Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszatérő folyásra milyen kezelés létezik? fórum

Visszatérő folyásra milyen kezelés létezik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. febr. 24. 20:34
Sziasztok Már nagyon rég óta folyásom van. Már vagy 10x voltam vele nőgyógyásznál,írtak fel mindenféle kúpokat, gyógyszereket, de semmi... már csináltak ultrahangot is, ott se láttak semmit, és annyival elintézték,hogy természetes, a hüvely váladékozik! Na igen,ám de szerintem ez nem természetes. Nem tudok este bugyi nélkül, és tisztasági betét nélkül aludni, van amikor csak ugy érzem,hogy valami megindul( mint amikor megjön) oda nyúlok, (persze mikor itthon vagyok) és ilyen víz szerű, átlátszó valami jön ki, de a tisztasági betéten, fehéres,ságás is szokott lennei. Pár hete próbáltam a Lactofeel- hüvelykrémet is de az se segített.... Amikor melegem van, pl munkahelyen dolgozok stb, és meleg van, akkor a nadrágomon érzem ott,hogy vizes lett..felmegyek a wc-be és olyan mint ha kicsit bepisiltem volna olyan a nadrágom is...... Már nagyon idegesítő. Esetleg van valakinek valami gyógyszer, krém vagy bármi ami segít ezen??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook