Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
445. Babita.87 (válaszként erre: 442. - Szpeni)
2017. jan. 8. 17:15

Sziasztok!


Köszi az érdeklődést December 8.án villámgyorsan megszületett Lilla Abigél 54cm és 2800gramm. Ma már 1 hónapos a kisasszony sajnos tejcsim nincs. Szokjuk egymást... több kevesebb sikerrel :D

444. KorNicsi (válaszként erre: 443. - Szpeni)
2017. jan. 3. 11:48
Köszönöm az érdeklődést! Hála Istennek minden rendben van. 1 babóca tapadt meg, a 13. hétben vagyunk és nagyon úgy néz ki, hogy kisfiú lesz! :)
443. Szpeni (válaszként erre: 413. - KorNicsi)
2016. dec. 30. 19:06
Szia! Eltűntél Te is egy kicsit remélem minden rendben, drukkolok továbbra is 😊
442. Szpeni (válaszként erre: 412. - Babita87)
2016. dec. 30. 19:04
Szia! Egyben vagytok még? Vagy megszületett már a pici?
441. Szpeni (válaszként erre: 421. - Lulluly)
2016. dec. 30. 19:02
Szia! Mi a helyzet? Jól vagytok? Rendben ment a szülés?
440. LnéM (válaszként erre: 439. - Szpeni)
2016. dec. 30. 04:53

Helló

A súlyuk kb egy, illetve a táplálék igényük is a babainknak. Mi még küzdünk az anyatejjel.De már ki kell pótolni erősen. A hason fekvést egyáltalán nem bírja. Szerintem a hasa miatt.Van hogy még rajtunk sem. De kb a 45fokos szög megy. Én is aggódok emiatt. De még hagyok neki időt. A 3havi státusznal meg érdeklődni fogok.

439. Szpeni (válaszként erre: 438. - LnéM)
2016. dec. 29. 22:07
Szia! Pont most mértem meztelen 5750. Egy nap 5* eszik alkalmanként 150-180 között változó egy picit... van amikor a 180-ból hagy egy kicsit a cumisüveg alján de van h a 150 kevés. Anya tejet már csak reggel és este kap nincs több sajnos. A hasfájás még mindig mumus de cserébe kb. 11-től reggel 7-8-ig alszunk 😄 Na ez nagyon jó tud lenni a sok sírás után. Nálatok kinyomja már magát a pici hason és megemeli a fejét? Kezdek aggódni mert nem nagyon tetszik neki ha hason kell lenni napközben.. egyből erőlködni kezd ebből meg sírás lesz és csak mászni próbál de a kinyomás elmarad a fejét is csak kicsit emeli így aztán elfárad. Gyógytornász szerint már kellene és lehet h majd kell is járnunk ez miatt 🙁 Vagy lehet h csak lustább mint az átlag? Azért fura mert kézben meg olyan szépen tartja a fejét meg olyan erős is háton is rúgkapál. Még várok egy kicsit h mi lesz de remélem nem lesz baj. Hintaszékben is aránylag jól elvolt most meg kb 3 perc után sírni kezd.
438. LnéM (válaszként erre: 434. - Szpeni)
2016. dec. 28. 23:20

Szia, a te picikéd mennyit eszik, alkalmanként, és egy nap hányszor? Súlyban hol tartotok?

Az én kisfiam nem áll meg magátol a tappal, így nekem kell elvennem tőle.

437. LnéM (válaszként erre: 434. - Szpeni)
2016. dec. 19. 15:44

Sziasztok

Hasonlóan vagyunk. A napirenden kezd beállni. Csak ha menni kell valahová, az borítja a napot. Az éjszakai alvás rendben van,de meg 2-3-4fele 1szer keltem a picit finoman. Kicsit féltem a tejemet, mert így sincs elég.

Egyre nagyobb a szerelem köztük is.

Kitartást mindenkinek! Megéri, és megszépülnek az emlékek! Boldog karácsonyt és új évet.

436. Szpeni (válaszként erre: 435. - Deduka)
2016. dec. 17. 16:11
De jó! Gratulálok! Nekem is csak később lettek tüneteim és kb 14. hétig tartott hányni nem hánytam de folyamatosan öklendeztem ha elkezdtem enni 😂. Minden jót és boldog babavárást kívánok!
435. Deduka (válaszként erre: 433. - Szpeni)
2016. dec. 16. 17:46
Köszönöm a bíztatást! Azóta voltam megint UH-on, ami már hasi volt. Látszott, hogy szép, egyformák a petezsákok, és mind a kettő szabályos. 7+5 napon egyik babó 9,8, a másik 9,5mm volt, és szépen látszott, hogy dobognak a szívecskék :) Így már én is boldogabb vagyok, és lassan el tudom hinni, hogy terhességi tünetek nélkül is rendben lehet minden.
434. Szpeni
2016. dec. 16. 13:24
Szia Mindenki! Hogy vagytok Csajok? Hogy megy a babázás? 😊 Nálunk mostanra kezd realizálódni a helyzet és talán beállt egy rendszer is..jövő héten már 3 hónapos lesz Boldi olyan hihetetlen és egyre nagyobb a szerelem 😍 A hasfájás még mindig megvan sajnos de már csak este jelentkezik 10 és éjfél között aztán reggel 6-7-ig már alszik szóval már én is kipihentebb vagyok. Készülünk karira aztán indul az új év. Kellemes ünnepeket kívànok Nektek és akinek még nem jött össze vagy nagyon az elején van azoknak még több erőt és kitartást kívánok! Nehéz volt sokszor de utólag minden könnyebbnek tűnik és tényleg megérte. 😍
433. Szpeni (válaszként erre: 431. - Deduka)
2016. dec. 16. 13:14
Szia! Nàlam csak egy babó tapadt meg szóval nem tudok érdemben hozzászólni de drukkolok és remélem mind a ketten Veled maradnak 🙏😊
432. nazra
2016. dec. 9. 09:36

Szia

Gratulálok!

Nekünk 3 petezsák volt abból kettőnek volt szìvhangja.A 10. héten már nem volt csak 1 szivhang,most vagyunk a 25.hétben.

Sok sikert és jó egészseget!

431. Deduka
2016. dec. 9. 02:46

Sziasztok!

Továbbra sincs semmilyen terhestünetem, és féltem,hogy valami gond van; ezért elmentem magánban egy soron kívüli UH-ra.

Ééééés: 2! szívhangunk van!!!!

Eddig egy petezsákról tudtunk...

Viszont látom, hogy sokan írtátok, hogy ikerterhességnek indult, csak felszívódott.

Annyit kérdeznék még, hogy nálatok is volt mindkét babának szívhangja?

Nálunk úgy néz ki a helyzet, hogy egyik baba nagyobb, szabályos petezsákban, erős szívhanggal. Másik baba kisebb, szabálytalan petezsákban, gyengébb szívhanggal. Szerintetek van esélyünk, hogy mindketten megmaradnak, ha már van szívhangjuk?

430. melimiri (válaszként erre: 427. - Deduka)
2016. dec. 4. 17:29

Gratulalok! Kerlek probalj meg nem aggodni! Nekem semmi tipikus terhessegi tunetem nem volt. Talan egy kis emelyges az elso par hetben de az is lehet

, hogy csak bekepzeltem magamnak. 8dik het kornyeken ez is elmult, ekkor panikolva mentem uh-ra de termeszetesen minden rendben volt. Hanyni sose hanytam. Nekem talan csak a nagy faradtsag volt meg az elso par honapban, aztan az is rendezodott, majd az utolso par hetben ujra visszatert, de semmi egyeb. A kisfiam tegnap volt 5 hetes :).

Probalj megnyugodni es elvezd a varva vart terhesseget :)

429. nazra (válaszként erre: 427. - Deduka)
2016. dec. 3. 07:31

Szia

Gratulálok,csak pozitivan gondolkozz!

Zavard el a rossz gondolatokat!

Sok sikert!

428. ridgeback (válaszként erre: 427. - Deduka)
2016. dec. 3. 05:14

Szia! Először is gratulálok!!!

A tünetek hiánya miatt pedig nem kell aggódni. Nekem se volt semmi az elején, még a mellfeszülés se... Talán csak egy kis haspuffadás, de az lehetett a sok szuritól is 😊

Minden terhesség más és más, nem vagyunk egyformák, nem feltétlenül kell bármilyen jelnek, tünetnek lenni 😉

Nálam csak két dolog volt: reggeli után enyhe émelygés valamint az álomkór... De ezek is csak később jelentkeztek.

Szóval nyugi (tudom hogy könnyű mondani 😉), próbálj pihenni és csak pozitívan gondolkodni! Egy 29hetes kismama 😊

427. Deduka
2016. dec. 2. 17:53

Sziasztok!

Eddig úgy néz ki, hogy 6 év várakozás után, most a 3. lombikunk sikerült! ET+13 napon 2363 lett a HCG-m. Beültetés után 3 hét+ 1 nappal volt az első ultrahangunk, ahol az orvos 9,5mm-es petezsákot látott szikhólyaggal. Ez tegnap előtt volt.

Az zavar csak, hogy nekem nincs szinte semmilyen terhességi tünetem... Kicsit nőttek, és kicsit érzékenyebbek a melleim, időnként pár másodpercig görcsölgetek hol gyakrabban- hol kevésbé sűrűn pisilek. Semmi undor, émelygés, hányás...

Volt másnál is így? Úgy félek, hogy nem fejlődik, vagy ilyesmi. A következő UH 2 hét múlva lesz; én meg aggódom...

426. LnéM (válaszként erre: 425. - Szpeni)
2016. nov. 19. 01:54
Amiket írtál szinte minden sor igaz ránk. Egyenlőre a kaja mennyiség kevesebb csak. Mi a kórházat is megjártuk egy bukásos fulldoklas miatt. De mindent rendben találtak. Azzal vigasztaltak, hogy kinoheti. De majd ha eszik szilárdabb ételeket az is segít. Vagy ha már tud ülni. Ami még segít nálunk a bukások csökkentésében, hogy fejnel megmeltük az ágyat, és a járókat. No meg a sok függőben tartás, bufiztetes kaja után. Amiatt ataltam a 4 óránkénti etetésre, mert ahogy írtad Te is a szopi-tap- fejes sok idő. Plusz a fél órás bufiztetes.
425. Szpeni (válaszként erre: 422. - LnéM)
2016. nov. 17. 20:25
Szia! Nálunk is ugyan ez a helyzet már korábban is írtam róla. Sokat eszik és nagy az étvágya ami nem baj csak nálunk is előfordul h bukik, próbáltam kevesebbet adni neki de akkor meg ordít h éhes, 4300 gr meztelen és 150-170-eket már simán megeszik😂 Kicsit hurkás is lett mire betöltöttük a 7 hetet. Nálunk is megy a tápszer/anyatej kombo sokat csuklik és volt nekünk is h félrenyelt... hát szerintem jó megoldás nincs mi is csak próbálkozunk mindenfélével de még nem állt be egy rendszer. Napközben mi jól el vagyunk az este a keményebb pontosabban a visszaalvás nem megy kb másfél óra 😟 Szóval ez van remélem egy hónap múlva már okosabbak leszünk 😊
424. Szpeni (válaszként erre: 421. - Lulluly)
2016. nov. 17. 20:17
Ne aggódj hamarosan meg lesz a Picurkád és akkor majd lehet visszasírod még ezt az időszakot 😂 Bár a végén már én is îgy voltam vele ahogy Te, kitartás!
423. Szpeni (válaszként erre: 420. - Melimiri)
2016. nov. 17. 20:15
Szia! Gratulálok a Picihez! Úgy látszik hasonló cipőben járunk páran, nálunk is az van h a szoptatás mellett bejött a tápszer mert kevesebb is a tejem meg lusta is szívni szóval én is most szoptatok fejek és tápszerrzek 😂 Nekünk is sokat eszik és addig amíg nem kapja meg amennyi kell neki addig óriási sírás van, most 7 hetes és már 150-170-eket eszik szóval sztem nem gond h a Tied is többet akar enni bár néha nálunk bukik és mégis éhes még utána is furi...a nappali alvás már ha van néha nekem is elég felszínes sok a tennivaló bár próbálok most nem stresszelni a házimunkán.
422. LnéM (válaszként erre: 419. - Szpeni)
2016. nov. 16. 11:58

Sziasztok mi az evéssel küzdünk. Van étvágyat a kicsinek, csak ép hamar belefarad a dologba. Igy tápszerrel kell kiegészítenem, mert azt könnyebben megissza. Most 5hetesen eszik 110-et átlagban. 4 óránként,4200 grammjahoz. Csak a mérlegelestol vagyok ki.

Nálunk ami gondot okoz az a bukások. Sokat bukott, még orakkal később is. Már kétszer furdetesnel félre is nyelt, fulladozozz. Valakinek van hasonló tapasztalata? Vagy jó megoldása?

421. lulluly
2016. nov. 15. 22:33

De jó nektek, hogy már babáztok! Nekem még 2 hét a császár.

Gondolom, hogy nem sokat alszotok. Tudom rám is ez vár, csak már ott tartanánk.

2016. nov. 15. 18:52
Sziasztok Lanyok! Bizonyben is eltuntem kicsit. Adam kisfiunk oktober 29-en szuletett 3356grammal, csaszarral. Hihetetlen hogy mar tobb mint 2 hetes a kis bogar:) Szerencsere hamar felepultem a szulesbol, magamat is meglepve :). De persze azert meg most is ovatosan mozgunk, bar lassan visszaallunk a szokasos kerekvagasba. Hat az ejszakak kemenyek. Szerencsere a legtobb ejjel csak enni ebred es egybol visszaalszik, de vannak olyan ejjelek mikor nehezen merul alomba. Nekem meg nemigazan sikerult nappal potolni az alvast mikor o is alszik,mindig talalok valami tennivalot. A szoptatas nalunk nemigazan jott be, tulsagosan ehes fiu ahhoz hogy megdolgozzon a tejcsiert. Nagyon nem stresszeltem rajta bar a vedonok folyamatosan a szoptatassal piszkaltak. Na de napkozben lefejt anyatejet adok neki,ejjel pedig formulat kap. Jelenleg 90ml iszik alkalmankent de az utobbi 2 napban ugy tunik mintha nem lenne neki eleg, foleg este. Nem korai meg felemelni az adagot 120ml-re? Hisz meg csak 2 es fel hetes. Azt hiszem ez a legnagyobb dilemmam :)
419. Szpeni
2016. nov. 14. 11:55
Sziasztok! Egy kicsit eltűntem de làtom nem vagyok ezzel egyedül 😊 Sokan már a finishben páran meg már babával a karunkban és a napok úgy telnek h észre sem veszem és eltelt egy hét. Ki hogy van? Nálunk most volt egy mélypont nagyon sokat sírt a kicsi de aztàn kiderült h még éhes már pótolnom kell tápszerrel az evéseket van h majdnem 200-at megeszik Kis bélpoklosom, hogy bírjátok a kevés alvást? Vagy nálatok milyen az éjszaka?
418. Szpeni (válaszként erre: 415. - 9c1bea05b7)
2016. nov. 14. 11:49
Szia! Nekem mindig pontos volt, amikor nem sikerült akkor is rendesen megjött csak elhúzódott a barnázás kb majdnem két hétig tartott. Mondjuk inkább apa gondok miatt lombikoztunk de minden szervezet másképp reagál a hormonokra szóval bármi lehet...
417. 9c1bea05b7 (válaszként erre: 416. - Lulluly)
2016. nov. 12. 11:46
Azért köszi!Nekem mindig pontos, mindig egyforma.Lombik után az első is Utro mellett is megjött időre.Most viszint csak egy borsónyi barnázás volt 2 nap alatt és az is múlik.
416. lulluly (válaszként erre: 415. - 9c1bea05b7)
2016. nov. 12. 11:18
Hát nekem mindig összevissza jött meg, így nem tudok nyilatkozni.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook