Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Víz hasznositás fórum

Víz hasznositás (beszélgetős fórum)


2013. jan. 8. 17:17

Van egy másik "próbléma",kérdés is.A zöldlovacska naplóban illetve a képek között van egy írás illetve kép-ide nemtudtam képet tenni-.

A kérdés ott van az írásban.

megint előre is KÖSSZ

2013. jan. 8. 14:16
kösszi mindenki véleményét-hozzászólását.tulajdonképpen hasonlóan gondoltam én is úgyhogy a tisztább részét a víznek előbb igénytelenebb szobanővényen kifogom próbálni
2013. jan. 8. 12:59
Az én virágaim szebbek mióta van teknősünk és a koszos vizével locsolom őket :-)
2013. jan. 8. 12:38
állott víztől a növényeidnek semmi baja nem lesz. Még egy kis trágyát is kapnak halkaki formájában.
4. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Zöldlovacska)
2013. jan. 8. 12:29

Ezt ismered?

Nekem nagyon tetszik a módszere :)

Ezek szerint jó halas víz a növényeknek! :D


[link]

3. macika1957 (válaszként erre: 1. - Zöldlovacska)
2013. jan. 8. 12:21
Végül is ez is-az is vizet igényel,bármit teszel egyik sem pocséklás de valóban mi történne a növényekkel?Mondjuk azért a halacskák is abban lubickoltak nem beszélve arról,hogy biztosan van az akváriumban növényzet.Meg kellene kérdezned egy szakavatott virágost Ő biztosan meg tudja mondani ez ügyben a tutit...
2013. jan. 8. 12:13
Nem gondolom, hogy megártana a növényeknek. Próbáld ki.
2013. jan. 8. 12:11

Szeretnék véleményeket olvasni a következőről:Akváriumból hetente 20-25 liter vízet

cserélek és a mellékhelyiség könnyebb dolgainak öblitésére használom.Azonban legszivessebben a szobanővények locsolására használnám,igen ám de biológiai hatása ????.Tehát ezzel kapcsolatban várom a véleményeket. Kössz mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook