Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


150. gabor66
2013. ápr. 11. 20:17

Hazavittem pár darabot de sikerült kiirtani őket, kétfajta irtószert vettem sprayt és port. Szétszedtem az ágyakat amennyire lehetett majd hetente befújtam- beszórtam.

Barátnőmnél is találkoztam társaival. Itt nehezebb dolgom volt olvastam, hogy valaki gőztisztítóval fújta először be. Hát én vettem hőlégfúvot, szintén ágyak szét, fújás szórás kb. 4-5 naponta ismételtem egy hónap után eltűntek igaz nem olcsó mulatság volt, de eltűntek.

2013. ápr. 5. 16:34

Na aki esetleg Fendonát akar használni az a keverési arányt ne 5 liter/ 2 zsacskót hanem a dupláját használja.Én most 3 literhez kevertem 2 zacskóval.Potyognak a dögök rendesen.

Az ágyi poloska előszeretettel bújik nemcsak a tapéta alá hanem az ágy alá is.Én felemeltem az ágyat és azt hittem rosszúl látok.Ott volt vagy kb 15-20 darab.Azért nem találtam sose csak néhányat,azt is a tapétához bebújva.Ágy alol kimászik,sziv egy kis vért aztán vissza.Iszonyú rafinált ez a dög..

2013. ápr. 4. 10:04

CSÍPÉSEK! ÁGYI POLOSKA ÁGYPOLSKA: Van néhány hozzászólásom itt a fórumon. Egy éve szenvedünk a csípésektől. Kezdtük anno az egyszerű háztartási spay rovarirtó szerekkel, naivan azt gondolva, hatásos mint a szúnyog vagy légy ellen. Az ismétlődő csípések nyomai mutatták, csak idő és pénz kidobás… Aztán hívtunk szakembert, gázmestert, ahogyan magukat nevezik. Becsülettel összefújtak mindent, majd garanciába ismét… Hatástalanul. Másik céget hívtunk, aki szintén nagy hirdető a neten… fújtak, majd garanciában is.. Egy hónap siker, aztán újra látszottak rajtunk a rovarcsípések. A netes fotókon látható három közeli csípés, reggeli-ebéd-vacsora. Néha csak egy darab viszkető csípés hely. Nem mindig három... Változó… Voltunk bőrgyógyásznál, hátha már a gondolattól kapunk kiütést,vagy a sok rovarirtótól, mert bogarat soha nem láttunk. A bőrgyógyász bizonytalan volt, hűsítő krémet javasolt, mint egy szúnyogcsípésre. Már leírtam, de az új olvasóknak megismétlem. Újépítésű, nagyon tiszta lakásban élünk. Az ágyat több hónapja kidobtuk, a hálókat szinte kiürítettük, polc, kép, szőnyeg, már rég kidobva.. Vagyis makulátlan tisztaság és új ágyunk van. Nem a higiéniára megy a rovar, hanem az emberi vérre. A neten leírt bogarat soha nem találtunk. A gázmesterek sem. Néha az ágyban van egy kis világos barnás valami, talán a bogár levetett bőr darabkája, de a netes fotók alapján nem hasonlít a levedlett bőrre. Vérnyomot, a bogárnak széklet nyomait amit a neten írnak, soha nem találtunk. A rovar irtása különböző vegyszerekkel a lakásunkban folyamatos. Protectől kezdve (aminek az ára egy év alatt szépen csökkent) 3200 Ft helyett már az élelmiszerboltok vegyi részlegén is látni 1800 Ft körül. Rendszeresen használjuk a szabadon kapható idegméreg rovarport. Az ágyunk körül, ecettel, hypoval mostuk több esetben a parkettát, szegőlécet. Hajszárítóval, centiről centire végig mentünk a parkettán, ablakoknál, ágynál, függönynél. Más bútor már nincs a hálókban. Gondoltuk a 2000W csak megsüti. Tévedtünk. A csípések rendre ismétlődnek. Sajnos nem azonnal viszket, így nehéz beazonosítani, melyik éjjel volt látogatónk. Olyan rejtőzködő, hogy képtelenség megtalálni. Nem lehet sok, nincs invázió. Nincs széklet nyoma. Gondolom, a folyamatos rovarirtásunk megakadályozza, hogy nagy számban elterjedjenek a lakásban. De újra és újra jelentkeznek, mert a csípések 2-3 hetente újra láthatók. Ez nem allergia, kiütés, mert a három közeli csípéshely arra utal, ilyet csak az ágyi poloska csíp. A helye gyakran 2-3 hétig is látszik, halványuló piros foltként. Nem múlik el egy két nap alatt…

Már feltettem itt a fórumban azt a kérdést? Sikerült valakinek végleg megszabadulnia tőlük? Választ senki nem írt, csaj újabb gázmester jelentkezett. Mint megtudtam, ők sem használhatnak erős szert. Nincs forgalomban. A DDT betiltva. Ismétlem: Az ágyi poloska nem a higiéniára megy, hanem az emberi vérre. Abból pedig bőven talál. Amerikában, Angliában óriási probléma. Angol nyelvű cikkeket olvasva, ott sem tudnak igazán tenni ellene. Nincs forgalomba, nem árusítható erős szer. A bogár az utazókkal a világ minden részére költözget. Főleg az angolt használt ruhákkal, vagyis a turikban vásárolt dolgokkal hurcolható a lakásba. De a könyvtári könyvekkel is tud gazdát cserélni. Van esetleg valakinek amatőr fotója a bogárról? Van olyan aki végleg megszabadult mondjuk már fél éve nincs a lakásában? Minden információt köszönök.

2013. ápr. 1. 08:48
*2 új csípésem :)
2013. ápr. 1. 07:51

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mennyi esély van ruhán haza vinni a poloskát, mert voltam ismerősőmnél, náluk van ágyipoloska, és összecsípkedtek, elég durván bedagadt, több helyen is(szerintem allergiás lehetek rá, vagy nem tudom)...Azóta új 2 csípésem van a kezemen (tudom kicsit beteges, de kesztyűben aludtam, és így jelentkezett), elgondolkoztam azon is, hogy ez nem-e az akkori csípés által kiváltott allergiás reakció, nem tudom, hogy ez lehetséges-e. Átnéztem mindent, kiporszívóztam, mindent kimostam, éjszaka az ágyat leragaszgattam 2oldalú ragasztóval, de nem ragadt bele semmi, semmi nyomát nem találom hogy lenne poloska, se ürülék nyom, se vér pöttyök, semmi, viszont aztnem tudom, hogy kissebb számú poloskánál (1-2 db) vannak-e ilyen nyomok. Teljesen tanácstalan vagyok, vélemények? :( Előre is köszönöm:)

2013. márc. 14. 16:45

HURRÁ!

Sikerült fendona 5 WP-t szerezni.:)

Holnap megmutatom a dögöknek hogy hol a pokol.

Sajnos pár darabot nem adtak ki csak 25 csomaggal.

Igy lehet párat eladok belöle mert ez sok.

Mindent be lehet szerezni csak akarni kell.:)

144. 4bfc81a20a (válaszként erre: 120. - C6973617d3)
2013. márc. 13. 09:15
Igen csak engedélyel lehet megvenni. II.KATEGORIÁS CSAK A III. KATEGORIÁS A szabadon vásárolható.
2013. márc. 12. 17:36

Van olyan akinél sikerült ezt az átkozott ágyi poloskát véglegesen kiirtani?

Közel egy éve küszködöm. Több szakember általi irtás eredménytelenül, aztán ágy csere..

A lakásban alig van bútor ahol elbújhat. Szinte minden bútort kidobtunk. Rendszeres használok bábolnai bio sparyt, porozást, háztartási boltokban kapható rovarirtókat…

Mind csak 2-3 hétig ad biztonságot. Aztán újra csípés helyek. (három közeli: reggeli-ebéd-vacsora) Viszketéssel. Utána csúnya pasztel lilás folt, ami lassan halványul.. Mire egy elmúlik, jön az újabb csípés helye..

Még egyetlen bogarat sem láttunk egy év alatt!!!!

Hébe hóba találunk az ágyban valami kis világos barnás pici dolgot, talán a levetett bőre..

De ez úgy havonta.. Minden szabad időmben, ágynemű, ruhatármosás, szellőztetve, ami nem mosható, a teljes lakást átpakoltam, a parkettára ecetet locsoltam, átáztatva mindent… Bíztam benne kimarja, a búvóhelyről..

Nincs az új ágyban pete, bogár. (A régiben sem találtunk amit kidobtunk) Lámpával milliméterenként átnéztük tegnap is. De csípés mégis van 2-3 hetente, néha sűrűbben. A parkettát, átáztattuk, vegyszerrel, hypóval, aztán ecettel. Kép mögött nincs. Szekrényben nincs. A szőnyeget kivittem. Függönyön, karnisnál nincs. Székletét sem találtam soha. Azokat a kis fekete pöttyöket amiről írtatok, hogy a vértől származnának, amit belőlünk ki szív.

Az ágyunk körül a rovarirtó porral rendszeresen körbe szórom. Csak úgy tud feljönni, hogy azon átmászik.. De átmászik és fel jön, mert ott a csípés. Ha nem lennének a csípések, azt hinném ez már az őrület jele. Szép tiszta, új építésű lakásban élünk budán, nem feltételezem, hogy a teraszon jön be, a szomszédtól. A háború idején állítólag ciánnal végeztek ilyen irtást. Örülnék, olyan hozzá szólásnak, akinél végleg kb. fél éve már nincs ágyi poloska. Ő hogyan csinálta. Mert próbálkozásokat olvasok, de olyat hogy végleg meg szűnt, több hónapja azt még nem olvastam. USA-ban, Angliába ez egy kritikus veszély, nálunk még nagyon diszkréten kezeljük, pedig ez nem a koszos lakást keresi, hanem az emberi vért.

Mondjatok valami biztatót, mert tehetetlen vagyok…

(2 fórum van itt a hoxán az ágyi poloskáról, oda is írtam)

142. Ildddy
2013. febr. 28. 21:04

Kedves Sortársak!


Vasárnap óta éjjel-nappal nyitva van a kis szobában az ablak.Mindennap szétnézek.Hideg van,nem láttam semmi "lényt".Nagyon remélem,hogy ennyi hűtés után,ami volt elpusztult,vagy elvándorolt.1 db-ot találtam a fürdőben,ott jó meleg van,összenyomtam,lehúzás a wc-n!Utána spriccelés szellőztetőkbe(tömény hypo),azóta ott sem láttam.

Megnéztem a Protect árát a DM-ben:1999 ft.Húzós.Nézelődök tovább,hátha találok olcsóbban.

Egyelőre ennyi poloska fronton!!!Megelőzésre mit tudtok ajállani??A PROTECT,JÓ???

141. Ildddy (válaszként erre: 139. - Fincsike19)
2013. febr. 27. 21:19

Kedves fincsike19!!

Köszönöm,elolvastam!Majd figyelgetem a hírdetéseket.

Minden jót!

140. fincsike19 (válaszként erre: 136. - Ildddy)
2013. febr. 27. 17:48

Szia Ildddy!

Válaszoltam Neked,de a bemásolás miatt amit Neked szántam,nem közvetlenül ment a válaszom,légyszi nézd meg itt a fórumon van.Szia

2013. febr. 27. 17:45

Szia,nem, még keresgélek mert nagyon sokféle van.A kozmetikai gőzölő erre a célra szerintem nem jó,mert azzal az arcot gőzöljük.Ide másoltam neked innen a hoxáról egy szöveget,hátha így könnyebb lesz a választásod,hogy milyen szempontokat is kéne figyelembe venni,íme:45. Vízimádó 2012-12-12 10:00

Szeretném azzal kezdeni, hogy nekem Lux gőzösöm van!


A gőztisztítóknál sok szempontot kell figyelembe venni.

Milyen hőmérsékletű gőzt állít elő? A hagyományos eszközök 110 fok körül működnek, a Lux tudomásom szerint 130-140 fok körül dolgozik. Ez azért fontos, mert ha visszahűl a víz, akkor már nem gőz formájában távozik. Nem mindegy mennyi energiát tárolunk!

Milyen víz kell bele? Általában desztillált vizet kellene használni, mert a vízkő eltömíti a fúvókákat, és hamar tönkre megy. A Luxban van egy speciális vízkő leválasztó rendszer, mely egy ülepítő tartályban gyűjti össze, ezért csapvizet is lehet használni. Sok géphez adnak tablettát, folyadékot a víz lágyítására, de ez költség, és később is lehet e kapni, a hatékonysága nagyon függ a víz keménységétől.

Mennyi víz fér bele? 4-5 dl. vízzel nagyon keveset lehet takarítani, a Luxnak 2,4 literes tartálya van.

Lehet-e melegen után tölteni? Fontos kérdés, mert ha kifogy és várni kell a kihűlésre akkor ezt nem fogjuk használni! A Luxot lehet meleg vízzel után tölteni, megfelelő feltételekkel!

Súly? Fontos kérdés! A Luxnál a tartály a földön van, és egy 10dkg. súlyú pisztollyal dolgozunk. A kézi eszközök vízzel 3-4 kg.-t nyomnak, hosszú távon nehéz!

Tartály, és csatlakozók! Nem mindegy az anyagok minősége! A nagy hőtágulás miatt szivárgások keletkeznek, és össze vissza fújkál mindent.

A Lux gép anyagminőségei nagyon jók, ezért itt ilyen nem nagyon fordul elő!(5 év gari)

Teljesítmény! Itt nem a kis teljesítmény a jó választás! Ha lassan melegszik nem fogjuk szeretni, és hamar vissza is hűl!

Fenntartási költségek! Nem mindegy, hogy milyen kendőket használunk. A mikroszálas kendők nagyon jók, de drágák, és kérdés, hogy mennyi ideig van utánpótlás. A Lux hagyományos frottír(nem biztos, hogy jól írtam)törlőket használ ráadásul szabvány méretűt. (az IKEA ban 60 Ft.) A kefék a Luxnál 1200 Ft. körül vannak, és mindig kapható! A hagyományos gépeknél egy típusváltás után nem biztos hogy lesz a boltokban!


Hogy miért van ennyi eladó gép?

Mert a bemutatón 20 perc alatt megmutatják azt a 20-30 funkciót amit a gép tud! Nincs ember aki ezt megtanulná ilyen rövid idő alatt készség szinten!

Nem mindenkinek van hozzá megfelelő ügyessége, ezért a sikertelenség miatt inkább feladják!(az helyett, hogy hívnának egy Luxost, aki megmutatja)

Aki használtat vesz, hasonló hibába eshet, mert nem fogja tudni használni! Ez nem az a termék, amit egy használati utasításból meg lehet tanulni.

Nahát ennyi volt a bemásolás.Javaslom továbbá,hogy keresgélj a neten,RENGETEG FÉLE-FAJTA VAN,ÉS NÉZZ RÓLUK VIDEÓT IS,MERT AZ IS VAN RENGETEG,CSAK BE KELL ÍRNOD A KERESŐBE!Minden jót,szia!

138. Annie1130 (válaszként erre: 137. - Berbooo)
2013. febr. 26. 21:06
Nem csak vérrel táplálkoznak, hanem az elhalt hámsejtekkel is, úgyhogy más oka lehetett a pusztuláuknak...
137. Berbooo
2013. febr. 26. 18:47
nekem magatol megdöglöttek: minden este kb egy honapig teafaolajat csepegtettem a testapoloba és azzal kentem be magam : azt utalja minden bogar , és igy éhen haltak :D gondolom
136. Ildddy
2013. febr. 26. 18:44

Fincskie19!!


Sikerült már venned gőzölőgépet??

Kozmetikai jó???Eddig csak ilyet láttam eladót.

135. Ildddy (válaszként erre: 133. - Fincsike19)
2013. febr. 22. 19:27

Mgpróbálok beszerezni,egy gőzölőgépet én is.Addig meg,ma éppen esett a hó...egész napra kitettem a hidegre az ágyneműket,és persze megint szétszedtem az ágyat..fújás,spriccelés.

Köszönöm a bátorítást,de nagyon nehéz.:(

2013. febr. 22. 12:34
Nos, én utazgatásaim során Angliában voltam egy panzióban, ahol is megcsíptek a dögök és egy allergiás reakció következtében kórházba kerültem. Nagyon alattomosak és nem, nem minden éjjel csípnek, csak amikor éppen arra járnak...Nagyon nehéz őket kiírtani, szinte lehetetlen. A kemikáliák nem tudom, menniyre tesznek jót, de biztos úgy vagytok vele, hogy inkább azok, mint a bogarak...
133. fincsike19 (válaszként erre: 131. - Ildddy)
2013. febr. 22. 12:21
Még annyit hozzá tennék,hogy ha tapétád van,a gőzölést nyitott ablak mellett végezd.És karnist,függönyt,mindent,mindent,gőzölj le.Minden jót!
132. fincsike19 (válaszként erre: 131. - Ildddy)
2013. febr. 22. 11:39
Szia!Elektronikai szaküzletben kapható,valamint a vebáruházaktól lehet rendelni.Vizet kell bele önteni,felforrósítja,majd sugárban jön ki a gőz.Olyat érdemes venni,ami multifunkcionális,azaz,cserélhetó fejek vannak hozzá,mert ugyebár az ember nem ér rá olyan sűrjen bútort borogatni,keskeny szórófejjel az ember csak alányúl komódnak,íróasztalnak,stb.,és még a résekbe is célzottan tud begőzőlni.Keresgélj a neten,még videó is van hogy mi mindenre jó,és akkor ki tudod választani a megfelelő típut.18-28 ezerért már egész jót lehet venni,legalábbis a videóbemutatója alapján jónak találom.Most nézegetem én is,hogy melyiket vegyem.És egyáltalán nem baj,hogy ,,sokat kérdezel"ezért vagyunk itt,hogy segítsünk egymáson,és én sem voltam mindíg ilyen jártas ebben a témában,írj nyugodtan!Sok sikert az írtáshoz,és minden jót!
131. Ildddy (válaszként erre: 130. - Fincsike19)
2013. febr. 21. 19:53

Szia!

Köszönöm a hozzászólásodat!!

Nem hallottam még ilyen gőzölőgépről!!

Hol lehet ilyesmit kapni?

Azonkívül,hogyan kell használni??

Bocs a sok kérdésért,de annyira el keseredett vagyok!:(

130. fincsike19 (válaszként erre: 129. - Ildddy)
2013. febr. 21. 18:46

Szia!Én is pontosan úgy jártam,mint TE!

A forró megöli a poloskákat,így hát most keresgélek a neten,hogy milyen gőzölő gépet vegyek.Ha van automata mosógéped,minimum 60 fokon moss,ha nincs vasalj át mindennemű ruhát.Zakót,ilyesmit,gőzöld át vasalóval.

Nem tudom,gőzölő gépet tudsz-e venni.

Én szét szedem az ágyat,szekrényt,fiókokat kipakolok,és a résekbe begőzölök,valamint a matracot,stb.Ezt csinálnom kell most már rendszeresen,mert tudom, sajnos van olyan lakó,aki nem tesz meg mindent az írtás érdekében,s bármikor visszafertőződhet a lakásom!!!!Vegyszerekre immunis,olyan szívós mint a patkány.A vegyszerek közül,ciánnal jól írtható!Persze ciánozáskor ki kéne költözni hosszabb időre a lakásból!!!!!!!A jövőhéten akarom megvenni a gőzölő gépet,20 000 alatt úgy tűnik,már jót lehet kapni,úgy láttam a neten,a videón legalábbis.Muszály megvennem,mert mással nem tudok hatásosan írtani.Sok sikert az írtáshoz.

129. Ildddy
2013. febr. 21. 16:59

Üdvözletem!


Két éve lakom egy 10 emeletes panellházban.Tavaly,szinte 2 hetente írották a poloskákat,nálam soha sem volt egy darab sem,de persze becsületesen beengedtem az írtókat és utána kivártam a 2 órát.Volr néhány "kedves lakó",akik nem engedték be a szakembereket.Azt mondta,a közös képviselő,hogy közölték vele az írtók,hogy amíg lesz olyan lakó,aki nem engedi az írtást,addig mindig lesz poloska.

Tegnapelőtt viszont nagyon megdöbbentem,mert csípéseket találtam a jobb felkaromon.Felforgattam mindent,sehol semmi,ma hajnalban,megint erős viszketésre ébredtem,és láttam,hogy a párnán mászik egy poloska.Papírzsepivel szétnyomtam és eleven vér jött ki belőle!Másfél szobás a lakás...én szétszedtem mindkét ágyat,tömény hypoval befújta,hideg zsíroldóval ecettel stb...amiket hallottam másoktól.Lehűtöttem a lakást,de délutá mikor próbáltam aludni,megint vakarózás,csípés...semmi "dög"!!!!Pénzem nincs írtásra,a ház már nem csinálja.Kérek segítségwet,hogy mit tegyek,mert nem akarom,hogy elterjedjenek!!!

2013. febr. 21. 10:42

Köszönöm a válaszokat és a bátorítást!

Nem tudtok jó gőzölő márkát,ami nem is túl drága,de nem gagyi?Köszönöm.

127. apuci43 (válaszként erre: 122. - Mátrainé)
2013. febr. 20. 22:08
Helló Kedves Sorstársam!Ne keseredj el! Vegyszerekre ezek a dögök egyre inkább rezisztensekké válnak! Mi tavaly előtt Decemberben hoztuk haza vidékről egy szálláshelyről ezeket az apróságokat!Mivel nem vagyunk rá allergiásak,Március közepe volt mire eszünkbe jutott hogy nem lehetnek megbújt szúnyogok,amik a csípéseket okozzák!Tegnapig tartott a küzdelem,semmit semm találtunk semerre sem.Ha megteheted moss át 60 c-on mindent,de ha lehet amíg hideg van kint,mindent pakolj az erkélyre éjszakára,pl.plüsállatok ,falvédők ,függönyök,díszpárnák,takarók STB!!A nem kitehető dolgokat pedig gőztisztítóval,közvetlen közelről eleinte hetente,később havonta egyszer gőzöld át!!! Sok sikert!!!!
126. apuci43
2013. febr. 20. 15:06
Szia!Nem megy tönkre igazán,ha viszont nem gőzölsz legalább havonta vagy hetente egyszer,úgy valóban annyi lesz a bútordarabnak!December végén 4 napig 5 fokra hűtöttem le a fertőzött szobát, kint akkor tartósan -3 c alatt volt a hideg,mostanra pedig 11 hónap után sehol semmi élet sem maradt!Még petéket sem találni sehol!!Váltogasd a gőzkúrát és a hűtést,és kitartás!!!
2013. febr. 17. 14:20
Sziasztok!A gőzöléses módszerrel tönkre megy a bútor,jól gondolom?
124. fincsike19 (válaszként erre: 114. - Kovacs8023)
2013. febr. 17. 13:59
Ha szerencséd van,talán nem megy át.Értem ez alatt,hogy ha az a pár db.bébi volt már csak az üres szobában amit megtaláltál,de ha olyan is van,amit nem találtál meg,akkor bizony sajnos át fog menni,csak idő kérdése.Gyerekkoromban a szobánk fala,ami vályogból épült,szomszédos volt a fáskamránk falával. Olyan deszkákat vásároltunk szerencsétlenségünkre tüzelőnek,ami poloskás volt.És a poloska lyukakat furt a falba,úgy jött át a fáskamrából a szobába (nem azonnal vittük be a lakásba a fát tüzelni,állt ott egy darabig)több tucat lyuk keletkezett a falba,mint ha szegeket vertek volna be.A betont szerintem lehet hogy nem tudja átfúrni,de megy az ajtórésen,kábel és egyéb ezetékeken ahol szintén rés van,és persze a konektor falban fúrott parányi résén át.Most szintén szembesülök vele,ugyanis bérházban lakom,s valamelyik lakó behurcolta.El vagyok keseredve,mert bérházban csak úgy van esély kiírtásra,ha valamennyi lakónál írtás lenne.De nem csinálja mindenki,nics rá pénzük.Kb.2 éve tudom,ogy a lépcsőházban poloska van néhyány lakónál,engem most ért el,a mai nap szembesültem vele.A hőkezeléses módszer érdekelne:honnan vegyem,mi a neve,hogyan használjam,s mennyibe kerül és 20 négyzetméterre mennyi kell?A segítséget megköszönöm.
123. Mátrainé (válaszként erre: 120. - C6973617d3)
2013. jan. 21. 15:34
nagyon köszönöm
122. Mátrainé (válaszként erre: 119. - Mona..)
2013. jan. 21. 15:32
szia Bizony ,hogy télen is támadnak az én nagylányom úgy nézz ki,mintha nyáron egy tó mellett aludt volna ,sajnos egyre elkeseredettebb vagyok
121. Nina646
2013. jan. 17. 16:33
Sziasztok! Pár hónappal ezelőtt magam is megismerkedtem az ágyi poloskával. Sajnos 100% -os jelzéssel reagáltam e undorító élősködő csípésére, jelenlétére.Kezdetben nem tudtam mi is okozza e szörnyű bőrkiütést, no de hosszú lenne ezt leírnom, így a lényegre török. Magam is ezer dologgal probálkoztam hogy kiírtsam őket. Már e felsorólt Protekkől kezdve rengeteg pénzt belefeccolva, magam is rájöttem, a gőzőlés szuper!! Ritkította az állományt és én még javasolnám mindenkinek, mivel nálam bevált a Catch Chemotoxot. Abba voltam ha ez a dög lélegzik, akkor így is írtható. A szobám ablakát becsukva ami belefér töményen gőzfüggönnyel bepermeteztem naponta a szobámat. Kb. fél óra elteltével alapos szellőztetés. Persze ügyelni kell ne szívja be az ember, no meg háziállatok is távolabb maradjanak. Elmondhatom hogy ez a fajta írtás bejött, és ezerrel örülök hogy megszabadúltam a dögöktől (hozzá kell még tennem sajnos az ágyamat kidobtam mert rengeteg rés volt rajta búvóhelyként.) Szóval sok sikert mindenkinek! Tudom és látom hogy nem reklámozhatnám a szert, de ez a téma bizony nagyon sokunk életét megnehezíti megkeseríti.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook