Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Véletlenül becsuktam a macskát a szekrénybe. fórum

Véletlenül becsuktam a macskát a szekrénybe. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - L.luiselotte)
2022. nov. 21. 19:19

Én sem bántom. Az ágy, a hitvesi, az tiltott zóna. Na tegnap olyan kényelmesen elnyújtózott rajta, hogy még a férjem is röhögött.

A "sicc, nem szabad"-ra csak álmosan rámnézett. De aztán megfogtam és letettem a padlóra.

19. horex
2022. nov. 21. 18:51
Véletlen-gondolta a macska és tovább reszelgette a körmeit
2022. nov. 21. 18:50

Én jártam úgy évekkel ezelőtt, hogy a vemhes macska beszökött a szekrénybe és a ruháimra ellett. ( hófehér anya hófehér kicsiket ).


Imádják a szekrényt. A fiam nyelvvizsgája miatt 2 napra felmentünk Pestre a Rigó utcába. Nem elég erősen csukhattuk be az ajtót, mert az összes macska - 2007-ben lo körüli volt az állomány - beköltözött a fiam ruhás szekrényébe, amikor hazaérünk, először szivbajt kaptunk hogy elvesztek, de amikor meglettek eszük ágában sem volt a szekrényt elhagyni. Közel egy órás orditozás után sikerült kikergetni őket, de nem bántottunk egyet se, úgy láttuk, hogy a dolgukat végezni kimentek az alomba, és utána vissza az illatos ruhák közé.

2022. nov. 21. 18:35

Most nézem, a múltkor szólt.

Hát most nem.

Remelem, nem szokik rá, hogy csöndben van bent.

2022. nov. 21. 18:22

Na megint sikerült.

Bolond ez a macska.

Szerencsére megint időben kinyitottam megint a szekrényt. Most legalább egy petcig bent volt, de nem szólt megint.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Timycat)
2022. nov. 18. 19:18
Imádnivaló 🥰
14. timycat (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 18. 19:03
Macskák ilyenek, nekem is figyelnem kell, mert ugyanúgy befekszik a szekrénybe amibe egyszer becsuktam.
2022. nov. 18. 18:52
Nem sokkolta eléggé, azóta is ha nyílik egy szekrény, ott sündörög, rá kell szólni, hogy menjen onnan, mert csukom az ajtót.
12. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 19:25
Az igen! Szegény
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Sirga)
2022. nov. 17. 15:34
Az kellemetlen XD
10. Sirga (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
2022. nov. 17. 15:19

Nálunk is ugyanígy. :)

Párom nagymamájánál viszont a szekrénybe ellett. :O

9. cilabogyó (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. nov. 17. 14:08
Én a múltkor reggel bementem a lépcső alatti sufniba a kutyatápért. A cica észrevétlenül besomfordált, így bezártam. Ő nem nyávogott akkor még, utána meg elmentünk otthonról. Délután vinni akartam a cicáknak enni a kazánházba, bementem a sufniba a tápért és akkor jött elő a drága. A télire berakott muskátlikat mind felborította. Viszont nem halt éhen, mert kibontotta a karmával a kutyaszalámit és megrágcsálta.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. nov. 17. 11:29
juj
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. nov. 17. 11:28

A kamraszekrénybe.

De egy perc után már kapart és nyávogott, hogy "Hé, szolga, engedj ki! "

2022. nov. 17. 08:55
Az enyém is járt már így. Igazából azt csinálta közben, mint amúgy is. Végigszunyálta a napot. Közben persze jól összeszőrözte a ruháimat.
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 08:37
Melyikbe? Ruhás szekrénybe, vagy hűtőszekrénybe? Nem mindegy. :))
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 07:46
Egyszer én is jártam így, tolóajtós szekrény, macskának esélye sem volt kijönni. Kb fél napot dühöngött bent, rengeteg sok ruhám bánta, kilyuggatta, rojtosra karmolta, szaggatta őket mérgében. Azóta sokkal jobban figyelek.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 04:13
Olyanok a kis párnás tapukon hogy ezer szemed legyen észrevenni hová surran😸
2022. nov. 16. 23:15
🤣🤣 nálunk magától megy be és húzza be az ajtót magára 🤣🤣

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook