Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van önvédelmi eszközöd? fórum

Van önvédelmi eszközöd? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. szept. 28. 08:14

Mindig van nálam kés,, na nem önvédelemre,,:DD mert kizárt hogy előtudnék kapni a táskából bármit is ha megtámadnak.

Ugye nem mondhatom hogy,,bocsi várj míg előkapok valamit,,,

Inkább ha ritkán este éjszaka közlekedek,,figyelmes vagyok,,de ez nem egy zűrös hely.

Amúgy amikor délutánoztam és sokszor éjfélkor mentem haza(soha nem volt semmi),,a bazi nagy kulcscsomóm volt kézben.Akkor még a régi nagy kulcsokkal pusz egy sörnyitó,,volt vagy fél kg.:D

9. libikóka (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. szept. 28. 08:07
Jaaj😱😱Még elképzelni is rossz.
8. Léna123 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2023. szept. 28. 08:05
Nincs, de késő este nem igazán szoktam már egyedül sétálgatni az utcán, nappal meg bízom benne, hogy nem lesz rá szükség.
7. Channa* (válaszként erre: 5. - Hpetra22)
2023. szept. 28. 08:02

Játszótéren elvették a gyerekem játékait, és amikor mentünk haza összeszedtem és mondtam a kis srácnak, hogy nem szép dolog a kicsiket bántani. Bár halkan és szépen beszéltem a gyerekkel, de ennek ellenére kb. 10 C típusú nő nekem ugrott és összevertek.

A pénztárcám is eltűnt közben, de ez csak grátisz volt szerintem.


Senki nem védett meg, csak azért élek, mert az egyik pasija megunta és leszedte őket rólam.


Na, ezután kaptam az ismerőseimtől mindenféle önvédelmi cuccot, de igazán egyiket se mertem hordani magamnál, mert nem biztos, hogy én használnám, hanem inkább ellenem fordítanák...

2023. szept. 28. 07:43
A paprika spray + futás elég jó kombó.
5. hpetra22 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. szept. 28. 07:43
Sajnálom, ami veled történet. Mit akartak tőled? Pénzt?
2023. szept. 28. 07:34
Nincs, de nálam is volt sokáig paprika spray.
2023. szept. 28. 07:30

Egyszer megtámadtak, ezért utána évekig volt nálam gáz spray, de elhagytam.

Azóta nincs nálam semmi.


Ritkán járkálok egyedül az utcán, sötétedés után csak úgy, hogy vannak velem többen.


Igen, nappal is történhet bármi, de akkor többen vannak az utcán, így kevésbé tartok ilyentől.


Egyébként gondolkodok azon, hogy beszerzek paprika spray-t vagy hasonlót, de mindig attól tartok, hogy ellenem fordítják.


A futás mindig velem, így ha kell és sikerül, akkor elfutok...

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2023. szept. 28. 07:15
Igen! Kis településen sötét este, sötét éjszaka egy nő egyedül ne kódorogjon az utcán. Ott még egy kóbor kutya is tud kellemetlen szitut okozni, és akkor meglehet, hogy a sikítással még inkább csak felingerlem. Hát nem megyek ki sötétedés után az utcára.
2023. szept. 28. 07:04
Van valamilyen önvédelmi eszközöd? Gondoltál már rá, hogyan védenéd meg magad egy adott kellemetlen szituációban? Vagy arra, hogy legyen valami a táskádban? Főleg nőkhöz szól a kérdés.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook