Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeket szeretnék kérni Huggies úszópelenkáról.... fórum

Véleményeket szeretnék kérni Huggies úszópelenkáról.... (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 20:02
Vagy kötelező babaúszáson:)
2010. júl. 6. 10:52
Köszönöm a véleményeteket. Akkor nem én voltam a hülye. Nagy sz...r akkor az összes... Remek... Így jártunk. Mert persze mindenki megveszi egyszer. Vagy azt hiszi, hogy hasznos, vagy tetszik neki némó és a többiek...
16. trapiti (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2010. júl. 5. 21:45
Igen, nagyjából ennyi a különbség :) A legnagyobbaknál talán a méret más, a Huggies kicsit nagyobb mint a többi.
15. Hoxa
2010. júl. 5. 21:42

Eszembe jutott, milyen különbségeket tudok köztük:

-minta

-ár


Próbáltunk már huggiest, liberot, DM-est, rossmannost és most a müllerest, nem éreztem csöppnyi különbséget sem.


A fiam egyszer kakilt babaúszáson, szerencsére az arcáról leolvastuk mi a helyzet. :)) Nálunk is kellett úszóbugyi a pelus fölé az uszodában, ettől függetlenül nem kívánom senkinek az élményt, mert a vizes-kakis cuccból kihámozni is művészet a csemetét.

14. enid79
2010. júl. 5. 21:38
Az úszópelenka nem fogja fel a pisit. Egyik sem. Az sem, amelyik textil és babaúszásra hordják benne a babákat. A lényeg, hogy a kakit benntartsa. Én se tudtam erről, az úszásoktató világosított fel, mert én se tudtam, csak néztem kétségbeesetten, amikor kipisilt belőle a lányom.
13. sajert
2010. júl. 5. 21:37

Átfolyik rajtuk. A kinti víz bemegy a peluson keresztül, a benti pisi meg kifelé távozik :-).

Kakilni a fiam örülök, ha egyszer kakil, még sose találkoztam az úszópelusba kakilásával, így erről nem tudok nyilatkozni.

A DM-es is jó, most nekem is talán két darab Huggies van.

12. Tücke
2010. júl. 5. 21:10
nem tudom nekünk nem volt ilyen gondunk bár tény és való hogy mi mindig a kakilás után vittük be a medencébe a pisi meg ugye hát na.. igazából ez is csak az ért kell hogy a jónép megnyugodjon hogy nem pucér seggel rakod be a gyereket a medencébe
11. trapiti (válaszként erre: 10. - Malkata)
2010. júl. 5. 21:07
mi 30 hónapja úszunk, ezalatt az én lányom kb 3x kakilt úszás közben... igaz, ő nagy kakigyáros :)
2010. júl. 5. 21:04
Nálunk babaúszásra is elég az eldobható pelus és úszás alatt még nem láttam kakiló babát. Lehet pancsolás közben könnyebben becsúszik. Mi lányunkon észrevenni ha kakilni fog, nehezen tudom elképzelni, hogy bekakil a vízben.
2010. júl. 5. 21:00
Nálunk már nincs baj a napközbeni pisivel. Volt még egy pár darab és rá adtam éjszakára. Mondanom se kell, hogy váltás volt minden éjjel. '. éjszaka még nem gondoltam volna, 2. éjszaka már kezdtem gyanakodni...
2010. júl. 5. 20:57
elviekben nyugodtan belerakhatod a babád a vízbe, csak sok helyen szólnak érte, még akkor is ha hiába van rajta, mert minden a vízben landol
7. trapiti (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2010. júl. 5. 20:57

Az attól függ, milyen vízbe...

Én mondjuk a Balatonban sem vágytam rá, hogy kakidarabkák ússzanak a gyerek körül...

Fürdők medencéjébe meg nem vinném be amíg pelusos korú (nem is vittem).

2010. júl. 5. 20:55

Attól függ, hol akarod használni...

A pisi kijön, akármit adsz rá.

A kakit akkor fogja meg (de nemcska a huggies, bármelyik) ha ven fölötte gumírozott úszóbugyi, ami 3 rétegű: kívül-belül fürdőruha anyag, közte nejlon. Tisztességes babaúszó helyeken mindkettőt viselni kell, és így már valóban nem jön ki a kaki. Persze ha van termés, így is ki kell vinni a vízből. Én az utóbbi időben amíg még kellett pelus, a Huggiest vettem, mert az összes többi már kicsi volt a lányomra, bevágta a combját. Amíg kisebb volt, a dm-es vált be leginkább, főleg mert olcsóbb :)

5. Szasz23X (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2010. júl. 5. 20:52
magyarul nyugodtan belerakhatom a vízbe a pucér gyereket is? :D:D
4. 25eed67283 (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2010. júl. 5. 20:48
Egyetértek Hoxával.
3. Hoxa
2010. júl. 5. 20:46

Szerintem minden úszópelusból kifolyik minden. Sosem értettem a lényegét.

Max a nagyobb kakidarabok maradnak benne, ha hasmenéses a bébid, akkor megszívtad :DDDDDDD

2010. júl. 5. 20:43
Akkor nem én vagyok hülye. barátnőm pocis, és kapott egy csomaggal. Kibontottuk, neki tetszik, én azt mondtam, hogy szarnak tűnik a gumírozás, nem fog ez beázni? de ezek szerint nem beázni fog, hanem kiázni :D
2010. júl. 5. 20:42
Akinek van jó tapasztalata a Huggies úszópelenkával kapcsolatban az írjon. Én úgy utálom. Az tényleg csak azért van, hogy a víz ne menjen bele? Mert a pisi minden milliliterje mellé folyik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook