Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Verda torta, avagy hogyan légy Te a Cake Boss fórum

Verda torta, avagy hogyan légy Te a Cake Boss (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Verda torta, avagy hogyan légy Te a Cake Boss

1 2 3
11. bdioda (válaszként erre: 9. - D-eszter)
2011. okt. 20. 14:09
Szia Eszter! Megírom priviben a márkát, amit én vettem, de mindenkinek ajánlom, ha ideje van, mint neked, nézzen szét a neten, mert eleve szines tömböt olcsóbban lehet beszerezni a bolti árnál!
10. bdioda
2011. okt. 20. 14:07

Köszi szépen, aranyosak vagytok! Az eperkrémes repülő pedig nagyon jó lehetett!

Hihetetlen egyébként, mert én tényleg kétbalkezes szakács vagyok :D hiába, a gyermekéért bármire képes az ember lánya...

2011. okt. 20. 14:07
Óriási gratula! Nekem viszont pont a legjobbkor jött, mert decemberi szülinapra szeretnék tortát csinálni. Az ötlet már kész, de félek a marcipántól. Le tudnád írni (akár priviben is), hogy milyen fajtát és hol lehet beszerezni, én még csak a dr.ö-set láttam, de nem tudom mennyire színezhető. Meg olvastam fórumon, hogy szemcsés lehet a szín, így nekem is jobban tetszene valami előre színezett.
8. f758a7200f (válaszként erre: 3. - Hanyatka85)
2011. okt. 20. 13:56

En is ha lattam volna 1 honappal ezelott, raszantam volna magam a gyerek szulinapjara:)))))


Nem baj, majd legkozelebb a kisebbiknek!

2011. okt. 20. 13:54
Le a kalappal nagyon ügyi vagy! :)
2011. okt. 20. 13:31
Jujj de ügyes vagy! Gratulálok! :) Nagyon szép torta, és biztosan sok türelem kellett az autó forma megalkotásához! :)
2011. okt. 20. 13:29
Én első szülinapjára gesztenyés süni tortát csináltam,a másodikra eperkrémes repülőt:):)
2011. okt. 20. 13:28
Jól sikerült:) Kisfiam is rögtön felismerte:):)
2011. okt. 20. 13:25

Kár hogy nem 1 hónappal ezelőtt írtad a cikket!!!(jól jött volna az egy éves kis fiam tortájánál)

Nagyon szuper lett a cikk is meg a torta is!!Gratula!

2011. okt. 20. 13:23
Nagyon klassz torta lett, ügyes vagy! Jól leírtad, hoyg kell elkészíteni, mire figyeljünk, el is mentem a recepttel, ha nagyobb lesz a fiam, még jól jöhet. És persze gratula a szülinaposnak! :)
2011. okt. 20. 13:08
Lássuk az előkészületeket!
1. Ha kétbalkezes vagy a konyhában, mint én, először gondold át a cukrászda lehetőségét! Csak akkor lépj tovább, ha mindenre elszánt vagy!
2. Ne figyelj az intő/elrettentő szándékú jelekre! Én a tortakészítés előtti napokban kilocsoltam egy liter tejet a konyhapadlón, vagy fél kiló sót csűrtem a két deci tejszínbe (halhoz) és liszttel hintettem be a konyhát. Na és?! A béna anyák nem csinálhatnak frankó tortát?
3. Ne kérdezd meg a gyereket, szeretne-e autós tortát! Ha valami balul üt ki, még mindig ráfoghatod az alkotásra, hogy dél-amerikai nyílhegy béka. Az meg végképp eszedbe se jusson, hogy leülteted a számítógép elé és együtt nézegettek frenetikus tortakreálmányokat...
4. Vásárold be a hozzávalókat, és ha mégis kihagysz valamit, riaszd a férjedet!

Ugrás a teljes írásra: Verda torta, avagy hogyan légy Te a Cake Boss
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook