Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XVIII. kerületben nőgyógyászt tudnátok ajánlani? fórum

XVIII. kerületben nőgyógyászt tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 8. 13:36
Lehet, hogy már késő, de az sztk-ban csakis Ambrus Zoltánt tudom neked javasoplni... Nagyon jó fej és megértő meg minden....
2010. febr. 19. 09:29

Áhhh semmi nem kell...

Ha gondolod priviben elküldöm a számát, felhívod, megmondod még nem voltál és szeretnél hozzá járni. Legkésőbb 1-2 nappal későbbre mond egy időpontot és mikor odaérsz a kórházba felhívod, hogy ott vagy és megy. :) Nagyon korrekt doki ezt szeretem benne. Persze annyi a bibi ha éppen egy szülést vezet akkor várni kell de nálam még nem volt példa erre...

2010. febr. 19. 09:23
A délpesti korház a XX-be van. kell oda beutaló? Vagy csak időpont?
2010. febr. 19. 09:22

Szia!


Ugyan nem a XVIII.ker. de nem messze a délpesti kórházban rendel Dr. Hartman Gábor. Nyugodt szívvel ajánlom mert vérprofi öreg róka. :) Van egyébként magánrendelése is ha az neked kényelmesebb de én még a kórházban se vártam rá soha és olcsóbb is így mert soha nem kért még pénzt tőlem, adtam amennyit gondoltam. Előtte az Üllői útra jártam egy magánrendelőbe ahol vártam mindig min. 2 órát és ott hagytam 12ezer forintot. :(

2010. febr. 19. 09:03

sziasztok!

tudtok nekem ajánlani egy nőgyógyászt a 18.kerületben? érdekelne magánrendelés is, és olyan orvos is, aki az sztk-ban rendel. köszönöm!

2010. febr. 19. 09:03
XVIII. kerület-nőgyógyász

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook