Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egy kedves, ám félénk férfiismerősöm. Sajnálom őt, adjatok tanácsot kérlek! fórum

Van egy kedves, ám félénk férfiismerősöm. Sajnálom őt, adjatok tanácsot kérlek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 14. 13:12
Banat helyett pl. tanulhatna, ha ennyire elbizonytalanitja es ugy gondolja, hogy emiatt nem fogjak keresni a tarsasagat...
2008. nov. 14. 13:09

Biztos lenne olyan lány, akinek Ő kell!

Nekem az ilyen típus nem jön be, de a másik pólusa sem. Én a középutat választom... :-)

2008. nov. 14. 13:06
Szoval tutyi-mutyi, megis mit lehet az ilyenre irni?
13. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Büngyürina)
2008. nov. 14. 11:10

Ennek a fiúnak elsősorban az önbizalmával van probléma, nem is kicsi. Azt kellene elöször rendbetenni.

A fiúnak nincsenek haverjai akivel eljár szórakozni? Te tényleg nem kereshetsz helyette párt. Akkora butaságot pedig még nem is hallottam, hogy attól van kisebbségi komplexusa valakinek, mert nem beszél idegen nyelvet és nem jár felsőoktatási intézménybe.

Mennyire vagytok jóban? Volt már olyan hogy észrevetted, ő bejönne valamelyik lánynak?

Sok kérdés van itt, keveset tudunk ahhoz hogy jó tanácsokat írjunk.

2008. nov. 14. 11:00
Nekem is van egy ismerősöm, aki ugyan lány (30), de nem talál magának párt. Ő, olyan hagyományos lány (így volt nevelve), de ebben a mai világban az ilyenek nemigen találnak maguknak társat.
11. Sirga
2008. nov. 14. 10:57

Szerintem első lépésként beszélgess vele! De őszintén, mert anélkül mit sem ér! Hátha már ez kimozdítja egy kicsit.

Egyébként én is jobban szeretem a kedves srácokat a nyomulósoknál - viszont őt a külső segíti.(Egy ismerősöm hiába vágyik társra: csendes, kedves, visszahúzódó fiú - de sajnos eszméletlen ronda! Nem igaz, hogy elég akarni!)Próbálj barátként rájönni - s őt is ráébreszteni -, hol feneklik meg a dolog! Szerintem a társkereső egyáltalán nem rossz ötlet! Sok sikert! ;)

10. Krerika (válaszként erre: 9. - Madul)
2008. nov. 14. 10:45

Szerintem is jobb lenne egy ilyen kikapcsolódás. A netes ismerkedésnek is vannak "veszélyei". Lehet ott több kudarc érné.

Szerintem lelki gondjai is lehetnek, lehet előbb ezt kellene kiderítene.

2008. nov. 14. 10:21
Azért egy házi összejövetelre csak elmenne, nem? Csináljatok egy jó kis estét(kártyaparti, társasját stb.), hívjatok meg pár embert. Ha érzi hogy nem közösítik ki, tud beszélgetni akár idegen emberekkel, előbb-utóbb csak látja hogy ő is értékes ember. Hmm?
2008. nov. 14. 10:06

Te nem tudnál neki segíteni? Válaszolni a levelekre, tanácsokkat ellátni...

Nekem is az a tapasztalatom (én anyuka vagyok),hogy nehéz ismerkedni. Pláne annnak aki nem bulizós, nem iszik nem cigizik. Gondolom komoly lányt akar nem egyéjszakásat. Biztos lelki oka van, hogy ilyen félénk, de az adottsági jók (külsőkre gondolok)

Szerintem mindenképpen kellene segíteni neki, tanácsokkal,biztatással. És ha csalódás éri, akkor is jó lenne, ha valaki mellette áll.

7. Pircsi24 (válaszként erre: 1. - Büngyürina)
2008. nov. 14. 10:03
Büngyürina te csaj vagy? Mert akkor esetleg megsajnálgathatnád úgy igaziból is, biztos örülne neki :D
2008. nov. 14. 10:01
Igen ha akar valakit akkor össze kell szednie minden bátorságát és bele kell vágnia. Fel kell készülnie hogy nem valószínű hogy rögtön az első lány lesz az aki érzéseit viszonozni fogja.
2008. nov. 14. 09:57

Na kezdjük itt!! amit írtál:


"de mivel nincs főiskolája, mert nem bulizós, nem tud idegen nyelven beszélni, "


A SZERELEM NEM ISKOLAI VÉGZETSÉGHEZ KÖTÖTT!!! Ekkora baromságot még nem is hallottam, hogy valaki ilyen miatt nem mer válaszolni!!


A másik:


"nem mer válaszolni a levelekre, mert attól tart a lányok ilyen férfira vágynak, és a tutyi-mutyi alakok senkinek sem kellenek."


Ilyen tuyi-mutyi alak nekem se kellene, akár milyen csendes, kedves aranyos. Ennyi férfiasság legyen már benne, hogy lemeri szólítani a lányokat ill. válaszoljon a levelükre. Ha saját magán nem segít, más nem tud neki. Sztem.

2008. nov. 14. 09:56
Ha társat akar ki kell mozdulni és nyitni valamerre. Már az interneten is lehet ismerkedni, és ott nem is olyan nehéz mint előben kapcsolatot teremteni. Összekell kapnia magát és belecsapni minél hamarabb.
2008. nov. 14. 09:56

szia, hat nehez tanacsot adni, mert hat mindenki van ugy neha az eletben, hogy a sajat problemait se tudja megoldani, nem hogy meg masnak tanacsot adni.habar az a legkonnyebb,tanacsot adni, de ez nemtul okos dolog, hisz nem is ismerjuk a fiut, nem tudjuk milyen, meg kulonben is hol jovok en ahoz, hogy megmondjam ki mit tegyen, meg ha az csak tanacs is lenne.

de hat rajta is all a dolog, ha sose probalkozik, sose lesz senkije,te nem foghatsz neki baratnot, es ezt semmi rosszandekkal nem irom, csak pusztan a velemenyemet .

neki kell tennie azert,hogy ne legyen egyedul.merjen lepni,mert igy egyedul fogja leelni az eletet.

bocs az oszintesegert.

2008. nov. 14. 09:55

Ez hülyeség! Próba szerencse. Nem veszít semmit, legfeljebb lepattintják nagyon hamar. Én például jobban szeretem az ilyen típusú férfiakat. És biztos megtalálná a párját, ha keresné.

Senki sem marad egyedül, aki akar maga mellé valakit(még a leglinkebb, legrondább alakoknak is jut valaki), mért pont Ő ne találna?!

2008. nov. 14. 09:51

Van egy nagyon kedves férffi ismerősöm!

Egy jó képű,sportos testalkatú,kedves fiúról van szó,de...

Az a gond,hogy elképesztően félénk.Húsz éves,és komoly barátnője még nem volt.Nem is lenne ez gond,ha nem zavarná őt a félénksége,de sajnos felemésztődik a bánattól,mert annyira vágyik valakire,akit szerethet,akire számíthat,próbálkozott már társkeresőn is,de mivel nincs főiskolája,mert nem bulizós,nem tud idegen nyelven beszélni,nem mer válaszolni a levelekre,mert attól tart a lányok ilyen férfira vágynak,és a tutyi-mutyi alakok senkinek sem kellenek.

Szerintetek tényleg nincsenek manapság olyan lányok,akik egy nem vagány machót,hanem egy csendes,csinos összebújós fiút szeretne?

Én annyira szeretnék segíteni neki!!!!!

Ha tudtok,adjatok légyszi tanácsot!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook