Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikeres lombik - neked hogyan sikerült? fórum

Sikeres lombik - neked hogyan sikerült? (beszélgetős fórum)


30. Gerda (válaszként erre: 29. - Panna07)
2021. jún. 17. 20:50
Köszönöm szépen
29. Panna07 (válaszként erre: 28. - Gerda)
2021. jún. 17. 13:50
Szia! Beültetés plusz 12 nap már biztosan, de akár 1-2 nappal korábban is.
28. Gerda
2021. jún. 17. 13:38
Sziasztok. Szerintetek 2 napos embrióval mikor mutathat valós eredményt a terhességi teszt?
27. Ivett24 (válaszként erre: 22. - Honey38)
2021. jún. 14. 06:51
Amelyik intézetben több doki rendel, ott előfordulhat hogy másik doki csinál 1-1 dolgot, pl szabadság vagy egyéb épp nincs aznap a doki. Ez nálam mind magánban, mind államiban előfordult már, sőt külföldön is.
26. Honey38 (válaszként erre: 25. - Bius86)
2021. jún. 13. 01:46
Persze, köszönöm. Még meggondolom, de őszintén ha már ennyit kell fizetnem lehet inkabb a csehekhez mennék mert talán ott több az esély.
25. Bius86 (válaszként erre: 22. - Honey38)
2021. jún. 12. 15:10
Felre ne erts, nem promozni akarom a helyet, csak tapasztaltam masik fizetos helyet, aminek a robert lett volna a vege (doki ugyanaz lett volna mint vegul az allami eseteben), meg tapasztaltam allamit es mind a sikeressegben mind banasmodban magasan az elobb emlitett helyek felett vannak. Es lehet, hogy van olyan hely, ami ilyen de nem ez, csak ugy vagyok vele, hogy ha volt jo tapasztalatom, akkor megosztom masokkal is.
24. Bius86 (válaszként erre: 22. - Honey38)
2021. jún. 12. 14:37

Ezt ugy kepzeld el, hogy vannak 4en, es ha epp ugy jon ki a lepes, hogy olyan napon kell menni kontrollra, hogy nem a sajat dokid van, akkor megnez valamelyik masik doki. Utana viszont megbeszelik a kezeloorvossal is a dolgokat. Viszont arra figyeltek, hogy a lenyegi dolgokat a sajat doki csinalta.

Laparoszkopot nem tudom, mert nekem az egesz meddogsegi procedura azzal kezdodott, mert tudtuk, hogy nem minden olyan mint kellene lennie es inkabb megneztek.

23. Bius86 (válaszként erre: 21. - Honey38)
2021. jún. 12. 14:34
Nekem az elso konzim pl 1 oras volt, ami utan meg megkerdezte a dokino, hogy van e barmi kerdes meg. Utana voltak rovidebb, hosszabb alkalmak, attol fuggoen, hogy mennyi megbeszelnivalo volt. De sose ereztettek, hogy menjunk mar, ha volt kerdes addig voltunk, mig minden tiszta nem volt.
22. Honey38 (válaszként erre: 20. - Bius86)
2021. jún. 12. 12:52
Mondjuk azt nem szeretném h mindig más dokim legyen, ez kicsit fura. És ott kell laparoszkopia tobb lombik utan?
21. Honey38 (válaszként erre: 20. - Bius86)
2021. jún. 12. 12:51
Róbertban nem foglalkoztak többet velem,sőt kevesebb vizsgálat, vv volt, csak jobban odafigyelnek, kedvesebbek es a doki mindig elérhető.
20. Bius86 (válaszként erre: 19. - Honey38)
2021. jún. 12. 00:12

Hivatalosan Fabian Boglarka volt a dokim, de mindenkinel jartam legalabb egyszer. Mindenki nagyon kedves es hozzaerto volt.

Annyi van, hogy ma tudtam meg, hogy 2 doki el fog menni, egyikuk kulfoldre (total megertem) a masikuk pedig babazni.

En remelem, hogy nem daraljak be az allami futoszalagba vegul a maradek jol mukodo intezmenyeket. Sokba kerulnek, ez teny, de pont attol jok, hogy a sajat protokolljukat tudjak alkalmazni es sokkal tobb idot forditanak a paciensekre, nem ugy mint az allami lelekolo futoszalag rendszerben. Sajnos tudom, mert volt negativ tapasztalatom az allami lombikkal.

19. Honey38 (válaszként erre: 18. - Bius86)
2021. jún. 11. 18:37
Köszönöm :) ott személy szerint kit? Bár őszintén szolva nagyon soknak találtam a lombik költségeket es ha oktobertol tb-re megy akkor lehet megvarnam hatha ott maradnak ezek az orvosok...
18. Bius86 (válaszként erre: 17. - Honey38)
2021. jún. 10. 08:51

Szia!


Ha esetleg mégis úgy döntenél, hogy megpróbálnátok újra, akkor a Reprosyst ajánlom. Nagyon jók, mind emberileg, mind szakmailag (nekik köszönhetjük a kislányunkat, aki legkésőbb júli végén érkezik).

Bár nem tudom, hogy mi lesz a magán intézmények bedarálásával, de lehet érdemes megpróbálni.

17. Honey38 (válaszként erre: 16. - 485d8077dd)
2021. jún. 9. 21:48
Köszi a jókívánságokat :) Már túl vagyok Soten, Bmc-n államin, es Róbert magánba volt 2 stimu 2 honap különbséggel. Most a cseheken gondolkodom vagy inkabb semmim egy darabig mert kicsit belefáradtam az egészbe.
16. 485d8077dd (válaszként erre: 15. - Honey38)
2021. máj. 31. 19:27

Nemis tudom mit mondjak 💐💕

Nagyon remèlem hogy előbb utóbb de inkàbb előbb neked is sikerülni fog.


Soha nem volt egyèjszakàs dolgom,de soha ne momdd hogy soha 😝


Az első babának csakis a csalàdi nevem szeretnèm tovàbbadni.

Utàna nem bànom ha valakim


Magàn vagy állami korhàzban jàrsz?

15. Honey38 (válaszként erre: 14. - 485d8077dd)
2021. máj. 31. 18:39

Én már 4-en túl vagyok sajna :(

De a helyedben lehet inkább egyéjszakás donorral próbálkoznék, hátha olyan lesz mint a filmekben és utána egyutt maradtok :-D

Ha meg nem, akkor legalább szükség esetén be tudod a gyerkőcöt biztosítani anyagi téren ;-)

14. 485d8077dd (válaszként erre: 13. - Honey38)
2021. máj. 31. 14:38

Szia 😊


Itthon szeretnék belevágni,ha minden eredményem rendben lesz.

Ez persze várakozàs és türelem játék.De ez..


Nem tervezel lombikot?

Èn csak abban gondolkodom

13. Honey38 (válaszként erre: 7. - 485d8077dd)
2021. máj. 29. 16:18

Szia Optimistic, jól teszed h belevágsz, én is ennyi vagyok és sajnos ebben a korban nem mindenkinek megy ez könnyen. Egyetértek, sajnos a normális pasi ritka ezek szerint máshol is :) Én is sokáig kerestem, talán túl sokáig is hisz emiatt csak 35 évesen vágtunk bele a gyerektervezésbe.

Bátor vagy hogy egyedül belevágsz, elismerésem! :)

Itthon van egyébként donorra lehetőség vagy kulfoldon tervezed?

12. Honey38 (válaszként erre: 2. - Nett1)
2021. máj. 29. 16:11

Örülök hogy irtatok, a végén még beindul ez a fórum :)

Szia Nett, Gratulálok!!!

Szerencsés vagy! :)

Nekem sajna nincs ilyen mázlim, már 4 stimu, 3 beültetésen vagyok túl :(

11. 485d8077dd (válaszként erre: 10. - Nett1)
2021. máj. 28. 11:38

Köszönöm

Én is Neked🤗💕

10. Nett1 (válaszként erre: 9. - 485d8077dd)
2021. máj. 27. 21:34
Nagyon szorítok :)
9. 485d8077dd (válaszként erre: 8. - Nett1)
2021. máj. 27. 19:45

Mèg vàrok a ràkszűrès eredmènyère ès mèg 1-2vizsgàlatot meg kell csinàltatni.


Június vège július elejèn kezdek🙏

8. Nett1 (válaszként erre: 7. - 485d8077dd)
2021. máj. 27. 18:14

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem apukád miatt. Biztos nagyon büszke rád :)

Én nem ítélem el az egyedülálló nőket, miért is kéne nélkülözniük?

Teljes mértékben megtudlak érteni. Én is 28 vagyok, tehát már nem a legfiatalabb de tudom milyenek a mai férfiak.

Nagyon sok gyakorlatra tehettél szert a munkádból adódóan, szinte biztos vagyok benne, hogy semmilyen gondod nem lesz. :)


Mikor tudod elkezdeni?

7. 485d8077dd (válaszként erre: 6. - Nett1)
2021. máj. 27. 17:23

Akkor nem sokàra megèrkezik a kis gyöngyviràg 😍💕


Egyedülàlló vagyok 41 èves.

Sok èvig Londonban laktam meg màs orszàgban is.


Dajkakènt dolgoztam a vilagot bejàrtam,de annyira annyira sokat utaztam,hogy nwm.sok idôm volt pàrkapcsolatra..meg hàt akikkel voltam nem igazàn voltak akikkel pàrkapcsolatot,házassàgot vagy babàt terveztem volna.


15-20èv gyorsa eltelt 😐


Èlveztem a munkàm nagyon,de tavaly apukàm sajnos elhunyt ami teljessen de teljessen padlóra tett engem ès csalàdom.


Apu mondogatt màr 3 ève,hogt van ilyen lehetősèg is.


Elmentem tavaly nőgyógyàszhoz,alap vizsgàlatra..aztàn jött a Covid ès minden abba maradt.


Aput megakartam lepni hogy mire készülök,de elkezdett betegeskedni ès nem akartam terhelni.


Nem is volt alkalmam elmondani neki..elhunyt😔💔


Tudom sok nő nem èrt egyet azzal,hogy rengeteg egyedülállóként vàg bele a lombikba,de hidd el a man fèrfi generàció gàz tisztelet a kivètel.


Egy unoka van a csalàdunkban aki màr 17éves.


Erős az anyai ösztönöm.21 èvet töltöttem 12 órakat..24/7 dolgoztam ikrekkel is egymagam újszülöttekkel 4èves korig..tudom,nem lesz könnyű,de pozitìv vagyok

6. Nett1 (válaszként erre: 5. - 485d8077dd)
2021. máj. 27. 12:48

Egyből Bécsben, mert itt élünk. Voltam otthon is kezelésen, amikor nem tudtuk mi a probléma, akkor Clostil kúrát kaptam 4 hónapig, a doki azt mondta, ha ez nem segít akkor lombik.

Nem tudom, hogyan működik ez pontosan otthon de itt nem csinálnak egyből lombikot. Egy pár (hivatalosan 6 de 3 után azt mondtam elég, mert felesleges) inszemináción át kellett esnem.


32 hetes vagyok már, szerencsére nem problémás a terhesség. Az elején a rengeteg hormon megzavart, mind az injekciók, mind a tabletták, hüvelykúpok. (Nem aprózták el :D) Durva izomláz szerű érzés volt az egész hasamban de pár hét múlva ez is enyhült. Hányni egyszersem hánytam, pár nap rosszullét volt de az egésznap. A fáradtság az szinte végig jelen volt. Az elején volt a legbrutálisabb, meg most veszem észre magamon, hogy mehetne ez jobban is 🙄 :)


Neked miért kell lombikozni?

5. 485d8077dd (válaszként erre: 4. - Nett1)
2021. máj. 27. 05:37

Még a vizsgàlatok eredményét várom és mèg kell párat csinàltatnom előtte.

Róbert Kàrolyban lesz szerintem


Hogy érzed magad?Hànysz?Fáradt vagy?

Itthon pròbáltàl lombikozni vagy egyből Bécsben?

4. Nett1 (válaszként erre: 3. - 485d8077dd)
2021. máj. 26. 23:43

Szia, köszönöm :)


Bécsben kezeltek engem.

Te lombik előtt állsz?

3. 485d8077dd (válaszként erre: 2. - Nett1)
2021. máj. 13. 21:56

Sziasztok :)


Gratulàlok a sikeres lombikhoz 🎉🎉🎉

Megkèrdezhetem hol volt a sikeres lombikod?

2021. ápr. 25. 20:11

Szia!

Októberben volt az első lombikom, sikeres volt :)

Munkából mentem, viszont aznap délutánra otthon maradtam, feküdtem, aludtam. Másnap ugyanúgy mentem dolgozni és ott éreztem is azt az egyszeri belenyilaló fájdalmat, a beágyazódást.

Kérdeztem a dokit, felőle még aznap is visszamehettem volna dolgozni. A vérnyomásra figyelni kell, hogy ne essen le, tehát az "1 hétig feküdni és nem mozogni" és társaival egyáltalán nem értek egyet.

Persze ez függ attól is, miért jutott az ember lánya idáig.

Te hol tartasz?

2021. ápr. 7. 19:18

Sziasztok,

Azért nyitottam ezt a fórumot mert szeretnék minél több pozitív példát hallani lombik témában.Szeretném ha minnél többen megosztanátok hogy kinek hogyan sikerült a lombikja, milyen módszerrel ami szerintetek a sikerhez vezetett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook