Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
582. biromoni (válaszként erre: 580. - Kishoresz)
2009. okt. 16. 10:41

Húúú de,sz...t!

Ki volt az???

581. biromoni (válaszként erre: 579. - Fbab8271ce)
2009. okt. 16. 10:40

Igen...hála az égnek:))

Mármint,hogy nála szültem.

2009. okt. 15. 21:40

Sziasztok.



Móni én az én dokimat nem ajánlom neked, mert az tényleg a pénzéhes dög. Én maszekba jártam a másodikkal hozzá terhesgondozásra. Még a kórházi uh-ért is kért pénzt...

Szülés után én sem mentem már hozzá...

Remélem találsz egy nagyon jó, rendes, nem pénzéhes orvost!!!

2009. okt. 15. 19:37
kicsilányt is nála szülted? a császár miatt? mert elvileg akkor már nem volt orvosválasztás...
2009. okt. 15. 19:36
én is csak ma tudtam meg,h elment...gondolom ott lehet szülést levezetni fogadott dokinál (de biztos nem csak ez volt az indok)... már akkor elege volt a szhelyi helyzetből Leinernek, mikor Bálinttal voltam terhes (2007őszén) 1-2 elejtett megjegyzésből ezt szűrtem le...Nedeczky nekem nem volt szimpatikus, habár sokan dícsérik...csak nekem nincs hozzá elég "vastag" pénztárcám
577. biromoni (válaszként erre: 576. - Fbab8271ce)
2009. okt. 15. 17:24

A Leiner is elment??Azt hallottam hogy a Nedeczky is Körmendre ment..

Én Péter dr.Úrhoz jártam,nála szültem mindkét gyermekemet.nagyon meg voltam-vagyok vele elégedve.Sztk-ba mentem mindig a terhességem alatt,ha volt vmi akkor én akartam maszekba menni.

Az biztos,hogy ő maximálisan jó szakember.

2009. okt. 15. 17:08

sziasztok csajok

rég írtam, de olvaslak titeket

SOS segítség kellene. Ma voltam dokinál, 9hetes terhesség, minden ok. Csak közben kiderült, h a doki, akihez jártam nincs már szhelyen, Körmendre átment...:SSSS (Leiner)

Én maximálisan meg voltam vele elégedve, a két fiammal hozzá jártam, az elsőt nála szültem. (másodikat már csak ugye az ügyeletesnél lehetett)

Kit tudtok ajánlani? Aki szakmailag jó, normális, és nem a pénzre hajt...Mert nekem nincs arra pénzem, hogy magánba járjak hozzá.

Terhesség alatt sztk, aztán az ok, hogy szülés után majd 6hetesre, meg évente elmegyek hozzá maszekba, szűrésre, de hallottam olyat, aki terhesgondozás alatt is hívta a kismamát maszekba(adta neki az időpontot)...

575. monizsofi1982 (válaszként erre: 574. - Kishoresz)
2009. okt. 14. 22:01
:D
574. kishoresz (válaszként erre: 572. - Monizsofi1982)
2009. okt. 14. 21:50
Nagyon ügyes a kicsilány!!! :)
573. kishoresz (válaszként erre: 570. - Biromoni)
2009. okt. 14. 21:49
A hallásvizsgálat előtt - ha az sztk-ba viszed - akkor biztos, hogy el kell vinned a fül-orr-gégészetre. Csak úgy csinálnak hallásvizsgálatot.
2009. okt. 14. 21:07

Képzeljétek!Nadin végig aludta az éjszakát.Igaz,kétszer nyöszörgött,de beadtam neki a cumit,és aludt tovább.Valamikor 5 után kelt fel enni.Este egyébként negyed 9-kor etettem,fél 9 körül aludt el,és nagyon büszke vagyok rá.Remélem nem csak véletlen volt,és rááll erre az ébredési időre :)

Szerintem meg itt a jégkorszak.Kétszer is meggondolom,levigyem-e Nadint.A kutyát is úgy viszem le néha,mikor egyedül vagyunk itthon,ha elalszik a kiscsaj,lemegyek a ház elé a kutyával,kettőt pisil,és fel.Ha apa megjön,ő elviszi egy rövidebb sétára,akkor kakil.Tudok mást csinálni?Valaki ezen is szörnyülködne,hogy 5 percre max.egyedül hagyom a gyereket...

Fülészet ügyben nincs tapasztalatom,de majd olvassátok el a legújabb ortopédiás kalandunkat,ami a múlt héten volt,remélem azt még nem írtam meg...Néha rendesen szét vagyok csúszva :(

571. monizsofi1982 (válaszként erre: 559. - Ice kuszi)
2009. okt. 14. 21:00
Csak azért kérdeztem,mert nagy tönnségben mindehol az írják az anyukák,hogy azonnal felsírt a bébijük,az enyém meg nem.Én is kérdeztem,hogy miért nem sír,mondták,kitisztítják az orrát,meg minden.Akkor én is megijedtem.Csak ez érdekelt volna :)
570. biromoni (válaszként erre: 569. - Ice kuszi)
2009. okt. 14. 19:23

Ottikát.

Bár nem hiszem,hogy gond lenne,de biztos ami biztos.

Még mindig van pár hang amit nem ejt tisztán,és lehet,hogy valami baj lehet a hallásával.

569. ice kuszi (válaszként erre: 567. - Biromoni)
2009. okt. 14. 14:57

Köszi a bíztatást, de még nem találtam olyat, aki hasonló cipőben jár. Pedig keresek itt a hoxán, hátha tudnának tanácsot adni, vagy én valakinek, de úgy látszik egyedül vagyunk ezzel a problémával!

Te Ottikát akarod hallásvizsgálatra vinni, vagy Vivikét?

568. biromoni (válaszként erre: 563. - Kishoresz)
2009. okt. 14. 08:18

Köszike..felhívom majd mindkettőt.

Kíváncsi vagyok mikorra kapunk időpontot,bár remélem nem kell sokat várakoznunk..

567. biromoni (válaszként erre: 565. - Ice kuszi)
2009. okt. 14. 08:17

Küld el!

Sajnos sokan járnak hasonló cipőben.Erőt meríthetnek belőle...

Minden jóra fog fordulni.Bízom benne én is.

566. biromoni (válaszként erre: 564. - 228bb89282)
2009. okt. 14. 08:16

Legyél kedves..,köszönöm előre is.

Elötte vitted a fül-orr-gégészetre is??

csak ott annyit kell várni:(vagy lehet csak külön hallásvizsgálatot is kérni??

565. ice kuszi (válaszként erre: 560. - Biromoni)
2009. okt. 13. 14:22
Köszi! Megírtam az első egy évünk történetét is, de még nem küldtem el, nem tudom elküldjem-e. Az nem ilyen vidám sajnos...:-((( De Te úgyis ismered!
564. 228bb89282 (válaszként erre: 562. - Biromoni)
2009. okt. 13. 14:18
Én az SZTKba vittem Katát. Kell a közvetlen szám? Mindig aranyosak voltak vele...
2009. okt. 13. 10:02

Sziasztok.


Én úgy tudom, hogy csinálnak hallásvizsgálatot a mávban is. A fülészet mellett van. Legalábbis pár éve még biztos volt - és szerintem hülyeség is lenne megszüntetni.

562. biromoni (válaszként erre: 561. - Kishoresz)
2009. okt. 13. 08:02

Még a hideg elmenne...de ez az iszonyú nagy szél...reggel mentünk a buszhoz,de majdnem elvitt engem is..pedig a tornádó is kevés lenne hozzám:DDD

Jól vagyunk,Vivike egyre többet "beszél".


Nem tudjátok a MÁV rendelőben csinálnak hallásvizsgálatot??Vagy csak az SZTK-ban?

2009. okt. 12. 21:39

Sziasztok.


Dominál nem emlékszem, hogy kitisztították-e a járatokat, de Hannánál tudom, hogy nem hagyták sírni. Mikor leszivatták a váladékot, már bömbölhetett is. :) Élt is a lehetőséggel!

Mit szóltok ehhez a hideghez?

560. biromoni (válaszként erre: 559. - Ice kuszi)
2009. okt. 12. 17:44

Olvastam a szüléstörténetedet.

Végigbőgtem...nagyon ügyes voltál!!!

559. ice kuszi (válaszként erre: 557. - Monizsofi1982)
2009. okt. 12. 16:32

Az én kislányom biztos, hogy egyszerre felsírt. Én legalábbis abban a pillanatban, ahogy minden fájdalom elmúlt, hallottam a sírást. Csodálkoztam is, hogy ilyen hamar. Apa, aki csak a vajúdásnál akart ott lenni, és a szülés kezdetekor elindult kifelé a szülőszobából, épp a küszöbig ért, amikor hallotta.

De ettől függetlenül lehet, hogy a többségnél tényleg nem sír fel azonnal, csak miután kitisztították a járatokat.

Miért kérdezted?

558. 228bb89282 (válaszként erre: 557. - Monizsofi1982)
2009. okt. 11. 22:13
Móni, én ezt kérdeztem a dokimtól anno, hogy valami baja volt Katának, mert ő sem sírt fel. Itt szhelyen az a gyakorlat és még sok helyen, hogy mielőtt felsírnak, leszívják a váladékot a szájukból, mert különben letüdőzné az első levegővétellel. Úgyhogy ne aggódj, lehet akik írták, észre se vették, hogy ugyanezt megcisnálták náluk is. Tominál pl nekem se tűnt fel, de Katánál emlékszem fel is emeltem a fejemet, megijedtem, hogy miért nem hallom. Most esküszöm olyan volt, mintha egyszerre felsírt volna, pedig ugye nem engedik.
2009. okt. 11. 16:21

Lenne egy kérdésem azokhoz itt a fórumon,akik nem császárral szültek:

Amikor megszületett a bébitek,a járatok egyszerre felsírt,vagy csak később,miután kitisztították a járataikat?

Mert olvasom itt a szüléstörténeteket,és okan írják,hogy azonnal felsírt a bébijük.Most akkor ez hogy van?

Egyébként,a húgomnak is kivették az orrmanduláját,elég kicsi korában /nem emlékszem mennyi idős volt,azt hiszem első osztályos/,és abban az évben sokat betgeskedett,de utána nem nagyon támadta meg a takonykór.Meg elég hamar kilábalt belőle,meg most is :) Jé,és ma van a 16.szülinapja. :D

Szerintem a garatmandulának nagyobb szerepe van a betegségeknél,nem?Nem azért gyullad be,mert ott telepszenek meg a bacik?

2009. okt. 10. 21:32

Sziasztok.


Kisbibe amikor a nagylányomnak kivették az orrmanduláját teljesen elvágták a betegségeket. Azóta alig volt náthás. Hanna meg azóta már másodjára náthás, de az ismerősök között akik voltak műtéten, sokan panaszkodnak, hogy nem javultak a gyerek, sőt ugyanolyan betegesek.

Igaz Hanna eddig sem volt sűrűen beteg, de ez a nátha engem is kezd idegesíteni...

Mónizsófi örülök, hogy minden rendben van Nadinnal. Nem semmi az aszisztensnő. Szóhoz sem jutok, hogy mik vannak...

2009. okt. 9. 15:51

Sziasztok!

Ma voltunk visza ortopédiára csípőficam miatt.Minden OK! Olyannyira,hogy az asszisztensnő az asztaltól odacseszte a kislány kiskönyvét,majdnem fejbe találta.Cseppet sem voltam idegbajos?!Ráadául otthonmaradt a tápszer,egy ismerősöm segített ki,de neki más a tápszere,Nadin először alig akarta mgenni,máodszor már jobban ette,szegényem tuti éhes volt már...

Amúgy tegnap Nadin is tisza lüke volt,tudtam,hogy esni fog,ezért már valahol felkészültem rá,de azért lezsibbadtam tőle :D

Egyébként tegnap du.apa elvitte sétálni,meg a kuttyot is.2 óra alatt megfőztem /leves+második/,elmosogattam,felmostam,vvasaltam...Tök jó vagyok,de jó,hogy NŐ vagyok :D

Többiek,mizu?

2009. okt. 9. 07:49
Helló csajok, kicsit most sűrűek a napjaim, olvasni volt csak időm. Tomi tegnap nyügi volt, ma takarítaom kell, bevásárolni, hétvégén vendégek jönnek, így ezért leszek eltűnve. Kata megint taknyos, hétfő óta jár ismét bölcsibe. :( Pedig adok neki vitaminokat is, sokat vagyunk levegőn és mégis. :( Mindegy, ez vab, úgysem tudok mit kezdeni vele.
2009. okt. 8. 21:00

Szép estét mindenkinek. Csak bekukk, aztán rohanok.

Mónizsófi mi a helyzet?

Többiek hogy vagytok?

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook