Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valaki akire várok, legyen az egy nap, egy hónap vagy egy év, várni fogom akkor is, ha esik vagy havazik, ... fórum

Van valaki akire várok, legyen az egy nap, egy hónap vagy egy év, várni fogom akkor is, ha esik vagy havazik, ... (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Berbooo (válaszként erre: 11. - Ef7dc8407e)
2010. júl. 28. 13:14
fősulit viszem tovább:D és ő is azért van távolt. de amugy ez a kapcsolat távolban is kezdődött
2010. júl. 28. 13:14
Ha igazán szereted, akkor fel se merülne benned, hogy fél évet ne várj rá.
12. Berbooo (válaszként erre: 10. - Cbe267d9cf)
2010. júl. 28. 13:13
szeretni valakit, akár kimatatva akár elnyomva az akkor ir szerete :)
2010. júl. 28. 13:13
Fél év az semmi. Annyit várhatsz. Csinálj valami értelmeset addig. Tanulj nyelvet stb.
10. cbe267d9cf (válaszként erre: 8. - Berbooo)
2010. júl. 28. 13:12
Köszi. Azért megélni nem volt olyan romantikus, hidd el. Számtalan kellemetlennek tűnő döntést kellett meghoznom a saját érdekemben, és neki is.
9. Berbooo (válaszként erre: 7. - Jasmine24)
2010. júl. 28. 13:12
igazad van, mégis remélem hogy nem jön senki nekem sem és neki sem :D
8. Berbooo (válaszként erre: 6. - Cbe267d9cf)
2010. júl. 28. 13:10
ez olyan romantikus! :) innen gratulálok nektek :D
7. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2010. júl. 28. 13:09
En azt mondom csak akkor szabad varni valakire, ha az bizonyitotta, hogy igazan megeri. Ha nem, hiaba minden, es kozben meg elszalaszthatunk sokkal jobb lehetosegeket is!
6. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2010. júl. 28. 13:07
Én nem vártam rá. Elment külföldre. Bár állítólag szeretett, de ez is fontos volt neki mielőtt megállapodik. Megértettem, elfogadtam, eszembe sem volt várni, pedig szerettem. Éltem és élveztem az életemet. Buliztam, edzettem, kirándultam, pasim is volt nem egy. Jól éreztem magam. Hiányzott, de tudtam, hogy magamnak, magamban, magamtól kell jól érezni magam. Azt is tudtam, hogy ha közben jön valaki, akivel szerelembe esek, akkor ennyi volt. És azt is tudtam, hogy ha Ő az én emberem, akkor nem fog jönni senki akivel szerelembe esek, és Ő is hozzám fog hazajönni. Eltelt majdnem egy év. Hozzám jött haza, nekem nem lett szerelmem. Ma már a férjem, és másfél éves a kisfiunk. De az egésznek a kulcsa pont az volt, hogy elengedjem, és meglegyen a hitem abban, hogy a Párom megtalál (akár ő az akár nem). Szóval a lényeg pont az volt, hogy NE várjam vissza...
2010. júl. 28. 13:05
amugy én nekem várni kell valakire, mert moűst messze van , és nem lehetunk egyutt , csak nem tudom hogy van képes leszek e fél évet várni:S erőt szeretnék gyűjteni :D
4. Berbooo (válaszként erre: 3. - 223cf40dc0)
2010. júl. 28. 13:04
vaov asszem én ezt mnem értem , :D
2010. júl. 28. 13:02
a vàrakozàsba is bele lehet unni egyszer, ahogyan a szenvedèly is elmùlik :) ... vagyis nem mindenki született Csipkerózsikának! és királyfik sincsenek, akik megküzdjenek a gonosszal ... de előbb-utóbb úgy is mindenki megtalálja a maga relativitását :)
2010. júl. 28. 12:58
love storykat vagy nagy csalodásokat , gyerunk csajok lelkizzünk!
2010. júl. 28. 12:57
Van valaki akire várok, legyen az egy nap, egy hónap vagy egy év, várni fogom akkor is, ha esik vagy havazik, de mi mást tehetnék ha egyszer szerelmes vagyok belé? ti vártatok már valakire ? megérte ?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook