Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt már részetek munkahelyi mobbing-ban?(kicsinálásban)? fórum

Volt már részetek munkahelyi mobbing-ban?(kicsinálásban)? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. febr. 23. 09:18
igen volt,kicsináltak idegileg...(((
13. manduli (válaszként erre: 7. - Mel81)
2009. febr. 23. 09:16
Én is hasonló helyzetben voltam aki utált az volt a befojlyásosabb! Ő nem csinált semmit mégis hős volt én ha kidolgoztam magam akkor sem tettem semmit szerintük!! A sors fintora hogy ma már az az ember sehol sincs eltűnt a süllyesztőben! Én pedig elértem amit akartam és ma már a kitartásomért is megbecsülnek!
2009. febr. 23. 09:15
nekem is volt,ráadásul az első munkahelyemen,szóval, gondolhatjátok,milyen élmény volt,hogy pályakezdőként direktbe arra mentek,hogy kicsináljanak. Sokat pityeregtem,végül másfél év után otthagytam,és kerestem másikat,mert nem bírtam
11. szemmelver (válaszként erre: 9. - Manduli)
2009. febr. 23. 09:13
akkor neked szerencséd volt..nem tudok eljönni onnan,mert nincs más lehetőségem, de már kezdem feladni
10. szemmelver (válaszként erre: 7. - Mel81)
2009. febr. 23. 09:12

Folyamatosan kitalál valaki-nem tudom ki- mondvacsinált dolgokat, mellyel az igazgatóhoz szaladgál.pl, telefonálok..ami igaz, de nem tiltott időben a tanórán, hanem a szünetben, meg ilyenek...

nem tudok mit tenni

2009. febr. 23. 09:11
Nem sok mindent tudtam. Minden nap úgy éreztem pokol az életem. Megpróbáltam eljönni de a céljaim eléréséhez jobb volt mégis maradnom!Mikor látták rajtam,hogy nem fogok elmenni akkor (sok idő után) abba hagyták!
2009. febr. 23. 09:09
Én nem, de az előző munkahelyemen megcsinálta ezt a főnök egy kollégával (egy aprócska kis személyes sértődés miatt!) Kolléga term felmondott, elege lett, nem csoda.
2009. febr. 23. 09:08

Nekem volt. De szerencsére volt, aki mellettem állt (azóta ő táppénzen van, idegi alapon, az orvosa nem meri visszaengedni a munkahelyére). Az volt a baj, hogy aki nagyon utált az volt a legbefolyásosabb kollégám. A főnökeimmel sikerült elhitetnie, hogy én egész nap nem csinálok semmit, amit igen, azok két perces munkák, a többi időt beszélgetéssel és internetezéssel töltöm.

Szerencsére nem sokkal azután, hogy elkezdődött, terhes lettem. Amúgy felmondtam volna. Természetesen nem megyek majd vissza a munkahelyemre, és nem is várnak vissza.

Neked mik a lehetőségeid? Gondolom ebben a válságban nem könnyű egy ilyen helyzet.

6. szemmelver (válaszként erre: 4. - Manduli)
2009. febr. 23. 09:07
mit tettél ellene?
2009. febr. 23. 09:05
Igen sajnos.
2009. febr. 23. 09:04
Igensajnos én voltam az akit ki akartak feszíteni!
2009. febr. 23. 09:03
mobbing= munkahelyi pszichoterror
2009. febr. 23. 09:00
Na ezt a szót sem hallottam még.
2009. febr. 23. 08:59
Volt már részetek munkahelyi mobbing-ban?(kicsinálásban)?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook