Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zaklat a "volt" szerető fórum

Zaklat a "volt" szerető (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 20. 11:09
Hát ez az ,mit mond a férjed mind erről?Ő nem szokta hívogatni,sms-t küldeni,vagy e-milen válaszolni neki?Ha Ő is felhívja az illető nőcit,vagy bármilyen módon válaszol neki akkor gyanus lehet a párod is!De ha Ő nem keresi és nem fogadja a közeledését, akkor szerintem nincs mitől félned!Egyébként változott az utóbbi időben a férjed viselkedése,közeledése hozzád?Nem szokott csak úgy elmenni otthonról,ami eddig nem fordult elő?
2008. okt. 20. 10:56
Nem semmi. Én biztos megkeresném, mert nem tűrném, h ilyeneket csináljon. Sajnos a vérmérsékletem is ilyen. De mi a helyzet a pároddal? Valóban nincsen semmi köztük?
2008. okt. 20. 10:51
Sziasztok. A párom telefon számláján többször egy idegen szám jelent meg + sms. Felhívtam és kiderült, hogy egy nőről van szó aki állítólag már bő egy éve netes kapcsolatban van a férjemmel. De a mondandóját azzal kezdte "ne aggódj nincs köztünk semmi" A párom azt állítja, hogy egy munkatársa lehet a telefonáló, mert ő bizony nem. A csaj fűt fát ígért, hogy szól ha a párom jelentkezne, és hogy nem akar semmit tőle. Persze én sem vagyok hülye küldtem neki egy emailt a férjem nevében és vártam az igazmondást, de elmaradt. Amikor áll emaileztem vele, felhívtam, természetesen egy szót sem ejtett arról, hogy épp (hite szerint) a férjemet fűzi + az aszott melléről küldözget képeket. Találkozni akart a férjemmel, de berágtam és a férjem álcája alatt elküldtem a büdösbe. A gond csak az, hogy a csaj levakarhatatlan. Azóta is jön az email és a telefon. Nem egy bombázó és nem is egy észlény.(vagy csak jól adja a hülyét)Szerintem mindenáron pasit akar fogni, de nem akarok odáig süllyedni, hogy meglátogassam és a fejébe verjem a NEM szót. Mit tennétek, vagy tettetek ha párotok "volt" szeretője zaklatott?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook