Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van olyan személy a portálon aki gasztroblogot is vezet? fórum

Van olyan személy a portálon aki gasztroblogot is vezet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. ápr. 19. 11:45

A címe, Ami a konyhában született így írd be a keresőbe, hátha megtalálod. Amúgy nekem a másik címen is bejön. ne írj www-t!

fiti! annyira öreg nem lehetsz! Buta meg pláne nem!! A blog is csak egy napló, amit írsz saját kedvedre, mások meg hozzászólhatnak, olvasgathatják.

Rengeteg jó gasztroblog van, sok nagyon profi is!

Nem is tudom elképzelni, hogy ennyi ember ilyen kajákat főz otthon az unalmas hétköznapokon.

Én amúgy vendéglátós vagyok, de ilyen ételeket inkább csak éttermekben látok./sokszor ott se!/

De jó olvasgatni és néha kipróbálni egyt-kettőt.

16. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - Zumbi)
2009. ápr. 18. 22:40

[link] a cim.


(mellesleg ezt megnéztem és nem találtam a blogodat) Valamit nem jól csináltam???

15. 2104cc91e8 (válaszként erre: 14. - Doxikri)
2009. ápr. 18. 22:37

Tudod Én már "elég öreg" vagyok és (buta is) ezért azt sem tudom, mi az a blog :o)

Ha naplóra gondolsz, akkor Nekem van egy olyan napló-félém, egy kezdemény :)

Csak azért figyeltem fel és jelöltem "kedvenc"-nek ezt a fórumot mert Én is szeretem a gasztronómiát :) De lassan inkább csak olvasni, mert csak egyre hízok és hízok :( :(

14. doxikri (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2009. ápr. 18. 22:06

Szerintem nem szóltál bele semmibe, az csak véletlen, hogy itt eddig csak ketten csevegtünk.

Igazából a blogok világába se könnyű sikerélményeket szerezni. Se Zumbinak, se nekem nincs a blogunkba még egyetlen hozzászólás sem. Nem tudom ő ,hogy van vele, de engem kicsit elbizonytalanít...jól jönne némi sikerélmény.

Zumbi is nagyon jókat ír és jó képeket csinál, csk még senki nem talált rá. Hát várnunk kell.....

Te nem írsz blogot?

13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - Zumbi)
2009. ápr. 18. 18:45

Bocsánat, hogy beleszólok, de olvasom, hogy lefotózod amit sütöttél, főztél és nem tudod, hogy miért. Az a javaslatom, hogy írj naplót itt a Hoxa-n és pár kísérő szóval felteheted a fotóidat, ez már sikerélmény lehet:)

Elnézést, ha zavartalak! Üdv: Fiti

12. doxikri (válaszként erre: 10. - Zumbi)
2009. ápr. 18. 11:21
Zumbi! Ha nem titok, mikor volt a "lánykor"?
2009. ápr. 18. 11:19
megnéztem. A tiéd is klassz, megérné folytatni! Nagyon jókat sütsz, na én be vagyok oltva sütés ellen. De ezekből ea receptekből ki fogok próbálni párat. A fagyit biztosan. Folytasd. Ja, és jók a képek!!
10. zumbi (válaszként erre: 9. - Doxikri)
2009. ápr. 16. 15:31

[link] a cim.

Én viszont imádok sütni-főzni, és enni is, szerencsére nincs gondom a kilokkal, mert életemben vékony voltam, most viszont 58 kg vagyok épp a leánykori súlyomnál 10 kg több, két gyereknek köszönhetően, de nem érdekel, nap mint nap kreálok vmit, de sajnos blogügyben gyenge vagyok, addig tartom fontosnak mig lefotózom, nem tudom ezt is miért, hát persze azért, hogy majd egyszer,vagy már akár most is, de nagyon nem jön össze, úgyhogy nálam itt kimerül a blog ügy, azthiszem

9. doxikri (válaszként erre: 8. - Zumbi)
2009. ápr. 16. 11:41

nekem is az a bajom, hogy lusta vagyok írni. főleg amióta tavaszodik, inkább a kertben kapirgálok. Pedig rengeteg jó receptem lenne, nagyon szeretek újakat kitlálni, variálni stb. Viszont, ha már a kereteket említed, sajnos nem lényegtelen az anyagi keret úgyhogy most azt találtuk ki itthon, hogy minél olcsóbb, de különlegesebb kajákat csináljunk. A másik, hogy éppen fogyózunk, tehát még ez is szűkíti a keretet... de annál nagyobb a kihívás.

Nekem viszont nincsenek képeim, de majd azt is igyekszem csinálni.

A te blogod hol található?

8. zumbi (válaszként erre: 7. - Doxikri)
2009. ápr. 15. 11:45
igen, érdekel mivel imádok sütni-főzni, új izeket kipróbálni, de ezt már csak egy bizonyos kereten belül, vagyis ami közel áll ahhoz, ami nekem amúgy is ismerős, vagyis nem próbálkzonék tengeri kütyükkel, meg hasonlókkal, de szerencsére a blogok igenis testhezállóak, nagyon sok receptet kipróbáltam már a blogoknak köszönhetően. Én is inditottam egy blogot, csak az a baj velem, hogy unom pötyögni a recepteket, fotóm az rengeteg van, mert amit készitek mindent lefotózok, talán egyszer ha megjön a kedvem...
2009. ápr. 3. 20:24

zumbi! ha már... akarsz valamit tudni rólam??

Téged érdekel a gasztronómia? Amúgy tök jó blogok vannak ebben a témakörben. Sok közülük nagyon profi.

2009. ápr. 3. 20:20

Meg tudtad nézni??? Folytatom, csak azért hagytam abba, mert majdnem fél évig nem volt internetem. Sajnos beleugrottunk egy pannon net-be, rá is faragtunk. De most már van és akkor folytatom is.

Köszi. köszi!!!

5. zumbi (válaszként erre: 4. - Doxikri)
2009. ápr. 3. 14:28
Megnéztem a blogodat, miért nem folytatod, hisz elég jónak indult. Folytasd!!!
2009. ápr. 2. 16:01
Én csináltam egyet, "bechamel konyhája" néven, de valamit elronthattam, mert nem találom a blogok között.
3. zumbi (válaszként erre: 2. - Napra_forgó)
2009. ápr. 2. 14:37
csak kiváncsiskodom, mivel tetszenek a gasztroblogok, igy gondoltam egy egy szerzőről többet is meglehet itt tudni
2009. ápr. 1. 15:41

Miért kell?

Én nem vezetek, de, ha gondolod, tudok valakit, igaz, nem hoxás...

2009. ápr. 1. 14:59
Van olyan személy a portálon aki gasztroblogot is vezet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook