Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. júl. 22. 22:51
Szerintem minden nő szép annak, aki annak látja. S ha találsz olyan férfit,aki szépnek lát, akkor mit érdekel az, hogy a másik nő soványabb, karcsúbb, csinosabb, bla, bla, bla.... Én soha nem voltam sovány és el lehet azért ítélni, hogy ennyit meg annyit eszem, meg nem sportolok, de mi van, ha a vonalaimnak más oka van? Egyébként így is férjhez mentem és nagyon jó a házasságom. A kedvesem vékony, izmos, szóval az ellentétem. Elviseli a hülyeségeimet és lassan 20 éve szeret. Így ahogy vagyok. Ezért nem is zavar, ha más jobban néz ki nálam. S amikor megjegyzést tesznek esetleg rám, akkor mindig arra gondolok, hogy az illetőnek valami nincs rendben az életében, ha az én alakom a legnagyobb gondja. Meg arra, hogy lehet, hogy nem vagyok bombanő, de itt vagyok egy jóképű gazdag férjjel, néhány diplomával, és imádom a cabriómat, amit nemrég vett nekem. Látjátok, ezért mondom én, hogy nem igazán az számít, hogy jó nő vagy-e. Az a plussz a lényeg, ami belül van, és ha azt észreveszi egy férfi, akkor úgy vagy jó neki, ahogy vagy. Lehetsz akár vékony, akár duci, akár kövér!!!!
2012. júl. 22. 22:16
Ja, és jó lenne, ha nem más mondaná meg, hogy boldog vagyok-e, vagy hogy nézek ki, mikor nem ismernek, és nem is láttak.
612. Mazsinka (válaszként erre: 611. - 04d410066e)
2012. júl. 22. 22:10

"csomó barátnőm, ismerősöm is vékony, és nem azért, mert halálra fogyóznák magukat, hanem CSAK azért, mert ilyen a testalkatuk..."


Ezzel ki is mondtad a lényeget, amit már jó régóta hajtogatok itt, de senki sem képes igazolni, elismerni. Csak azt kapom, hogy a vékonyak azért vékonyak, mert tesznek érte, nem olyan lusták, mint a ducik, hát most kibújt a szög a zsákból.


Vékony vagy, dús a szád, darázsderekú vagy, szép, okos, csak ezt hallani tőled. Én inkább azt mondanám, hogy öntelt vagy, bocs. Én nem beszélnék így magamról, még akkor sem, ha így néznék ki. És nekem elhiheted a néhány plusz kilómat leszámítva meg vagyok elégedve magammal, és úgy vagyok vele, hogy inkább plusz kilók, mint megváltoztathatatlanul csúnya fej, és ha úgy is lenne, nem mindegy az? Nem ez határoz meg egy embert. Amikor vékony voltam, annyival voltam "több", hogy több pasi akart megdugni, nem feleségül venni...


Hajtogatod te is, de azért minden hozzászólásodban elmondod, hogy mennyire tökéletes vagy, és azt hiszed, hogy mindenki irigy rád ezért, pedig elhiheted, hogy nem így van. Én soha életemben senkire sem voltam irigy, és nem is leszek. Szeretem magam annyira, hogy ne kívánjam más testét, dús száját, darázsderekát...magamból próbálom kihozni a legtöbbet, mostanában már inkább csak az egészségem érdekében, mivel vannak más, fontosabb dolgok is, amik boldoggá tesznek...például most megyek szépen aludni, mert holnap nyitok a világra, várnak rám a mesés Plitvicei-tavak...:)


Jó éjt Neked is, és ha nem tartozol az iq light kategóriába, akkor ne vedd magadra!

611. 04d410066e (válaszként erre: 610. - Mazsinka)
2012. júl. 22. 21:22

Kicsit durva vagy, nem? Nem hinném, ha valóban annyira meg lennél magaddal elégedve, akkor egy előző kommentedben azt írtad volna, hogy "kifestve, kirittyentve szépnek MONDHATÓ".

Meg ennyi erővel engem is jól besoroltál egy régebbi hsz-edben az ostobák közé, csupán azért, mert pont 50 kiló vagyok, telt a szám, és D kosaras a cicim... Amiről amúgy "nem tehetek". Genetikailag így sikerültem. Nem ennyire fekete-fehér a világ. :)

Nem kell fogyóznom még egy napot sem, nemhogy 5 évet, mivel 50 kiló vagyok, így nem is őröl fel a mókuskerék... Szóval NEM feltétlenül ez van. Nekem egy csomó barátnőm, ismerősöm is vékony, és nem azért, mert halálra fogyóznák magukat, hanem CSAK azért, mert ilyen a testalkatuk...

Totál degradáló az is, amit te írsz, legalábbis az 50 kilós, "dudás", vékonyderekú csajokkal szemben, olvasd csak vissza, melyben kifejted, hogy IQ-lightosak. :)

Én se írom azt, hogy minden duci hülye. Nem a kilók határozzák meg az IQ-t, de az EQ-t sem...

Sajnos a kilók számától senki sem lesz sem okos, sem ostoba.

Nekem elég szűklátókörűnek tűnsz, kicsit nyithatnál a világra, lehet, hogy egy csomó jó dolgot tapasztalnál. :)

610. Mazsinka (válaszként erre: 606. - Szerénke83)
2012. júl. 22. 20:11
Mérges az anyukád térde kalácsa. Ti erővel be akarjátok bizonyítani, hogy csak szuperman mellett lehet boldog valaki, ha 50 kiló. Van egy nagyobb világ is, nemcsak az, amiben éltek, ahol az számít, hogy rámjön-e a farmerem, vagy a pasim hasán hány kocka van. Gyerekes, éretlen hozzáállás ez, egy ugyanolyan éretlen kapcsolatot szül, és köszönöm, boldog vagyok. Van egy fantasztikus férjem, aki humoros, intelligens, és imád engem, ahogy én őt. Boldogabb nem is lehetnék. A kis beszólogatók is elégedettek magukkal? Elárulom, öt év fogyókúra után is találnak hibát magukban, és sosem tetszenek majd maguknak, és az egész életüket ez a mókuskerék fogja felőrölni. Ez van.
2012. júl. 22. 12:01
;) ennyi! Nagyon igaz a történet:)
608. Dina68
2012. júl. 21. 20:23
nem súlyfüggő,persze,hogy elveszik.Egy duci molett csaj,hölgy is lehet szexi és tele emberi pozitiv értékekkel:)
2012. júl. 21. 14:01
a ducikat is elveszik, és még boldogok is lesznek..-)
606. Szerénke83 (válaszként erre: 591. - Mazsinka)
2012. júl. 21. 14:01

Tyűha:-O

Kicsit mérgesek vagyunk a világra.

De minek is, amikor te boldog vagy??

605. Szerénke83 (válaszként erre: 581. - Mazsinka)
2012. júl. 21. 13:58
Hány centi vagy és hány kiló?
604. Szerénke83 (válaszként erre: 569. - Mazsinka)
2012. júl. 21. 13:55

Ha kicsit többet ettél és híztál, akkor több kalóriát vittél be a szervezetedbe,mint ami kellett volna. Ha annyi kalóriát viszel be, amennyit el is égetsz, akkor nem hízol.

Én is hajlamos vagyok hízásra de tudod akkor híztam, amikor nem figyeltem oda és zabáltam.

Ennyi a titok nyitja.

Mindent eszem, de nem mindegy a mennyiség és az időpont.

603. bd55e3f068 (válaszként erre: 587. - Spinneli)
2012. júl. 21. 09:29
Igen, általában az emberek tudják magukat és másokat is besorolni, és ugyanarról az emberről is nagyon más megítélést is tudnak tenni. Gondolok itt pl. arra, hogy páran mondták nekem, hogy meglepődtek a férjemen, mert azt gondolták, hogy majd felbukkan egy magas, vállas férfi. Helyette meg egy átlag magasságú, cingár pasi jelent meg. Akik meg kicsit jobban ismernek mindek, mindig azt mondják, hogy mi annyira összeillünk :o)
602. 4244093cd0 (válaszként erre: 601. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 21. 00:08
Értem.:))
601. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 600. - 4244093cd0)
2012. júl. 20. 23:55
Olvastam. De attól még leírtam a magamét...
600. 4244093cd0 (válaszként erre: 554. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 20. 23:49
461.....ha kicsit tovább olvastál volna:)
2012. júl. 20. 23:46
598. Érdekes73 (válaszként erre: 570. - 093a17e5d8)
2012. júl. 20. 23:40
yo-yo effektus :D. Logikus a magyarázat az ősember nem mindig jutott elegendő élelemhez ezért tartalékolt a szervezet a jobb napokon az ínségeseken pedig kevesebbet használt.
2012. júl. 20. 21:11

A testemen van mit csiszolni, az arckarakterem tetszik, szép a hajam is, ami még van belőle...


Persze kereshetem én a hibát magamon, megfogalmazhatom ezeket egy másik látószögből is: van rajtam felesleg, de szörnyű, kihullott egy csomó hajam, de szörnyű, lehetnék...ilyen, olyan, amolyan.


Alapvetően szeretem magam ilyennek.

596. 04d410066e (válaszként erre: 594. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 20:40
Tessék, akkor mégis csak szép vagy. Remélem, amikor a párod ezt mondja, akkor nem mondod, hogy ugyan dehogy, hanem inkább azt, hogy köszi. :) Hadd bókoljon csak, hogy milyen szép a felesége. :)
595. 04d410066e (válaszként erre: 594. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 20:38

Igen, ebben biztos vagyok, hogy relatív. Én tetszem magamnak. :D Szerintem ez fontos, mert ezt sugározzuk ki.

Vicces példa: én alacsony vagyok, és mindig a nagyon magas pasik tetszettek, a mostani párom is kb. 190. A húgom magas, és az alacsony pasik tetszenek neki, ugyanakkora, mint a párja. :D

Aki rendben van magával, az ezt sugározza ki, és nem veszik észre az apró tökéletlenségeket rajta.

Szerintem emiatt tetszem mindig egy csomó pasinak. ;) Önmagában az, hogy valaki úgy néz ki, mint egy szupermodell, nem elég. A kisugárzás döntő mindig.

Bár én valahol megfelelek az átlagos elvárásoknak is, mert nagy a cicim, vékony a derekam, kerek a fenekem, erre meg úgy általában sem szoktak panaszkodni. De megfigyeltem azt is, hogy más lány, aki nálam tényleg "szebb", laposabb has, feszesebb cici, hosszabb combok, szép haj stb., nem feltétlenül tetszik annyi pasinak, és mindenkinek azt magyarázza, hogy még innen fogynia kell, meg lehetne nagyobb a melle, meg vékonyabb a bokája stb... Ezért a szépségnek számos összetevője van, és ebből az egyik legfontosabb az, hogyan látjuk magunkat. :)

594. Mazsinka (válaszként erre: 593. - 04d410066e)
2012. júl. 20. 20:33

Milyen szerény vagy... :D

Azért jó, hogy így állsz hozzá. Viszont írtad, hogy a szépség relatív, akkor lehet, hogy te is pl. csak magadnak vagy szép, és a párod meg neked. Szóval azért csak van egy norma féleség, hogy mentsem egy korábbi hozzászólásomat...


Mindenki szép valakinek, másnak meg lehet, hogy kifejezetten csúnya. A férjem naponta többször is elmondja, mennyire szép vagyok, de mástól meg megkaptam a hátam mögött, hogy egy ilyen jó pasi, hogy lehet egy ilyen csúnya nővel, mint én...:D


Szerintem nem vagyok egyáltalán csúnya,egy erős átlagosnak mondanám magam, aki kifestve, kirittyenve szépnek mondható. Azóta se hallottam ezt a kritikát (egy szőrös arcú, büdös, 100 kilós nő mondta).


Akkor mégiscsak relatív a szépség?

593. 04d410066e (válaszként erre: 591. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 20:25

Igen, tinikoromban nekem is ez volt kb. az egyetlen szempont. :D De szerintem ez egy-két seggreesés után azért a többségnél megváltozik. :)

Ha valaki társra vágyik, és nem egy numerára, akkor azért nézi a belsőt is. De azért örülök, hogy a párom szuper jól néz ki, mind amellett, hogy nagyon intelligens, és kedves. :)

592. 04d410066e (válaszként erre: 589. - 9ec59d8582)
2012. júl. 20. 20:23

Semmi bajom a ducikkal. :) Nem ez alapján ítélek meg valakit. De nem tudom elképzelni, hogy ne nagyon jó pasival járjak. Együtt élek a párommal, magas, jóképű, izmos, és nem mellesleg rendkívül intelligens is, és kedves, és még sorolhatnám. :) De én is nagyon csinos vagyok. Remélem, hogy ez nem baj. :D Hülye sem vagyok talán, szoftver és website tervező vagyok... Nem hiszem, ha annyira ostoba lennék, akkor most ez lenne a hivatásom. ;)

A szép nők nem mind buták, a duci lányok nem mind rendesek. A szépek és a csúnyák között is lehet találni okosakat, és butábbakat, és kedvesebbeket, és bunkókat. Nem a külső jegyek határozzák meg a belső jegyeket.

Nem tudom, miért gondolod, hogy szellemileg mehetek vissza a dedóba. :)

A páromat a belsőmmel és a külsőmmel egyaránt tudom megtartani, ahogy ő is engem. Úgy érzem, hogy mindkettő fontos. :) Ha egy duci lányt valaki elvesz feleségül, visszatérve a fórumra, akkor őt a párja minden valószínűség szerint gyönyörűnek lát. És ez így van jól. :) Mindenki gyönyörű valakinek. Ezért nem kellene kétségbeesni csak azért, mert valaki nem születik modellalkatúnak. (Amúgy a 156 centimmel én se lettem modellalkat...)

2012. júl. 20. 20:12

Még szerencse, hogy nem mentem hozzá egyik múltbéli szuperszexi és jóképű, kigyúrt pasimhoz sem. Tini koromban elég volt ennyi kritérium egy társ felé, de ma már nem elég, sokkal több kell, de nem a külsőségeket tekintve. Aki egy ilyennel megelégszik, akár viheti is!


Azért tartanak itt az emberek, ahol. Lényeg a nagy mell, vékony derék, dús száj, kigyúrt test, 0 iq egy párkapcsolathoz, csak párosodjanak, akinek van egy kis sütnivalója, az úgyis mélyebbre ás.

2012. júl. 20. 20:09
:D Sz*rháziak :)
589. 9ec59d8582 (válaszként erre: 586. - 04d410066e)
2012. júl. 20. 20:07
Ha már dagi, akkor eszembe jut egy mondóka, szóval hajrá, még egy utolsó nekifutás, és szellemileg visszatérhetsz a dedóba kakapisit játszani a homokozóba. És ha megtalálod benne Ken baba brokiját, nehogy széttépd, ha egy észkombájn el akarja marni, szóval jól szorítsd a melledhez.
588. 04d410066e (válaszként erre: 587. - Spinneli)
2012. júl. 20. 19:40
Így már korrekt teljesen. :) Úgyhogy a cikk címére válaszolva: Persze, ducikat is elveszik. Láttam már ilyet nem is egyet. :D
587. spinneli (válaszként erre: 586. - 04d410066e)
2012. júl. 20. 19:37

Nem, szélsőséges párok természetesen ritkák, plusz szerintem a legtöbb ember tudja, hogy milyen körből válogathat, férfiak, nők is egyaránt.


Csak kicsit erős volt az az írás, hogy x-nek csak Z párja lehet, azért ha nem szélsőségeket nézünk nemcsak magazinképes párokat láthatunk együtt.

Husis csaj, jóképű fickóval, kicsit kopaszodó pasi, azért aránylag jó nővel...az emberek azért ennél árnyaltabbak, ahogyan a választásaik is azok.

586. 04d410066e (válaszként erre: 585. - Spinneli)
2012. júl. 20. 19:29

Nem azt mondtam, hogy szörnyszülöttek. :) De ált. a sportos fiúk vékony csajokkal járnak. Amúgy a szépség is relatív, van, akinek a duci lányok tetszenek, van, akinek a soványak, van, akinek pici cici, van, akinek a nagy. De bocs, én még olyat nem láttam, hogy egy jóképű, magas, szálkásan csodásan izmos pasi egy dagi lánnyal lenne... Persze biztos van ilyen is. ;)

Nem az a baj, hogy valaki dagi, félre ne értsetek. Az a baj, amikor illúziókban él. Férfiban is van ilyen. Pl. pocakos, kopaszodó, nem túl jóképű, alacsony (és nem gazdag) srác nem talál magának lányt, mert neki a legjobb csajok kellenek. Irreális elvárás, igen kicsi az esély, hogy valamelyik járni fog vele. Inkább csak nevetnek rajta, amikor egy ilyen elkezd nekik udvarolni. ;)

585. spinneli (válaszként erre: 582. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 19:21

Áh, ilyen nem létezik, a ducikkal csak szörnyszülöttek járnak.

:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook