Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi kis történetünk fórum

A mi kis történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi kis történetünk

137. Pandrea1 (válaszként erre: 136. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 18:11
Téged nagyon megviselt az élet :(
136. scorpiolady (válaszként erre: 130. - Elizabett85)
2012. jún. 6. 18:02
Kedves elizabett! Abból mi a tanulság, hogy az orvosok nemtörődömök voltak???? Mit lehet ezellen tenni?????? És igenis nekem úgy jött le(és nem csak nekem), ahogy leírtam.......
135. scorpiolady (válaszként erre: 131. - D71ef05a8e)
2012. jún. 6. 18:01
És elmondanád hogyan lehet lelkileg felkészülni a császárra????? Vagy minden kismama járjon terhesgondozás mellett pszichológushoz is??????
134. j357 (válaszként erre: 131. - D71ef05a8e)
2012. jún. 6. 17:11
nekem az első babánál fogadott dokim volt, és amikor a 8. hónap körül megkérdezte hogy van e kérdésem a szüléssel kapcsolatban én meg rákérdeztem hogy mi van ha esetleg császározni kell, a kedves nőgyógyásznő válasza annyi volt, hogyha császárt akarok akkor menjek más dokihoz aki plusz 2százezerért vállalja.Amikor a magzatvizem ömlött (szóval egyértelmű volt hogy nem illeszkedett be a gyerkőc, legalábbis dokiknak az kellett volna hogy legyen), még akkor is a szülszénő csak biztos ami biztos íratott velem alá egy papírt, hogy szükség esetén császár, de még akkor sem beszéltek arról, hogy nagyon esélyes a császár ha így halad tovább a dolog...
133. Kolli1987 (válaszként erre: 131. - D71ef05a8e)
2012. jún. 6. 16:23
Ansh sajnos sokaknak nem mondják el a lehetőségeket. Én tudom, mert eü-s vagyok de a védőnöm sem beszélt erről velem. Nekem is zavartalan volt a terhességem be is indult szépen a szülés és a tolófájásaim is jöttek rendszeresen csak a medencémen nem akart keresztül jönni a lányom.
2012. jún. 6. 16:20

Sziasztok!


Én csáaszáros voltam de soha nem volt bennem, hogy mit rontottam el. Egyszerűen amikor az orbvosom mondta, hogy nem érzi jól magát bent a lányom akkor csk is az ő egészsége voilt szempont. Nem altattak hallottam sírni de a másként alakult volna is boldog lennék mert egy szép egészséges lányom született. Szerintem is a természetes szüléas túl van lihegve, hogy csk az a jó anya, meg milyen hátránnyal indulnak a császáros babág. Én ezen totál fel vagyok háborodva, hogy miért lkenne már törvény szerű, hogy hátrányból indulna bármelyik csáazáros baba.

Kedves cikkíró őrülök,m hogy közben rendeződtek a dolgaid de gondolj arra, hogy mind ketten egészségesek vagytok és éltek.

131. d71ef05a8e (válaszként erre: 121. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 15:52

Ha valaki nem készül fel arra, hogy császár is lehet a szülésének a vége, arról az az ifjú pár jut eszembe, amelyik szabadtéri esküvőt álmodik meg és rendez meg esőhelyszín nélkül. Aztán persze, hogy élete legszebb napja helyett úgy emlékszik vissza az eső elmosta esküvőjére, mint valami rémálomra. Szerintem igenis HIBA, alaptalan önhittség, az előre gondolkodás hiánya nem készülni fel lelkileg a császár lehetőségére. Ez még nem azt jelenti, hog yvalaki kifejezetten császárral akar szülni, de felelőtlen saját magával szemben, ha eszébe sem jut, hogy az is előfordulhat.

Főleg azért, mert ha magától nem jut eszébe, nem volt sem egy orvos, sem egy védőnő, aki mesél arról, hogy ez is előfordulhat az utolsó pillanatban is?

130. elizabett85 (válaszként erre: 100. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 15:36

Scorpionlady!

A stílusod és a beszólásaid csak téged minősítenek...Hogy gondolod, hogy bárki is licitálni akar a beteg gyerekével? Azért, mert leírja, hogy a többi tanuljon belőle? Az ilyenektől, mint te vagy, elmegy az ember kedve a fórumozástól...Ez a gusztustalan...

129. rekuczy
2012. jún. 6. 15:15

scorpiolady en csaszaral szultem nem banom egy percig sem ismet csaszarom lesz es nem irigylem azokat akik normal szultek nem ertem honan veszik egyesek ezeket a dolgokat hogy a csaszarosok irigyek? Ez hihetetlen hogy valaki nem tudja mi az hogy a csaszart el lehet fogadni.

Es en meg mindig nem tudom elhinni hogy aki kapot egy csodas kis eletet ilyeneken problemazik

2012. jún. 6. 15:06

Licitálni???????

:D

2012. jún. 6. 14:57
Én sem készültem fel a császárra, traumaként éltem meg a gyerekemnek örültem mindig, nem vagyunk egyformák máshogy érezzük, mindenkit meg kell érteni de egy nő se élje meg a szülést traumaként mert az nem normális!!!!!!!!!!!!!!!!
126. jak27 (válaszként erre: 122. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:55
De jössz itt az illatokkal, ami csak ott volt. Örülök, hogy te egy ilyen szuper ősanya vagy, akkor ha nekünk a nemtetszésünket magunkban kellene tartanunk, akkor te meg a simiörömödet tartsd magadban. Köszi!
125. Szerénke83 (válaszként erre: 119. - Pandrea1)
2012. jún. 6. 14:53
Engem is:(
124. jak27 (válaszként erre: 100. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:53
Pandrea1 az első hozzászólásánál nem jött azzal, hogy beteg a babája, de miután semmiből nem értett a cikkíró, leírta, szerintem abszolút jogosan és segítő szándékkal. És szerintem az gusztustalan amit te csinálszű!!!!
123. Szerénke83 (válaszként erre: 121. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:52
Ez a baj. HOgy nem "számol" az ember lánya azzal, hogy bizony a szülés nagyon bonyolult dolog és bizony bármikor jöhet egy komplikáció. Az anyukában meg az a kép marad, hogy ő nem képes szülni és semmi sem ér, magát hibáztatja.
122. scorpiolady (válaszként erre: 118. - Jak27)
2012. jún. 6. 14:51
Miattam?????Mint írtam én is császárral szültem az első babót, a másodikat sikerült csak simán én ponthogy átérzem az ő érzéseiket......
121. scorpiolady (válaszként erre: 116. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 14:50
Nem tudom, mindenki máshogy működik, és én valahogy nem készültem fel arra hogy császárral szülhetek, pedig volt rá példa a családban, nagynéném az első lánykáját császárral szülte szintén farfekvés miatt. Persze utánanéztem, a szülésfelk. tanfolyamon is volt róla szó de mégis lelkileg azthiszem felkészületlen voltam....
120. Szerénke83 (válaszként erre: 115. - Ad338a2ba0)
2012. jún. 6. 14:50
Remélem a szakember is sikeresen meggyőzi, hogy nem az ő hibája, hogy császáros lett és ettől nem lett kevesebb.
2012. jún. 6. 14:49
Én már nem írok semmit, mindenkinek igaza van, csak kicsit felbosszantott egy ilyen "probléma" :)
118. jak27 (válaszként erre: 94. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:49
Na pont az ilyen nők miatt, mint te érzik magukat sz*rul a császáros anyukák. Én senkivel nem voltam bunkó, te meg itt le nagyokosozol. Ez téged minősít drágám.
117. Szerénke83 (válaszként erre: 114. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:49
Milyen agymosás????
116. Szerénke83 (válaszként erre: 113. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:48

Én már egész napos fájásokkal mentem be(tudtam, hogy megszületik a fiam, több jel is volt) este, 2 ujjnyira nyitva voltam. Mondta az orvos, hogy itt reggelre baba lesz.

Majd megultrahangoztott az ügyelet orvos, és mondta, hogy itt mindjárt baba lesz, mert úgysem tudom természetes úton megszülni, mert faros és lábtartásos.

Miért gondolkoztál azon, hogy te lehetsz a hibás amiatt, hogy a fiad faros lett? Nekem ez eszembe sem jutott, hogy én lennék a hibás.

115. ad338a2ba0 (válaszként erre: 112. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 14:45
Még jó hogy a beszélgetésen szakember ért hozzá nem az amatőrök a fórumon.....:SSSSSS
114. scorpiolady (válaszként erre: 112. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 14:44
Úgy látom nálad jókis agymosást csináltak!
113. scorpiolady (válaszként erre: 109. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 14:43

Azt írtad szültél császárral, akkor neked olyan eufórikus dolog volt hogy az egyik pillanatban még a folyosón sétáltál utána meg vittek műteni? Nálam spec ez volt, mire észbe kaptam már a spinálist szúrták a hátamba, a következő meg az volt hogy a doki szól hogy gyönyörű fiam született és megmutatták majd megpuszilhattam és már vitték is csak a hangját hallottam, utána azon járt az agyam miért nem tudtam megszülni, miért fordult át az utolsó héten farossá, mit csináltam rosszul........

Sima szülésnél, minden lassabban történt.....és igenis nagyon nagy örömmel töltött el ahogy éreztem kibújni a picit(persze akkor csak a fájt), de később a szobában annyira fel voltam dobódva, hogy nem tudtam elaludni sem, pedig eléggé kifáradtam....

2012. jún. 6. 14:43

Persze, hogy joga van hozzá.

Én úgy gondolom, hogy van, amikor keménynek kell lenni és úgy felnyitni az emberek szemét, hogy észrevegyék, mi a jó az adott dolgoban.

111. ad338a2ba0 (válaszként erre: 102. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 14:39
Lenézed amiért erről írt cikket a saját szüléséről, joga van hozzá, rendbe jön lelkileg én voltam beszélgetésen nem úgy jöttem rendbe hogy azt beszélgették hogy lehetett volna nagyobb baj hanem megértettek tudod ez baromira fontos!!!!!!!!!!!!!Én lenézem azokat az embereket akik még nagyobb gödörbe sodorják ezekkel a mondatokkal amit írtok hogy mit nyavalyog meg stb!!!!:SSSSSSSSSS A jövőben meg majd fog természetesen is szülni, a többi meg azt csinál amit akar a saját szülésével, nem kell győzködni senkit!!!
110. scorpiolady (válaszként erre: 107. - Vikica76)
2012. jún. 6. 14:39
Ha elolvastad a korábbi hozzászólásokat, volt itt olyan hozzászóló aki így írt, hogy leírta milyen szörnyű volt a szülése, szerintem a doki egyértelműen hibázott emiatt sajnos beteg lett a babája és mindezután azt írta ez az igazi nagy baj nem a cikkíróé......akkor ne írjon ide aki semmiségnek tartja a cikkíró problémáját....
109. Szerénke83 (válaszként erre: 104. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 14:37
Azt mond már meg nekem légyszíves, miért kell vádolni magad??miért él ez bennetek?
108. e28c748947 (válaszként erre: 96. - Ad338a2ba0)
2012. jún. 6. 14:37
Ide nem empátia kell....Mellesleg, nehogy már megmond, hogy mikor, hova véleményezek, kösziiiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook