Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem anyagi okokra hivatkozva válni akar fórum

A férjem anyagi okokra hivatkozva válni akar (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
6. f3ef3e826b (válaszként erre: 2. - Kenzol)
2013. jan. 18. 08:55
Az egy dolog, hhogy ő mit gondol. Magyarán kisemmizne. A törvény ezzel nem fog egyetérteni, ne aggódj.
5. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2013. jan. 18. 08:55
Bocsi, 5 év.
2013. jan. 18. 08:54
Legelőször is: 5 éb házasság után MINDEN közös, ha nem írtatok róla előtte szerződést. És ez még akkor is így van, ha te "csak" a gyerekekkel lettél volna otthon, és sosem dolgoztál volna.
2013. jan. 18. 08:54
Nem is kell folytatnod. Aki képes megcsalni a házastársát, az meg sem érdemli. Nálam ez a legutolsó dolog. Főleg gyerekekkel. Hát nagyon sajnállak, őszintén.
2013. jan. 18. 08:52
Van egy vállalkozásunk, egy üzlet a házunknál, itt dolgozok. Ő fuvarozik. Mivel én csak a bolt hasznából nem tudom fenntartani a lakást és a gyerekeket, így szerinte nekem kell mennem. Majd Ő átveszi a boltot és összeegyezteti a munkájával.
2013. jan. 18. 08:49

Valaki segítsen! 20 éve vagyunk idén házasok, van egy 19 éves fiúnk és egy 10 éves kislányunk. A férjem anyagi okokra hivatkozva válni akar. Nekem kell elmenni, a gyerekek nélkül szerinte.

Az igazság az, hogy nem tiszta szerelemből, hanem szerettem és családot szerettem volna, ezért mentem hozzá. Bűnös vagyok, de az évek folyamán, főleg a lányom születése előtt 1-1,5 évvel mindenemet feláldoztam volna érte,megbíztam benne, teljes szívemből szerettem. Jobban mint amikor összeházasodtunk. Aztán 1 éve kiderült méhnyakrákom van,mikor abból teljes lettem, az augusztus lett, akkor kiderült van Neki egy barátnője, akivel csak sms-zik, telefonál vagy beszélget. Akkor bennem megszakadt minden. Kihűltem felé.Nem kell szidni, biztos nem voltam igazán jó felesége, hisz minden kettőn múlik.

Még folytatom...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook