát és jelenleg is keseríti az életét,egyben az enyémmel. Lelkileg fogságban tartja azzal, hogy "Ő beteg",persze ő is a fia fejéhez vágja a sok segítséget,amit anyagilag tudott nyújtani a fiának,csak azt nem veszi észre, hogy a fiának köszönheti az életét,mert egy párszor csinált olyan ostobaságot ittasan, hogy majdnem ottmaradt.Szülésem után felajánlott segítségét, hogy főz és ki tereget ,meg is kaptam a fejemhez 5 hét után ,hogy képtelen vagyok még arra is, hogy a ruhát leszedjem,amit ő ki teregetett...,iker terhes voltam, fájt mindenem, a vállaim és a nyakam izomgörcsben volt, szóval úgy le voltam épülve,mint akin átment egy kamion. És persze tapasztalatlanul egyből két hasfájós csecsemő...Jelenleg most is piázik valahol, egyszóval,az én anyósom emberileg egy hányadék,álszent és kétszínű. Hány éves a barátod? Amúgy,ha eljön az idő,akkor feltenném a kérdést a párodnak, hogy édesanyáddal tervezed a jövődet, ő vele akarod leélni az életedet, vagy a szerelmeddel?
400. Aniko19
2010. aug. 18. 12:44
Elég érdekes kijelentéseket tett mostanában mikor náluk voltam hogy a család nem tud még egy embert eltartani+hogy nem kötelezö vele jóban lenni +ilyenek. Mindig van valami ami miatt nem jöhet hozzánk ezt kell csinálni...+hogy milyen rosszul van. Ha nálunk van naponta 3-5-ször fel kell hívni anyucit. Saját fianak felhánytorgatta hogy felnevelte+eltartja tehát elég érdekes... Beki84 a te anyósod milyen te jóban vagy vele?
399. 94786a70d9 (válaszként erre: 398. - Aniko19)
2010. aug. 18. 12:24
Látom Te még elég fiatal vagy. Mivel mutattak ki a foga fehérjét és hogyan akarja magához láncolni szeretett kicsi fiát? :)
398. Aniko19
2010. aug. 18. 11:03
Sziasztok! 2 éve vagyok együtt párommal és leendő anyósom most mutatja ki a foga fehérjét maga mellé akarja láncolni a fiacskáját és az a baj hogy a párom haggya az van amit anyuci mond hát én +egyre nehezebben viselem és mostanában egyre több a vitánk is ez miatt. Nem tom mit lehet csinálni már utálok hozzájuk menni. Az a baj hogy még össze se tudunk költözni mert páromnak most nincs munkája én+még tanulok.
2010. aug. 17. 20:44

Az én szüleim is az ország másik felén élnek!És a kapcsolatunk elején nekünk ill. páromnak nem volt saját autója!El akartuk kérni anyósék autóját hogy hazamehessek a szüleimhez kicsit!Mert akkor pl már 3-4 hónapja nem voltam otthon!Erre anyósom közölte, hogy nem adja az autót, menjünk amivel akarunk mert ő megy haza az anyjához, aki a város másik felén lakik és hetente legalább 2-3 szor megy egyébként hozzá!

Nyilván a saját autóját akkor használja amikor akarja és annak adja akinek akarja, ez eddig rendben is van!Nekem az esett rosszul, hogy figyelembe sem vette, hogy én mióta nem voltam otthon és hogy vonattal kb 20 ezerbe kerülne kettőnknek az utazás...Meg állati sok időbe!Ezt egyébként többször eljátszotta velünk, de minden hétvégén nekünk is kellett mennünk az ő anyjához látogatóba!Volt olyan is hogy mentünk volna szintén az én szüleimhez!Le volt beszélve kéthete már hogy vihetjük az autót, erre indulás előtti napon közölte, hogy mégsem adja az autót!:S

És én sosem szóltam semmit!Mondván az ő autója!

Nem haragudtam rá csak rosszul esett és valószínűleg nem fogom elfelejteni!

Egyébként ma meg tök rendes volt!MEg azért általában is az csak néha defektes...Na szóval ma voltak apóssal vásárolni és meglátott egy kis plédet és meg is vette!Mikor hazajöttek hívott, hogy mutat valamit!Tök helyes pléd!Azt mondta, tudja hogy még nem nagyon tervezzük a gyereket(ami igaz is, ill.ő úgy tudja) ;)De hogy meglátta ezt a plédet és rögtön arra gondolt, hogy milyen jó lesz majd az unokának!:)

Jól esett!

Néha azt érzem jó nekem itt!Néha viszont tele szalad a hócipőm!Alapjáraton azért rendes, sak háttt időnként defektes csak...szóval nem tom...

Asszem ha legközelebb megbánt én óvatosan közölni fogom vele hogy mivel van bajom!Lesz ami lesz!

2010. aug. 17. 12:34
Ezzel a mi anyáinkat nézik le, mint ha ők nem nevelték volna fel a gyerekeiket.
2010. aug. 17. 08:35
Szerintem egyrészt jót akarnak, hisz már leélték életük nagy részét és vannak tapasztalataik. Én azt nem csípem,ha egy anyós azt hiszi,hogy amit ő csinál,úgy a jó, holott az anyukám is megtanított erre arra és én őt fogom követni,tetszik, nem tetszik és a fia is azt fogja kapni. Ha nem tetszik,akkor lehet menni anyuval leélni az életet.
394. 94786a70d9 (válaszként erre: 393. - Mucika 84)
2010. aug. 16. 12:58
FÚ. Szerintem nem utálnád ennyire, ha külön lennétek, sőt,szerintem tök jól meglennétek. Végül is csak kedveskedni akar és hozzátok tartozni.Bár biztos volt egy pár dolog,amibe bele szólt és oktatni akart.... Szóval nálunk volt olyan, hogy a téma után nézzük a tv.-t,párom bealudt,anyós kopogás nélkül jön a szobánkba,leül és tévézik!!!!! Szerintetek ez normális????? Épp eszű ember ilyet nem csinál!!!!!!! Nem ismeri az intimitás határát!!! Ki terigettem, ŐKELME át terigette a ruhákat!!! Ő csak meg akarja mutatni, hogy ...blablabla, hát nekem is van anyám én így láttam és így fogom csinálni és így csinálom már évek óta. Úgy állított be,mint valami semmire kellő,ráadásul ezzel az én anyukámat is becsmérli.
2010. aug. 16. 11:16

Tegnap este sokat beszélgettünk a párommal és azt mondta, hogy nem hajlandó albérletet fizetni sehol sem, ha már itt van ez!Sajnálja, hogy engem ennyire bánt az anyukája viselkedése, próbál majd kíméletesen beszélni az anyukájával!De azt meg kell, hogy értsem, hogy majd csak akkor tud neki bármit is mondani, ha épp tényleg tesz valami olyat!(Na mondom akkor arra nem kell sokáig várni!)

És hogy Ő nem akar összeveszni az anyukájával, ha egy mód van rá!Hát kíváncsi leszek!De reménykedek!


Ezt nem hiszem el!Most ahogy ezt írom...ááááááááááááááááááááá

Egyszer csak nyílik az ajtó már bent is van a kedves anyós és utána kopog!A sorrendre tessék figyelni!Jaaajj ő csak hozott egy kis leveskét!Meg ez kellene, meg az,meg azt szeretné tudni hogy, mikor megyünk ide meg oda!Mert lenne egy két levele amit fel kéne adni, meg összegyűltek a pontjai intersparba valók!És hogy a héten lejár az érvényessége és be akarja váltani és....blablablabla..!!!Hát mi vagyok én!

Először is szarok a leveskéjére!Mindig hoz!mindig valami piros leves zöldségekkel meg tésztával!MINDIG!De azt nagyon jól tudja, hogy én direkt nem főzök levest mert nem esszük meg!Nincs rá igényünk!De hát gyerekek levest enni kell...Meg hát a kisfiamnak.....blablabla

Nagyon unom már!

Bocsánat csak már azzal felhúzott, hogy kopogás nélkül bejött aztán meg rám zúdítja hogy mi kell neki!De nekik is van autójuk,meg imás kóvályogni, akkor nem tom miért nekem kell intéznem az ő dolgait!ááá

2010. aug. 16. 09:19
Mi is egy udvarban laktunk,pontosabban anyósom anyjával, a párom megvette, hogy családba maradjon a két külön álló házrész. Majd anyósom oda jött ápolni az anyját. Volt sok-sok veszekedés,mert anyósom mellesleg iszik elég rendesen én meg nem voltam hajlandó ennek a gyerekeimet kitenni,mellesleg kopogás nélkül átjárt hozzánk tusolni,számítógépezni,tévézni,mind ezt este 8-9-10-ig. Persze a szobánkban vannak ezek a műszaki cikkek. Szóval sok-sok cirkusz árán jelenleg most mi vagyunk albérletben,nem a sajátban, albérletben. Anyósomnak meg van egy három szobás kertes háza kiadva.Talán jövőre oda fogunk költözni,mert a lányoknak kell a tér, és inkább kapun belül legyenek és ott játszanak.
391. Mucika 84 (válaszként erre: 390. - 94786a70d9)
2010. aug. 15. 14:47

A lakásfelújítás miatt (aminek még a végére sem értünk), teljesen kiköltekeztünk!Tehát most semmiféle költözés nem lehetséges!A párom panelba nem hajlandó költözni, mást meg nem tudnánk megfizetni, még albérletként sem!Így jobb híján amíg másra nem telik maradunk itt anyósomékkal egy udvarban, de külön házban!:S

Pedig bár másként lehetne!A felújításba csak azért kezdtünk mert valószínűleg nem 1-2 év mire eljutunk oda, hogy sajátunk legyen!És hát addig kell egy "normális" fészek!

390. 94786a70d9 (válaszként erre: 389. - Mucika 84)
2010. aug. 15. 14:37
Van esély költözni? Jobb külön,egészségesebb. Én is tudnák mesélni,majd egyszer, ha egyedül leszek itthon.Meneküljetek!!!!!
2010. aug. 14. 17:32

Ja és még valami!Tudja nagyon jól, hogy meló után én ilyenkor ha haza jövök szeretek ledőlni kicsit!Nem aludni, csak 20-30 percet relaxálni!Tőle tanultam egyébként, mert meló után ő is ezt szokta és olyankor aztán senki ne csináljon semmit, pláne zajt az udvarban...

Na én úgy jöttem be mikor hazaértem, hogy megyek ledőlök kicsit!Letusoltam, kijöttem a fürdőből, felöltöztem, ez kb ilyenkor nekem max, de nagyon max 10 perc!Nos drága anyuka mit csinált!A szobám ablaka alatt játszott a kutyával!dobálja neki a labdát, kiabálja neki, hogy futás, meg ez az!De magában az is hogy a kutya elindul az eldobott labda után az is dübörgő!Na most szerintetek!De nem mertem neki szólni, mert hát végül is nincs még este!Olyan jó hogy van akik átérzik a helyzetemet!Ne haragudjatok, hogy így rátok zúdítom a gondjaimat, de ilyenkor kicsit megkönnyebbülök, úgy érzem tovább bírom!Aztán lehet mégsem!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook