Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válhat egy felnőtt férfi férfiasabbá? fórum

Válhat egy felnőtt férfi férfiasabbá? (beszélgetős fórum)


1 2
20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 19. - Dad1f54482)
2023. márc. 8. 17:25

Én pasi vagyok.

Nekem te ne bizonygasd a "férfiasságod"..-))

19. dad1f54482 (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 8. 17:23

:DDD


Köszi :) De meglepődnél mennyire férfias vagyok.

18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2023. márc. 8. 17:22

De nem bántásból, vagy sértésből..-))


Hanem mert ma is ugyanazt gondolom..-))

17. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Dad1f54482)
2023. márc. 8. 17:21

Egy töketlen pasi nem csak az életben töketlen.

A párkapcsolataiban, és mindenben is.

Otthon az asszony a parancsnok.

16. dad1f54482 (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 8. 17:18
Ugye ugye. Emlékszem egyszer rám is írtad anyámasszony katonája vagyok :D
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Dad1f54482)
2023. márc. 8. 17:16
így van, csodák mindig történhetnek..-)
14. Főnix3 (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 8. 17:14

A férfias sport és a kommunikáció sokat javíthatna. :)

Kis "tökszorongatás" és kiderül visít, vagy összeszedi magát!

13. dad1f54482 (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 8. 17:12

:)


Különben vitatkoznék. Ha a párja nem veszi át a vezető szerepet tőle, akkor fejlődhet. Kénytelen lesz, mert semmi döntés nem fog születni :)

2023. márc. 8. 17:07
Férfiasabbá szerintem nem válhat, mert sok az anyám asszony katonája..-)
11. 068c3c8b2e (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2023. márc. 8. 16:12
Én értem :D Ugynais ennek egy skálának kéne lennie. Az, hogy valakit egyáltalán nem hagynak dönteni, egy véglet, és a másik véglet meg az, hogy mindenben neki kell döntenie.
2023. márc. 8. 16:01
Más kapcsolatban meg az a baj, hogy a nőt nem hagyják dönteni. Ki érti ezt?
2023. márc. 8. 15:37
Az is segíthet, ha ezt konkrétan így elmondod neki. Nálunk a férjemmel ennyire nyílt a kommunikációnk, de ez szükséges ahhoz, hogy megértsük egymást. Másképp nem fog menni sajnos, az élet meg egyszerűen túl kevés ahhoz, hogy ne mondjuk ki, ami bánt minket.
2023. márc. 8. 15:28

Erről beszélgettél már vele? Ez egy nagyon fontos dolog egy kapcsolatban. Mondhatni alap.

A sport. Sportol valamit esetleg? Mert a sport termel tesztoszteront, ha elkezdene valami férfias sportot, akkor a tesztoszterin is jobban termelődne. Vagy fegyveres, lövöldözős játékok, valamit le akar győzni.., ezzel is jobban termelne. Viszont, ha nincs kommunikáció, akkor halott ügy.

Próbálj beszélni vele erről, mert nagyon fontos, hogy ő férfi legyen melletted! Te meg nő mellette.


A nyávogást azonnal jelezd neki, hogy elég.., én ez miatt reptettem fickót! Pedig ő is 46 volt! Meg.., etess, mint egy kisbabát. Hazaküldtem, sokkot kaptam. :D Akkor volt 3 gyerekem, nem akartam negyediket. :D

2023. márc. 8. 15:03
Nem fog változni mindaddig amíg te döntesz. Márpedig te úgy gondolod,(helyesen) hogy valakinek döntéseket kell hozni, és meghozod helyette. Próbálj apró, fontos, de nem túl nagy tétű döntést rábízni. Vagy megoldja, vagy veszik a dolog. Vonj vállat, mondd azt, hogy ha őt nem érdekli, téged sem. Rázd fel valahogy, egyébként soha nem fog változtatni azon, ami neki kényelmes.
6. K-né Zsóka (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. márc. 8. 14:58
Ez nem biztos, hogy mama pici fia, ő egyszerűen ilyen. Apósomnak soha nem volt jó kapcsolata az anyjával, de anyósom mellett egy megalkuvó, csendes kis bólogató János lett. Nekik ez így jó, ha más dönt. Így nincs felelősség.
5. tien
2023. márc. 8. 14:45
Nem.
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 14:30
Nem fog változni, mindig mama pici fia marad.
2023. márc. 8. 14:11
Szerintem ez már nem fog változni.
2. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 13:56
Én sem érezném magam nőnek egy ilyen mellett. Fogadd el, vagy hagyd el.
2023. márc. 8. 13:52

A kedvesem 40es férfi. Nagyon jóindulatú, kedves, udvarias, mindent megtesz értem.

De egy ideje azt érzem, hogy én hordom a nadrágot a kapcsolatban. A nagyobb döntések rám hárulnak, én mondom ki a végszót mindenben. Ő ugyan támogat szinte bárhogyan döntök, de igazából nincs véleménye. Nincs benne határozottság, keménység, mindig bizonytalan. Elmondhatom, még a szexben is ilyen bizonytalanul közelít, semmi határozottság, férfiasság nincs benne. Ennek ellenére utána a szex az jó, olynakor már elemében van, de én így nagyon nehezen tudok ráhangolódni, amikor csak úgy bújik meg nyinnyog, mint egy gyermek.

Nem tudom érthetően magyarázom-e el. Olvastam régebben egy olyan mondást, amiben az volt, hogy egy nő annyira érzi magát nőnek, mint amennyire férfi az a férfi, aki mellette van. Én sem érzem magam nőiesnek, őt sem érzem férfiasnak.

Hozzá kell tennem magyarázatképp, de nem igazolásképp, hogy az anyja egyedül nevelte fel, válása után is visszaköltözött az anyjához, és a mai napig nála él. Mostmár nagyon idős a mama, nem tudja ellátni magát, emiatt nem tudunk összeköltözni. Én ezt megértem és nem is várom el, hogy az idős asszonyt magára hagyja. Pedig az idős asszony így is úgy áll a kapcsolatunkhoz, hogy én elveszem a fiát tőle.

Lehet belőle még stabilabb, férfiasabb Férfi, vagy fogadjam el ilyennek amilyen? Már úgy értem elfogadom, csak jó lenne ha éreznék benne egy kis tesztoszteront, mert sajnos ha máshol megérzem, nagyon vonzó tud lenni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook