Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikeres lombik titka fórum

Sikeres lombik titka (beszélgetős fórum)


5. 98e28fd60a (válaszként erre: 3. - 1e454498dd)
2019. jan. 6. 14:34

Hogy-hogy kell a mozgás? Mindenhol azt olvasom, pihenni kell.

Alkoholt pedig szerintem, nem kéne javasolni...legalábbis nekem ez is olyan furcsa!

2019. jan. 6. 08:34

Szia. Nekem elsőre sikerült. Nyilván nem tudom mi segített, de a következőeket csináltam: beültetés pénteken volt, vasárnaptól már nagyokat sétáltam. Trimeszter vitamint és C vitamint szedtem már a beültetés előtt is. Nekem FET volt, így lehet az is számított hogy nem voltam tele nyomva hormonokkal előtte. Ezen kívül IR-es vagyok és pajzsmirigy beteg így ezekre is szedek gyógyszert és nagyon szigorúan betartottam a diétát. Én nem ittam kávét és alkoholt sem egyátalán. 1 dl valószínű nem árt, de a 2dl nekem kicsit soknak tűnik naponta...

ezen kívül nyugiba otthon voltam végig a beültetés után. Nem dolgoztam, anyukám sokáig ott volt ( takarított, főzött) így volt időm meditálni, sokat gondoltam a picire és nem azt mondogattam hogy “ legyél ügyes, kapaszkodj erősen” hanem a saját szervezetemet bíztattam hogy igenis meg tudom csinálni, ezért a piciért már felelősséggel tartozom és nagyon fogom szeretni. Kicsit szentimentálisan hangzik de nekem bejött! Sőt a 8. Héttől erősen véreztem, nagy hematomát találtak. A doki azt mondta hogy ebből nagy valószínűséggel vetélés lesz. Akkor is ezzel a meditációs módszerrel “gyógyultam” meg. Most 31 hetes vagyok, márciusra várom első kisfiam akire 10 éve vágytunk.

Sok sok kitartást kívánok neked, és ne add fel! Sose hibáztasd magad!

3. 1e454498dd (válaszként erre: 2. - Tbbze)
2018. okt. 1. 18:45

Szia!

Valószínűleg azért nem írt senki, mert nincs titka a sikeres lombiknak. Ha lenne tuti recept, akkor már mindenki azt követné. Olvasd a lombikos fórumokat, sok hasznos információt találhatsz.

Nekem az segített, hogy beültetés után ugyanúgy éltem a mindennapjaimat, mint máskor, de ehhez kellett előtte sok kudarc. Beültetés után ne feküdj, kell a mozgás a méh jó vérellátásához. Ezt napi 1-2 dl borral is segítheted. Az sem hátrány, ha alaposan ki vagytok vizsgálva, mielőtt belevágnátok. Sok sikert!

2018. okt. 1. 16:50
Nem volt senkinek olyan amitől azt mondja, hogy befolyásolta a lombik sikereségét?
2018. szept. 27. 13:03
Sziasztok, akinek volt lombikja és sikeres volt, azoktól szeretnék érdeklődni volt-e olyan dolog ami úgy gondoljátok, hogy igenis befolyásolta a lombik sikerességét? (pl.: étkezés, mozgás, torna...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook