Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
455. f3ce852bda (válaszként erre: 450. - Popelyné)
2013. ápr. 7. 07:29
:) Ez jó, még ő nem akar veled egy kocsiba ülni? Mi van, féltékeny a kata??? de ennyire? Kész kabaré az a pasi!
454. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 450. - Popelyné)
2013. ápr. 6. 21:34
Még ő nem hajlandó szinte a te közeledben lenni? Nevetséges.
453. tücsimücsi (válaszként erre: 450. - Popelyné)
2013. ápr. 6. 21:21
Miért mosol rá?
452. b4522c8d8a (válaszként erre: 450. - Popelyné)
2013. ápr. 6. 21:02
:( ez nehéz lehet nagyon.amennyire tudod ne mutasd,tartsd magad,jön még kutyára dér ne félj..
451. 91d4989ab9 (válaszként erre: 450. - Popelyné)
2013. ápr. 6. 20:59
légy erős! ilyet bárhol találsz... kitartás!!!!!!
2013. ápr. 6. 20:37

Nagyon nehéz itthon,folyamatoasn kerüljük egymást ,még csak egy kocsiban sem hajlandó velem ülni...vagy ugy érzem,mindenki a sajátjával megy még a 2.utcáig(anyósomhoz) Nagyom várom hogy csütörtök legyen és kezemben egyen a papír hogy enyém a gyerek,elmegyek és "vissza sem nézek rá..."

Ennek örömére ma mosás közben az atlétájából egy hosszzzúú fekete hajszálat szedtem ki,nem kerestem,csak megtaláltam. Nem bírom tovább,csak egyedül a bárányhimlő tart vissza és az hogy sajnos lehet hogy elkaptam. Nem tudok anyuékhoz visszamenni addig,tesóm 18hetes terhes...gond lenne... még nem tudok elmenni innen,de minden nap egy gyötrelem. Azzal is bánt hogy nem szól egy szót sem...

449. Szivmedink (válaszként erre: 381. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 19:56
Jól mondod (ittmost) de ne felejtsük el az idő-romlása nem csak minket nőket érint...:-D aztán mit kezd magával...mert hát akkor már a kutyának sem fog kelleni :-P Popolyné :-D kitartást,erőt kívánok és tudod...hívj ha kell segitség :-D :-D....
448. júliusi (válaszként erre: 447. - Babeck)
2013. ápr. 5. 14:53
Köszi.
447. Babeck (válaszként erre: 446. - Júliusi)
2013. ápr. 5. 14:29
Én chrome-ot használok, itt ctrl+shift+n, a firefoxban ha jól emlékszem ctrl+shift+p, de a menüben minden böngészőben megtalálod inkognitóablak, vagy privát böngészés néven.
446. júliusi (válaszként erre: 445. - Babeck)
2013. ápr. 5. 09:08
Azt hogy is kell?
445. Babeck (válaszként erre: 426. - Popelyné)
2013. ápr. 4. 09:29

Indíts privát böngészést, úgy nem jegyez meg semmit a gép :)


Jobbulást a Kicsidnek!

2013. ápr. 4. 08:27
Még mindig???:)
443. ittmost (válaszként erre: 422. - Popelyné)
2013. ápr. 4. 07:07
:) te ezen ne bosszankodj,ez már az ő dolga.Lehet,hogy ő olyannak látja.Mindenesetre fiatal,és ez szintén nagyon erős érv szokott lenni a külsőcentrikus embereknél(is).
442. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 422. - Popelyné)
2013. ápr. 3. 22:57
Miért bosszant? Ez legyen a továbbiakban az ő problémája. Figyelj, nem hinném, hogy ez a Kata jobb nálad, egyszerűen csak más. Ha erős vagy, és úgy érzed, hogy ezt már nem tudjátok helyre hozni, majd tovább állsz... látni fogja ez a pasi, hogy milyen értékes is voltál, s mennyi méltósággal kezelted, valódi nőként a helyzetet. Nem hagytad, hogy játszon veled, megalázzanak ők ketten, satöbbi. Ő pedig talán pont két szék közül a földre esik. Nem irigyellek, remélem rendben leszel lelkileg - idővel!
441. ittmost (válaszként erre: 433. - Popelyné)
2013. ápr. 3. 18:29
Jobbulást,és kitartást kívánok én is! klasszul csinálod!
440. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 408. - Taste)
2013. ápr. 3. 18:10
Van pár dolog, amelyet az ember nagyon nehezen dolgoz fel és még évek múltán is sérelemként éli - megjegyzem feleslegesen - amit amúgy nem kellene:)
439. júliusi (válaszként erre: 422. - Popelyné)
2013. ápr. 3. 18:09

Miért,ez a Kata hogy néz ki?

Néztem a férjed képét, és egyetértek az előttem írókkal,nem egy nagy durranás...

438. júliusi (válaszként erre: 437. - Gkreka)
2013. ápr. 3. 18:06

Hogyan?

Én próbáltam,mert én meg szoktama férjem volt nőjét nézegetni a facen,és nem akarom, hogy meglássa.

De ha kitörlöm az előzményekből,nem látni.

Ahhoz meg sztem nem ért, hogy lehet mégis megnézni.Én sem.

437. gkreka (válaszként erre: 434. - Júliusi)
2013. ápr. 3. 16:49
Ez semmit sem ér. Simán ki lehet játszani, ha valaki egy kicsit jobban ért a számítógépekhez.
436. Taste
2013. ápr. 3. 14:58

És van itt még valami, remélem, erőt ad neked:


1. Az élet nem igazságos, de ennek ellenére jó.

2., Ha tanácstalan vagy, tegyél csak egy kis lépést.

3., Az élet túl rövid, hogy az idődet valaki gyűlöletére pazarold.

4., A munkád nem ápol majd ha megbetegedsz. Ezt a családod és a barátaid teszik majd, tartsd velük a kapcsolatot.

5., Minden hónapban fizesd be a bankkártyáid számláit.

6., Nem kell, hogy mindig minden vitát megnyerj, fogadd el, ha nem értetek egyet.

7., Sírj valakivel, jobb, mint ha egyedül teszed.

8., Haragudhatsz Istenre, elviseli.

9., Az első fizetésedtől spórolj a nyugdíjra.

10., Ha a csokiról van szó, hiábavaló az ellenállás.

11., Békélj meg a múltaddal, hogy a jelent ne ronthassa el.

12., Nyugodtan sírhatsz a gyerekeid előtt.

13., Ne hasonlítsd az életed másokéhoz, nem tudhatod, hogy az ő útjuk miről szól.

14., Ha egy kapcsolatnak titokban kell lennie, te ne legyél a kapcsolatban.

15., Bármi megváltozhat egy szempillantás alatt, de ne aggódj, Isten nem pislog.

16., Vegyél mély lélegzetet, megnyugtatja az elmét.

17., Szabadulj meg mindentől, ami nem hasznos, szép vagy boldogító.

18., Ami nem öl meg, az valóban erősebbé tesz.

19., Sosem késő, hogy boldog gyermekkorod legyen, de a második már csak tőled függ és senki mástól.

20., Amikor azért kell küzdeni, amire igazán vágysz, soha ne add fel.

21., Gyújtsd meg a gyertyákat, használd a szebb ágyneműt, vedd fel a drága fehérneműd; ne tartogasd különleges alkalmakra, a ma különleges.

22., Készülj fel mindenre, majd sodródj az árral.

23., Légy különös most, ne várd meg az öregkort, hogy lilát hordj.

24., A legfontosabb nemi szerv az agy.

25., Csak te felelsz a saját boldogságodért.

26., Minden csapást az alapján ítélj meg, hogy öt év múlva számítani fog-e.

27., Mindig az életet válaszd.

28., Mindenkinek mindent bocsáss meg.

29., Hogy más mit gondol rólad, az nem tartozik rád.

30., Az idő majdnem mindent meggyógyít, adj neki egy kis időt.

31., Bármilyen jó vagy rossz a helyzet, meg fog változni.

32., Nem kell magad túl komolyan venni, senki más sem teszi.

33., Higgy a csodákban.

34., Isten Isten miatt szeret, nem azért aki vagy, vagy amit tettél.

35., Ne vizsgáld felül az életet, jelenj meg és hozd ki belőle amit lehet.

36., Az öregedés még mindig jobb, mint fiatalon meghalni.

37., A gyerekeidnek csak egy fiatalkora van.

38., Végül csak az számít, hogy szerettél.

39., Minden nap menj ki, ott történnek a csodák.

40., Ha mindenki egy nagy kupacba gyűjtené a problémáit és másokét is megnézhetnénk, beérnénk a sajátunkkal.

41., Az irigység időpazarlás, megvan mindened ami kell.

42., A legjobb még csak most jön.

43., Mindegy hogy érzed magad, kelj fel, öltözz fel és jelenj meg.

44., Engedj.

45., Az élet nem masnival jön, de mégis ajándék.

435. Taste
2013. ápr. 3. 14:57

Szia Popeyné! Örülök, h jelentkeztél! :)

... Neked most nagyon kijutott a rosszból, de fel a fejjel!! Egyszer egy sokat tapasztalt, 40 -es barátnőm azt mondta nekem, amikor nagy kakában voltam, hogy: "Nyugalom, minden rossz után jönnie kell valami jónak. Olyan nincs, h csak rossz dolgok történjenek veled az életben!" Majd hozzátette, hogy sajnos ez fordítva is igaz :) Tudom, nem egy nagy bölcsesség, de mindig bejön. Ezek után veled is már csak jó dolgok történhetnek!!

434. júliusi (válaszként erre: 426. - Popelyné)
2013. ápr. 3. 13:46

Eszközök-Előzmények törlése,-én se vagyok egy nagy sz.gépzseni, de ezt tudom:)


Sajnálom, hogy betegek lettetek.

433. Popelyné (válaszként erre: 432. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 3. 13:19
Köszönöm, nagyon sokat segít hogy megoszthatom veletek a problémámat,és bíztató szavakat kapok!
432. adfa0d8bdb (válaszként erre: 431. - Popelyné)
2013. ápr. 3. 12:43

Kitartást neked, és le a kalappal azelőtt, ahogyan tartod magad lelkileg! (Én csak ma olvastam a történetedet.)


Csak így tovább! :)

431. Popelyné (válaszként erre: 429. - 33a6bf503b)
2013. ápr. 3. 12:33
Talán a lappangási időben vagyok,még pöttyök nem jöttek ki rajtam. Mivel üzletvezető vagyok,kulcsal,kóddal pénzátadás stb..nem tudok betelefonálni hogy nem megyek holnaptól dolgozni. Igy is húzzák a szájukat hogy beteg a gyerekem és nem bízom másra az ápolását. Lázas pöttyös nem vagyok,talán kihúzom 15:00ig mikor bezárunk és sietek haza..
430. Popelyné (válaszként erre: 424. - Noarashi)
2013. ápr. 3. 12:12
A kondizást és a mértékét minden alkalommal a munka hiányának tudhatom be,gondolom,magával örök elégedetlen,de ugyanakkor van benne egy kis önzés de nem ettől jár valaki a konditerembe.
429. 33a6bf503b (válaszként erre: 428. - Popelyné)
2013. ápr. 3. 12:07
Jó, na! Amint lehet...úgy gondoltam. De jól értem, hogy betegen mész dolgozni?
2013. ápr. 3. 12:04
Apasági nyilatkozatunk van,munka beindul,de mivel minden a nevén van ezért ha nem is adna pénzt,amit elképzelni sem tudok... ráterhelik előbb-utóbb a házaira,telkére... AMÍG BÁRÁNYHIMLŐSEK VAGYUNK, SAJNOS NEM TUDOK HAZAKÖLTÖZNI,MERT A TESTVÉREM 3HÓNAPOS TERHES... gondolom nem kell ezt tovább fűznöm..
427. 33a6bf503b (válaszként erre: 424. - Noarashi)
2013. ápr. 3. 12:02

Az is lehet, csak kibúvó, de az is, hogy utána hajat mosikál, beszárítja, szépen összehajtogatja a szennyest...


Mondjuk mikor fogyiztam, akkor elég gyorsan leadtam tornával 11kilót, de sokszor a tornába fél órás szünetet is sikerült bekerítenem, mert evvan. Lehet, a kep alapján az illetöö is most kezdi komolyabban venni a témát, mert ha rég kondizna, akkor ennél feszesebb volna.

426. Popelyné (válaszként erre: 408. - Taste)
2013. ápr. 3. 11:58
Élek még,létezem,de a 2nap "ünnep" alatt egy percet nem töltöttem a gép előtt. Otthonról nem írok,csak a telefonon keresztül,mert a gép ugye megjegyzi az előző oldalt... Szóval a munkahelyen van időm és lehetőségem hoxa fórum követésre. Adolgok napról,percről változnak, ma már eljutottam odáig hogy ha popely mellettünk döntene is,az átélt dolgok miatt,(helyzet és megaláztatás)nem kezdenék vele semmit újra. Sajnos az ügyvéd dolog kitolódott az én és gyermekem bárányhimlője miatt. De otthonról amint tudok folyamatosan fogok írni,tájékoztatni a pillanatnyi helyzetről..
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook