Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valóban van terhesség? fórum

Valóban van terhesség? (tudásbázis kérdés)

2018. jún. 23. 11:16
Sziasztok nekem tegnap ezt mondta a orvos :-->Az uterus sagitális átmérője 38 mm-es, benne az endometrium 10 mm-es. Mko.az eletkornak megfelelő nagyságú és szerkezetü ovariumok Terhességre utaló jel az uterusban és a környezetében nem. látható. ougiasban folyadék nincs. 5 hetes lehetnék.De már méhen kívüli terhesség ijesztegetett. 😑
7. bnusinna (válaszként erre: 6. - Fruzsi369)
2018. jún. 22. 05:28
Én 6+5 hetesen voltam elösszőr dokinál, és csak üres petezsák látszódott. Akkor picit el is keseredtem, mert mondta doki lehet, hogy elhalt a magzat...Persze mondta, hogy valószínű nincs semmi baj, csak korai, de nyilván csak a legrosszabbra gondoltam. Persze 2 hét múlva már ott kalimpalt a kis szíve 😍😍😍😍😍 most meg már 15+1 hetes😊
2018. jún. 21. 21:45
Ha minden igaz és tényleg baba van a dologban akkor ez a 6.hét. Már több mint két hete késik. A második csík egyből látszott rajtuk, ahogy beletettem a vizeletbe.
5. 82b19139c2 (válaszként erre: 4. - 82b19139c2)
2018. jún. 21. 18:46
Jajj az én sztorimat arra írtam, hogy én is így voltam,mint te két éve.Nem a mostani esetedre :) Simán lehetsz terhes, az orvoshoz nem érdemes menni kb 6.hét előtt, de van h még az is korai :) Csinálj 2-3naponta egy-egy tesztet ha az megnyugtat, akkor látni fogod, hogy pozitiv csak korán mentél el :)
4. 82b19139c2 (válaszként erre: 1. - Fruzsi369)
2018. jún. 21. 18:34
Ez elég kevés információ :) Mikor kéne megjönnie,mennyit késik? Túl hamar nem érdemes elmenni az orvoshoz, jóval később látható csak UH-n , mint ahogy a teszt kimutatja. Nekem is volt februárban 6 napon keresztül pozitív tesztem, aztán elkezdett halványodni, minden nap halványabb lett, végül meg is jött.
3. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Fruzsi369)
2018. jún. 21. 17:48
Kicsit várj még. Ezek a korai tesztelések csak idegeskedéseket szülnek.
2018. jún. 21. 17:45
Attól függ. Időben lett pozitív? Tuti nem száradási csík? Nem kell nagyítóval keresni - negatívban fotózni stb? Ha tuti pozitív, akkor is valóban korai még hogy az orvos bármit is lásson, nekem 7 hetesen is csak petezsák látszódott, 9 hetesen láttuk a babát. Illetve van olyan, hogy valamilyen fejlődési probléma következtében nem fejlődik tovább a terhesség, ami korai szakaszban viszonylag gyakori, ezért nem jó túl korán tesztelni, mert csak szétizgulod az agyad - persze ezt én sem tudtam betartani :D Nekem is volt sajnos egy ilyen kémiai terhességem... tünetek ilyenkor még normális, hogy nincsenek, de az is normális, ha egyáltalán nem is lesznek, ez nem befolyásolja a terhesség erősségét, ezen ne izgulj. Kitartást és drukkolok, hogy jó híreket kapj!
2018. jún. 21. 16:50

Tegnap és ma is csináltam terhességi tesztet és mind a 2 pozitív lett. Ma el is mentem nőgyógyászhoz, de nem látott semmit. Azt mondta, hogy lehet korán vagyunk még. Tüneteim nincsenek egyáltalán.

Volt már valakinek hasonló esete? Nagyon aggódok mert 2 éve is volt pozitív teszten és akkor sem láttak semmit és a vérvétel kimutatta, hogy nem voltam terhes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook