Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szerelmes - a kozmetikusomba fórum

A párom szerelmes - a kozmetikusomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
335. gotoau
2013. márc. 30. 16:42

Ki nem tojja le hogy húsvétkor ki mit csinál? Nekem sokkal inkább megakadt a szemem azon, hogy Popelyné írta az egyik utóbbi hozzászólásában, hogy "előjön belőle az állat".... Ez a fickó egyre unszimpatikusabb, rühellem a fajtáját. Bocs Popelyné.

Hát én még meg is köszönném Katának hogy megszabadít egy ilyen jómunkásembertől.

2013. márc. 30. 16:41
Pff.. gusztustalan.. ki kell dobni mind a kettőt:-)
333. timycat (válaszként erre: 331. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 16:39

Az én párom sem jön velünk a szüleimhez ünnepekkor, durván képmutatás lenne :D annyira nem csípik egymást. Aztán még lehet a Kékfényben is szerepelnénk, vannak dolgok amiket nem kell erőltetni.


Mondjuk anyuék szoktak hozzánk jönni abból nincs gond, na de hazai terepen sokkal bátrabbak

332. andi6020 (válaszként erre: 317. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 16:32
Csak ebből én nem vonok le semmi negatív következtetést. Nincs ezzel semmi gond.
331. zsanci79 (válaszként erre: 327. - 33a6bf503b)
2013. márc. 30. 16:21

Most tényleg nem akarok vájkálni, de míg Te a gyerekekkel munkaszüneti napokon (konkrétan most húsvétról van szó)elutaztál a gyerekekkel a szüleidhez, addig a férjed hova utazott?

Ha dolgozik ilyenkor az más.

330. zsanci79 (válaszként erre: 329. - Szimba)
2013. márc. 30. 16:19
Itt teljesen másról van szó....
329. szimba
2013. márc. 30. 15:38
az én apukám például vendéglátásban + mezőgazdaságban dolgozott, gyakorlatilag soha nem tudott velünk jönni sehová (ünnepeken sem: az állatok éhesek, a vendégek szomjasak voltak olyankor is :D ), de ettől még boldog család voltunk :-)
2013. márc. 30. 14:07
nyilván míg picik voltunk, elõtte megkaptuk az otthoni tojást. ha meg manapság akarunk gyerekek lenni, bõven van alkalom csakúgyból is meglepizni. ez õszintébb.
327. 33a6bf503b (válaszként erre: 326. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 14:05
voltunk, igen. sima hétköznap is megeshetne ilyen utazás, így ha úgy vagy beállítva, hogy a húsvét is ugyanolyan nap, akkor ez megesik. csak húsvétkor nem volt suli, akkor tudtunk utazni többszáz km-t nagyinézõbe.
326. zsanci79 (válaszként erre: 323. - 33a6bf503b)
2013. márc. 30. 13:52

Én akkor sem értem, hogy egyik elutazik a gyerekkel erre, a másik meg arra. Ti is voltatok így?

Mert hogy ünneplünk-e vagy sem, az más tészta, engem nem az a része érdekel. Én sem vagyok nagy ünneplősdi, de nekem ez valahogy mégis csak fura.

325. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 322. - 3c8d5fc874)
2013. márc. 30. 13:48
Pusz,okoska!;)))
324. 33a6bf503b (válaszként erre: 320. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 13:30
úgy értem, az is egy szokás, hogy közösen ülünk meg egy ünnepet. keresztény és népi szokás e dátumot ünnepelni, holott nem a vallásom, nem a hagyományom határozza meg, ki vagyok, tehát mi közöm is ahhoz, hogy ezt ünnepnek tekintsem? annyi, hogy más így szokta? ezért gondoltam, lehet, van más, amikor ünnepélyesen együtt vannak, de õ csak a húsvétot mondta, ami még nem kell jelentsen bármit is, persze mindez OFF volt, bocsánat.
323. 33a6bf503b (válaszként erre: 320. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 13:21
értem én, de simán lehet sztem általános, ha máskor-nem egyezményes ünnep alkalmával- együtt van a család, húsvétkor viszont éppen nem. "Anyósom" azon volt kiakadva, hogy nincs karácsonyfánk, nem újévkor fõzök lencsét, hanem mikor jól esik, de attól még több, mint négy éve ünnep minden napunk, bánja a fene, ha szenteste csak az ágyban sikerül már találkozni, ha egyszer dolgunk volt... nyilván gyerekkel bonyibb az ügy, de nekünk nagyi nagyobb öröm volt az együttnyuszizásnál, az együttlét meg vagy pótolva volt, vagy spontán jött. volt, hogy szülinapomon nem értek rá, de ettõl még nem felejtettek el szeretni... értem,amit mondasz, meg nem is, hogy miért a kiszabott nap az ünnep. Nem, valóban nem becsméreltél, nem Neked szólt, de más is megjegyzett már hasonlót és pont az egyik mondatod hagyta el anyóspajti száját, "milyen kapcsolat ez?!", mert nem az õ szája íze szerint élünk, így felfoghatatlan neki, hogy boldogabbak vagyunk, mint valaha, ne haragudj, ahhoz hangsúly is volt és felborzolt, erre megint a kötelezõ ünnepkedés. Tudom, hogy nem olyan sarkítottan gondtad.
2013. márc. 30. 13:10

Popeylné! Semmi válasz a semleges, tárgyilagos hozzászólásra? Legalább egy Y/N elvárhaó lenne bár úgy vélem neked másra van szükséged ezek szerint.


Kaptál tárgyilagos véleményt, minek kell még balhézni - amit a négy fal közt vagy jogi úton nem fogtok megoldani, azt a "hoksza" sem fogja.


Nem bántani akarlak, csupán visszatatekintek a évvel ezelőtti fórumra, ahol az excsajom kért "segítséget" a közösségtől..


De azért jó volt:)

Üdv

SS

321. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 317. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 13:04
Car ,volt!:))
320. zsanci79 (válaszként erre: 318. - 33a6bf503b)
2013. márc. 30. 13:03

Húúh, ennyire érthetetlen volt amit írtam????

Hogy jönnek ide a szokások?

Ugyanis pont azt kérdeztem hogy jól értem-e, hogy külön töltik az ünnepeket?

Nem a szokásokra, stb. gondoltam, hanem számomra az a fura, hogy 10 éves kapcsolatban húsvétkor apa van valahol, és anya meg a gyerkőc is van valahol. De nem együtt. Ez csak nekem fura, vagyez tök általános, bevett dolog???

Így már remélem megértetted amit írtam, habár nem tudom hogy lehetett ezt ennyira kicsvarni.

Nem is értem melyik szavammal becsméreltem, hiszen csak kérdeztem!!!! Semmit nem állítottam!

2013. márc. 30. 12:41
Popoelyné. Példa értékű, ahogy ezt az egészet viseled. Kevés ilyen nő van, aki ennyire méltóságteljes és tudatos. Kívánom, hogy mielőbb rendeződjön az életed. Drukkolok neked. :)
318. 33a6bf503b (válaszként erre: 317. - Zsanci79)
2013. márc. 30. 12:33
nem akarok vitatkozni, de ettõl még nincs miért becsmérelni semmilyen kapcsolatot, van, aki se nem keresztény, se nem hagyományõriz egy bugyuta nyusziünnepet, csak a gyerek örömére vág jó fejet hozzá, míg kicsi. karácsonyhangulat és locsolkodás nélkül is lehetnek meghitt pillanatokat megélõ boldog emberek. mi pl. örültünk kiskorunkban, hogy a távol élõ nagyinál tölthettük a szünetet, anyu vitt el, apu nem mindig kapott ehhez szabadnapokat, de attól még a mai napig irigyelhetõen normális család vagyunk, nehogymár egy hagyomány diktálja, hogy mikor szeressük egymást... no ezzel nem akartam senki nyuszihangulatába belegázolni, csak azt mondom ezzel, hogy a közös húsvét hiánya semmit nem minõsít... elfogadom, hogy másnak ez számít, nyilván a gyerekeket sem lombozom le, de ez az egész nem több a nekik szóló mûsornál.
317. zsanci79 (válaszként erre: 291. - Popelyné)
2013. márc. 30. 12:11

Jól értem, 10 éve együtt vagytok, van egy gyereketek, és külön szoktátok tölteni a húsvétot?

Ez akkor milyen kapcsolat?

316. zsanci79 (válaszként erre: 282. - Popelyné)
2013. márc. 30. 12:00

Én is egyedül nevelem a gyerkőcöm, de sem bírósági papír, sem családiról papír nem kellett, hogy felvegyék.

Azért sem kellhet - szerintem - mert ha még folyik a per, addig a gyerek nem kaphat óvodai ellátást, mert nincs végzés? Kétlem.

315. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 313. - Cbe6ba1fa9)
2013. márc. 30. 11:57
Ja ,nekem nincs!Neked van?;))))
314. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 89. - Gotoau)
2013. márc. 30. 11:36
Ebben van valami. :)
313. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 21. - 1fbc7619c9)
2013. márc. 30. 11:22
Lelkibéke tabletta. Lol. :)
312. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 10. - Popelyné)
2013. márc. 30. 11:01

Öööö. Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy velem is fordult elő számomra tabu pasival, s valószínűleg fellángolás az egész, amely elmúlik pár hónapon belül. Nekem/nekünk el kellett nyomni, mert a tisztesség is ezt diktálta és nem is bánom, mert így megmaradt az ember becsülete. Sajnos sosem lehet tudni, kibe habarodunk bele.


Nem szeretném ezt a Katát bántani, mert tényleg az érzésekkel nagyon nehéz küzdeni, de ha valóban tisztelné azt, hogy neki is családja van, és nektek is ott a házasság meg a gyerek, akkor szépen ő is megpróbálta volna magában lerendezni és a saját háza táján rendbe tenni a kapcsolatát.


Ha valaki kikacsint a kapcsolatból, netán szerelmesnek érzi magát egy másik emberbe, akkor nincs rendben az aktuális kapcsolata, és anélkül, hogy most mindenkit ennyire megviselne a dolog, először az ő házasságában próbálkozhatott volna. Persze ki tudja, talán próbálta, de a férje nem figyelt oda rá eléggé, ami megint csak rossz dolog. Viszont nem hinném, hogy az a megoldás, hogy akkor asztalt borítunk, és összezörrentünk mindenkit mindenkivel. Lehet, hogy a te férjed is elnyomta volna magában ezt az egészet, ha most ez nem bukik ki. Egyébként azért a helyedben végig mérném mielőtt kilépnél ebből vagy elköltöznél, hogy miért is érdeklődhetett más iránt a párod.


Drukkolok neked, hogy rendeződjenek a dolgok! Helyes, bájos nő vagy, remélem, hogy helyre rázódsz!

311. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 306. - Popelyné)
2013. márc. 30. 10:09
Ez a pali Gáááááááááz!Örülj,hogy megszabadulsz.Csak jobbat kaphatsz.
2013. márc. 29. 23:52

Szia Popelyné!


Nekem az a véleményem (a leírtakból), hogy a férjed csak kalandot akart(netán beígérte, hogy elhagy téged), de mivel Kata fiatal és naív, beleszeretett. Elkezdte zsarolni a a férjed, hogy vessen véget a kapcsolatnak vagy kitálal mindent. Szerintem ezért vallott hamarabb a Kata és nem a férjed, mert már alig várta, hogy végre hivatalosan is egy párt alkossanak(meg csak bosszúból is talán...). A férjed pedig azért mondja, hogy bármi lehet, mert igazából neki nagyon kényelmes a mostani élete, és nem akarja, hogy elmenj, de Katának is beígért dolgokat.

Ez az én meglátásom, de lehet benéztem:D Amúgy a helyedben én is elmondanám az anyósnak, hogy mi újság. És nem bosszúból, meg árulkodásból, csak mielőtt Téged kezdene el pocskondiázni a férjed, tisztázd Vele a helyzetet, ha úgy is jó viszonyban vagytok. De mindezek előtt tényleg az a legfontosabb, hogy a kisfiatok ne sérüljön és a lehető legjobban átvészelje ezt az egészet. Kitartást kívánok Neked!

309. b486c9cf7d (válaszként erre: 306. - Popelyné)
2013. márc. 29. 21:44

Fel a fejjel, ilyet fogsz talalni, sot!

En nem talalom vonzonak :S

A lenyeg, hogy a kisfiad es te rendben legyetek.

2013. márc. 29. 21:39
Valójában akkor ez egy önigazolásra - és kissé sebnyalogatásra - szolgáló téma volt, ha nem tévedek...
307. 3c8d5fc874 (válaszként erre: 251. - Popelyné)
2013. márc. 29. 18:07
A sírás fojtogat...Ez egy igazi úrihölgy:)
2013. márc. 29. 18:03
Tettem fel képet popeyről...
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook