Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jan. 27. 12:11

[link]


itt van már róla egy fórum

380. zebracsikó (válaszként erre: 379. - Gourmilla)
2013. jan. 27. 12:10
így van ,, én is miso-levesben használom!
2013. jan. 27. 12:08

Ez egy japán alga. Élelmiszerként szárítva árulják, be kell áztatni, és ha megpuhult, akkor legtöbbször salátában vagy pl. miso leves betétként fogyasztják. Tipikus tengeri-óceáni íze van, ami a halakban, kagylókban, egyéb herkentyűkben azonosan felismerhető, viszonylag enyhe.


Valami életani hatása miatt is prefetálják, emiatt wellness-teakeverékekben is lehet vele találkozni, de erről a részéről nem tudok sokat.

2013. jan. 27. 12:08

nekem legalbbis algalap formájában van itthon


nem szabad 5 g-ná többet fogyasztani hetente, mert jelentős a jódtartalma


más wakamét nem ismerek

2013. jan. 27. 12:07

szer??

ez egy alga, nem?

2013. jan. 27. 12:01
Ismeri valaki, vagy fogyasztotta már valaki ezt a szert?
2011. szept. 15. 09:59

Sziasztok!

Hahó ébresztő!!!!! A szövegen csak nevetni lehet, melyben a wakame-t istenítik! Persze nem csinálsz semmit, csak ülsz és zabálsz minnél többet annál jobb és fogysz!!!! Ez senkinek nem lett gyanús? Mellesleg gondoljatok bele, mennyire egyszerű egy-egy fórumra felregisztálni és kamuból isteníteni az átverésre szánt terméket! Ezzel egyébként évente legalább egyszer a kereskedelmi csatornák is foglalkoznak. Oknyomoznak, rendelnek, beszedik, mejd miután nyilván semmit nem ér az egész visszaküldik, persze nyilván a bejegyzett címen nincs iroda, nincs senki aki bármit is tudna róluk! Itt ráadásul - ha jól emlékszem - Szlovákiát olvastam valakinél..... Szlovákia hahó, minden céget oda vittek az adózás és miegyebek végett, azon kívül ki az aki felkerekedik és megkeresi a feltüntetett forgalmazó címét?! Ha egyáltalán van olyan! Minden hozzáértő legalább ezerszer megmondta különböző csatornákon keresztül, hogy nincs semmiféle szer amitől ugyanannyi kalória bevitel és no mozgás mellett fogyasztana!! A másik az, hogy senkinek sem a legyek hordták össze a felesleges kilókat! Az nem igaz, hogy valaki kevesebbet eszik, mozog és nem fogy! Max. lassabban indul el és hosszabb időt vesz igénybe leadni a kilókat! Ja és életmódváltás, ami azt jelenti, ha visszatér az előző szokásaihoz ugyanúgy vissza hízik!

2011. szept. 14. 11:13
Elnézést lányok, hogy beleszólok, holott nem ismerem sem a kapszulát, sem a cseppeket- most akartam megnézni, hogy érdemes-e megvenni. Bár az áráról semmit nem tudok, úgy látom a hozzászólásokból, hogy drágának találjátok. Ezért, ha valaki egyébként hatásosnak találta, esetleg hasznosnak fogja tartani azt az infromációt, hogy szárított Wakame kapható itthon is a bioboltokban. Én a Clearspring márkát használom, - ha jól emlékszem a nevére. Ez egy tengeri fű szárított állapotban, egy bélyegnyi darabot letörök belőle, beáztatom, majd amikor megpuholt és kinyílt, feldarabolom és levesbe főzöm. Én a B vitamin tartalma miatt fogyasztom, mivel vega vagyok. Fogyasztó hatását még nem vettem észre, de energikusabbnak érzem magam tőle.
373. Icus
2011. júl. 15. 13:32

"Fehéren-feketén igazolom, hogy a WAKAME használatával Önnek


1 - nem kell semmilyen erőfeszítést tennie

2 - nem kell fogyókúráznia

3 - egyetlen szokását sem kell megváltoztatnia

4 - és minél többet eszik, annál jobban fogy


Hogyan lehetséges ez? Elegendő mindössze naponta EGYETLEN 1 WAKAME-t bevennie, hogy annak FOGYASZTÓ hatása automatikusan hasson 24 órán keresztül. Csupán néhány lépés elég 10 kg leadáshoz. HASZNÁLATI MÓD: A két fő étkezés előtt 25 cseppet folyadékban feloldva bevenni.

Az Ön számára semmilyen kockázattal nem jár ez a próba, mert ha bármikor, bármilyen okból, nem lenne 100%-ig elbűvölve az elért eredménytől, elegendő visszaküldenie WAKAME flakonját (flakonjait) 10 napon belül, akár üresen is, és azonnal visszatérítjük Önnek a pénzt. Így a próba Önnek egyetlen fillér kiadással sem jár majd.

FONTOS: AZONNAL hagyja abba a termék szedését, ha túl sokat fogy."


Basszus!!! Nem hiszem el, hogy ezt elhiszik az emberek!!

372. Icus (válaszként erre: 367. - 65dolphins)
2011. júl. 15. 13:31

Pedig most megint nagyon eklámozzák! Én most olvastam róla először!

"1 Azonnal megszűnteti az éhséget

2 Elégeti a kalóriákat

3 Leállítja a cukrokat

4 Könnyebbé teszi a táplálékokat

5 Eltünteti a zsírokat

6 Megsemmisíti a narancsbőrt

7 Levezeti és tisztítja a vért

8 Eltávolítja a vízfelesleget

9 Kitisztítja a zsírszöveteket

10 Újra kifeszíti és feszessé teszi a bőrt

"Fogyókúra nélkül!!

örökre!!!

Gyors fogyás, erőfeszítés és diéta nélkül!"""

Lányok van még aki beveszi ezt a maszlagot?,


Ha ez igaz, akkor a nobeldíj az övék!!!!!

371. Icus
2011. júl. 15. 13:26
Helló lányok!! Valaki aki éppen most Wakamezik?
370. zunika
2010. dec. 2. 12:42

Sziasztok!

Lassan 1 hónapja szedem a Wakame kapszulát, bár nem diétázom, egy grammot sem fogytam. Viszont nem vagyok vizes, és nem hullik a hajam :O Ártani nem árt, mellékhatása nincs. De a fogyás egyelőre elmarad.... Azt hiszem január 2-től Atkins vagy 90 napos lesz.. :(

369. syria (válaszként erre: 367. - 65dolphins)
2010. nov. 10. 10:20
Na végre valaki, aki nem puszilja be ezt a marhaságot. :)
368. zunika
2010. nov. 9. 15:20
Ki fogyott eddig, és mennyit a Wakame kapszulától?? Írjatok :) !!!!
2010. nov. 4. 22:36
Sziasztok, hát végigküzdöttem magamat az egészen, tanulság, h nem szabad ilyesmiket megvenni. Legalábbis én bizonytalanra nem dobok ki lóvét. Csak azt nem tudom, mikor mozogjak napi 12 óra meló mellett, meg hogyan egyek napi ötször, mikor csak wc-re menni van idő a szünetekben. A szabadnapomon meg örülök, ha kialszom magamat, netezek egy kicsit, meglátogatom egy-egy barátnőmet... Aztán minden kezdődik előről. Na, csók mindenkinek, nem veszek Wakamét.
366. zunika
2010. nov. 2. 22:47

Ma rendeltem meg a Wakame kapszulát ettől a hölgytől... Sokkal olcsóbb, mint a csepp, úgy gondoltam, kipróbálom. Ha nem jön be, akkor sem veszítek annyira sokat...De be fog jönni, érzem :)

Majd jelentkezem...

365. somebody50 (válaszként erre: 364. - Somebody50)
2010. nov. 2. 14:28

U.I.

Neked jó tanulópénz a több mint 4.000 Ft plusz 1.700,- Ft (kiszállításkor) postaköltség ha netán megkapnád az árát és nekem is jó tanulópénz, hogy soha többé ne dőljek be semmiféle ajánlatnak még 100 %-os garanciával sem ! Én majd a hatóságok útján próbálom visszaszerezni a pénzemet, még ha több hónapot vesz is igénybe, de nem dobok ki megint több mint 4.000,- ft-ot.

364. somebody50 (válaszként erre: 355. - Maarika)
2010. nov. 2. 14:23
Szia ! Nem tudom, visszajössz-e még erre a fórumra, mert ha igen, érdekelne, hogy visszakaptad-e azóta a pénzt ? Sajnos balekok vagyunk, az ember mindent kipróbálna a cél érdekében. Én is rendeltem cseppeket, de egyetlen grammot sem fogytam 9 nap alatt.Én nem küldöm vissza több mint 4.000 Ft postaköltségért, hisz elég az eddigi veszteség, hanem a hatóságokhoz fordulok. Én is későn olvastam el sajnos a többiek véleményét és ezek erre alapoznak. A balekokra. Közzé kell tenni minél több helyen az interneten, hogy ne vásárolja senki, hogy minél kevesebb kétségbe esett ember sétáljon be a csapjájukba. Eléggé hülyék vagyunk, szó se róla és nem is gondoltam, hogy napi egy kilót fogok fogyni tőle. De ha heti egy kg-t fogytam volna, már akkor megérte volna. De egyetlen dekát sem fogytam, pedig nem "zabálok".
2010. okt. 7. 20:40

Hát nem nagyon tudom de akkor ezekszerint csak sok lehet..Ha nem fogyok!

Leirom nagyjábol egy napi étkezésemet!

Reggeli:Cappuccino

:Cornflakes és joghurt

Ebéd:1 DB 100calóriás műzli

Vacsi:Pl grillezve csirkemell rizs és majonéz

Estleg este még valami gyümölcs

Túl sok lenne???Nem hiszem?Te mit tanácsolsz?

362. k.tünde78 (válaszként erre: 361. - Cuccor 2)
2010. okt. 7. 14:37
Mennyi a napi kcal beviteled kb?
361. cuccor 2 (válaszként erre: 360. - 79e7ead65a)
2010. okt. 6. 22:29

Szia!

Ebben igazad van....!De akinek a mozgás sem segít???Az mit csináljon????Lassan 2 hónapja minden másnap járok edzeni kb napi 2 órát,van benne futás ill kardio és sulyok is és egy kg-ot se fogytam....??? Mit csináljak?Mert már ugy nézz ki hogy fel fogom adni mert ez sem segít!!! Köszi

2010. szept. 30. 22:40
Mozgás nélkül egyik sem ér semmit sem. Na és mitől fogy az ember? A mozgástól és nem ezektől a szerektől...
359. bbibe
2010. szept. 30. 22:40
SZerintem hazugság ez is, mint a hasonló ilyen fogyasztó csodaszerek.
358. Gary, Witch Master (válaszként erre: 343. - CSÉÉ ***)
2010. szept. 26. 10:13

A fogyás titkáról?

Az a csaj -.- ... én is feliratkoztam.

De mindent írt a hírlevélben csak a lényeget nem.

Leírta, hogy mi miatt van ez meg az, de ezen kívül semmit.


Azon kívül nem egy veszélyes diétát csináltam már, ami persze semmi bajt nem csinált. Hát nem tudom... a wakaméról nem lehet véleményt mondani látatlanba. Csak ha valaki kipróbálta. A kritikusok persze rögtön jönnek ha egy hónap alatt 3kg-nál többet adsz le.


De valaki nem ér rá egy évig diétázni egyfolytában. Meg valaki nem ér rá minden nap 10féléből 10grammokat venni, főzőcskézni, melózni és közben még mozogjon is. -.-


Gyereket ne szüljek wazze?

2010. szept. 25. 19:20

Öregem, először próbáljátok ki wazze aztán mondjátok, hogy kamu, meg xar meg stb.

De utána néztem, tessék:


2010-05-20 00:00:00 - Antalné Putnik Judit #131

a wakame alga fogyasztó hatásáról


pár válasz az érdeklődöknek

Mivel sok levelet kapok a wakame alga kapszuláról, itt válaszolom meg egy részüket, pl.:

Kedves Judit!

A wakame alga kapszuláról szeretnék írni. A leírásban napi 4x1 szemet adnak meg. 1 hónapja szedem és 6 kiló lement rólam. Nem túl gyors ez a fogyás? Nem okozhatok vele valami bajt a szervezetemnek?

üdv: Anzsu


Kedves Anzsu és kedves érdeklődők!

A wakame alga szedése biztonságos, ha nem állapotos, ill. szoptat az illető, mivel zsírégető hatásánál fogva átmehet a kicsibe a felszabaduló méreganyag. Pajzsmirigy túlmüködésnél szintén nem javasolom, mivel a barna alga természetes szerves jódot tartalmaz, ami a pajzsmirigy munkáját teszi rendbe.

A székletet nem befolyásolja ( nincs tőle hasmenés ) és a leadott kilók sem térnek vissza. Magas ásványi anyag és vitamin tartalmú növény, mivel jelenleg inkább az óceánokban, tengerekben találhatóak ezek, a szervezet számára létfontosságú anyagok.

Elsavasodásnál, elhízásnál,egyéb anyagcsere betegségeknél fontos a szervezet lúgosítása, a méregtelenítés, majd az ásványi anyagokkal való ellátottság.

356. Maarika
2010. szept. 14. 15:11

Sziasztok!

Van olyan, akinek visszafizették a termék árát? Wakame cseppeket rendeltem, amit vissza is postáztam 2 nap múlva! Tényleg átverés az egész?

355. Maarika (válaszként erre: 347. - Kreatív Igazgató)
2010. szept. 14. 15:06
Sajnos későn olvastam ezt el! Rendeltem 16 kg fogyáshoz wakame cseppeket, másnap megérkezett, el is kezdtem szedni napi 25 csepp. Már az első nap erős gyomorégés, émelygés, hányinger! Gondoltam, hogy másnap étkezés közben iszom meg, de a rosszullétem nem múlt! Vissza postáztam szlovákiába a terméket 4250 Ft-ért! Vissza kapom valaha a pénzem? Vagy csak egy hülye balek vagyok?
2010. szept. 9. 13:15

[link]


Nézz szét a hoodiás fórumon,sokan használják/juk és legtöbbünknek bevált.

353. zunika
2010. szept. 8. 15:18
Van, akinek bevált ez a hoodia kapszula??
352. zunika (válaszként erre: 351. - Cuccor 2)
2010. szept. 8. 11:02
Ez a hoodia kapszula tényleg jól hangzik. AZt hiszem emellett döntök. Ha 3 dobozzal rendelek, az 8000 FT.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook