Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszafejlődés fórum

Visszafejlődés (beszélgetős fórum)


2021. júl. 6. 15:29
Gondolkozz el, hogy tényleg igazuk van-e, vagy csak valami szúrja a szemüket, amit így fejeznek ki.
2021. júl. 4. 17:05
Ez egy ismétlő fórum?
2021. júl. 4. 09:56

A fejlődés maga egy pozitív irányba, előre mutató szó. Hogy lehet ezt visszafelé csinálni?


Ha voltál már felnőtt, vállaltál magadért, másokért felelősséget és észrevetted, hogy butulsz, a viselkedésed is gyerekes lett, akkor annak egészségügyi okai lehetnek. Vizsgáltasd ki!


Vagy mindig is ilyen éretlen voltál? Sosem léptél egy fokkal fentebb mentálisan?

2021. júl. 4. 09:25

Valami elől menekülsz ösztönösen.

Van valami új felelősség az életedben, amit nem akarsz megélni?

Olvass önismereti könyvet és keresd az okát!

4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 4. 07:33
Először is ha én kapnék ilyen visszajelzést szégyellném magam! Semmi pozitívum nincsen abban, amikor 40 évesként hülye tiniként viselkedsz. Lehet hülyéskedni, ökörködni a korosztályod szintjén is. Számomra ez annyit jelentene, hogy senki nem vesz komolyan amikor kell és hülye libának tartanak. Bocsika. Fel lehet venni a ritmust a fiatalabbakkal, én is szeretek velük bandázni, de azért tininek ne nézzenek. Tudom hány éves vagyok és meddig mehetek el a hülyeségben. 🙂
3. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 3. 21:25
Olvass kevesebb hoxát :D
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 3. 21:16
Sehogy. Meg minek?
2021. júl. 3. 20:52
Az utóbbi időben azt figyeltem meg magamon és környezetemből is azt a visszajelzést kaptam, hogy sokszor érettlenebbül viselkedem mint ahogy az a koromból következne. A negyedik x környékén vagyok, de tinilányosan viselkedem. És mintha a gondolkodásom is visszafejlődne. 🙂 Nem tudatos, de már zavar. Hogyan lehet ezen változtatni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook