Világítós billentyűzeted van? szavazás
igen
12
igen, de nem használom rajta a világítást
0
nem
454
van ilyen????
35
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 501 | Kiírta: 9925394c3b, 2009. dec. 8. 18:38
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
435 szavazat
357 szavazat
Te betiltanád az alkoholt? (név nélkül)
528 szavazat
232 szavazat
396 szavazat
442 szavazat
Tudtad, hogy idén péntek 13-ára esik Szilveszter? (név nélkül)
475 szavazat
328 szavazat
431 szavazat
514 szavazat
542 szavazat
Neked hány fogad van? (név nélkül)
389 szavazat
472 szavazat
413 szavazat
467 szavazat
510 szavazat
395 szavazat
347 szavazat
468 szavazat
277 szavazat
További szavazások (38.449 db)