Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Moksa elixír fórum

Moksa elixír (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
328. jmaris (válaszként erre: 326. - Ercsylla)
2013. aug. 26. 08:41

Szia!

koszonom:) lecsokkentem az adagot.nagyon szeretnem ha elmulna a panikbetegsegem,foleg a remeges.ezek szerint lehetseges?mert emiatt azt nem tudom csinalni amit nagyon szeretek:(

2013. aug. 26. 08:19

És azóta is folyamatosan szedem, néha több cseppet is. Ezért írtam, hogy érdemes tanácsadót keresni. Mert a nehéz pillanatokon át tud segíteni még ha csak egy kedves szó is. :))

Szép napot mindenkinek!

326. ercsylla (válaszként erre: 325. - Jmaris)
2013. aug. 26. 08:17

Szia,

igen lehetséges és ilyenkor érdemes kevesebbet bevenni naponta 5 csepp. Reggelre és estére elosztva . Utána folyamatosan fel lehet emelni a cseppek számait.Nekem kb. 1,5-2 év kellett. Igaz a pánikbetegségre kapott gyógyszereket már egy fél, egy év után abbahagytam egyszerűen nem volt rá szükségem és azóta se kellett dokihoz mennem. Már ezért megérte szednem. :))

325. jmaris
2013. aug. 25. 10:38

Sziasztok!


Lassan egy hete szedem a cseppeket.Pánikbetegségre,szorongásra kezdtem el szedni. Az lehetséges hogy a csepp brutál módon felerősítse a tüneteket?Nem hagyom abba a szedését,csak elég fura hogy így érzem magam...

324. lepke99
2013. aug. 23. 16:31
Nekem a várandósság során is jól jött, volt, hogy elkezdett fájni a hasam, mert ideges voltam, rácsepegtettem egy pár csepp moksát és pillanatok alatt jobb lett
2013. aug. 23. 16:06

Kedves Geriii,

megértelek, de a moksa tényleg működik nekem a fejbőröm volt ekcémás és azt mondták ez sose fog elmúlni, mert túl sokat idegeskedek, mindent magamra veszek kevés az önbizalmam. Tehát sok mindent helyre kellett tennie nálam a moksának. És tényleg tudta, hogy mit tegyen elsőnek helyre. Mi a legfontosabb. Csak egyszer nyugodtan gondold át, hogy biztos hogy semmi se változott. Első körbe felerősíti a tünetet és ha nagyon mélyen lakozik ami kiváltja akkor még többször visszafog menni. Nem biztos, hogy nálad a legnagyobb gond a pikkelysömör. Ja és nem tudom honnan szoktad venni a moksát, de nagyon jó tanácsadók vannak akiket még Márkus István tanított, hogy mi is az moksa és igen is tudnak segíteni pl. szedésben vagy csak mert elkeseredettek vagytok és valakivel beszélni szeretnétek. Nekem is és néha ő hívta fel a figyelmemet, hogy látod ezt is helyre tette. Nálam 20 hónap alatt szüntette meg az ekcémát. Nem tudom naplót szoktál e írni. Mert a moksa tanácsadók ajánlják.

322. lepke99 (válaszként erre: 320. - Vortexia)
2013. júl. 22. 22:20
tükör előtt csinálom és figyelem :)
321. Vortexia (válaszként erre: 318. - Yingyangbrother)
2013. júl. 22. 15:53
Gyógyszerszedés mellett több Moksa kell, úgy tudom. Mert a gyógyszerek elnyomhatják a hatását. Szerintem hívd fel Bencze Ilonát, írtam lejjebb az elérhetőségét.
320. Vortexia (válaszként erre: 319. - Lepke99)
2013. júl. 22. 15:52
és hogy tudod úgy számolni a cseppeket? :)
319. lepke99 (válaszként erre: 318. - Yingyangbrother)
2013. júl. 22. 12:14
szerintem a moksa erre nem elég. az biztos, hogy sokat tud segíteni, de kéne még mellé más természetes cucc is. Amúgy én pl úgy szedem, hogy reggelente 10 csepp a nyelvre, utána 20 perccel jöhet a kaja, 10 percig csak vizet szabad inni. Ha rögtön a nyelvre csepegteted az úgy hatásosabb, nem lesz tőle semmi bajod.
2013. júl. 22. 11:50
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban, h magas vérnyomásra és a magas húgysavszintre hogyan szedjem ezt a szert? 3 gyógyszert szedek a vérnyomásomra és 1-et a húgysavra. Már 14 éve mérgezem magam és 26 éves vagyok csak. A moksát már 15 hónapja szedem, de változás nincs.
2013. júl. 20. 12:50

Sziasztok!

Van esetleg valaki, aki zelebrale vasculitisre szedte a moksaelixirt? Vagy esetleg masfajta autoimmun betegsegre?

Elöre is köszi! :)

2013. júl. 9. 09:33
Nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak a moksáról.Kb 1,5 éve szedem azóta nem voltam beteg még csak 1 komolyabb megfázásom sem volt...fogytam 10 kg és sokkal jobban érzem magam mint előtte pedig nagyon depresszív lélek voltam.Azt nem mondom néha néha 1 1 nap kicsit rosszabb kedvem van de többségében pozitív változást tapasztaltam
315. Geriii
2013. jún. 27. 16:03
Leírtam miért nem, de ha mégis meggondolom, akkor ott a telefonszám stb. Ne ezzel teljen a fórum, hanem a tapasztalatokkal, amik nem nagyon vannak,ahogy látom...
314. Vortexia (válaszként erre: 313. - Geriii)
2013. jún. 27. 16:00

Oké, sok a 11 hónap, de fél évvel kevesebb, mint ameddig már szedted. :)

Visszafizetni nyilván senki nem fogja...

De miért is nem keresed meg akkor magát Bencze Ilonát, hátha tényleg tudna segíteni? :)

313. Geriii
2013. jún. 27. 15:31

Köszönöm a lehetőséget, elvileg a [link]

oldal is azért van hogy segítsenek, ahol kérdeztem és olyan dolgokat tanácsoltak amiket kipróbáltam már ezért is kezdtem el szedni a moksát mivel más ötletem már nekem és az itten orvosoknak se volt csak annyi a válaszuk hogy együtt kell vele élni.. Barátnőmnek meg nemhogy kisebb lett volan a csomó hanem még nőtt is ugyan már hagyjuk....

Ja és a 11 hónap nálad lehet csak néhány hónapnak számít nekem az sok...garancia nincs rá hogy meggyógyít szóval... nekem ezt már senki se fizeti vissza....

312. Vortexia (válaszként erre: 311. - Geriii)
2013. jún. 27. 15:06

"Úgy szeretném ha mondjuk a DR. ÚR felesége reagálna..."

A lehetőség megvan... lehet, hogy tud segíteni... de ha meg sem próbálod...


Én is szedem több mint egy éve, de nálam nincs ilyen jellegű probléma. Inkább lelki dolgokban segít nekem. Én a helyedben nem adnám fel, ha már csak néhány hónap kell... de te tudod.

311. Geriii
2013. jún. 27. 14:58
Köszi a reagálást Vortexia ezt én is meg tudtam volna keresni ha akarom....Mások véleményére vagyok kíváncsi inkább akik szedték, mert amit tőle hallanék az valójában annyi hogy nem vagyunk egyformák és nem mindenkinek hat....vitatkozni meg nincs kedvem és azért vagyok így felháborodva mert ennyi pénzért már meg ennyi időn át tartó szedés alatt nagy változásnak kellett volna történnie mind velem és a barátnőmmel is. 17*5000 kb =85 ezer forint és ez kétszer bnőmmével együtt. Nekem még 11 üveg csepp kellene + 55 ezer a vagy változik vagy nem állapotra holott mivel annyira gyorsan hatott számtalan embernél 2-3 hónap pikkelysömör el is tűnt a teljes testről, ami sokkal durvább mint az enyém ezért nálam nagy változásnak kellett volna történnnie miközben szinte semmi nem történt...
310. Vortexia (válaszként erre: 309. - Geriii)
2013. jún. 27. 14:47

"BENCZE ILONA TELEFONOS "RENDELÉSE"

Bencze Ilona problémás élethelyzetek, elakadások, és bármilyen Moksa Elixírrel kapcsolatos kérdés esetén várja hívásotokat kedden 17.00-19.00 óráig

+36 99/787-497 telefonszámon.

Ez a telefonszám kizárólag a megadott időpontban él."

309. Geriii
2013. jún. 27. 12:34
Sehol semmi reagálás a tapasztalataimra??? Úgy szeretném ha mondjuk a DR. ÚR felesége reagálna az általam tapasztaltakra és arra a rengeteg pénzre amit erre költöttem hogy mit is kaptam érte cserébe???? Nagy büdös Ló..... Nem sok kellene még a magzati korig még van 1 üveg moksám, de ezek után merjek kiadni még 1 forintot is erre az egészre???
2013. jún. 10. 19:58

Sajnos nekem sincs jó tapasztalatom a moksával, de mivel sokaknak bevált, így lehet azért jó :)

Én abbahagytam most, pedig még van 1-2 hétre való adag, de állandóan fáradt voltam, a teljesítményem munkahelyen csökkent (igaz elég sok munkám is volt akkor tehát az is közrejátszat a fáradtságban meg a teljesítményen). Én nem gondolom hogy a termék rossz, viszont nem akartam már ezt az állapotot, ezért abbahagytam, pedig lehet abbamarad magától, csak nem tudom mikor. Lehet tényleg kipróbálom a Bach cseppeket.

307. Geriii
2013. jún. 6. 16:44

Érdekes, hogy csak ilyen kevés tapasztalatot olvashatunk itt.... Én immáron 17 hónapja szedem lent olvashattok róla hogy milyen okból(mindkét kézen ekcéma gomba 10-11 éves korom óta). Számomra felfoghatatlan hogy valakinek 3-4 hét alatt pikkelysömör hogy az istenbe tűnik el amikor én már 17 hónapja szedem napi szinten rendszeresen és mégis szinten alig javult valamit sőt, lehet inkább csak bebeszélem magamnak moksa szedése előtt pl nem volt egyik kéz körmöm se hullámos és alatt vízhólyag most meg két körmöm is olyan már vagy 8 hónapja....

Így talán talán végigszedem mostmár de sztem felesleges ha eddig nem történ igazán lényegi változás..

Barátnőm is szedte, velem együtt kezdte el amiatt, mert neki csomók vannak a mellébe ami jó indulatú elváltozás, de van egy nagyobb a többihez képest és neki 7 hónapig kellett volna szedni a moksa szerint... Ja és hogy mi változott menstruációnál megszűnt a nagy fájdalom a csomóknál de sajnos a nagyobbik csomó majdnem a duplája lett....Így, már nem fogyasztja a moksát 1 hónapja.

Na ezekre adjon valaki magyarázatot 2-ből 2-ét embernek nem hat úgy ahogy elmondták...nem kevés pénzért cserébe semmit nem kaptunk ennyi idő alatt. Sztem érthető ha mélyen fel vagyok háborodva....

2013. máj. 17. 00:05
Az első 2 üvegnél nem éreztem nagyon változást, talán annyit, hogy kb 1 hétig minden reggel ébresztő idő előtt felébredtem magamtól kb 1-5 perccel. Nem tudom hogy a moksa volt-e de előtte nem volt ilyen. De csak kb 1 hétig tartott, mostanában nehezen kelek. Aztán kb 2 hetet kihagytam, és nemrég elkezdtem szedni a 3. üveggel, ugyanúgy reggel éhgyomorra. Volt pár nap, amikor semmihez sincs kedvem érzésem volt, 1 nap volt amikor elég depisen éreztem magam és fáradt is voltam. Pár napig este szedtem, akkor enyhült a depi. Mostanában kicsit fáradtabbnak érzem magam ugyanannyi alvástól. De pár napja megint nem szedem, azóta jobb. Viszont a 3. üveget be szeretném szedni, utána lehet átállnék a bach cseppekre, most kezdek szemezni velük. Mondjuk azért örültem hogy hatnak a cseppek valamennyire :) De az se túl jó amikor semmihez sincs kedvem / életkedvem. Komolyabb problémám nincs, lehet ezért nem is annyira erősödtek a tünetek, csak nekem az is sok volt.
305. csillag
2013. máj. 13. 17:25
Mi történt senkinek sincs tapasztalata?Megerősítésre várok.
304. Vortexia (válaszként erre: 302. - Vortexia)
2013. ápr. 8. 01:05

Ja, és azt is meg lehet tenni az adag jobb elosztására a napon belül, hogy belecsepegteted a 10 cseppet egy másfél literes ásványvízbe, és azt a nap folyamán mindenképp megiszod. :)

(Persze egyébként ennél több vizet kell inni egy nap. :))

2013. ápr. 8. 01:03
Ha valaki szeretne venni Moksát, írjon üzenetet. :)
302. Vortexia (válaszként erre: 299. - Yingyangbrother)
2013. ápr. 8. 01:02

Nincs baj azzal, hogy 10 cseppet szedtél reggel éhgyomorra. :) Valószínűleg épp azért ajánlották most, hogy állj át napi 2x5 cseppre, mert felerősödtek a tüneteid. Nem csinálsz bajt, ha változtatsz, dőt, valószínűleg enyhülni fognak a tüneteid. :)

Aztán ha túl vagy annyi hónap Moksa szedésen, ahány éve fennáll a betegséged, akkor már valszeg csökkenteni is tudod a gyógyszert. :) Majd gyere vissza légyszi beszámolni. :)

301. Vortexia (válaszként erre: 295. - Zsuzsi44)
2013. ápr. 8. 01:00
A tünetek felerősödHETnek, de nem feltétlenül! Ilyen esetben jobban kell elosztani a napon belül az adagot.
300. Vortexia (válaszként erre: 294. - Balogh Joli)
2013. ápr. 8. 00:50

Ne beszélj már butaságokat! A Moksa nem méreg. :)

Az, hogy nálad ez jött ki, sajnálatos, de akinél vetted, el kellett volna mondania, hogy lehet úgy is kezdeni a szedését, hogy 1 csepp az első héten, aztán hetente növelve 1 cseppel. Ha meg annyira rosszul voltál tőle, akkor abbahagyni.

Én majdnem 1 éve szedem, és bajom nincs tőle, beteg viszont nem voltam azóta. :) És más dolgok is javultak.

299. yingyangbrother (válaszként erre: 295. - Zsuzsi44)
2013. ápr. 6. 08:31
Szia! Tetszett a hozzàszôlàsod, azèrt, mert írzad, h neked is magas volt a vérnyomâsod és rendbetette! Nekem is magas, kb. 13 éve szefek rà gyògyszert és hozzàtedzem, most 26éves vagyok. Amit írtàl, h a tüneteid feleerősödtek és még szívritmus zavaraid is lettek, na most ugyan ezek jellemzőek most ràm is. Én màr 1 éve szedem a szert,még csak most jelentkeznek nàlam ilyen erősen ezek a tünetek. Mostmàr àtlag 150-180-as a vérnyomàsom és minden nap vannak ezek az erős szívfobgàsok. Én 1éve ugy szedem a moksàt h senki sem mondta el h pontosan hogy is kéne, csak szedem reggel éhgyomorra a napi 10 cseppet. Tegnap vettem megint egy moksàt és a kezembe nyomtak egy papírz, nagyjàbol hogy kéne szedni, mondtàk h àlljak àt napi 2*5 csepre. Lehet eddig nem is jòl szedtem? Vagy màr most csinàlok bajt ha vàltoztatok? Ebben tudnàl nekem segíteni? Ja és te szedtél mellette gyògyszert a vérnyomàsodra? Előre is köszi a vàlaszt! :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook