Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. aug. 1. 16:22
www.youtube.com/watch?v=ZI7ijRutxbc
643. 9ec59d8582 (válaszként erre: 638. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 16:18
Én is utálom az önelégült köccsöket, tehát kár pörgetni magad :) Nem bántottalak :)
2012. aug. 1. 16:08
Érdekes téma , miért ne vennék el?
641. Bcicus (válaszként erre: 639. - Szerénke83)
2012. aug. 1. 15:17
csak, hogy van olyan pasi akinek meg kimondottan az a vonzó. sőt olyat is ismerek aki 130 alatt rá sem néz egy nőre.
640. Mazsinka (válaszként erre: 639. - Szerénke83)
2012. aug. 1. 15:14

A külső fontos, de nem minden, most írom le századszor.


Mindig törekedni kell a jobbra, ahogy én is törekszem arra, hogy fogyjak mind egészségügyi, mind esztétikai szempontból, ettől függetlenül nem ez alapján ítélek meg egy embert sem.


"És igenis egy férfi első körben ahhoz a nőhöz közelít, aki külsőleg is vonzó."-akkor elvileg minden csúnya és/vagy kövér nő szingli lenne, tudjuk mindketten, hogy ez nem így van.


A 160cm/90 az nem duci, hanem dagadt.

639. Szerénke83 (válaszként erre: 638. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 15:07
Senki sem ez alapján ítéli meg az embert, de vannak dolgok, amiken lehet szépíti meg nem tudomást venni, de igenis a külső fontos. És igenis egy férfi első körben ahhoz a nőhöz közelít, aki külsőleg is vonzó. Egy 160cm/90 kiló nő nemhogy nem vonzó, de szerintem túl duci is.
638. Mazsinka (válaszként erre: 637. - 9ec59d8582)
2012. aug. 1. 15:02

Nem azzal van bajom, ha valaki szép, hogy nem lehet ezt felfogni? Irigy meg pláne nem vagyok! A szép nőket én is megnézem, mert egy szép test, arc, az maga az esztétikum, és ki nem szereti a szépet???Nekem az önelégült emberekkel van bajom, akik fennen hirdetik, hogy milyen szépek és még okosak is, és tudják magukról, meg még szerények is, és aki nem borul le mentem a lábaik elé eme "erények" hallatán, az biztos irigy, mi más lenne?


Én be merem vállalni a tökéletlenségeimet, van rajtam némi plusz, a hajam hullik, jelenleg nincs munkám, mint ahogy rengeteg más embernek sincs a mai világban. Nem lehet mindenki tökéletes, szép, okos... de én legalább tudom magamról, mi vagyok, voltam és lehetek még, és sosem felejtem el, hogy a szépség, anyagiak, mind mind múlandóak. Egyszer hopp, másszor kopp!


És most az a legnagyobb bűnöm ebben a fórumban, hogy nem a dús száj, nagy mell, darázsderék az, ami alapján megítélek egy embert, ami nekem SZÁMÍT.


Egyébként meg sokan úgy beszélnek itt a ducikról, mint valami undorító, röcögős disznókról, akik sosem kelnek el. Akkor ki veri a nyálát tulajdonképpen?


Egyébként meg senki nem tudja, hogy nézek ki, de azt leszűrték, hogy dagi vagyok, ronda és zárkózott, meg még irigy is. :D

637. 9ec59d8582 (válaszként erre: 636. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 14:40
Lehet, hogy ő virágillatút szarik ;)
636. Mazsinka (válaszként erre: 635. - 093a17e5d8)
2012. aug. 1. 14:36

Már értem, mire mondják, hogy tipikus magyar mentalitás. Nem ismersz, nem tudod, ki vagyok, hogy nézek ki, boldog vagyok-e, mit értem el eddig, mit nem, mik az erényeim, tökéletlenségeim.


Annyi biztos, soha nem leszek ilyen önelégült, mint itt egyesek, bármit is érjek el az életben.


A nyálam nem verem, nem én játszom itt az eszem, hogy milyen tökéletes vagyok agyilag, testileg. Nem tűnt még fel???


A férjem 192 cm és 98 kg, aki szerint ez elhízott, az egy idióta, a diplomámat senki sem veheti el tőlem, a hajam pedig a pajzsmirigyproblémám miatt hullik, hát bocsi, tudod, az emberek néha megbetegszenek...már az is baj?


A doktorihoz viszont gratulálok, a modorodon még csiszolgathatnál.

635. 093a17e5d8 (válaszként erre: 624. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 13:45

Történetesen tényleg van egy doktori címem, úgyhogy irigykedhetsz vagy csak tisztelhetsz!?

Van két gyermekem, munkám, hobbim, szép izomzatom. Darázsderékam nincs, más az alkatom.


Te - a korábbi hozzászólásaid alapján - rendelkezel egy elhízott férjjel, egy értéktelen diplomával, talán munkanélküli regisztrációval, hulló hajjal, két elfogyasztott csirkecombbal, tkp. mire is vered itt a nyálad?

634. 04d410066e (válaszként erre: 633. - Fibi82)
2012. aug. 1. 12:34

Ebben nagyon igazad van. :)

Én is ismerek olyat, akinek tetszik, ha valaki kövér. Szerintem aki rendben van magával, ha kövér, ha sovány, elkel úgy is. :)

633. fibi82
2012. aug. 1. 12:25

Butaság ezen vitatkozni. A duci lányok szerintem nagyon kelendőek. Sőt, még a kövérek is. Bevásárlóközpontokban látok nap mint nap olyan férfiakat, akik nekem is bejönnének így első látásra és kövér, vagy csúnya vagy kövér+csúnya lányokkal vannak! Szóval ez egy orbitális butaság, hogy egy molett vagy kövér nő nem kel el! Max. tiniknél fontosak ennyire a külsőségek.

Nekem is tetszett már kicsit ducibb férfi, ha valami megfogott benne. Én átlagos vagyok, de elégedett magammal (167cm, 53kg, 89-66-89) ezt mindenki betudja sorolni hogy duci-e vagy vékony. Van, aki szerint kövér vagyok. Csöcsös-segges-combos homokóra.

A mai ideál sajnos az extravékonyság, az számít karcsúnak, ha valakinek őzikelába, 58 centis dereka, és 180 centis magassághoz 50 kilója van.

De én imádok enni, és eszek is, és lesz*rom, hogy nem vagyok topmodell:)

A boldogság nem a kinézet függvénye. Ha soványabb lennék, nem lennék sikeresebb vagy boldogabb.

Jó érzés lenne, ha vékony lennék, de így viszont ehetek azt amit akarok ;)

Azt nagyon utálom, amikor egy szép nőt egyesítik az ostobasággal. Hát az észrevételem az, hogy az egyetemen nagyon sok szép+okos nő van! Ugyanúgy, ahogy vannak csúnyák és buták is bőven!

Van egy-két duci ismerősöm, akik egyedül vannak, de ők olyan mogorvák, zárkózottak is.


A csinosság is relatív dolog. Kinek mi tetszik. Azt mondom, hogy Angelina Jolie egy szép, magas, érdekesen szép arcú nő, és egy szexi macska, ha nincs éppen nagyon lefogyva. De ő sem tetszik mindenkinek. Sőt, ha lenne szavazás, 50%-ban csúnyának titulálnák, mert van, akinek a duci, az alacsony, a szőke, a vörös, a mittudoménmilyen nők jönnek be kinézetre.

632. 04d410066e (válaszként erre: 630. - Szerénke83)
2012. aug. 1. 12:24

Aki azt mondja, hogy nem fontos a külső, azzal van szerintem valami gond.

Én még olyat nem hallottam, hogy bár nagyon ronda volt, elsőre belezúgtam. :)

Az már más kérdés, hogy mi a szép.

Az anyukámnak, aki most lesz 50 éves, és szerintem nagyon csinos a korához képest, van barátja. Nyílván nekem már nem az estem a párja, de el kell ismernem, hogy a korához képest ő is nagyon jól tartja magát.

Anyukám se úgy néz ki mint 20 évesen, ez teljesen igaz, mert az idő azért meglátszik mindenkin, de szerintem bárki lehet csinos kortól függetlenül. :)

Én szoktam látni nagyon fess öregurakat, és ápolt idős hölgyeket is... Na meg lelakott huszonéveseket is... Nem annyira korfüggő ez. Szerintem nem az a lényeg, hogy ne látszódjon rajtad a korod, hanem hogy ápolt legyél, és igényes. Ennyi. Ebbe belefér pár pluszkiló is. :)

+20 kilót cipelni pedig valóban nem egészséges.

2012. aug. 1. 12:10
semmi baj a ducikkal, söt :))
2012. aug. 1. 12:09

Abban egyetértek, hogy idővel az ember teste/szépsége kopik, a lelke viszont megmarad (jó esetben).

De! Ahhoz, hogy egyáltalán legyen valakid már adni kell magadra és igen, a ducik nem túl vonzók. Valljuk be. Röcög a hájuk, izzadnak, nem egészségesek. Mert hát +20 vagy még több kilót cipelni nagyon megterhelő a szervezetnek és beteggé tesz.

Persze, nem minden a külső, de a férfiak igenis ez alapján választanak, aztán kiderül, hogy a lelke/esze miatt a kapcsolat tartós lesz-e.

Mazsinka tényleg ellenséges vagy a sovány és szép nőkkel, ezt bárki leszűri a hozzászólásaiból.

629. 04d410066e (válaszként erre: 628. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 11:25

Hát álljon fel. :D Semmi baj. Nem vagyok öntelt, csak tudom, mennyit érek. Ha Te is tudnád, nem lennél ilyen. :)

PS: A házam nem ég. ;)

628. Mazsinka (válaszként erre: 627. - 04d410066e)
2012. aug. 1. 11:22

"degradálóan beszélsz azokról, akik csinosak. Savanyú a szőlő?"


Nem tudom, honnan veszed, hogy én nem vagyok csinos... :D

Másrészt nem is jó ez a kifejezés, hogy csinos, sőt, még a szép sem, mert ez mind relatív. Ki állítja, hogy te az vagy? Te magad? :D


Te aztán nagyon szereted kiforgatni más szavait. Gondolod, az életben az emberek odavannak az ilyen öntelt személyektől, mint te? "Én szép vagyok, okos, vékony, egy csomó mindent elértem az életben"...hahaha...mindig az kiabál, akinek a háza ég...:D Nekem a hátamon is feláll a szőr az ilyenek hallatán...legyen egészséges önbizalma az embernek, de nekem ez már túl sok.


Másrészt meg ne keverd az okost az intelligenssel.

627. 04d410066e (válaszként erre: 625. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 08:33

Nem vagyok hibátlanul tökéletes. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán létezik ilyen. :)

Viszont tény, hogy általánosítva, rendkívül degradálóan beszélsz azokról, akik csinosak. Savanyú a szőlő?

Nézd, valóban nem vagyok egy doktorjelölt, valószínűleg az orvosira sosem tudtam volna bekerülni, de tény, hogy ostoba sem vagyok, két nyelven beszélek, van egy saját cégem, és webes rendszertervező vagyok. Azt gondolom, hogy már most letettem az asztalra jó néhány olyan dolgot, amikre mások csak vágynak. Pl. én abból élek, amit szeretek csinálni. ;) Ez pedig nem szerencséből történt, hanem rengeteg munka és tanulás van mögötte.

626. 04d410066e (válaszként erre: 624. - Mazsinka)
2012. aug. 1. 08:29
Honnan tudod, hogy nem tett le semmit az asztalra? Azt sem értem, hogy miért a diplomák számában kéne mérni az intelligánciát... Azt gondolom, hogy egy nagyon jó szakembernek is muszáj okosnak lennie, különben nem lehet az. Gondolok itt egy fodrászra, villanyszerelőre, masszőrre, és még sorolhatnám Sokaknak nem lehet gyereke sem, ettől ők még semmivel sem érnek kevesebbet. Nagyon ellenséges vagy...
625. Mazsinka (válaszként erre: 618. - 04d410066e)
2012. júl. 31. 23:10

Nem vagy öntelt, csak nem abszolúte hibátlanul tökéletes, értem én...:)


Sehol nem írtam, hogy MINDEN ilyen "tökéletes adottságú lány" iq light. Ha annyira okos lennél, nem fújnád ezt, mint a trallalát, csakhát nem tudsz mással támadni.


Jó lenne, ha egyszer és mindenkorra eljutna minden OKOSNAK VÉLT ember agyába, hogy a szép test, jó alak nagyon sok, de nem minden, mert idővel megkopik a váz, és lehull, aztán derül ki, hogy mi is van alatta, és az, ami igazán fontos, nem a méretek.


És ezt a gyerekes, meddő vitát be is fejeztem egyúttal, ha ezt nem lehet megérteni, elfogadni úgy, hogy ne azt érezzétek, hogy a vékonyakat mindenki irigyli, akkor kár is a gőzért, megértem én, fel kell nőni a feladatra. :)

624. Mazsinka (válaszként erre: 616. - 093a17e5d8)
2012. júl. 31. 22:51

1. Nem koplalok, ezt nem tudom, honnan veszed...

2. Semmi közöd a pajzsmirigyemhez. Talán doktor vagy?


Utoljára bűntudat nélkül fél órája ettem két hatalmas csirkecombot paradicsomsalátával.


Nem vagyok irigy, köszönöm szépen, meg vagyok elégedve magammal.


Vagyis pontosítok: irigy vagyok azokra, akik képesek egyszerre több egyetemet befejezni esetleg gyerek mellett, irigylem azokat, akik ledoktorálnak, vagy több gyereket tisztességgel felnevelnek, és alapot adnak a jövőjüknek, de ez sem gonosz irigység, inkább tisztelet az irányukba. Az ilyen emberekre fel tudok nézni, de a magukat okosnak és szépnek tartó darázsderekúakra bocsi, de nem. Majd ha lesz több diplomád, esetleg leteszel valamit az asztalra, ami irigylésre méltó, akkor majd megállok a dolog fölött egy gondolat erejéig, de addig sajnos nem tudok irigykedni bármennyire is szeretnéd.

2012. júl. 31. 14:05

Igen, a ducikat is elveszik. Főleg akkor, ha nincsen belőle kompleszusuk, hogy van rajtuk egy pár kiló az átlaghoz képest, mert akkor vagy bezárkóznak és nem is adnak esélyt, hogy összejöjjenek valakivel, akivel érdemes, vagy pont a másik végletbe esnek. Én kipróbáltam az első variációt ifjuságom hajnalán és nagy butaság volt. Azóta rájöttem, hogy a derékméret leginkább annyiban számít, amennyire mi magunk fontosnak látjuk. Ugyanis a nő messze sokkal több, mint a kilóinak száma. Ha nem érzed magad lúzernek, nem is leszel az.

Az olyan férfi meg, aki csak a kilókra ad, az nagyon sekélyes és ugyan ki az az éppeszű nő, aki egy segfejet szeretne társnak?

622. Popppy (válaszként erre: 614. - Huebertus)
2012. júl. 29. 20:21
Itt a pont.
621. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 77. - Agis)
2012. júl. 28. 18:09
Nnnna, ezt nagyon jól látod. ;)
2012. júl. 23. 09:06
Szerintem itt senki nem irigyel senkit.
619. 04d410066e (válaszként erre: 614. - Huebertus)
2012. júl. 23. 09:04
Ezt nagyon szépen megfogalmaztad. :) Nagyon jó sztori! :)
618. 04d410066e (válaszként erre: 612. - Mazsinka)
2012. júl. 23. 09:02

Nem vagyok öntelt, azt sem írtam, hogy abszolúte hibátlanul tökéletes a testem, egyszerűen csak kiakasztott, hogy már megint azokat szidod, akik vékonyak, dús a szájuk, vékony derekúak, és okosak. Tényleg ilyen vagyok, ez tény, nem önteltség, bocsánat ezért. ;) 92-67-94-es méretekkel ez valóban TÉNY. Az, hogy van ennyi jó (külső) tulajdonságom, nem azt jelenti, hogy nincs rossz, vagy hogy tökéletes lennék. ;)

De nyilván nálam is kicsapja a biztosítékot, amikor bekategorizálod a "hülyébe" azokat, akik így néznek ki...

És bár ilyen a testalkatom, normális étkezés mellett, azért nem szoktam magamat halálra zabálni, nagyon ritkán nassolok, és vagy teát üresen, vagy ásványvizet iszok, a cukros üdítőket kerülöm. Bár tény, hogy erre korábbi gyomorproblémáim miatt is "rákényszerültem". Így ehetek, amennyi jól esik, és megtartom az alakom. Plusz heti 4 edzésre járok, bár ezt imádom, nem esik nehezemre. :) Szóval azért vigyázok is, hogy ez így maradjon. ;) Ahogy a barátnőim is...

Mindenkinek jót tesz az egészséges étkezés, és a sport.

2012. júl. 23. 08:55
Köszi Szerénke, és postit. ;)
616. 093a17e5d8 (válaszként erre: 612. - Mazsinka)
2012. júl. 23. 08:42

Pedig az összes hozzászólásodból süt az irigység. Tudod mi a Te bajod?

1. koplalsz, tönkretéve az anyagcseréd

2. kezeletlen pajzsmirigy problémád van


Ki tudja mikor ettél utoljára egy jót bűntudat nélkül, ki kellene párnázni egy kis kajával az idegeidet.

615. Szerénke83 (válaszként erre: 610. - Mazsinka)
2012. júl. 23. 08:19

Dehogy akarom bebizonyítani, TE erőszakosan mondod ezt és látszik, hogy mérges vagy, amiért ilyen a világ. Csak nem tudom miért is, ha elvileg boldog vagy?

Az anyuám térde kalácsát pedig tessék békén hagyni és nem emlegetni, oké?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook