Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan gyerekkori "udvari" emléked, amit anno nem értettél, vagy amire még azóta sem találtál ésszerű választ?Lásd első hsz. fórum

Van olyan gyerekkori "udvari" emléked, amit anno nem értettél, vagy amire még azóta sem találtál ésszerű választ?Lásd első hsz. (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 6. 08:39

Hehe. Ez tetszik ez a fórumtéma :)


Én egyszer méz helyett az olajba kóstoltam bele (akkor még nem tudtam) és nem értettem, miért más az íze a finom méznek. A színe ugyanaz volt :)

2010. szept. 6. 08:39
Nekem gyerekkori emlékem közül talán azt nem értettem, amit még máig nem értek, hogy 4-5 éves gyereknek minek adnak a szájába cumit?! Ezt sose fogom megérteni.
2010. szept. 6. 08:34

Gyerekként sosem tudtam, miért van tele a lakótelep udvara kihúzott magnószalagokkal(akár kazetta, akár videó)... hol a bokorra volt felakadva, hol a járdán akadtunk bele...-ezt még most sem tudom...talán kiváncsiságból lett szétszedve :)

A másik: sosem tudtam a gyerekek szemüvegének egyik fele miért van beragasztva, mindig azt hittem, nincs szemük és azért ragasztották le, hogy ne lássák a többiek. Egyszer aztán aláláttam a lencse alá, láttam hogy van szemük---szóval totál nem értettem.

Most már tudom, h a jó szemük volt leragasztva, hogy eddzék a másikat. Megkérdezni viszont anno senki sem merte, hiába voltunk szabadszájú kölykök :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook