Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
434. 34c48a3825 (válaszként erre: 392. - 7796ae808e)
2012. júl. 19. 08:50

NEM érdekel, hogy mivel mentegeted a macskák suttyomban való megmérgezését, mint megoldási módot.


A tettek sokkal hangosabban beszélnek, mint a szavak, ez nem fér bele a "férfi" kategóriába a szememben.


Ennek szellemében kérlek, ne írj több privát üzenetet, mert idegentől olvasatlanul törlöm. Mindig.

433. 6c09e80d1e (válaszként erre: 432. - 6c09e80d1e)
2012. júl. 19. 08:48
Tapasztalat akart lenni
432. 6c09e80d1e (válaszként erre: 431. - 093a17e5d8)
2012. júl. 19. 08:47

Elolvastam a hsz-ed az elejét ütötted a végével!

NEm vicc!Zapasztalat!!!!

Az hogy halászt visel attól nem igényesebb én nem ezt írtam.

A bő takaró ruhákat és a színteleneket eltakaró célzattal veszik.Attól egyértelmű hogy mindenki látja hogy mekkora.Ezzel én is tisztába vagyok.De legalább a saját hurkáit nem kell látnia minden kirakatba vagy üvegbe.ÉS a színtelenen hamarabb átsiklik mindenkinek a szeme.Ezeket én is ÁTÉLTEM! tudom miről írok én is voltam kövér még nem is olyan régen.Át tudom érezni a fórumindító elkeseredését.

431. 093a17e5d8 (válaszként erre: 425. - 6c09e80d1e)
2012. júl. 19. 08:37

Szeintem millió helyen elmondják, hogy kövéren nem kell futni mert terheli az izületeket, mint ahogy azt is, hogy nem szabad koplalni. Szerintem nincs ember aki ezt ne hallotta volna még.


Azért ne varrjuk már szegény pasik nyakába a hízást, mindenki a saját sorsáért felelős és majdnem mindenkinek van olyan "nyomorúsága" az életben ami miatt elkezdhetne zabálni.


Az a kijelentésed pedig, hogy a kövérek "valahol a higiéniára jobban ügyelnek legtöbben mert egy kövér izzadósabb" nahát ez egy vicc. Igényesebb mert nem akarja kidörzsöltetni a combját? Egyszerűen ez számára a praktikus, kényelmes, egészséges viselet és ez rendben is van, mindenki hordjon számára megfelelőt. Amúgy a kövérek is felvehetnek színeset, semmi értelme szürke leplekkel takargatniuk magukat, elárulom attól még mindenki látja, hogy mekkora darab.


Szeintem ha vki kövérré zabálja magát az éppen olyan igénytelenség mint ha vki nem figyel pl. a hajára stb. Azt hiszi ő is lehet igényes, mert szép a frizu és a műköröm stb., persze egyszerűbb üldögélni a szalonban mint futni..

430. 6c09e80d1e (válaszként erre: 429. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 19. 08:33
Egy nő nem szép ha túl vékony.De egy negyven éves felnőttnek hacsak nem 155 cm kevés az 55 kg szerintem...hacsak nem fiúsan vékony az alkata.
429. 74f8c12b8e (válaszként erre: 428. - 6c09e80d1e)
2012. júl. 19. 08:11

Persze:) és tudom,h emiatt fura nekik,meg hogy 30valalahány évig én is az voltam.

Nem veszem a szívemre,csak..meglepett,h már ennyi hízást is kövérségnek élnek meg a soványak.

Ami megdöbbentett: 55 kilós,velem egymagas exanyósom,63 éves,és még mindig az a legfőbb gondja,h vékony legyen..de nem teszi ez sem boldoggá,egy besavanyodott ember,de a divatos külső (vagyis pontosabban a divatos vékonyság)mindennél több számára: erről szólt az élete.Ő döbbent legjobban,h én "túlsúllyal" boldog vagyok.

428. 6c09e80d1e (válaszként erre: 426. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 19. 08:04
Tökéletesen ideális a súlyod!Nem is szabad fogynod belőle.Akik döbbentek...ők nagyon vékonyak?
427. 6c09e80d1e (válaszként erre: 422. - 9ec59d8582)
2012. júl. 19. 08:03
Na pontosan!Köszike hogy magmondtad amit kellett.Ha valaki kiír egy ilyen kérdést egy fórumba akkor az már szinte egy segély kiáltás!Segíteni kell és nem még jobban megtaposni és méginkább belésulykolni hogy ESSÉLYE SINCS A NORMÁLIS ÉLETRE.PEdig van!!!Iganbis van esélye!! CSak a megfelelő párt kell megtalálnia és ennek a megfelelőnek merni megmutatni a valódi önmagát!Persze ez sérüléssel is járhat...de ha szerencséje volt akkor megkapja a főnyereményt.ÉS ha nem egészségügyi oka van a kövérségének hanem lelki akkor a párja segíteni fog hogy jól érezhesse magát a bőrébe akár kövéren vagy segíti a fogyásba.Csak ehhez össze kell szedni a bátrságát mindenkinek.
426. 74f8c12b8e (válaszként erre: 414. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 07:58

Zizisicc már írta pár hsz-szel feljebb,de én is megerősítem:Én jól érzem magam pár kg túlsúllyal,mert nekem azt jelenti: végre nyugodt életem van,ehetek kedvem szerint,és az evés örömet okoz,nemcsak szükségletből eszem,mint régen.

Persze megszóltak a régi ismerősök,,mert a 168hoz a 68kg az már kövér(régebebn 50 körül voltam,az utolsó 2 évben ment fel 60ig).Nem sírom vissza azta karcsúságot,a körülmények miatt.És mikor ezt mondom,hogy én már nem szeretnék visszafogyni,maradnék ennél a súlynál,akkor döbbenten néznek.40 vagyok,nem gondolom,hogy divatlánynak kéne lennem.(Arról nem is beszélve,hogy ha kicsit fogyok,akkor az a mellemen látszik meg legelőbb)

425. 6c09e80d1e (válaszként erre: 254. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 07:47

Ezzel is egyet kell sajnos értenem ezt én is tapasztalom.

Nemrég fogytam sokat.És be kell ismernem hogy előtte...sajnos ..én is azon ducik közé tartoztam aki kereste a szürke eltakaró ruhákat.Nem igénytelenségből! hanem hogy hátha kevesebben látják mekkora vagyok.Ezért nem kerestem olyat ami színes mert a színekre felfigyel mindenki.

Az igényesség addig terjedt nálam hogy tiszta legyek és dezodor.Se festék se smink se ékszer...csak minnél láthatatlanabb legyek.Mindezek ellenére rengeteg barátom volt és van igaz nagyobbrészt nők.Viszont én pasikkal annyira nem is akartam barátkozni,mert a pasim nekem tökéletesen elég mert szeretjük egymást.

Viszont most hogy lefogytam végre felvehetek szoknyát,mert pl egy kövér nem vehet fel szokjnyát!És nem azért mert vastag a lába...egyszerű oka van,a combjai összedörzsölődnek nyáron.Tehát egy kövér nő nem azért vesz mindig halászt fel mert igénytelen.A pasik szeretik a szoknyát igaz?Mert a fantáziájuk beindul tőle.Szóval pasik! a kövérek sem mind igénytelen aki szörke fekete sötét bő cuccokba járnak.Sőőőt valahol a higiéniára jobban ügyelnek legtöbben mert egy kövér izzadósabb.

De a színeket az imént leírt okokból nem használják.Sajnos a bő eltakaró pólóktól még nagyobbnak néznek ki de lagalább a saját párnáikkal nem kell szembesülniük minden percbe ha bő ruha van rajtuk,és nem nézik le őket annyira mások se ha nem látják hogy hol dudorodik.

Sokan pont lelki okoból híznak meg mert a pasiktól nem kapják meg azt a törődést ami nekik létszükséglet lenne!

NEM ÍGY VAN????Hol hallottatok utoljára olyan házasságról ahol a férj két gyerek után is rendszeresen elviszi a nejét kirándulni, mégha csak a város szélére az erdőbe piknikezni?Vagy vesz neki minden héten egy szál virágot vagy....értetek.

HA a nőket elhanyagolják érzelmileg akkor keresik a vígaszt!!!!

A másik! A nők szervezete szüléseknél felborul hormonháztartásilag!Aztán haza kerül ahol általába van már tesóka is vagy ha első akkor már ott a férj!!Akinek semmi változás nem ált be a szervezetébe de már türelmetlen a hat hét várakozás végett mert kéne a szex, a nő épphogy rendbejön és máris két ember igényeinek kell megfelelnie.

HOL VAN IDEJE SAJÁT MAGÁRA????

Főőőleg ha még el is kell mennie nem sokkal utána mondjuk fél év múlva dolgozni!!!!!!!!!

Mikor tudna odafigyelni???És segítik a férfiak???

Dícsérik bókolnak neki hogy akarjon tetszeni???NEM!!! csak a túlhajszoltságot éli meg a nő ,az állandó lelkiismeretfurdalást mert van a picikéje bölcsibe, és nem ő neveli!!!A férfi mikor áll oda mellé hogy segítsen ezt érzelmileg feldolgozni??????Én még nem hallottam róla sokszor!A pasik olyankor azzal jönnek hogy"én is dolgozok nekem se jó haggyál van elég bajom nekem is,a családot el kell tartanom"NA de ha a nő is dolgozik ő is ugyanúgy eltartja a családot tehát....

Szóval pasik!

CSak finomabban ezzel a kövér nő dumával!!!!!

A kövérségnek oka van!!!!

Legtöbbször lelki,de lehet egészségügyi oka!ÉS arról szegény nem tehet!!!!


A másik amit írtál hogy keveset eszik mégis hízik!Na ennek a reklámok az okai!!!Amiket ti férfiak találtatok ki szerintem!!!!!!

MErt mi megy a reklámba?Minnél kevesebbet enni hogy fogyhass!!!!Diéte=koplalás!

Szerintem tévesen mindenki így gondolja.Pedig a diéte nem ezt takarja!!!

Kevesebb evést DE ésszerű mennyiséget!!!!!!!

NA ez az amit nem hangsúlyoznak.Ugyanis ha valaki keveset eszik de ésszerű mennyiséget és napközbe szétosztva 5 alkalomra,plussz még odafigyel hogy megfelelő zsírokat vitaminokat egyen....akkor tuti a fogyás!DE ezt ki mondja el a kövéreknek???SEnki!Mindenki azt mondja hogy fusson éljen sportosan!DE azt nem mondja el senki hogy futni nem szabad 90 kilósan!Max gyorsan sétálni mert tönkreteszi az izületeit.Tornázni is csak eleinte keveset és fokozatosan emelni az adagot.

Mindezeket senki nem mondja el szegény kövéreknek.És ha rászánják magukat a tornára ...ki az aki a lelküket segít helyretenni???Ki az aki növeli az önbizalmukat és segíti őket?

Szóval ez az én véleményem röviden tömören.

424. 6c09e80d1e (válaszként erre: 395. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 07:19

Hát az őszinteséget nem sokan díjazzák az tény!Inkább várják hogy kétszínűen hazudj a szemébe csak ne érezze kellemetlenül magát.Pedig az igaz barát akkor is őszinte ha kellemetlen.SŐTT:ILYEN AZ IGAZI BARÁT:

A siker....képlékeny fogalom.Mindenkinek mást jelent.Nekem a sikert az jelenti ha egy hónapot anyagilag kihúzunk úgy hogy nem kell kölcsönkjérni és közbe a gyerekeim szíve vágyát is tudom teljesíteni!Ha meg tudom adni nekik azokat a dolgokat amiktől egészségesek kiegyensúlyozottak.A a pasim el tud menni nyugodtan vidáman dolgozni mert tudja hogy itthon minden rendben.NEKM EZ A SIKER!

Van akinek a szakmai sikerek fontosabbak az sem elhanyagolandó mert a többike életére is befolyással bír.KELLENEK olyan sikeres emberek akik a szakmájukba élik ki a SIKERT!

423. 6c09e80d1e (válaszként erre: 394. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 19. 07:15

Szia:) teljesen egyetértek veled.Az én pasim nem egy nagy szám külsőleg.Magas vékony szemüveges néhol égnek áll a haja ha kicsit is hosszabb.Vékony nagyon szinte csak hús és izom.De Ha rámnéz a szerelmet látom a szemébe és az mindent megér nekem!És csodásan szépek a szemei.

És amikor megölel....hmmmm biztonságérzetet ad és ha elkezd masszírozni.....nem is folytatom:) a többit ti is érzitek:)

Emberileg is nagyon jó ember megbízható segítőkész a család az első és rendesen dolgozik....szóval a családapa mintapáldánya!Dehogy kéne nekem egy csélcsap bomba pasi helyette!Tudom itt a ducikról volt a kérdés,de ugyanezeket rájuk is lehet mondani!

Különben meg a ducik nyugodtabb emberek és vidámabbak legtöbbször,és életöröm sugárzik belőlük.

2012. júl. 19. 03:35

Teljesen felesleges oltogatni, ugyanis a 66 kilómmal

nincs mitől tartanom 164 cm magassággal lehet jönni 100 meg 70 kg-mal, engem ez már nem érint. Negatív iránynak minősül ha azt írod: igénytelen és lesz*rja magát(ez tény). Ezzel bombázod, mert azt hiszed a pszichiáter bunkósága nyomot hagy bennük, amit be is vallott, hogy nem puszta szadiból teszi de az a helyzet, hogy részletesen elmagyarázza miért is használta azt a szót. És ha az elmarad, akkor ne csodálkozz, hogy neked támadnak. A jó irány az lenne, hogy: Téged zavar a külsőd, de nem teszel ellene, mert úgy kényelmes, inkább leszarod magad, és innentől kezdve mégsincs ! Igényed arra, hogy jobb legyél. Ez könnyebben elképzelhető jónak, mint pusztán a 2 gyakran emlegetett szitokszó használata, amivel lerombolsz mindent. Az már más kérdés, hogy ez kinek tetszik és ki áll neki mentegetőzni, de vannak páran, akik meg tudnák tenni, de a magadfajta önelégült @**..-ek félúton lezúzzák a kedvüket. Honnan tudod, hogy hányan olvasták fogyókúra ideje alatt a hasonló tapló véleményeket? És okoztál nekik még több elkeseredést meg dühöt? Ami meg is látszott. Ez neked segítség? Tudod ha akkora lélekbúvár lennél tudhatnád, hogy nem a te felleges magasságodból kéne osztani az észt. És ha olyan okos lennél, tudhatnád, hogy a tizedik emeletről hányadikra is kéne leereszkedned, hogy elérd a célod. Ezzel tisztában vagy,de kihagyod a magyarázatot, mert jó, ha nem tudnak megérteni, így te lehetsz Jézus, vagy a t*köm tudja kit emlegettél még. "nem játszom a felsőbbrendűt, CSAK"... szerinted ezt ki hiszi el? Tipikus magyarázkodás. És még mindig azon a 2 szón lovagolok ja, főleg ha összekötöd azzal, gúny tárgyává teszik őket ráadásul, semmi mást nem szűrnek le belőle, csak azt, hogy totál rusnyák és visszataszítóak. Ha volt pár dolog ami tetszett magukban, azt is megutálják látni a tükörben és feladják, mert veszett ügynek titulálják. Ezek után nekiállsz önbizalomról beszélni? Írhatnád, azt: ha szépnek látod a kézfejed, lehetne szebb, ha visszafognád magad, mert mindenkit az eredmény sarkall egyre többre, így fokozódik az igényesség. Tudja mindenki, mi volt a kérdés, de ha nem tudsz tanácsot adni, kizárólag ítélkezel, akkor igazságosabb lenne nem gúnyos megjegyzéssel szelektálni a válaszolók között, hogy ki ért veled egyet és ki nem. És senkit nem érdekel, hogy kinyilváníthatod a véleményedet. És a nagy-nagy többséget az én véleményem sem érdekli. Tény, hogy nem kelendőbbek a túlsúlyosak, bizonyos férfiak körében, de a kisugárzásukhoz nem is járul hozzá pozitívan a mocskos véleménynyilvánítás. Túráztattam magam AZÉRT, hogy olvassák bármikor, megpróbáljam ellensúlyozni azt a romboló baromságot amit összehordtál(!). Veled ellentétben nem élvezem taposni azokat akik MÉG gyengék. Az más kérdés, ha valaki végig akarja nyavalyogni az életét. A témát itt befejeztem, nem véletlenül nem fogok reagálni ezentúl. Lehet tovább oltani, gúnyolódni, mert jogotok van hozzá és k-ra nem érdekel.

421. Zizisicc (válaszként erre: 420. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 02:38
Van szubjektív túl, amit a nő érez annak, meg van egy objektív túl, amit orvosi/fizikai paraméterek alapján nagyjából meghatároznak. Ez utóbbi ugye a testi egészség szempontjából fontos, és ha mondjuk egy nő egy plusz 20 kilót nem érez annak, attól még az túl ..... és gondolj azokra a testképzavarosokra, pl. az anorexiásokra, akik 30 kilósan is kövérnek látják magukat, pedig objektíve ott hiány van és nem túl.
420. 4244093cd0 (válaszként erre: 419. - Zizisicc)
2012. júl. 19. 02:29

De mi a "túl"?:))

Épp aktuális divat függvénye az ,mi a "túl"?


Szerintem a "túl" az az ,amit egy nő annak érez.

Nem a férje,vagy mások véleménye által,hanem azért ,mert neki sok.

419. Zizisicc (válaszként erre: 418. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 02:19
Ha vmi "túl", az már nem igazán pozitív ..... az az egyensúly, a testi-lelki harmónia felborulását mutatja ..... a mértéktelenség, az élet habzsolása egyfajta kompenzáció .... vmi hiány pótlása ..... a boldogságtól lehet hízni, de inkább szerintem azok híznak, akik előtte túl soványak voltak a stressztől ..... és utána érik el az optimális testsúlyt. De ha már túlsúlyos vki, az tuti nem a boldogságtól van ...... a hormonháztartás felborulása végső soron szintén lelki okokra vezethető vissza ..... a terhesség alatt felszedett kilók egy bizonyos mértékig természetesek, szükségesek, de ha belegondolsz, akkor is van egy csomó lelki változás, bizonytalanság ...... :o))
418. 4244093cd0 (válaszként erre: 417. - Zizisicc)
2012. júl. 19. 02:09

De olyan fura ez....a túlsúlyt negatívnak állítják be,pedig okozhatják a gyerekek,a hormonok ,a boldogság, a mértéktelenség,az élet habzsolása,nem csak mindenféle lelki traumatikus blabla.

Ez olyan összetett dolog,legalábbis nálam.

BDE:))

417. Zizisicc (válaszként erre: 416. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 01:57
Tudod, hogy én sosem szorgalmazom a leragadást .... de a hadakozást sem ..... elfogadás, aztán továbblépés .... :o))
416. 4244093cd0 (válaszként erre: 415. - Zizisicc)
2012. júl. 19. 01:51
Így oké:))
415. Zizisicc (válaszként erre: 414. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 01:45
Ha el tudja fogadni, akkor képes jól érezni is magát .... de ez nem jelenti azt, hogy nem akar változtatni/változni .....
414. 4244093cd0 (válaszként erre: 412. - Zizisicc)
2012. júl. 19. 01:37
Senki sem érzi teljesen jól magát szerintem még akár 5 kiló plusszal sem.Nem ez a mérv adó.Hanem az,el tudja e fogadni,az épp aktuális "állapotot".
413. Zizisicc (válaszként erre: 412. - Zizisicc)
2012. júl. 19. 01:31
Mármint a külseje meg a lelkiállapota .... :o))
412. Zizisicc (válaszként erre: 411. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 01:31
A kérdés az, hogy így jól érzi-e magát vagy sem. Az egy dolog, hogy a teste őszintén megmutatja, hogy mi van a lelkében, de kérdés, hogy ez így megfelel-e neki. :o))
411. 4244093cd0 (válaszként erre: 409. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 01:21

..szóval,a zsírszövetek egyenlő arányban vannak az épp aktuális bizalmi ,és lelki szintekkel,ugyibár.

Tehát ha valaki 100 kilós,de mondjuk 70 nek kellene lennie,akkor ha kövér marad,akkor nem igénytelen,hanem őszinte.Olyan amilyen épp akkor lelkileg külsőleg megmutattatik' ,nem igaz?:))

2012. júl. 19. 00:52
"A mélység a bizalomból ered. Mielőtt kiküldenélek az ismeretlen tengerre, fel kell készítenem téged erre a mérhetetlen utazásra, amit egyedül kell megtenned - de a csónakig elvezethetlek. Először is meg kell ismerned a bizalom szépségét, a szív útjának mámorító boldogságát - így amikor kiérsz a valóság nyílt óceánjára, elég bátorságod lesz továbbhajózni. Bármi történik, elegendő bizalom lesz benned önmagad iránt."
409. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 408. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 00:44
A kétség mindig a bizalom hiányából ered. Tehát kétségeid vannak önmagadat illetően? Akkor meg kell tanulni bízni magadban. Ha nem bízol önmagadban, akkor kiszolgáltatottá teszed önmagad, és ekkor jön a zsírszövet, mint védelmi páncél...
408. 4244093cd0 (válaszként erre: 406. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 00:20

Tudod Zolcsika,nálam fura kettősség alakult ki evvel kapcsolatban.Egyrészt nem kedvelem ,hogy túlsúlyos vagyok,másrészt kinevetném magam ,ha foggal körömmel azért harcolnék,hogy "megfeleljek" az elfogadott sémának.

Nagy dilemma:))))

407. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 405. - 9ec59d8582)
2012. júl. 19. 00:09

Gondoltam leírom ha már erre buzdítottál...


A Csernus egy nagyon jó doki, csak rá kell jönni...

406. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 404. - 4244093cd0)
2012. júl. 19. 00:07

Na, várjunk...


Az hogy duci vagy, vagy hogy annak tartod magad, az két különböző dolog...


Van aki ténylegesen duci, van aki meg ténylegesen testképzavaros...


Egy-két felesleg nem számít, még akár 5-10 kiló sem...


Ezért kár kövérnek tartani magát az embernek...

405. 9ec59d8582 (válaszként erre: 403. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 00:06
Másfajtára gondoltam és nem ilyen szavakkal. Nem nekem kell megmagyarázni, tudom én azt, tehát érthető. Különben itt mindenki Csernust idéz, ahogy észrevettem.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook