Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
584. 04d410066e (válaszként erre: 582. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 19:16
Már látom, bocsánat, fiatalabb korodban. Hát írtam, hogy van kivétel, akkor te voltál az. :) Bár nem tudom, neked mi számít jó pasinak. :D Ez is relatív.
583. 04d410066e (válaszként erre: 581. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 19:15

A kövér emberek 95%-a. Szerintem elég egyértelműen lejön. Neked mi a bajod? :O

Ha meg nem rólad van szó, hanem a ducikró, (Ezek szerint nem vagy az) , akkor meg totál természetes, hogy eddig is szuper jó fickóid voltak... Meg vagy zavarodva picit...

582. Mazsinka (válaszként erre: 580. - 04d410066e)
2012. júl. 20. 18:55

"Amúgy a duci lányokat is elveszik, csak nem valószínű, hogy egy sportos, izmos, jóképű fickó teszi majd ezt. Azért jellemzően ezt látom, (persze vannak kivételek) hogy a csúnyább lányok csúnyább fiúkkal járnak, a szebb lányok meg helyesebbekkel. "


Hát ez egy jó nagy tévedés. Fiatalabb koromban ducibb voltam, és nem egy, nem kettő barátom volt, szinte mindig volt valakim, jóképűek voltak rendre, azért volt kivétel is. És majdnem mindet én hajítottam ki.

2012. júl. 20. 18:36

Idézem magamat:

"nem minden duci azért duci, mert kétpofára zabál, és nem minden vékony azért vékony, mert tesz is érte, hogy az legyen."


Aki szerint ez nem igaz, az hazudik.


"az emberek 95%-a igenis tehet arról, hogy túlsúlyos."


Nem is tudtam, hogy az emberek 95 százaléka túlsúlyos...


Igen, van aki tehet, van, aki nem tehet.

Engem ne keverj bele, távol állok én attól, hogy igazán kövérnek érezzem magam, másrészt enyhe pm alulműködésem is van, továbbá 20 százalék sport és 80 százalék TÁPLÁLKOZÁS a fogyás titka.


Nem rólam van szó, hanem a ducikról.

580. 04d410066e (válaszként erre: 579. - Bd55e3f068)
2012. júl. 20. 18:22

Szerintem se igaz. :) Egyébként ha magára veszi, az ő baja... Szerintem is az emberek 95%-a igenis tehet arról, hogy túlsúlyos. És van az a maradék 5, akinek valamilyen egészségügyi probléma miatt nem tud lefogyni. Kíváncsi lennék azért arra, hogy pl. Mazsinka mennyit sportol. Önmagában nem elegendő az étrend megváltoztatása a jó alakhoz. Mindenkinek ajánlom a heti 4 órányi edzést, annak tényleg van látszata.

Amúgy a duci lányokat is elveszik, csak nem valószínű, hogy egy sportos, izmos, jóképű fickó teszi majd ezt. Azért jellemzően ezt látom, (persze vannak kivételek) hogy a csúnyább lányok csúnyább fiúkkal járnak, a szebb lányok meg helyesebbekkel. Ennyi. Ha csak szupermodellekkel járnának a fickók, akkor kihalna az emberiség... Amúgy a férfiak is összeszedhetnék magukat, nem csak a nők.

579. bd55e3f068 (válaszként erre: 578. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 16:59
Amit rólam állítasz, az egyszerűen nem igaz. Ezzel én itt be is fejeztem.
578. Mazsinka (válaszként erre: 577. - Bd55e3f068)
2012. júl. 20. 16:54
Te meg azt nem tudod felfogni, hogy nem minden duci azért duci, mert kétpofára zabál, és nem minden vékony azért vékony, mert tesz is érte, hogy az legyen. Szép is lenne, ha minden ilyen egyszrű lenne. A bajom pedig pajzsmirigy-alulműködés, és a hajam is amiatt hullik. De most régi önmagamról beszéltem, amikor még azt sem tudtam, mi az a pajzsmirigy. Te mélységesen lenézed a ducikat, úgy látom.
577. bd55e3f068 (válaszként erre: 575. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 16:48
Nézd, teleírhatsz még száz fórumot indulatos hozzászólásokkal, de Te akkor sem fogsz az átlagba tartozni, mert nálad valami baj van, hiszen a súlyod is örök küzdelem és a hajad is hullik. Te tartozol a kis százalákba, és van a másik kb. 95%, akire igaz, amit nem vagy hajlandó elismerni csak azért, mert te kilógsz.
576. a14deb9047 (válaszként erre: 575. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 16:43
Lásd a franciák... friss bagett...vaj, sajt, egy korty bor :) Így is lehet élvezni az életet.
575. Mazsinka (válaszként erre: 572. - Bd55e3f068)
2012. júl. 20. 16:36
Visszatértem a fehér kenyérre, amit reggelire fogyasztottam. Rajtam kívül még hány millióan is eszik reggelire, mégsem híznak meg???
574. Mazsinka (válaszként erre: 570. - 093a17e5d8)
2012. júl. 20. 16:34
Hidd el, én is elcsodálkoztam, amikor az 50 kilós barátnőm egy nap benyomott pár kiló gyümölcsöt, vagy nyolc kávét, hamburgereket, minimum két tábla csokit, és kekszeket a főétkezések mellé, szóval szerintem ne nagyon kapirgáljunk!
573. spinneli (válaszként erre: 568. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 20. 16:14

Köszi-utólag is.

:)

572. bd55e3f068 (válaszként erre: 569. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 13:57

Az "átlag ember" elég eltérő mennyiségeket fogyaszt, és igen különböző ételeket. Az soha nem szempont, hogy Ikszipszilon mennyit eszik, az ember csak magához mérhet.

Az biztos, hogyha rossz irányba elcsúszott a mérleg nyelve, aztán sikerül az embernek kikupálnia magát, akkor ha meg akarja tartani az eredményt, akkor soha nem térhet vissza a "normális étkezéshez", ami valójában egy hibás étrendet takart.

571. spinneli (válaszként erre: 570. - 093a17e5d8)
2012. júl. 20. 12:52
Nagyon gyakori, hogy ez a körforgás megy, de azért nem mindegy az alapanyagcsere sem-egyszerűen van akinek gyorsabb, mint a másiknak.
570. 093a17e5d8 (válaszként erre: 536. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 12:47

Ez általában úgy működik, hogy a kövér eszik egy darab látványpékséges cuccot, a normál egy fehér zsemléből készült szendót pl. 1 szelet szalámival, paprikával. Nagyjából a kettő ugyanolyan méretű, mennyiségű, de nyilván a kcal, zsír stb. tartalma nagyon eltérő és akkor itt jön a sirám, hogy ugyanannyit eszem mint a sovány mégis hízom. Aztán a kövér elkezd fogyózni ész nélkül, koplal aztán amikor megeszik egy szelet kenyeret ismét a reggelijéhez, a raktározásra beállt szervezte tényleg hízással reagál. Itt jön be, hogy én még a levegőtől is hízom....

Szóval ha egy kicsit megkapargatnánk a felszínt és megnéznénk azt, hogy mit eszik valójában egy "szemét sovány aki annyit ehet amennyit akar" és egy "levegőtől is hízó kövér" hát lehet, hogy sokan elcsodálkoznának.

569. Mazsinka (válaszként erre: 541. - Szerénke83)
2012. júl. 20. 11:42
Voltam már mindkét táborban. Amikor lefogytam, és elkezdtem kicsit többet enni, ami azt jelenti, hogy ettem mondjuk a reggelim mellé kenyeret is, akkor rögtön jöttek vissza a kilót. Szóval aki olyan fajta, lefogy, annak mindig vigyázni kell, mit eszik és mennyit a továbbiakban, s most nem a zabálásra gondolok, hanem arra, hogy eszik pl. egy átlagember.
2012. júl. 19. 23:50
567. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 566. - Spinneli)
2012. júl. 19. 23:42

Igen, jól látod, pont középen kellene lenni.


Felfelé és lefelé nyitottan.


Földi igény és transzcendális igény. Mindkettő benne van az emberben.


Kapcsolat a külső és a belső világgal.


Bárhogy lehet nevezni.


Ha nincs kielégítve valamelyik, akkor már joggal érezheti magát az illető fél-embernek.


(Nem baj...) :)

566. spinneli (válaszként erre: 565. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 22:49

A full ezoterikust nem derogálóan írtam,d e ezt gondolom sejtetted.

:)


Én pont fordítva látom, sokszor kizárólag racionális vagyok...inkább kicsit pont többet kellene engednem a spirituális énemnek-sokáig el volt fojtva...és valahol középen találkozni.


(Na, jól elmentünk a fórum témától.:)

565. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 564. - Spinneli)
2012. júl. 19. 22:27

Nem, nem vagyok FULL ezoterikus... :)


Nagyon is hétköznapi vagyok.


De ezen túl foglalkozom nem hézköznapi dolgokkal.


Pont ezért jó ha egyre tudatosabbá válsz, mert akkor meglátod hogy hol vannak a buktatók.


De lépés nélkül nincs haladás...

564. spinneli (válaszként erre: 562. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 22:23
Hm, megleptél, vmi full ezoterikus szövegre számítottam...igen a kétkedés előrevivő.
563. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 561. - Spinneli)
2012. júl. 19. 22:13

Ki mondta hogy könnyű??


Az egyik legnehezebb dolog a világon...


:)))

562. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 559. - Spinneli)
2012. júl. 19. 22:12

Ebben igazad van. A spiritualitás manapság túl lett misztifikálva, és bizony sok mindent túlmagyaráznak. Itt is vigyázni kell.


Megértem ha szkeptikus vagy. Ez azért jó, mert egy alapvető szkepticizmus kell. Azt jelenti hogy önálló szellemi felfedezőútra indulsz és minden ami gyanús, dogmatikus, azt megvizsgálod.


Tulajdonképpen kisérletezővé kell vállnod és a megérzéseidre kell hallgatnod.


Másképp nem is megy ebben a faramuci helyzetben.

561. spinneli (válaszként erre: 560. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 22:09
Azért ez nem annyira egyszerű-én szerintem önbizalom és önbecsülés terén nem állok rosszul-a jelenlegi szint csak egy hangyányit volt lejjebb akkor, mikor kövérebb voltam-de folyamatosan fejlődni és figyelni kell.
2012. júl. 19. 22:06

De nem kell ide EFT, meg semmi ilyesmi...


A lényeg hogy az illető szerezze vissza az önbecsülését, az önbizalmát, legyen hiteles, őszinte, legyen összhangban saját magával.


A kövérség pont azt jelzi hogy el van torzulva, nincs összhangban önmagával.

559. spinneli (válaszként erre: 558. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 22:06

Hát, én kicsit szkeptikus vagyok ezekkel a spirituális dolgokkal kapcsolatban, ha használom is őket az alap szkepticizmusom miatt még szkeptikusabb leszek a hatást illetően.

:)

558. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 555. - Spinneli)
2012. júl. 19. 22:02

Ez is egy megoldás.


A kopogtató akupunktúra lényege, hogy bizonyos pontok kopogtatásával kilazulnak azok az energiablokkok, amelyek az önelfogadás útjába álltak.


A megerősítések pedig a tudatra és a tudatalattira hatnak, segítenek visszaállítani a lelki-energetikai egyensúlyt.

557. spinneli (válaszként erre: 556. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 21:54

Én ezt nagyjából megtanultam...a kalóriaszámolás is sokat segített...azért számolgatás nélkül-élesben még nem merem csinálni.

:)

2012. júl. 19. 21:52

Ha fizikai szinten akarod megoldani a problémát akkor egyél annyit amennyit a tested diktál. A testnek finom jelzőrendszere van. Sokak már nem is érzékelik. Túlmennek a testi szükségletek határain.


Tehát amikor meg kéne állni, mert úgy érzed, akkor tényleg meg kéne állni. De a kielégítetlenség vágya sokkal erősebb, az étel pszichológiája (zamatos, guszta, stb...) Az ember nem bír parancsolni magának. Pedig a test egyértelműen jelzi hogy ELÉG!!!


MIBŐL, MENNYIT, MIKOR?


Ez az alapképlet.

555. spinneli (válaszként erre: 554. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 21:42

Erre jók az érzelmi blokkokat oldó (EFT) videók is-nem feltétlen a "kopácsolás", hanem a szöveg miatt:


[link]

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook