Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetnék újra szerelmes a páromba, akivel 20 éve együtt vagyok? fórum

Lehetnék újra szerelmes a páromba, akivel 20 éve együtt vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
43. mirrorimage (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 17. 07:32

Szerintem akinek harmonikus kapcsolata van az észre sem vesz másokat. És itt nem arra gondolok, hogy szerelmes, egyszerűen csak jó a kapcsolata. Mindketten ápolják, ahogy Lolita írja.


Aki másra vágyik, annak valami a jelenlegi kapcsolatában nem stimmel. Vagy rendezi, vagy nem való neki az a kapcsolat és kilép.


Utána meg úgy éli ki a vágyait hogy azzal nem bánt meg senkit és tükörbe tud nézni.

febr. 17. 00:37
persze,de minden parkapcsolatot apolni kell es odafigyelmi a masikra minden egyes nap!
febr. 16. 21:32
Lehet, hogy rosszul gondoltam és ez a téma nem is annyira érdekes mások számára? :(
dec. 15. 08:54

Az Egy lány hozzászólása által tovább szeretném szűkíteni ennek a fórumnak a témáját. Írta ugyanis, hogy van akit a vére hajt, amikor kifelé tekintget a kapcsolatából, van akit pedig egy a kapcsolatában jelen lévő megoldatlan probléma.

Engem az előbbi érdekelne jobban. Az, amikor a gének által kódoltan keresünk újabb és újabb kalandokat, pedig a jobbik eszünk nem ezt szeretné. Az az énünk szeretne hűséges maradni.

És ha már úgy kell lennie, hogy a vér által folyamatos kísértéseben kell élnünk, miképpen lehetne ezt elviselhetőbbé tenni.

Úgy hiszem, ez egy olyan téma - ezért is indítottam a fórumot - amiről mindenkinek van véleménye, személyes érintettsége. Talán csak nem gondolt még rá, hogy megossza másokkal. Most itt az alkalom, tegye meg!

dec. 13. 07:39
Bocs hogy általánosítottam, valahogy engem is utolért a rossz vész. Mindenki a saját életének kovácsa az enyém kicsúszott a kezemből. Én vagyok a legjobb példa arra hogy nem mindenkinek az élete tökéletes attól még hogy azt mutatja. Bocs hogy megbántottam bárkit is a véleményemmel.
38. Egy lány 789900 (válaszként erre: 31. - 896125a785)
dec. 12. 16:46
Ne haragudj és őszinte részvétem. De ha a párkapcsolatban minden jó (mély együttérzéssel mondom) hogy nem fogok két súlyos halál eset miatt egy új ajtón kopogtatni. :/ A fórumnyitónak írom hogy belülről jön van akinek a génjében benne van és a vér viszi és van amikor egy megoldatlan probléma az oka az eredeti párkapcsolatban.
dec. 12. 15:22

Nem baj, ha Birebora nem válaszol, azért csak bíztatnék mindenkit, akinek ide való gondolata van, ne tartsa magában, mert az egyrészt nem egészséges, másrészt jó lenne olvasni már valami okosat.

Az se baj, ha nem okos az a gondolat, legyen csak érzelmes!

dec. 7. 06:44
Olyan szépeket írtál, hogy szinte trollkodásnak érzem a kérdésemet, de legalábbis kötekedésnek. Azért csak megkérdezem, mert erről szól ez a fórum és nem írtál róla: mi a helyzet a szenvedéllyel?
dec. 6. 12:46
Nem vagyok szerelmes (ő igen a mai napig) de szeretem, féltem, tisztelem és jó vele. Biztonságot nyújt, okos, művelt, gyakorlatias, szerény, mindig nyugodt, számithatok rá. Huszonsok' éve vagyunk házasok. Nem adnám semmiért és senkiért:)
dec. 6. 09:22

Remélem a fórum azért megy tovább!

Csak, hogy felfrissítsem a témát: írjanak olyanok, akik hosszú-hosszú párkapcsolat után valamilyen módon ismét szerelmesek lettek az addigi párjukba!

dec. 5. 20:30
Dehogy! 😃
dec. 5. 14:23
Na ezután nehéz bármit is írni. Őszinte részvétem a testvéred és anyukád halála miatt!
31. 896125a785 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 17:53

Nem tud róla a párom. Olyan édes, érzéki, szenvedélyes a csókja a harmadik félnek, hogy nem lehet ellenállni neki. Itt működik a kémia, mert sosem éreztem ilyet korábban!

A rossz dolgok az élet más területére vonatkoznak. Nincs köze a párkapcsolathoz, de át kellett élnem. Öngyilkos lett a testvérem,anyukám talált rá. Elvérzett. Nekem kellett feltakarítanom. Nem sokkal (pár héttel később) később anyukám is meghalt. Ezért írtam, hogy most ezt a finom csókot nem fogom visszautasítani. Lehet ítélkezni, de hidegen hagy.

dec. 4. 07:19

Lehet, hogy meg lett ijesztve Pari3 fórumtársunk, mert egy ideje nem írt.

Pedig én nagyon örülnék, ha két kérdésre még választ adna. Az egyik az, hogy a párja tud-e a megcsalásról, a másik pedig, hogy milyen jellegű rossz dolgokról írt korábban.

Ha valaki, akkor én nem ítélem el azért, amit tesz.

A kíváncsiskodásom pusztán az emberi érzések mélyebb megértését célozza.

Miért csaljuk meg a párunkat, és persze hogyan kerülhetnénk el ezt anélkül, hogy úgy éreznénk végleg kimaradunk valamiből.

29. Egy lány 789900 (válaszként erre: 25. - Mirrorimage)
dec. 1. 23:29
Így van ez nem szép dolog. De oka van ajánlom még az elején mond el neki nehogy mástól tudja meg és mihamarabb vess véget ennek a tűznek. Mert csak elvakit igazából ki vagy éhezve valamire amit nem kapsz meg a másiktól. Rosszat teszel, ne mocskold be magad. Jó tanács. Pari3
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Mirrorimage)
dec. 1. 06:44
Nem hiszem, hogy a párjának "belefér", inkább tartom valószínűnek, hogy nem tud róla. De majd megtudjuk tőle. Remélem.
27. mirrorimage (válaszként erre: 26. - 896125a785)
nov. 29. 20:19
Ok, nincs közöm hozzá. Ha a párodnak belefér, akkor meg nincs miről beszélni. Gondolom mindenkinek jobb így.
26. 896125a785 (válaszként erre: 25. - Mirrorimage)
nov. 29. 20:07
Biztosan rosszul esne, de nem ítélném el. És tényleg egyszer élünk. Miért utasítanám vissza, azt ami jó nekem? Az élet hozott rossz dolgokat is, amiket át kellett élnem. Ezt is át akarom élni. Ezáltal itthon is kiegyensúlyozottabb vagyok.
25. mirrorimage (válaszként erre: 24. - 896125a785)
nov. 29. 19:49

Épp most áldozod.

Milyen érzés lenne, ha nem lenne ez a fellángolás és a párodról épp most derülne ki, hogy szerelmes valakibe?

"Egyszer élünk!" ez a jelenlegi párodra is igaz, ő is egyszer él és elkötelezett irántad.

nov. 29. 19:32
A jelenlegi kapcsolatom nagyon fontos. Egyenlőre nem tudom elképzelni, hogy ezt feláldoznám. Még friss a másik dolog is. Kihasználom, amíg tart ez az érzés. Történtek velem rossz dolgok is. Kiélvezem a mostani helyzetet.
nov. 29. 19:08

Azt még nem írtad meg, hogy a jelenlegi kapcsolatod mennyire fontos neked.

Ha ez a másik nem lenne elérhetetlen, ha megvalósulhatna vele az "egybekelésetek", akkor feláldoznád érte a jelenlegi kapcsolatodat?

nov. 29. 18:38
A jelenlegi kapcsolatomban nem hiszem, hogy visszajön az a szenvedély. Nálam még tart a rózsaszín köd. Mindketten kapcsolatban vagyunk, néha találkozunk. Tudom, hogy nem helyes, de nem tudok ellenállni az érzésnek. Egyszer élünk!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 896125a785)
nov. 29. 16:39

Szia! Azt hiszem akkor te vagy az, aki a legjobban megérthet engem ebben a témában. Az az érzés, amit te nagyon durvának nevezel, amiről már azt hitte az ember, hogy soha nem élheti át már az életben, az egyszer csak rátalál és kifordítja önmagából. Ha nem vigyázunk, akkor ez a "véletlenül jött" érzés mindent felforgathat, tönkretehet. Ha az ember szereti a párját, akkor ezt nem engedi, mert pontosan tudja, hogy bármennyire erős is az érzés, attól az lehet, hogy csak egy fellángolás. Szinte biztos, hogy ugyanúgy el fog múlni, mint az, aminek a lecsengése már húsz éve tart.

Sokan ilyenkor engednek az érzésnek, elhagyják a párjukat, a családjukat, és őket csak az értheti meg, aki átélt már ilyesmit.

Ez a fórum eredetileg arra irányult, hogy hogyan lehetne érezni ezt a szenvedélyt és tüzet, hogyan kerülhetnénk megint ebbe az elvarázsolt állapotba, vagy legalább valami hasonlóba a saját párunkkal.

Engem az sem zavarna, ha a párom továbbra is "csak" szeretne. Lehet, hogy neki ilyen tüzes érzésekre annyira nincs is szüksége, bőven elég neki, hogy szeret, ez is boldoggá teszi. De én nem csak szeretni akarom, én szenvedélyesen akarom szeretni.

Sajnos (vagy szerencsére) már én is majdnem elfelejtettem az érzést, amikor hozzád hasonló dolog történt velem. Én is beleszerettem másba. Ez a szerelem azóta elmúlt már és a páromat szerencsére nem hagytam el miatta.

De velem maradt az érzés emléke, az, hogy így is érezhet az ember és azóta nem nagyon hagy nyugodni.

nov. 27. 17:12
Sziasztok! Én is több mint 20 éve vagyok együtt a párommal és most a munkahelyemen beleszerettem egy kollégámba. Sosem gondoltam, hogy megtörténhet, mert szeretem a párom. De ez a szenvedély és tűz, amit érzek iránta, nagyon durva. Nem hittem, hogy valaha is át fogom még élni.
19. brandy85 (válaszként erre: 6. - Sirga)
nov. 27. 09:59
Bizony,bizony!
18. 6924d8a23f (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 13:24
Jó,én bevallom hogy szerelmes vagyok még a lányom Apjába :-)
nov. 25. 08:52
Mi 22 éve vagyunk együtt. Ez már tényleg egy átalakult és sokkal mélyebb érzelem, mint az elején a szerelem. Ebben az életkorban pedig ez a jó, erre van szükségünk hisz így vagyunk boldogok.
16. Sirga (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 08:34

Ezzel a "megtántorodás, hogy elveszíthet"-ötlettel kapcsolatban óvatosságra intenélek. Biztos van, akinél működik, de nem mindenkinél. Az én Párom pl. pont ellenkezőképpen reagál: ha veszélyben érzi a kapcsolatunkat, még inkább visszahúzódik.

Szerintem a közös élménnyel rövid és hosszú távon is jobban jársz, ráadásul a bizalom megingását se kockáztatod. :)

nov. 24. 22:50
Azt még elfelejtettem leírni, hogy ne pánikolj be, az a legrosszabb dolog mert felkavar. Nyugodj meg és gondolj végig mibe szerettél bele, nézd ahogy viselkedik másokkal, esetleg gyerekekkel, állatokkal. Mit szeret, milyen vicces és aranyos szokása van. Minden jó dologra, esetleg amit sajnálsz az életében amiért tiszteled és nagyra tartod. Minden olyan szép és tiszteletre méltó emlékre ami elő hozta egykor a szerelmet benned. Ha megtalálod újra a régi lehet minden, de ha szenvedélynek is engedsz felé még jobb lesz. :) Ne félj elő fog jönni újra, ennyi év után erős lehetett amit éreztél iránta és az nem múlik el pár hét vagy hónap alatt. :)
nov. 24. 22:46

Szia a mi történetünk annyi, hogy nem első látásra szerelem volt, ő többet érzett irántam, viszont mondtam egyenlőre barátok legyünk, a traumáim miatt nem mertem bele lépni ebbe a ködbe, mindvégig (ha szép ha nem) vigyázztam hogy kibe szeretek bele, hogy lássam minden hibáját, és minden jót amit adhatott. Féltem hogy ha fejest ugrok akkor ott kötök ki ahol magam sem akarnám. Lassan viszont telt az idő és közbe teljesen bele szerettem, bár még akkor is vigyáztam nehogy aztán bántalmazó kapcsolat és hasonló dolgokba ébredjek (mondom a traumák miatt) viszont nem volt erre ok egy iszonyatosan kedves és rendes ember aki ha kell kiáll a gondolataiért, néha rám hagyja a hlyeségeim. De szeret és a legfontosabb, hogy tisztel, én nem tudom mi ez a köd viszont azt igen, hogy olyan mély és szenvedélyes a szerelmünk ami nem mese tényleg. Voltak pillanatok amikor meginogott nálunk is a dolog, de sok türelemmel és igyekezettel megoldódott. Létezik a szerelem, hiába ködnek mondják, szerintem van de az csak úgy létezik ha szenvedély is van, ha akarod mindenhogy a társadat, nem csak szereted mint egy családtagot. :)

Egyébként ez valahol olyan, mint hogy nem változik senki, teljesen őszintén elmondom nektek, a párom annyira makacs de amire szükség volt mindig megváltozott. Tehát van amikor megváltozik egy ember a másikért és ez sem humbuk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook