Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
4980. Robcsi76 (válaszként erre: 4979. - Horakulum)
2020. jan. 7. 16:06
Semmin nem maradt nyoma se fehér por nyomában se szagban se éreztem semmit. Persze a permetezés utáni napokban érezhető volt kicsit kesernyés szúrós szag, de ez 1-2 nap volt. De a bútorokon semmit se lehet érezni most és akkor sem.
4979. horakulum (válaszként erre: 4976. - Robcsi76)
2020. jan. 7. 08:38

Roncsi,


Amikor anno nálatok irtottak, volt e szaga a szernek. A felületen , bútoron, ágyneműn? Mert nekünk pl.az is gond volt hogy évekig elviselhetetlen szaga maradt a szernek mind a falon, mind a kárpiton, szőnyegen, bárhol ahol lefújtak minket. Az ágyunkat végül ki is kellett dobni - poloska vagy nyom sem volt benne soha - emiatt. 😖 Sőt! Nálunk a rajtam lévő pár csípésen kivül *erős allergiás reakcioval, amik között volt hogy 3 hét telt el, semmi de semmi jele vagy nyoma nem volt soha de soha a poloskáknak vagy annak a pár egyednek pedig mindent felforgattunk és erős kézilámpával átnéztük. Minden szegletet, hajlatot, illesztést, szőnyeget stb. Igaz. Kis lakasban éltünk, eleg zsufoltnak volt mondható a holmik miatt, de akkor sem volt soha semmi nyom csak az az elkapott pár egyed, amiknek a csípésére felriadtam.


A gyerekem akkori bababutora is szagos, ha végighúzod a kezed a hátsó pozdorján. Eszméletlen.


Maguk az irtók sem ismerték el, hogy poloska csípéseim vannak, mert nem tálaltak maguk sem ráutaló nyomot, az élő példányokat meg az irtás után kaptuk el. Ők pók csípésnek mondták, de mivel mi utana olvastunk es minden gyanúnk a poloska volt, ezért végül leirtottak. Egy hét után már az arcomon is csíptek a dögök, mert csak azt érték el, hosszú pizsamában aludtam.


Mi végül egy magánembert hívtunk ki, aki saját kárán tapasztalt és tanult, saját szerrel

Tudom, kockázatos, de az irtok sem adtak papirt a felhasznált szerről vagy számlát, szóval nekik sem volt nyomuk. A srác után megszűntek a csípések. Ő azóta már nem vállal irtást.


Mi val szomszédoktól fertőződtünk.


Elkalandoztam.


Szóval, az ismerosod irtasakor volt szaga a szernek es megmaradt évekig?


A falakon és szekrényeken is látszott adott szögben a fehér por ami a szer után maradt.

4978. Robcsi76 (válaszként erre: 4977. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 6. 21:27

Nagyon szívesen!

Hidd el nem ellened vagyok meg a kísérleteid ellen, de igazából megvan a jelenlegi hatásos ellenszere, ami addig lesz jó, amíg rezisztenssé nem válnak rá.

Viszont egy mérgező vegyszer kifejlesztése, ami kimondottan csak a poloskákat irtja és nem veszélyes az emberre vagy állatokra, vízi világra stb. az nem egyszerű folyamat. Ha meg is van, akkor jó pár teszten át kell esnie, ami nem olcsó és nem kevés idő. Sajnos ezt az árat kell megfizetni a vegyszerben. És az igazán ütős vegyszereket nem hiába gázmesterek vehetik meg. Persze ez nem zárja ki a kóklereket sem. Mint minden szakmában sajnos ebben is lehetnek kontárok és felelőtlenek. Előre tisztázni kell velük, hogy mi a folyamata az irtásnak mit kell tenni stb. Ad-e garanciát és számlát, ha valamiben sunnyog, akkor nem kell megbízni a munkával. Persze, ha csak egy ilyen foglalkozik ezzel, akkor patthelyzet vagy bevállalja az ember vagy sem.

Sokan írtak ide a problémájukkal és el is tűntek, ami azt is tükrözheti, hogy sikerült megoldaniuk a problémájukat.

Még mindig azt mondom, hogy amikor már 3 helyről jöttek irtani 3 féle technológiával, akkor ott a szomszédoktól jön az utánpótlás, mert hihetetlen, hogy 3 szaki is átverjen egy ügyfelet. Ezért írtam, hogy ez sajnos sok tényezős dolog és a legrosszabb, ha a lakókat nem lehet meggyőzni róla, hogy gond van. Mindenki azt hiszi, hogy a poloska olyan, mint a csótány. De a poloskát nem érdekli a kosz, igénytelenség stb. Csak egy dolog érdekli és az a vér, mert csakis azzal táplálkozik. Ezt kellene megértetni a lakóközösséggel, hogy ez nem szégyen, hanem egy rossz állapot. A szúnyog is vérszívó, ha nincs szúnyogháló a lakásban, akkor ő is csíp és viszket a csípése mégsem tekintünk úgy rá, mint a poloskára, pedig mindkettő ugyanazt csinálja.


Sokszor olvastam itt is, hogy a napi többszöri porszívózás segít. Miben??? Hogy még jobban elterjedjen a lakásban meg a többi lakásban. Felszív egy poloskát kiüríti a porzsákot a szemétledobóba vagy csak egy külső kukába és már egy poloska el is kezd vándorolni egy új ételforrás felé.

2020. jan. 6. 20:26

Szia !


Olvassa el mindenki amit írtál ! (tanulságos )

Válaszodat köszönöm .

üdv.

4976. Robcsi76 (válaszként erre: 4975. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 6. 19:26

Szia!

Ez 2.5 évvel ezelőtti ár. Előtte a szakival megbeszéltük, hogy előkészítjük a terepet. Amiket használtunk ágyneműt,takarókat azokat kikészítettük és azokat is lefújta. A lefújás után a huzatok úgy kerültek fel, hogy előtte 60C°-on ki lettek mosva, ezt 3 naponta kimostuk ugyanúgy. Az ágyat kihúztuk a szoba közepére, hogy körbe tudja fújni még az alját is. A falakat is lefújta. Ezeknek a szereknek az a lényege hogy belemenjen a poloska, ezért mindent lefújt az ágy 2-3 méteres környezetében. Még az ablak párkányokat, függönykarnist stb. Ezért nem ér semmit a petéknek, mert a szer csak akkor éri őket, ha kikelnek és átmennek a méregmezőn, ezért kell 2 hét múlva a második irtás. Egyébként is úgy eldugja a petéit, hogy nem sok esély lenne ráfújni a szert és tudomásom szerint a petéket védő burkon nem is hatolna be. Csak annyi ruhát használjatok, ami szükséges. Mi kimostuk az összes függönyt 60C°-on és elzsákoltuk. Előszeretettel raknak petét rá és találtunk is a varrások redőinél. Ágynemű tartóban lévő plédek, takarók is le lettek vegyszerezve, amit nem használunk és azok benne is maradtak az ágynemű tartóban. Az ágy környékéről elpakoltunk mindent, amiről persze meggyőződtünk, hogy poloskamentes.A lényeg, hogy addig semmi takarítás felmosás fertőtlenítés, amíg a két irtás történik és utána se legyen legalább 3 hétig. Ha a második irtás után a 3-4 héten nem észlelitek újabb csípések nyomait, akkor lehet reménykedni. Nekem 1 hónap garanciát adott a második irtás után, hogy ha abban az 1 hónapban újra jelen lennének, akkor a harmadik irtás ingyen van. Ha ezek után se szűnnének meg a poloskák, akkor se biztos, hogy az irtó a tróger, hanem sajnos a szomszédból kapja az ember az utánpótlást. Az egész szoba úszott a szerben és 2-2.5 óráig nem is voltunk benn és nem is szellőztettünk. Hozzáteszem száradás után nem látszott semmi se a falon se a bútorokon.


Én vettem sziloplastot és kinyomtam minden rést az ágyon és az összes olyan helyet, ahol a poloska el tud bújni. A laminált padló szegőinél is. Persze ezt már a tünetmentes időszakban. Amit lehet 60C°-on mosni azt kimostuk és elzsákoltuk, amit nem használtunk pl. téli ruhák stb. azt bezsákoltuk, de ezt akkor érdemes, ha találtok nyomát a szekrényben is vagy az ágy közelében van a ruhásszekrény. Gondolom, ha van kép a falon, akkor érdemes levenni és a falat ott is lefújni és vissza a kép, mert ha a kép mögött is bujkálnak értelemszerűen a falon mászkálnak a kép mögé.

Hála az égnek mi gyorsan észleltük, hogy baj van, így nem volt nagy a fertőzöttség. Nekünk elég volt 2 irtás. Szerencsére azóta se /2.5 éve/ találkoztunk velük, viszont a társasházban idén is jelen voltak hála az égnek nem jutottak el hozzánkig, mert a lakóközösség összefogott és közös költségből a teljes lépcsőház és az egyik lakó lakását, akitől indult azt kifizettük az irtónak.

Ezek elég kellemetlen körülmények 1-1.5 hónapig, de ha betartja az ember és a szaki érti a dolgát és nem kapja senkitől az utánpótlást, akkor kiirtható. Sajnos sok tényezőn múlik, ezért nem egyszerű kiirtani őket.

4975. lacitapasztalata (válaszként erre: 4974. - Robcsi76)
2020. jan. 6. 17:21

Szia !


Nem rossz az ár, irtásonként 12000 Ft.

Leírnád részletesebben mit csinált az irtó?

Mindent lefújt?

Elcsomagoltatta a ruháidat, ágyneműidet?

A képek a falon?


(Volt nálam szaki még az elején,akkor hívtuk ,amikor észrevettem, hogy a páromat szétette valami.

Megfogom válaszolni a kérdéseidet.)


Megköszönném ha leírnád a részletes irtás menetét !


Üdv.

4974. Robcsi76 (válaszként erre: 4973. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 5. 22:33

Így is van, ez a beszéd!

Leírom az én tapasztalatomat:

Szerencsére nekem egyszer volt ágyi poloska a lakásomban. Ezt egy hozzáértő szakember kétszeri irtással ki is irtotta a megfelelő hatású és engedélyezett szerrel, ami semmiben nem tett kárt. Mindez került 24000Ft-ba.

Aki nem szeretne szakit hívni az vegyen Bio Kill extrát. Egy 47nm-es lakásra kétszeri irtás miatt kb. 15 liter kell. Nehogy fél literes kiszerelésben vegyétek, mert úgy nagyon drága. Lehet 5 literesbe is. 15000Ft/5liter, tehát abból vegyetek 3 kannával. Plusz vegyetek még egy megfelelő permetezőt is hozzá, ami normálisan szét is porlasztja az anyagot. Egy háti 16 literest már 6000Ft-ért lehet kapni. Egy vegyvédelmi eldobható ruha , maszk és szemüveg sem árt, mert ugyebár ez csak egy vegyszer. Ez kb. megint egy 5000-es. A végösszeg 56000Ft. A hatás nem 100%, hogy jó lesz, de legalább nem fog irtó járni a lakásban.

Ez az én tapasztalatom. Ja és nem kísérletezgetek semmivel, mert az egészségem és a környezetem fontos a számomra!


Lacitapasztalata

Még mindig várom a kérdéseimre a válaszaidat!

2020. jan. 5. 22:03

Sziasztok!


Vannak szenvedők és vannak a szenvedésből pénzcsinálók!

Én a szenvedők oldalán állok !

Osszuk meg a egymással a tapasztalokat (irtók nélkül)

és menni fog !


Helló

2020. jan. 5. 21:43

Sziasztok!


Az üveg kísérleteim nem fedik a való életet.

1. Protect egy xart sem ér


[link]



ezt ne vegyétek meg !


2. a Bio Kill Extra takarófóliával lezárva hatásos !!!!



3. a méhészetben használt vegyszereket próbálom most ki...


Nem embert ,ágyi poloskát akarok irtani!!!!

4971. Robcsi76 (válaszként erre: 4970. - Horakulum)
2020. jan. 4. 23:08

Aki őt komolyan veszi az sajnos meg is érdemli :(

Persze, ha nem sajnálják a kidobott pénzt és időt...

4970. horakulum
2020. jan. 4. 23:00

Fárasztó ez a hirtelenjöttjóember...


Több kárt okoz azoknál akik eztán tévednek ide és hisznek a kísérleteinek...

4969. Robcsi76 (válaszként erre: 4968. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 4. 21:19

Jókat nevetek a felfedezéseiden...most aztán feltaláltad a spanyol viaszt.Ez jobb, mint egy Stand Up műsor.

A Bio kill-t erre találták ki, ami azt jelenti, hogy egy szobára nyomhatsz legalább 15 ilyen kupát és két hét múlva megint ugyanennyit. Akkor számold ki mennyit költöttél egy felhígított szerre. Igen az irtók is hígítják, mert kell. Meg kell venni nem kell irtót hívni! Vedd meg és fújkáljad napestig megvan a megoldásod. Drágák a szerek? Ja, hát ingyen nincs semmi.

Te azt írtad már nálad megoldottad. Most mégis az a saját tapasztalatod, hogy visszafertőződik Panni! 20-án regisztráltál, hogy küzdesz velük, de 3 nap után már csak akváriumban vannak egyedeid. Akkor hogy is van ez? Gondolom a kísérletezés közben kiengedtél párat az ágyra és utána visszatetted a túlélőket. Szerintem a nagy kísérletezésben jó lenne, ha felelősséggel viselkednél az esetleges szomszédokkal, mert az ilyenek miatt szív a többi, lakó. Kb. most kelnek ki a peték az még jó móka lesz, ha a teljesen hermetikusan lezárt ágyadnál van akár egy 0,5 tizedes rés és hidd el, hogy van, akkor ott szépen ki fog jönni, de megnyugtatlak biztosan nem csak az ágyadban van, de csak hidd azt. Sajnálom a szomszédaidat...

Akkor a kérdéseim:

1. Miért drágák ezek a szerek?

2. Miért nem használt a hypo?

3. Honnan veszed, hogy csak az ágyadban találhatóak?

4. Te kémikus vagy biológus vagy?

5. Honnan veszed, hogy nem máshonnan kapja Panni az utánpótlást?

6. Mit gondolsz hány kupa és milyen kiszerelésű BioKill kell egy lakásra, ahol már két helyiségben, szekrényekben, bútorokban is megtalálható a poloska? És ez a számításaid szerint mennyibe kerül?

7. Ha a 4-es kérdésre igen a válasz és biokémikus vagy, akkor eddig miért nem találtál ki megfelelő vegyszert?

8. Ha netalán feltalálod az olcsó megoldást, akkor milyen kísérleti, tesztelési folyamatokon fogod bizonyítani a szer hatásosságát és azt, hogy csak a poloskát irtja és nem ártalmas senkire?

Remélem érthetőek a kérdéseim és szerintem rajtam kívül az itt olvasó fórumozók is kíváncsian várják a válaszokat. Ha lehetséges és a kísérletezési időd engedi, akkor pontokban kérném a válaszokat, hogy átlátható legyen. Köszönöm!

4968. lacitapasztalata (válaszként erre: 4967. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 4. 20:30

A jó hír: a Bio Kill -el lefújt ágy , jónak tűnik.

A fő problémám , qva drágák ezek a szerek, nem beszélve ,hogy hol veszem meg.

Az " irtószakik " sokkal töményebb szerhez jutnak hozzá ugyanezzel a hatóanyaggal ( fillérekért )


Eddig a leghatásosabb szer : Bio Kill Extra ( 1600 Ft ) ha 300ft lenne egy ,olcsó lenne a házi irtás.


AKKOR SE HÍVOK "SZAKIT"


Ja, nincs visszafertőzés a másik lakásból, a saját lakásból van, tapasztalat. A TE lakásodban bújnak el !

Tudom mert tapasztalom.

Nekem a vendégek hozták, akiknél volt - van bogár.


Kérdezzetek és válaszolok !


Sziasztok !

4967. lacitapasztalata (válaszként erre: 4962. - PanniBp.)
2020. jan. 4. 13:35

Szia !Sziasztok!

Elnézést a kesői válaszért !

Rossz hír : tegnap kibontottam a hipóval léfújt ágyat és vannak túlélők.

Nem adom fel és nem hívok irtót.

Este tényleg folytatom...


Üdv.

4966. Robcsi76 (válaszként erre: 4965. - PanniBp.)
2020. jan. 3. 19:46

Szia!

Nem vagyok szakember vagy elhiszed vagy nem. Ez ellen nem tudok és nem is akarok tenni.

Visszaolvastam a hozzászólásaidat. Több szakival próbálkoztál úgy látom. Valamennyi ideig jó is volt. Ez nekem laikusnak annyit jelent, hogy folyamatos a visszafertőződés. Sajnos ez ellen csak úgy lehet tenni, hogy beszélni kell a szomszédokkal legalább annyira, hogy engedjenek be egy szakit vagy téged, aki már látott poloskát és a nyomait, hogy van-e poloska. Tudom nem egyszerű és sajnos sokszor még nagyobb falba ütközik az ember.Ha van, akkor meg kell győzni, hogy ezeket ki kell irtani, felőlem azzal, amit jónak látsz vagy amit itt tanácsolnak azt vagy be jön vagy nem. Olvasom, hogy a fal tiszta elnyomott bogár. Ez nem jó hír, mint az sem, hogy a másik szobában is láttál már. Ezek a dögök tényleg rejtőznek világos nappal nagyon ritkán mutatkoznak csak akkor, ha nagyon éhesek vagy nagyon el vannak szaporodva. Panellakovics leírta, hogy mi a helyzet. Sajnos nagyon szabályozva vannak az irtószerek ezt nekem is mondta az irtó és sajnos nagyon hamar rezisztensekké válnak a poloskák. Én nem szólok bele senkinek a tanácsába. Nálam az irtó kiirtotta és a környezetemből is, tehát nem kaptam utánpótlást azóta se. Megértem, hogy az irtókkal tele van a hócipőd, de ők se tudják megállítani, ha csak te irtatsz és ahonnan kapod ott nem. Az is biztos, hogy vannak kóklerek is nem vitatom. Én mást nem tudok sajnos tanácsolni nekem a szakinak sikerült kiirtania 2 irtással. Hozzá kell tennem sokáig keresgéltük a nyomát, mert nem volt nagy a fertőzöttség.

4965. PanniBp. (válaszként erre: 4942. - Robcsi76)
2020. jan. 3. 19:03
Szia! Szerinted kit kéne kihívni, aki megoldja a gondunkat? Te vagy a szakember, vagy pedig Nálad is írtottak, sikeresen. Vagy mindkettő egyben?!
4964. PanniBp.
2020. jan. 3. 18:57
A türelmetlen, pofákat vágó, felületesen tájékoztató "szakikból" elegünk van. A számlát nem adó, vagy ha adó, semmit nem érünk vele dolgokból detto elegünk van. Mint korábban írtam, nagyon unalmas a NEM ÉR SEMMIT fújkálás. Lassan eljutok odáig: maszlag, hogy segítenek. Miért nem sikeresek?! Ez a kis poloska elbánik az emberi tudománnyal?
4963. PanniBp. (válaszként erre: 4960. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 3. 18:54
"A foteleket is be kell fúni, utána csomagolni..." - a foteleken tartott pl. pólókat gondoltad csomagolni, ha igen, gondolom hónapokra. Várom a folytatást. Ismételten köszönöm szépen. PanniBp.
4962. PanniBp. (válaszként erre: 4960. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 3. 18:52
Köszönöm válaszodat. Várom - várjuk.
2020. jan. 3. 18:15

Sziasztok!

Mi nagyon sok mindennel próbálkoztunk, elhihetitek, a 3 év alatt volt időnk kipróbálni mindent.. és beszéltünk egy írtó-gázosító emberkével is, aki ezt mondta: Az ózon nem lenne rossz ötlet, de gyorsan elillan, így nem feltételnül hatásos. Az írtószereket az EU szabályozza, nem fog végleges sikert hozni. Igazából nagyjából 2 dologgal lehet kiírtani a gázosítás és a lakás felmelegítés. Gázosítást nem lehet panelban használni, felmelegítés pedig nem terjedt még el itt. Nekünk, ami a legjobban bevállt a gőzölés. Ezzel szinten lehet tartani - ergo mi kiírtjuk és visszafertőződünk másik lakásból. Nagyjából van 3-4 nap nyugtunk, de am a végleges megoldás az lenne, hogy mindenkit kiküldenek a házból és gázosítanak... Egyik helyen még a kovaföld szalagot dícsérik, de nagyjából 50 ezer forint 30m... :/ Ebayen van egy két cucc, amit nagyon dícsérnek UKban meg Amcsiban, de nem szállítanak ide... :(

4960. lacitapasztalata (válaszként erre: 4959. - PanniBp.)
2020. jan. 2. 14:11

Szia !


"A TAKARÓ-FÓLIÁT MENNYI IDŐN KERESZTÜL SZÜKSÉGES AZ ÁGYON HAGYNI? " 2 hét

így se be- se ki

(lehet rajta aludni csak csúszkálni fog rajta az ágynemű )

A foteleket is be kell fújni, utána csomagolni...

A faltól húzzátok el a szekrényeket és a fal-padló találkozását végigfújni

Este folytatom...

4959. PanniBp. (válaszként erre: 4958. - Lacitapasztalata)
2020. jan. 2. 11:29
Szia Laci! Elvileg az ágyban laknak, s a falra is felmásznak. A fal már olyan, mint egy absztrakt kép. Össze,vissza el vannak nyomva a bogarak. Valahonnan az ágyra is átkerülnek, vagy fordítva. A fészket nem tudom pontosan... Könyveket kidobtuk anno, még az ősszel, amik az ágy fölött lévő polcon voltak. A lakásban álló 2 db fotelben is, ill. a rajtuk tartott pólókon szintén találtam, éreztük a csípés után a jelenlétüket. A másik szobában nem alszunk, azonban ott is találtam már pl. a dzsekimen 1-2 db-ot. Szóval ma felhívott egy tv.csatorna, akiktől vártam a segítséget. Sajnos csak arccal vállalhatom a riportot. Annak meg rengeteg következménye van. Rajtam kívűl a környezetem, mrthát valakitől áthoztam, s ők is átestek ezen a torturán, szóval a környezet nem vállalja a szereplést. Igy a tv-s "panaszkodás" nem járt sikerrel. Én nem akarok 1-edűl a faltörő kos lenni. Ráadásul mi a garancia arra, hogy az írtók megváltoznak. Akadt, aki még számlát sem adott. Lényegi tájékoztatás sincs, egy nyomtatvány, ill. a lakásban történő elemzés, mit, hogy kéne tárolni, hol lehet, tüzetes átvizsgálás nuku. Ez 100 százalék. Nem vádaskodás. NO ennyit a tv-megoldja... KÉRDÉSÜNK A TAKARÓ-FÓLIÁT MENNYI IDŐN KERESZTÜL SZÜKSÉGES AZ ÁGYON HAGYNI? Egy nap, s arra gondolom nem is lehet lefeküdni. A hypot magát egy sprayben gondolod?! Milyen arányban? Bocsáss meg, amiért ilyen hosszadalmasan válaszoltam. Köszönöm a segítségedet. Üdv.: Bp.Panni.
2020. jan. 1. 17:53

Ha az ágyban laknak:


Szükséged lesz egy festéshez használatos takarófóliára, a lépésálló jobb mert vastag.


Egy ragasztószalagra.


1 flakon Bio Kill Extra (1600 Ft )


Az ágyat lefújod kívül - belül , alul- felül

és utána becsomagolod az ágyat a takarófóliával, ragasztószalaggal lezárod .


Itt jön a hypó:


Ha nem sajnálod az ágyat a Bio Kill Extrát lecserélheted hypó-ra. (100 Ft )

4957. lacitapasztalata (válaszként erre: 4956. - PanniBp.)
2020. jan. 1. 17:27

Szia !


BUÉK ! 20-as évek


Sok kérdésem lesz ....


Hol laknak a bogarak?

Padlószőnyeg?

Lambéria?

Ágy?

Parketta?

Képek a falon?


Ha az ágyban laknak és ott van a Család (utálom a fészek szót ) , az jó hír.


Ott a legkönnyebb elkapni őket.


Hol lakhatnak ?


Segítek !!!

4956. PanniBp. (válaszként erre: 4955. - Lacitapasztalata)
2019. dec. 31. 10:02
Szia! Leírnád a menetet? Köszönöm. A hypo fertőtlenítés is fontos lenne. Ok. várom - várjuk.
2019. dec. 30. 21:37

Sziasztok !


A Bio Kll Extra 3-4 flakon HATÁSOS !


Fújj le vele mindent !!!!


A Hipó fertőtlenítés !!!


NÁLAM NINCSENEK BOGARAK !!!!

CSAK AZ ÜVEGEKBEN !!!!


ÉS NEM HÍVTAM ÍRTÓT !!!!!!

4954. Robcsi76 (válaszként erre: 4953. - FrozenNaisha)
2019. dec. 29. 10:24
Megkérdezem és privátban válaszolok, ha tud mondani valakit.
4953. FrozenNaisha (válaszként erre: 4937. - Robcsi76)
2019. dec. 28. 23:41
Szolnok :)
2019. dec. 28. 18:50

Ha esetleg , nem lesz munkájuk az ( irtószakiknak)


1 Ágyi poloska ( NIMFA ) ára a csillagos ég :)

2019. dec. 28. 18:30

AZ ÁGYI POLOSKA NEM ÖLI MEG AZ EMBERT!

A ROSSZ VEGYSZERHASZNÁLAT IGEN !!!

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook