Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? fórum

A szombathelyi Markusovszky Kórház Szülészete. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
612. monizsofi1982 (válaszként erre: 608. - Fbab8271ce)
2009. okt. 21. 21:24
Kíváncsi vagyok,majd írd ám meg,kiket ajánl,vagy mi!
611. monizsofi1982 (válaszként erre: 609. - Kishoresz)
2009. okt. 21. 21:24
Köszi,köszi :)
2009. okt. 21. 21:23

Sziasztok!

Ma Nadin nagyon jó kislány volt /persze mikor nem az?!/.Szinte egész nap aludt.Délben,mikor hazaértem a dokitól,akkor evett,aztán negyed-fél 2 körül elaludt,legközelebb negyed 6 után ébredt meg.

Most voltam a 6 hetes vizsgálaton.Mondtam is a dokinak,hogy kicsit megcsúsztam vele,bocsi.Erre ő:

-Miért,hány éves a kicsi?

-Még nem éves,szerencsére,csak 2,5 hónapos.

-Ó,hát akkor semmi gond :)

Na,mindegy,szóval minden rendben van,azt mondta,szexelhetek az urammal.KÉrdezte,írjon-e fel valamit.Mondom nem köszi,nem élünk házas életet :D De maradok az óvszernél...

Egyébként a Leiner volt.Szerintem rendes volt.Bár most találkoztunk másodszor.

Kisbibe,Ice kuszi..többiek,mizu?

2009. okt. 21. 21:21

Sziasztok.


Kisbibe remélem Tomi már jól van!

Móni Vivi hogy van? Ottikával mi volt a hallásvizsgálaton?

Jobbulást a kisbetegeknek!!!!

Mónizsófi nagyon szép az "ifjú pár"!!!

Nézegettem az iwiw-en a képeket, nagyon szépek mindegyikőtök gyermekei!

2009. okt. 21. 13:14

Holnap jön a védőnőnk és majd kifaggatom!

Hát elvégre ő az, aki sokat hall az anyukáktól a különböző dokikról!

607. biromoni (válaszként erre: 605. - 228bb89282)
2009. okt. 20. 16:51

Mielöbbi gyógyulást Tominak!

Szegénykém,nagyon fájhat neki,nem csodállom,hogy a fájdalomtól nem tudtok aludni.


Vivike is lázas lett este,de ma már jól van.fél 11-ig aludt délelött.Remélem nem lesz rosszabbul.

Holnap visszük Ottikát hallásvizsgálatra.kiváncsi leszek.

2009. okt. 20. 15:00

Sziasztok!

Remélem kisbibe rendeződtetek azóta,és a többiek is jól vannak családostul-Én is néztem iwiw-et,nagyon cuki a kis lurkó :)

Ma volt itt a kolléganőm a kisfiával.Vele beszéltük meg,hogy egy napon szülünk,így is lett,azóta az ő kisfia,meg Nadin "egy pár",tök romantika,nem? Raktam fel képeket a nagy randevúról :D

Velünk most minden rendben,csütörtökön megyünk vissza a dokihoz,meg akarja nézni,mert ugye bukós gyerek,így ha nincs gond,kéthetente járunk.Legközelebb majd megint oltás lesz, :(

Puszantás mindenkinek!

2009. okt. 19. 21:45
Helló csajok, köszi hogy gondoltatok ránk. Tominak középfül gyulladása van mindkét fülében, ma megjártuk a gyerekorvost és a fülészetet is, most AB-t kap, remélem hamar jobban lesz. Láza ma már nem volt vészes szerencsére, bízom benne, hogy éjjel már aludni is fogok tudni, nagyon álmos vagyok. Két éjjel aludtam összesen kb 5-6 órát, azt is több megszakítással. Mindig ugranom kellett, nehogy felébredjen a család, amikor Tomi felébredt a fájdalomra, így állandóan cicin volt, együtt aludtunk. :)) Kitúrta az apját. Ma este már remélem, helyreáll a rend. ;)
2009. okt. 19. 14:41

Sziasztok.


Remélem minden rendben van Tomival. Mit mondott az orvos?

Nálunk nem volt semmi különös hétvégén. Futkorásztunk a mamákhoz.

Remélem mindenki jól van!

2009. okt. 19. 08:38

Sziasztok! Most megyünk a dokihoz, tegnap egész jól telt a nap, így gondoltam, lázcsillapítással átvészeljük. 9.55-re van időpontom, meglátjuk mit mond a dokibácsi, de már megint indul felfelé a láza. :(((


Kata foltjai elmúltak, szerencsére nem a tej okozta, hanem valószínű a habfürdő, ami a szüleimnél volt, ki is dobták már azóta.


Köszönöm a dícséretet Tomi nevében is! :)))


Hogy telt a hétvégétek, csajok?! A mienk különben bolondokháza volt, szinte nem is voltunk itthon - kivéve tegnap én Tomival, de RE és Kata mentek anyóshoz ebédre. Mi ugye itthon lesegettünk, mert Tomtom lázas volt. :(

2009. okt. 18. 20:32

Sziasztok.


Kisbibe mi van a gyerekekkel? Mit mondott az orvos? Az iwiw-re nagyon jó képeket tettél fel megint!!!! Nagyon szép ez a kisfiú.

Remélem mindenki jól van!

Szép estét!

601. biromoni (válaszként erre: 600. - 228bb89282)
2009. okt. 18. 17:17

Szegénykék!

Mi volt az ügyeleten?Mit mondott a doki?Remélem nincs komoly baj..mi fájhatott kicsi Tominak??

Jajj ez idegörlő,amikor egy picike lesz beteg.Persze a nagyobbaknál is,de ők legalább meg tudják mondani,hogy milyük fáj..


Írj,hogy mi volt!!!!!

2009. okt. 18. 07:09

Sziasztok! Nem tudom mi van Tomival, de tegnap este 2 órán keresztül sírt iszonyúan, be is lázasodott és ma reggel újra így kezdtük a napot. :( Már most 38,1 neki és ha tudna, fetrengene a fájdalomtól. Viszem majd az ügyeletre, ha Kata is felkelt.


De hogy ez ne legyen elég, Kata tele van piros foltokkal, allergiás valamire, így viszem őt is. SZép napnak nézek elébe, szinte egyáltalán nem aludtam az éjjel semmit. :(((

2009. okt. 17. 21:50
Akkor pihizzetek pár hónapot, aztán majd átbeszélitek újra....
598. biromoni (válaszként erre: 597. - Fbab8271ce)
2009. okt. 17. 21:20

Otti már nem akarja..

Most épp eléggé kivagyok.

Mindegy...itt van nekem a két kis Drágaságom:))

2009. okt. 17. 19:32

Sajnálom... de még nem biztos!!!

elvégre nekem még van 7 hónapom:) ki tudja, lehet 1 v 2 hónap múlva...:))))

596. biromoni (válaszként erre: 594. - Fbab8271ce)
2009. okt. 17. 15:27

Sajna nem fogunk együtt járni...terhesgondozásra:(((


Minden dokiról lehet jót és rosszat is írni..ők is emberek nem lehet mindig jó kedvük.

A mi dokink:)is hangulatember,de nekem Ő az akiben 100%-ra megbízok.

595. monizsofi1982 (válaszként erre: 586. - Biromoni)
2009. okt. 17. 15:18

Nem tudom,de szerintem nem,mert az uncsitesómat is állítólag váratlanul érte :(

A Ruttnerről annyit,hogy az egyik ismerősöm nemrég szülte a 2.gyerekét.Mind a kettőnél a Ruttnerhez járt,nála is szült.de állítólag most, a 2.szülés után mégcsak feléje sem nézett.Most már ő is a pénzre hajt.Nekem legalábbis ezt mondta.

Egyébként tényleg tök így van,aki nekem orvosként bejön,az neked nem,meg fordítva.Aztán tudjál választani.

2009. okt. 17. 11:27

Leiner is olyan volt néha, mint aki az egész világra haragszik...:) De csak ránézésre...

Péter doktor már ketten írtátok...

jövő héten mondom meg a védőnőnek a babóc, és kérek kiskönyvet, majd vele is beszélek

593. 228bb89282 (válaszként erre: 576. - Fbab8271ce)
2009. okt. 16. 23:05
Én is a Péter Miklóshoz jártam/járok a mai napig és volt olyan szerencsém, hogy pont nála szülhettem a fiamat, iszonyúan sokat segített. Kicsit morcinak tűnhet, de én nagyon kedvelem. Nyugodt szívvel ajánlom.
2009. okt. 16. 21:34

Németh Leventéről és Ruttnerről hallottam többektől, h jó dokik...

olyan nehéz...

591. kishoresz (válaszként erre: 590. - Fbab8271ce)
2009. okt. 16. 21:01

Teljesen egyet értek veled. Nekem ez sajnos nem sikerült. Pedig mind2 lányom egy orvosnál szültem, oda jártam hozzá, ráadásul maszekba. És meg sem ismer, nem hogy a nevemet megjegyezze... :(

Herczegről én is sok jót hallottam. Az a baj, hogy van aki jót mond valamelyik orvosról, valaki rosszat és te döntsd el, hogy milyen is...

2009. okt. 16. 16:07
Olyan nehéz...Mert akkor olyan orvost szeretnék, akihez nyugodt szívvel járhatok. Tudni fogja ki vagyok, tudja majd a kórelőzményt stbstb. (és ha még a nevem is megjegyzi...) Szóval hosszútávra...ÉS nem szeretnék terhesség alatt váltani, mert nincs annál rosszabb...
589. ice kuszi (válaszként erre: 578. - Fbab8271ce)
2009. okt. 16. 15:42
Nedeczky nekem sem szimpatikus, ráadásul egyszer félrekezelt!:-(
588. ice kuszi (válaszként erre: 576. - Fbab8271ce)
2009. okt. 16. 15:40
Herczeg Tihamért tudom ajánlani. Én kb. 10 éve hozzá járok, nála voltam terhes, de sajnos nem nála szültem, de akik nála szültek, azok is csak jót mondanak. Nagyon kedves, és -legalábbis szerintem- nem a pénzre hajt!
2009. okt. 16. 15:40

Igen, Frigyes a keresztneve. Én meg voltam vele elégedve.Biztos, hogy rendel Kőszegen, maszek rendelése is volt ott. (régen szerdánként) Első szülésemnél éjjel kerültem be kórházba, reggel hívták fel telón, mivel volt bőven idő, nem haladtam...Délu jött 5körül és este fél 10ig ott volt velem. Csak Kőszegre, Körmendre eljárni bonyolultabb...Ha már egyszer itt van a megyei kórház 10percre...

HAbár, ha azt vesszük, Bp-n sokan majd egy órát is autózhatnak, utazhatnak, mire odaérnek valahova...

2009. okt. 16. 13:02

Jesszom!az uh-on nem látták,hogy a jobb oldalon van a pici szíve???

Mit mondanak??

2009. okt. 16. 12:47
Ja,képzeljétek néhány hete szült másod uncsitesóm /2 perc alatt,már majdnem útközben meglett a bébi,a mákos :) /,és valami probléma volt a gyerekkel /azt hiszem a nyelőcsöve nem volt kifejlődve,vagy mi/,de nem is ez a lényeg.Szóval Győrbe vitték,és állítólag ott derült ki,hogy jobb oldalon van a baba szíve.Jó mi?!
2009. okt. 16. 12:45

Én a Doma Gézánál szültem,a kórházban is van azt hiszem,meg maszekja Szombathelyenlt,sokan dícsérik.Velem rendes volt szülés alatt :)

Egyébként a Leiner,ő nem Frigyes?Mert akkor Kőszegen is rendel az SZTK-ban.Lehet,hogy hozzá megyek majd szerdán.Úgy intéztettem el,hogy legyen időpontom,mert decemberre kaptam volna.A 6 hetesből lesz 12 hetes vizsgálat.De a terhes gondozás a más,szerintem.

583. biromoni (válaszként erre: 578. - Fbab8271ce)
2009. okt. 16. 10:42
A Nedeczkyt 2x láttam..kell a vastag pénztárca,de azt mondják meg is tesz a pácienseiért mindent.
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook