Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
4860. noxika2
2019. nov. 24. 13:08
ki mit gondol, van aki azt írta ha vizes izébe tesszük az ágylábakat akkor szétkergetjük a dögöket, van aki irtáshoz azt javasolta ne legyenek ilyen gátak és akkor visszaköltöznek a közelbe. vajon? és olyan tényleg lehet hogy ha nem tud felmenni az ágy lábán akkor a plafonról ugrik le? vagy mégis az ágyban van valahol? (sehol semmi nyom)
4859. birebora
2019. nov. 23. 08:49
még nem tudom
4858. horakulum (válaszként erre: 4857. - PanniBp.)
2019. nov. 22. 17:44

Ne aggódj!


Minden rendben lesz itt. Véleménye meg mindenkinek lehet, max. különbözik ugyebár másétól. Nem fog itt senki ölre menni. Elintézik szépen egymással. 😊


Béke veletek!

4857. PanniBp. (válaszként erre: 4848. - Melcsi3)
2019. nov. 22. 10:31
Sziasztok, éppen arra gondolok, s ennek alább hangot is adtam: ne bántsuk meg egymást. Én nem mernék hírtelen ítélkezni. Fogalmam sincsen Társaink anyagi helyzetéről, s bevallom: nem is érdekel. A hírtelen írtélkezés pedig felesleges, nincs semmi értelme. Az élet egyéb területén is fölösleges időpocsékolás. Pl. Nem áll mindegyik társuk mellett bomba biztos család, aki anyagilag biztonság. Ez csak 1 példa, és a többieről nem beszélek. Bizonyára akad, aki tudatlanságból, smucigságból feledkezik el a 2. írtásról. Kérlek Benneteket nem bántsuk meg egymást. Mást nem tehetek, csak kérem. Az élet bármely területére igaz: a kellő infók nélkül való ítélkezés marhaság. Amikor lehülyézett 1 nő, a következőt válaszoltam. Jé, nem is tudtam, hogy elvégezted az orvosi egyetemet, miért? Meg tudod állapítani elmeállapotomat:(
4856. PanniBp.
2019. nov. 22. 10:25
Sziasztok! Szerintem NE MARJUK EGYMÁST!!! Megteszik helyettünk a bogicák. Mi a véleményetek, hogy e cégeket, illetve az ő munkájukat igénybe vevők tapasztalatait egy műsorban tárják a nézők elő? Nagyon lényeges: a korrekt gázmesterek, stb.-t ne keverjük össze azokkal, ha vannak ilyenek, akik sebtében szedték össze tudományukat. Ez nem játék. Itt értékeket kell kidobni, nem elég az elővigyázatosság. Ne csináljanak már a nyomorból ismét üzletet. Vélemény? Kéne egy kis nyilvánosság?!
4855. Kukutyin2 (válaszként erre: 4854. - Doreszka2)
2019. nov. 20. 18:11

Írtam.

Oh te szegény :( Jobbulást.

4854. doreszka2
2019. nov. 20. 17:20

Köszi kutyin2!

nekünk nagyon fontos hogy ne kelljen elhagyni a lakást, engem baleset ért, /Ínszalag húzódás stb.. / és van egy asszoc macsek is,aki akkor is elbújik ha kintről hangokat hall. Esetleg a cég nevét el

tudnád küldeni?köszönöm.. BP

4853. Robcsi76 (válaszként erre: 4848. - Melcsi3)
2019. nov. 20. 16:09

Ez az utolsó, hogy neked írok, mert ez már a betegesség jele!

Szabad vélemény nyilvánítás van még a fórumon, ha nem tetszik, akkor ignorálod, ha tudod mit jelent.

"Neked a képzettséged mellett,nincs gondolkodásod csak a rögtön jövő kontra!!"- ez is személyeskedés bár engem nem érdekel nem veszem magamra, mert annyira érdekel a véleményed meg a felháborodásod, hogy azt el se hiszed. Viszont, ha ezt kifogásolod a mondandómban, akkor elég fura, hogy te is azt teszed. :) Nagyon beütött a birkázás, pedig írtam, hogy akinek nem inge...hát te felvetted...a te bajod. Most már lépj túl rajta vagy keress fel ez ügyben egy szakembert. Ja azt ne, mert te azt is megoldod :D

4852. Robcsi76 (válaszként erre: 4847. - Melcsi3)
2019. nov. 20. 16:00
Nem olvastam ezt a cikket és nem is hallottam erről a kísérletről, ha akkor belinkeled nem is vonom kétségbe hiszen a NatGeo nem hoz le kamu dolgokat.
4851. Kukutyin2 (válaszként erre: 4850. - Doreszka2)
2019. nov. 20. 14:29

Szia!


Nem feltétlen. Nekünk azt mondták, ha el tudunk szeparálódni akkor maradhatunk. Az volt a lényeg, hogy ne a kezelt helyiségben tartózkodjunk...

4850. doreszka2
2019. nov. 20. 11:21

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy minden esetben el kell hagyni a lakást irtáskor? / az alattunk lévő lakók most irtattak,/ és félő hogy menekülni fognak legfőképp felfelé.

Illetve privát üzenetbe tudnátok ajánlani korrekt szakembert? Vagy elég ha üzletben vásárolt szerrel próbálkozom? Ha igen akkor mivel? Köszi

4849. Melcsi3 (válaszként erre: 4843. - PanniBp.)
2019. nov. 19. 17:09

Sajnos nem lehet Panni.

Le is írtad miért.

Mert a pénz a lényeg , nem pedig a megrendelő!

Sajnos olyan nagyfokú a nagyvárosok fertőzöttsége, hogy tisztában vannak az ebben rejlő anyagi lehetőségben.

Ráadásul van mire hiivatkozni sikertelen írtás után.. (jön a szomszédból, kikeltek a peték , egy őrületes állandó mókuskerék)

és ki tudja az írtószer hatékonyságát? Hiszen Ő keveri , Ő ért hozzá..

És minél többször hívják , annál többet keres ..

Egy piszkos anyagiakra épülő szakág ez a poloskairtás...

Tudnak trükközni , és ki is használják a laikus hozzà nem értők hiszékenységét .

4848. Melcsi3
2019. nov. 19. 16:54

Úgy Gondolom, azért vagyunk itt, hogy tapasztalatokat megosszunk , illetve egymást segítsük.

Èn leírtam a mi történetünket, a polnézek írtását házilag , ahogy mi megoldottuk.

Èn nem támogatom a hivatásos írtást , mert nálunk nem működött.

Azért mert átgondoltuk a helyzetet, hogy mi házilag hogy tudjuk megoldani , és közben rájöttünk , hogy az interneten leírtak csak is , és kizárolag az irtó cégek védelme miatt írodott.


Laikus ember aki először találkozik a polskával elhiszi, a leírtakat , és hívja is a megtalálható szàmok egyikét.

Tisztelet a kivételnek , ha van lelki ismeretes írtó, talán némi szerencsével megtalálja!

Nálunk nem így volt, ezért jött a Féktisztító megoldás.

A siker 100% lett.


Viszont !!!! Soha Senkit nem szólok meg , hogy mit miért , és hogyan csinál!

Sokan nem hivják vissza az írtót második írtásra??? Ezért miért Birka ?? Kedves Róbert???

Ha albiban él , és nincs pénze? Gyereket nevel azért nincs pénze?

Mi jogon szólsz meg más embereket?

Miért hülyézel olyanért , amit egy tudományos csatorna leír? Kétszer nagyobb eséllyel kiküszöbölhető a tovább hurcolása ha nem hagyunk az ágyon használt ruhát.


Gondolkodnod kellene mielőtt másokat megszólsz!


A mai napi hírek:

Vàllakozó gázmester , kártevőírtó , illegális anyaggal írtott, 30 ember került kórházba miatta ...


Felelősség !

Belekötöttél a féktisztítóba, hogy majd miattam valaki kórházba kerül...

Továbbra sem vitatom az Okosságod a témában , mert elfogult vagy, mert csak az a jó, amit Te leírsz , és mindenki más hülye.. igaz???

A kézi gázláng használatába is belekötöttél, de gondolom csak azért mert Neked a képzettséged mellett nincs ötleted , nincs gondolkodásod csak a rögtön jövő kontra!!

4847. Melcsi3 (válaszként erre: 4791. - Robcsi76)
2019. nov. 19. 16:24

[link]


Szóval elovastam , és nem írtam hülyeséget

Nálunk is müködött a két lakás használata során

Kétszer gyakrabban választják a használt ruhát ,

Akkor valoszinü a kutatások hazudnak.

De nem vitatom a Te okosságod a témában, mivel az írtó jó barátod !

Viszont Te sem vitasd mások tapasztalatát! Ne hülyèzd , ès birkázd a többi embert Mert Nincs Jogod Hozzà. !!!

Èn sem tettem Veled!!!

4846. horakulum (válaszként erre: 4843. - PanniBp.)
2019. nov. 19. 06:12

Hát, hivatalosan az érdekeinket csak a Fogyasztóvédelem képviseli. Kérdés, ebben a témában volt e már rá precedens...


Illetve meg kellene kérdezni egy ügyvédet-finek ismerős? - hogy milyen lehetőségeink vannak ill. mivel járna pl.ha nyilvánosan közölnénk a véleményünkkel együtt a céget is.


Én nem tudom, honnan veszi a többség ezt a sajtóper dolgot vagy mit, tehát hogy barmi retorzió lenne ha te nyilvánosan, megnevezve a céget elmondod a tapasztalatodat, ugyanis a neten is pl.fent van egy csomó intézmény értékelése a google.on. A linkjéhez kapcsolódva pl. Ez csak egy a sok közül. De pl.csoportokban is adott témában ajánlanák egy céget vagy nem.

4845. Kukutyin2 (válaszként erre: 4844. - PanniBp.)
2019. nov. 18. 18:07

Vettem egy gőzgépet Melcsi javaslatára, amiért köszönet neki, de a korábbi fórum bejegyzésekben is nagyon sokan dicsérik a módszert.

Többen írják hogy gőzgép segítségével ritkitották az állományt.

A gőzgéppelmegelőzésként ill ki tudja alapon a le nem kezelt, elvileg polosmentes szobákban lévő ágyakat, szekrényeket stb gőzölöm jelenleg, amilyen precízen csak tudom, különösen az ágyakra koncentrálva.

Valamint az a terv, hogy ha már lehet takarítani a kezelt szobákban majd akkor ott is mindent átgőzölök kezdetben naponta aztán majd ritkábban...

Aztán majdcsak egyszer már biztossá válik, hogy valóban eltűntek...

4844. PanniBp. (válaszként erre: 4837. - Kukutyin2)
2019. nov. 18. 17:05
Szia, bocs 1 szösszenet ütötte meg 'a szemem': gőzölöm - hogy csinálod? Válaszoltam, az imént a tegnapira. Üdv.: P.
4843. PanniBp.
2019. nov. 18. 17:04
Valamit ki kéne találni a nagyképű írtó-szakik megfékezésére. A kiokatás helyett inkább a munkájuk hasznosságának örülnének. Ötletet várok. Sziasztok!
4842. Kukutyin2 (válaszként erre: 4841. - Tormás30)
2019. nov. 17. 13:30

Köszönöm.


Nagyon bízom benne, hogy nem lesz.Hogy azért nem találok jelet mert nem volt sok, illetve az a néhány belesétált már a méregbe.


Nagyon rajta vagyok, próbálom több ponton támadni őket a tapasztalataitok alapján.

4841. Tormás30 (válaszként erre: 4840. - Kukutyin2)
2019. nov. 17. 11:37
Ha 30 napja nincs új csípésed poloska mentes lettél hivatalosan is. Drukkolok hogy az legyél :)
4840. Kukutyin2 (válaszként erre: 4838. - Robcsi76)
2019. nov. 17. 11:24
Igen, nagyon remélem, hogy nem csak nem veszek észre valamit, hanem letudtuk őket tényleg ...
4839. Kukutyin2 (válaszként erre: 4838. - Robcsi76)
2019. nov. 17. 11:10
Köszönöm szépen! Pakolom is :)
4838. Robcsi76 (válaszként erre: 4837. - Kukutyin2)
2019. nov. 17. 09:36
2 hét csípés mentesen már biztató. A piperéket nyugodtan visszarakhatod. Olyan helyeken szeretnek bujkálni ahol a hasuk és hátuk is védve van és nem bolygatja őket senki.
4837. Kukutyin2 (válaszként erre: 4836. - PanniBp.)
2019. nov. 17. 09:22

Válaszoltam :)


Azt hiszem az elmúlt egy héten a 2.irtás óta nem tapasztaltam csípést, de még nem merem elkiabálni. Csak reménykedem hogy valóban nem térnek vissza vagy bukkannak fel másik szobában (azokat szorgosan gőzölöm) , mert akkor megőrülök. Végre lassan a ruhák nagyrészét sikerült átmosni, vasalni.


Jelet sem találok.


Ma szerintem a piperéket visszapakolom a helyükre,azokra - ha van is- csak nem megy rá pl. hajszaritora, hajvasalóra vagy a parfümös üvegre...

4836. PanniBp. (válaszként erre: 4835. - Kukutyin2)
2019. nov. 16. 19:24
Szia, reggel írtam...
4835. Kukutyin2
2019. nov. 16. 10:41

Szerintetek ha nem találok semmit sem akkor december közepén már a szekrénybe azért vissza szabad pakolni?


Mert most zsákokban mindenem és mosás után máshol próbálom elhelyezni ahol elvileg nincs polos...

4834. Kukutyin2 (válaszként erre: 4833. - PanniBp.)
2019. nov. 16. 08:26
Drukkolok, hogy ezúttal sikerrel járjatok!
4833. PanniBp.
2019. nov. 16. 08:21
Hozzánk lassan érkezik egy MÁSIK írtó. Dupla-írtás várható. Azaz: hagyományos,és a gázos. Sajnos az előző írtó címét nem adhatom ki, ugyanis attól tartok 1.) igazságtalan vagyok, ha kizárólag őt, ill. a munkatársat vádolom az ágyipoloskák további jelenléte okán. 2.) Azt tippelem, figyelik az oldalt, s ha nevesítem őket, fel is jelentenek. Erre pedig nincs szükségem. Ne haragudjatok. A lényeg, budapestiek voltam. Sziasztok!
4832. noxika2 (válaszként erre: 4831. - Gabi12345)
2019. nov. 15. 09:45
Én is köszönettel venném ha ajánlanátok privátban Bp.-re jót. Köszönet érte
4831. Gabi12345
2019. nov. 13. 14:08
Sziasztok, látom ti már sok céget feltérképeztetek. Tudnátok ajánlani privát üzenetben? Kb 2 hete hoztuk haza a poloskákat egy hotelből. Vérfoltok vannak a lepedőn, csípések. Sok éve már egyszer volt velük dolgom, úgyhogy nem nagyon van kétségem a jelenlétük felől. Köszönöm ha írtok.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook