Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van okom ijedtségre, ha több, szabálytalan alakú anyajegy van rajtam? fórum

Van okom ijedtségre, ha több, szabálytalan alakú anyajegy van rajtam? (tudásbázis kérdés)


6. inta
2013. júl. 18. 14:20

Nekem is sok a szabálytalan, és tipikusan fehér bőrű, könnyen leégő bőröm van. Gondom még nemvolt az anyajegyekkel, de ezekre figyelni kell. Én jövő pénteken megyek kontrollra.

Ha nem látsz valami új elváltozást, szerintem ne izgulj szeptemberig, a lényeg, hogy mész.

2013. júl. 17. 14:35
Nyugi attól,hogy szabálytalan még nem biztos,hogy veszélyes.Nekem lett sima anyajegyből 20 ft-os nagyságú is,többet le is kellett venni,de nem volt benne rákos sejt.Mindenesetre ha hajlamod van rá,akkor figyelj oda ezekre,és óvd magad a káros sugaraktól.Sokan nem tudják,de a bőrrák képez a leghamarabb áttétet.Csak óvatosan!
2013. júl. 17. 12:47
Itt a környéken minimum 40 km-es körzetben sajnos nincs :(
2013. júl. 17. 12:36

Ne aggódj, bár én is rettenetesen félek miattuk... rajtam sok is van. Ha szabálytalan, vagy változik, vagy viszket, vagy bármi van vele, nem kizárólag a problémás anyajegyekre jellemző, egyébként is változnak, változhatnak.


Ha annyira nyugtalanít, menj el magán dokihoz, előbb tud fogadni az biztos.

2013. júl. 17. 12:32
Igaz jobb félni, mint megijedni, de azért nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Nem minden anyajegy szabályos, és még van olyan is aminek a felszíne sem sima, és semmi kóros nincs benne.... szerencsére. jól teszed, hogy megnézeted, de ne rettenj meg azonnal.
2013. júl. 17. 12:28
Véletlen vettem észre, hogy új anyajegyek jelentek meg rajtam. Amik nem szabályosak. Kértem rögtön időpontot, szeptember 3...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook