Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan munkahely, ami mellett nappali tagozatosként lehet dolgozni? (nem gyakorlat, nem diákmunka) fórum

Van olyan munkahely, ami mellett nappali tagozatosként lehet dolgozni? (nem gyakorlat, nem diákmunka) (tudásbázis kérdés)

1 2
9. gota (válaszként erre: 6. - Miss Jane)
2010. aug. 4. 12:09
Ez nem így van, ha valaki nappali tagozatos hallgató, aés dolgozik mellette, az azért jó a munkáltatónak, mert pont hogy nem kell fizetni mellette a járulékokat. Nálunk például tök sok egyetemista dolgozik mellékállásban pont ezért. :)
8. 793a9334d7 (válaszként erre: 5. - Miss Jane)
2010. aug. 4. 12:08

Te jó ég, az milyen egyetem lehetett?

Nem inkább valami tanfolyam?

7. 793a9334d7 (válaszként erre: 1. - Johannia)
2010. aug. 4. 12:06
van, éjszakai
6. Miss Jane (válaszként erre: 1. - Johannia)
2010. aug. 4. 12:06

Kérdésedre válaszolva, igen lehet dolgozni, csak össze kell egyeztetni időben.

Annyi, hogy duplán leszel biztosítva. Nappali tagozatosként ugye jár az egészségügyi ellátás, és ha mellette dolgozol, akkor azért kell fizetni egészségügyi járulékot, és még nyugdíjjárulékot ...stb is.

2010. aug. 4. 12:05
Hahó, nálunk az egyetemen nem volt sok értelme bejárni az órákra, és nem ellenőrizték, sőőőt volt olyan évfolyamtársam, aki 3 év után mondta, hogy eddig csak 1 db előadáson volt. Persze volt pár olyan óránk, amit csak rendszeres személyes megjelenéssel lehetett teljesíteni.
2010. aug. 4. 12:01
Nem értem. Szerintem lehet nappalosként bárhol dolgozni, ha össze tudod egyeztetni a kettőt, nincs ilyen megegyezési kényszer. Mi egy csomóan dolgoztunk közben.
3. gota
2010. aug. 4. 11:58

Szia!


Tudtommal egy csomó ilyen munka van. Milyen munkára gondoltál?

2010. aug. 4. 11:58

Sziasztok.


Ha nincs hátra csak államvizsga, levelezőre meg nem lehet átmenni, létezik-e olyan variáció, hogy a munkáltató és az iskola megegyeznek abban, hogy a járulékokat ki fizeti? Vagy képtelenség, nincs ilyen?

2010. aug. 4. 11:56
Van olyan munkahely, ami mellett nappali tagozatosként lehet dolgozni? (nem gyakorlat, nem diákmunka)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook