Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós kontra meny fórum

Anyós kontra meny (beszélgetős fórum)


2009. aug. 5. 07:27

Abban biztos lehetszs,hogy Te lennél mindennek az oka.Nekem is addig volt nyugtom ameddig nem beszéltünk.

Hát miattuk lemondani az esküvőt..

Tegnap megmondtam anyóskának-átjött rizsért-hogy a sógornőm-gyerekek keresztanyja is átjöhet.Erre a férjemnek azt mondta,hogy én letámadtam.Na sejtheted!Átmentem tegnap,hogy mi van???Erre ő:ilyet nem mondott.Jajjjjjjjjjj,a sz.rt keverni azt tudja.Nem is érdekel.

Neked meg igazán ne legyen lelkiismeret furdalásod!

2009. aug. 4. 16:33

Nálunk meg addig furakodtak, mig a párom (aki tényleg soha az életben megnem sértené őket, ahogy anyuci elfingta magát mindig minden úgy volt, testvére nincs, csak az anyja, mert nevelőapja van,aki nem igazán törődött vele,egyfolytában csak üvöltözik rá mai napig)Addig furakodtak, hogy a párom sok idő után, de nagyon haragszik rájuk, és azt mondja megutálta őket...Persze ez nem igy van, de már az is valami, hogy teljes mértékben kiált mellettem, Habár ez normális..De azok után amiket megcsináltak velünk...húúú hát nem tudom..

Nem beszélnek több mint 3 hete, pedig ilyen még nem volt.Aki olvassa a naplómat ott le van írva minden, hogy mi volt..MIATTUK lemondtuk az esküvőt, engem a sárgaföldig lehordtak..

Olyan hülye vagyok, még ezek után nekemvan lelkiismeretfurdalásom, hogy a párom miért nem beszél velük..Bár ha kibékülnének, akkor megint csak engem ócsárolnának.....

176. biromoni (válaszként erre: 174. - Buhu bahu)
2009. aug. 3. 09:35

Legszívesebben elköltöznék.Nem tudom megbocsátani azt sem ,hogy megverte a kisfiamat,persze mindent tagad,de a gyerek nem találta ki+a hátába belemélyesztették a körmüket,azt is tagadják.Fúj..

A férjem meg őrlődik.ami bosszant,mert itt vagyunk mi,de..szerintem még nem nőtt fel és nem is fog.Remélem én nem ilyen anyós leszek,mert inkább lelövöm magamat.:))

175. KisCsillag2 (válaszként erre: 171. - Biromoni)
2009. aug. 3. 08:47
ismerős ,mi is nagyon sokat veszekedtünk anyós miatt,ha nincs a közelben is tud vitát szíttani:(
2009. aug. 2. 23:33
en nem tudom, hogy birnam ha ennyire kozel lennenk egymashoz..De jol van, igy h nem igazan jar at hozzatok igy okes..
2009. aug. 2. 23:12

Köszönöm szépen,aranyos vagy!

Már nem igazán foglalkozok vele.Havonta 1x én is átmegyek fél órára ,de különben nem.Most megmondtam a férjemnek is ,hogy ne vigye át a gyerekeket,nem bazári majmok,hogy mutagatni kellene Őket.Ha kiváncsi rájuk,majd átjön.

Az meg nem sűrűn lesz.

2009. aug. 2. 22:46
Biromoni Nagyon szep csaladod van, most neztem a kepeket, ne engedd, hogy valamilyen anyos banya bekavarjon az eletetekbe..Bar eleg nehez lehet kivitelezni, ha 3 haz van koztetek..:-((
2009. aug. 2. 22:42

Sajnos a 3.házban lakik tőlünk.először minden szép és jó volt.Apósom sajnos meghalt még az esküvőnk elött.A nászuton derült ki,h babánk lesz.férjem örömmel felhivta,erre a drága...mi van 3 nap után gyereket kellett csinálnotok??El ne mondjátok vkinek!!Na egész terhességem alatt nem besz.vele.Mikor a 2.babámat vártam,megverte a kisfiamat,mert leszórta a dióhéjat.Úgy kiosztottam..még a kórházba se látogathatott meg.Megmondtam a férjemnek ha beteszi a lábát,bár levegőnek néztem volna.Nagyon sokat vitatkoztunk,veszekedtünk a férjemmel anyós miatt..Mindig nyög,itt fáj-ott fáj-amott fáj..

Nem baj mert a leendő veje is utálja,és együtt fognak lakni..:)))))

170. KisCsillag2 (válaszként erre: 168. - Biromoni)
2009. aug. 2. 09:28
gyere csak nyugodtan panaszkodni,már az is jót tesz:)
169. Leoborta (válaszként erre: 168. - Biromoni)
2009. aug. 1. 22:59

Mesélj! Hallgatjuk.

Vagy csatlakozz az "Anyósokról" című örökzöld fórumhoz, ott mindig történik valami.

168. biromoni (válaszként erre: 161. - KisCsillag2)
2009. aug. 1. 22:20

Csatlakozhatok hozzátok??

Mintha az én anyósomról írnál.

2009. aug. 1. 21:53
előző életben hibáztunk...de baromi nagyot!különben nem tenné velünk ezt az élet:)
2009. júl. 31. 15:50

Jajj le a kalappal előtted, hogy hogy birod elviselni.......

Annyi minden rossz van ebben az életben, nem hianyzik még egy kedves, és drága jóóóóóóó anyós, aki megkeseriti az életet......

Hogy a fenébe nem lett nekem, nekünk szerencsénk, hogy valami épelméjü nőszemély legyen az anyósunk...????

Nem nekünk egy romlott, kétszinü picsa kell, aki az egész életünket szétb....

Ne haragudjatok a durva szavakért......

165. KisCsillag2 (válaszként erre: 164. - Buhu bahu)
2009. júl. 31. 12:55
Amig nem tudott menni a kisfiam szőrnyűűűű volt,minden nap itt ült és osztotta a marhaságait(lassan adhatok a 4hós babának citromlevet..stb)de amióta megy a gyermekem azóta nem jön csak 2hetente 1szer,mert ő fáradt annyit dolgozik(napi 2 órát)most,hogy már jó lenne ha gyakrabban jönne s sétálgatna vele már nem jön.mert megfájdul a dereka....én egy vicc embernek tartom.Nem veszekszem már sem miatta sem vele,mert nem érdemes....tiszteletben tartom hogy a férjem anyja akit szeretek,....ez van.De az életembe nem engedem beleszólni,légy határozott!
164. buhu bahu (válaszként erre: 163. - KisCsillag2)
2009. júl. 30. 18:22
Szegény, hogy birod???
2009. júl. 29. 09:30
:))tudom milyen lenne.Itt laknak pár utcára.
2009. júl. 28. 14:22

Nagyon torekszem, hogy ne torodjek veluk, de nehezen megy..

Mindig az eszembe jutnak..

MEg az a szerencse, hogy nem egy varosban lakunk..Ha egy varosban laknak, neadj ISten egy helyen, en biztos vagyok benne, hogy mar nem lennenk egyutt a parommal...

161. KisCsillag2 (válaszként erre: 160. - Buhu bahu)
2009. júl. 28. 10:12
próbálj meg nem idegeskedni,gondolj a babára.Tudom,hogy nem könnyű,nekem a babám születésétől számított 4 hónapot tették tönkre.Annyit idegesítettek hajszáll választott el hogy elmegy a tejci.Na akkor döntöttem úgy...kik nekem ezek???ilyen emberek szót sem érdemelnének...csak sajnos ott vannak a mindennapokban:(nehéz megálni,hogy az ember nem törődik velük,de meg kell próbálni.
2009. júl. 26. 14:29
jaa es igy, hogy allapotos vagyok, nem igazan hianyzik, hogy rajtuk idegeskedjek
159. buhu bahu (válaszként erre: 152. - Franc22)
2009. júl. 26. 14:28

De nagy es ritka szerencsed van, hogy jol kijottok...

En is szerettem volna jol kijonni, de nem megy.MIattuk lemondtuk az eskuvonket, es most szivbol utalom oket.

Ketszinu picsa o is es apos is, jopofiztak a szemembe a hatammogott meg kiugattak.

Amikor megtudtak h osszehazasodunk, eloszor nem erdekelte oket abszolut, aztan mikor kozeledett a datum akkor kozoltek a parommal, hogy egyedul menjen el hozzajuk, es akkor kigyot bekat mondtak ram...

vegul is elertek a celjukat, nem aakrtunk eskuvot, csak egy 25 szemelyeset, de nem lesz belole semmi..Osszehazasodunk, de csak a nasznagyok lesznek ott, lemondtuk az ettermet, mindent aminek annyira orultunk..

Raadasul terhes vagyok, eddig ket evet nyaggattak, hogymikor lesz mar gyerek,amikor a parom megmondta, hogy terhes vagyok, akkor meg csak annyit mondtak, hogy honnan lesz penzunk eltartani a gyereket.....

u t a l o m o k e t , bar meg senkit sem utaltam, es rossz erzes utalni

2009. júl. 25. 17:39
Az én anyósom az a tipikus "én vagyok a legjobb mama a világon". A 2. születésnapját elfelejtette a fiamnak. Pár nap múlva direkt megemlítettem neki, hogy akkor hétvégén megtartjuk a szülinapot. Erre az volt a válasz, hogy hát ő nem felejtette el, csak a napokban nagyon meleg volt, és azt gondolta, hogy egész nap pihenünk, nem akart zavarni bennünket azzal, hogy telefonál. Milyen aranyos nem??? Különben van olyan anyuka aki, tud pihenni bármikor is ?
2009. júl. 25. 17:17
Ha az én fiam (2 éves) egyszer családot alapít, akkor örülni fogok annak, hogy boldog a párjával, és olyan talpra esettek, hogy nem kell mindenért tanácsot osztogatni (kérve-kéretlenül). Nem az lesz a célom, hogy az "állítólagosan" szeretett fiú életét megkeserítsem az örökös szarkeveréssel. Bocs a vulgáris kifejezésért, de azt hiszem, ezt nem lehet másképp mondani.
156. Leoborta (válaszként erre: 153. - Vkatka)
2009. júl. 20. 14:08
jól tetted...
155. KisCsillag2 (válaszként erre: 152. - Franc22)
2009. júl. 20. 11:16
na igen,nem minden anyós dög!a gyerek születéséig én is imádtam,mert tök normális volt.azután megváltozott minden:(kifordult önmagából,néha úgy éreztem azt hiszi az övé a bébi s az van amit ő akar.Aztán egyszer nekemtámadt hogy nekem mi bajom van vele,meg hogy azért nem köszönt meg születésnapomon mert nem mondtam hogy most van:)na ,de a névnap benne van a naptárban!!szóval nekem a szülés utáni 4-5hónapot tönkretette teljesen,az idegeimen táncolt.Aztán amikor betelt a pohár s közöltem vele hogy eddig s nem tovább beduzzogott,próbálta após húzni ellenem majd a páromat,de rajta kívül mindenki megértett szerencsére.Szóval vannak dolgok amiket az ember nehezen tud elfelejteni.
2009. júl. 20. 11:00
enyém nagy színésznő!el tudja simán játszani a hattyú halálát!mosolyog a képembe közbe a szemei szikrát szornak.csak mert nem engedtem hogy nevelje a gyerekemet, mondván FELTÁMADTAK BENNE AZ ANYAI ÖSZTÖNÖK!csak nem az én gyerekemen fogja ezt kiélni.ezen kívül más gondunk nincs egymással(túl közel lakik),messziről könnyebb lenne szeretni:)
153. vkatka
2009. júl. 20. 10:53

Én nagyon jól megvagyok anyósommal így tisztes távolból :)

Amúgy már egy éve nem beszélünk mert lebeszéltem a páromat egy nagy felelősséggel járó anyagi vonzatú szívességről. Akkor anyós kijelentette, hogy be ne tegyem a lábamat a házába! És én ehhez tartom magam :)

152. Franc22
2009. júl. 20. 10:36

én jól ki jövök vele, szinte anya lánya kapcsolat van közöttünk. Együtt járunk sok helyre, órákat el tudunk beszélgetni, főzünk, sütünk egymásnak. És egymástól tanulunk dolgokat. Minden megtudunk beszélni

Mindenkinek ilyen anyóst kívánnék

151. KisCsillag2 (válaszként erre: 150. - C502273b01)
2009. júl. 19. 22:00
hát vigyázz is rá,egy jó anyós nagy kincs lehet.
2009. júl. 19. 11:31

Nem mondom,hogy nem volt súrlódási pont köztem és anyósom között,de ezek olyan parányinak tűnnek,és hálás vagyok,hogy ilyen anyósom van,aki ennyire szereti az unokáját,és nekünk is kedveskedni szokott,még ha egy ebédről van is szó...sokszor olyan jól esik mindez.

Igyekszem megbecsülni őt,hiszen nekem hiányozna,ha nem lenne.

149. cicus72
2009. júl. 19. 11:28

Az anyós problémák legtöbbször, akkor jelentkeznek, amikor megszületik az unoka.Talán akkor akarják bepótolni azt, amit a gyereküknél elmulasztottak.Most jobban van idejük foglalkozni a gyerekkel, nem kell felellősséget vállalni. Az unokával csak a jó dolgokat teszik, amit szeret a gyerek, a nevelés, a szigor marad a szülőre.A jó nagyi szerintem se szól bele a nevelésbe és elfogadja azt, amit az anya kér. Ha elmondja a véleményét és azzal egyet értesz, akkor fogadd el, mert lehet, hogy igaza van. Ha nem értesz egyet vele, akkor engedd el a füled mellett.

Nekem az volt a szerencsém, hogy a férjem mindig mellém állt.A kettő közt őrlödi nagyon nehéz lehet.De érdemes a saját elveid szerint nevelni a gyereket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook