Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valeofert vélemények fórum

Valeofert vélemények (beszélgetős fórum)


4. fekete szőlő (válaszként erre: 3. - Katalin0011)
2018. nov. 19. 10:05
Köszönöm! Így, hogy akciós lehet én is kipróbáltatom a párommal. Bár teljesen normális lett az eredménye, azért egy kis vitamin pótlás sosem árt. :-)
3. katalin0011 (válaszként erre: 2. - Fekete szőlő)
2018. nov. 18. 20:55

A hivatalos oldaláról rendeltem. December 31-ig most akciós. 15 ezer helyett most 7 ezer 1 doboz.

Az oldal elején 15 ezret ír , de ha rámész a " hogyan jutok hozzá" fülecskére ott írja is , hogy akciós.

[link]

2. fekete szőlő (válaszként erre: 1. - Katalin0011)
2018. nov. 18. 20:36

Szia!


Én magát a készítményt nem ismerem, viszont olvastam a Sote I. mint meddőségi központ című fórumban, hogy Erdeikismanó párjának segített, esetleg vele vedd fel a kapcsolatot.


Viszont szeretném megkérdezni, hogy honnan rendelted? Ugyan is a hivatalos honlapjukon egy havi adag 15.000 Ft. Ahhoz képest te igen csak kedvező áron tudod beszerezni.

2018. nov. 18. 16:20

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek a párja szedte a Valeofert? Segített a spermakép javításában? Páromnak ezt ajánlotta a doki , hogy szedje 3 hónapig, de nem nagyon találtam róla neten véleményeket, gondolom azért mert itt még új Magyarországon. Megrendeltük a vitamint 3 havit 21 ezerért, de most azon agyalok , hogy miért is ilyen olcsó ? Lehet , hogy más fajtát kellett volna venni ami drágább hiába , hogy ezt ajánlotta a doki? Félek tőle , hogy olcsó húsnak híg a leve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook