Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyós kontra meny fórum

Anyós kontra meny (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
238. KisCsillag2 (válaszként erre: 213. - Felhőjáró)
2009. szept. 27. 21:28
:) jaj,de jó lenne,ha nem lenne semmi következménye.A pasiknak miért olyan nehéz leválni az anyjukról,lehet őket szeretni normális kereteken belül is .
2009. szept. 27. 21:24

bizony bizony, de nagyon szemtelenül, meg disznó módon, és amikor odaadják neki a pénzt akkor hisztiből az anyjához vágta a pénzt

mi soha nem szóltunk egy szót se, ha akarják adják oda az összes pénzüket nem követelőztünk, hogy a férjem bezzeg nem kap semmit, pedig súlyos pénzekről van szó

ja meg van egy nagynéni is aki minden pénzét neki adja, az összeset

236. Ewwing
2009. szept. 27. 21:21
Ez is morbid így kihasználni a szülöket
2009. szept. 27. 21:19

milyen nagy hiszti volt amikor megtudta hogy összeházaodunk, pfúúúúúúúú

a férjemet is állandóan bántja,hogy a szülei nyakán élősködik, azért mert szomszédok vagyunk az anyósékkal, pedig soha egy fillért se kért a férjem a szüleitől, mindent a saját erejéből ért el, a sógornőm viszont kapott egy gyönyörű házat, a rezyit a szülők fizetik, csak a gáz 70000 ft szokott télen lenni, kapott kocsit is, tehát akkor ki élősködik a szülei nyakán?

234. Ewwing
2009. szept. 27. 21:08
Ilyesmi is lehet a dologban,ez nagyon csúnya.
2009. szept. 27. 21:07
már a kezdetektől kezdve utál, pedig nincs miért, azt mondja az anyja hogy szerinte irígy, hogy jó a kapcsolatunk a férjemmel
232. Ewwing
2009. szept. 27. 21:05
Akkor meg ménagyobb szégyen igy viselkedni diplomás embernek.
2009. szept. 27. 21:04

nagyon zűrös a csaj maga

elvált, felcsináltatta magát egy alkesszal, az is lelépett, ja bocs előbb a gyerekei szeme láttára elverte, majd visszafogadta

pedig van neki 5 diplomája

230. Ewwing
2009. szept. 27. 21:01
Ez is elég zür.
2009. szept. 27. 20:59

ez sógornő kontra én viszony

az anyósomat imádom

228. Ewwing
2009. szept. 27. 20:56
Hát ez elég zürös anyós meny viszony.
2009. szept. 27. 20:52

kb 1 hete beállított nagy mérgesen

kérdi Angéla neked mi bajod van velem?

mit hazudgálsz és miért mondasz rólam csúnyákat

én tiszta lelkiismerettel meg kérdem hogy mert mit mondtam

kérdi most mondjam szórul szóra

mondom igen

hogy én azt mondom a szüleinek hogy ő engem lekurvázott

nagy kacaj részemrőr

hát mondom nekem kellene hozzád menni és kérdőre vonni

mondja hogy mmondjam meg hogy kimondta, és persze nem tettem, mert a saját lánya volt, és nem akartam bajba keverni

erre nagy dérrel dúrral és üvöltözve elmegy közbe kiabál hogy ő csak bocsánatot akar kérni

még aznap este felhívja anyósomékat, hogy addig nem jön hozzánk amíg bocsánatot nem kérek tőle

2009. szept. 27. 20:47
hidd el hogy kész rémálom
2009. szept. 27. 20:47
Na az sem lehet rossz:-))
2009. szept. 27. 20:11
viszont én a sógornőmmel vagyok így mint ti, mondjuk ő nem járkál hozzánk csak folyton lekurváz, meg a hátam mögött ócsárol
2009. szept. 27. 20:10

hát lányok nagyon sajnállak titket, nincs rosszabb mint egy rossz anyós

nekem szerencsém van, én imádom az enyémet, pedig szomszédba lakik

222. felhőjáró (válaszként erre: 221. - Csingi-lingi)
2009. szept. 27. 20:01
De ha csak benne felejted a kulcsot az talán nem bűn.
221. csingi-lingi (válaszként erre: 220. - Felhőjáró)
2009. szept. 27. 18:38

Lenne kulcsuk az új zárhoz is, hamarabb, mint nekem:-)

Meg tudod, ha a páromat nem zavarja, akkor úgyis én lennék lehurrogva, és menne a vita napi szinten.

2009. szept. 27. 16:58
Vagy hagyd a zárban a kulcsot elfordítva miután bezártad.Akkor sem tud bemenni csak csengetni.De a csengőt ki lehet kapcsolni.Ha meg dörömböl nem kell meghallani.Én biztos hülyére idegesíteném ha az én anyósom lenne.Biztos ezért utálna is mint a sz@rt.:-)
2009. szept. 27. 14:26
De tényleg miért nem cseréltek zárat????A férjed akkor is adna kulcsot???
2009. szept. 27. 14:26
egyetértek:-)))
217. csingi-lingi (válaszként erre: 216. - Felhőjáró)
2009. szept. 27. 13:49
a vaslapátra voksolok:-))))
216. felhőjáró (válaszként erre: 215. - Csingi-lingi)
2009. szept. 27. 11:59
Akkor marad a zárcsere,vagy a vaslapát :-)
215. csingi-lingi (válaszként erre: 214. - Felhőjáró)
2009. szept. 27. 11:56
Ezen már túl vagyok, és abszolút nem izgatja a dolog. Max annyit mond, hogy reméli, azért nem így fogadok mindenkit.
214. felhőjáró (válaszként erre: 210. - Csingi-lingi)
2009. szept. 27. 09:31
Azért én kipróbálnám párszor, hogy reggel mior átjönne pucéran mászkálnék a lakásban.Elvégre a sajátjában az ember azt csinál és úgy ahogyan akarja.:-)Kíváncsi lennék az arcára.Addig csinálnám még le nem szokna az átmászkálásról,és zárat is cserélnék.Röviden ennyi.
213. felhőjáró (válaszként erre: 212. - KisCsillag2)
2009. szept. 27. 09:28
Javaslat:Kedves anyóst szívlapáttal agyonütni.Van következménye,de lehet megéri :-)
2009. szept. 21. 23:11
sziasztok!látom sokat írtatok amióta nem voltam.Nálunk a helyzet az hogy stikában beszélnek telefonon s aférjem még ki is törli a híváslistából...mintha a szeretője lenne.Vicc.Én is szeretnék megszabadulni anyóstol ,de hogyan???Férjem nagyon nem akar elköltözni a látótérből s én lassan beleőrülök,hogy a gyerekemen s mostmár a férjemen is harcolnom kell vele.Mindíg én vagyok a hibás csak mert én nem tudom megjátszani magam mint anyós...Ő el tudja kábítani a kisfiát,nekem meg nincs kedvem a színházhoz.Az én anyósomnak is van kulcsa,de eddig még nem használta,de ha használná páros lábbal rúgnám ki a házból.Már most rettegek,mi lesz ha megszületik a második babánk????Vele is azt fogja csinálni mint az elsővel,hiába mondok bármit nem is figyel rá,úgy csinált mintha az ő gyereke lett volna s én valami megtűrt idióta...Férjem miért nem veszi észre ,hogy játsza az eszét az öregasszony???nem értem,ha az én anyám viselkedne így én tuti leállítottam volna már rég,mert voltak durva helyzetek.Most azért vagyok szemét mert miután a férjemnek szídott a hátam mögött(véletlenül hallottam)nem engedem a gyereket hozzá,ő jöhet bármikor,de a gyerek csak úgy lehet vele ha én is ott vagyok.Hozzáteszem,ha mondjuk neki hol a mama azt sem tudja hogy róla van szó,keresi anyumat a gyerek...szóval ennyit törődik vele,de ezéet is én vagyok a hibás férjem szerint,mert nincs szívesen látva az anyukája s azért jön ritkán.Azt mondta anyósom a férjemnek inkább vigye ő a gyereket hozzá.Na persze,addig várjon türelemmel.Nem tehetek róla,de már annyiszor átvágott,nem vagyok már rá kiváncsi,de persze azt sose mondanám,hogy az unokáját nem láthatja csak ahhoz át kellene sétálni a másik utcába...
211. Leoborta (válaszként erre: 210. - Csingi-lingi)
2009. szept. 18. 14:31
Nem mondod? Csak úgy bejár hajnalban hozzátok? Kulcsot be a zárba, elfordítani, csengőt kikapcs... hozzám ugyan nem jönne még anyám se így.
210. csingi-lingi (válaszként erre: 208. - Ahassan)
2009. szept. 18. 13:44
Szia! Nagyon át tudom érezni a problémádat, csak annyi apró különbséggel, hogy anyós egy lépcsőházban lakik velünk. És van saját kulcsa a lakásunkhoz. Hétvégenként reggel, amikor még aludnánk, fel szokott jönni, hogy leellenőrizze, minden rendben van-e nálunk. Már én is nagyon gondolkozom a költözésen, de párom hallani sem akar róla. Mert ugye itt nagyon kényelmes... de csak Nekik. Én szépen lassan megbolondulok ettől a helyzettől.
209. biromoni (válaszként erre: 208. - Ahassan)
2009. szept. 16. 10:33
Te szegény...Nálunk ugyanez a helyzet.Egy utca,ugráltatás...
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook