Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napon utálom a férjem fórum

Valentin napon utálom a férjem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valentin napon utálom a férjem

1 2 3 4 5 6 7 8
94. Dolores007 (válaszként erre: 89. - 6b006fc769)
2012. febr. 14. 15:27
Tükör van a monitor mögött,mi? :D
93. Dolores007 (válaszként erre: 88. - Martin3)
2012. febr. 14. 15:26
Ez tetszett! :)
92. virag32 (válaszként erre: 89. - 6b006fc769)
2012. febr. 14. 15:25
Én is, mégpedig egy olyat, aki sírógörcsöt kapna a meghatottságtól, ha a párja egy hatalmas csokor vörös rózsával és csokibonbonnal állítana be a mai napon. ;-)
91. virag32 (válaszként erre: 88. - Martin3)
2012. febr. 14. 15:23
Ez tökéletes volt.
90. Sly7105 (válaszként erre: 85. - Michelle.r)
2012. febr. 14. 15:20
:) :) :) :) :)
89. 6b006fc769 (válaszként erre: 87. - B235ac96d5)
2012. febr. 14. 15:16

Mi az hogy hova tűnt? Itt sem volt ma:DD


Bárki bármit mond, én egy kedves, egészséges, jó humorú nőt látok a cikk mögött:)

2012. febr. 14. 15:16

nem olvastam végig az összes hozzászólást, bocsi, ha valaki már írta,amit most én.

Úgy utálom, mikor az ünnepre valaki azt mondja, hogy utálja. Legjobban a karácsonnyal kapcsolatban zavar ez. sokan írnak olyankor erről fórumot, vagy cikket, minek épp akkor kell ajándékozni, miért akkor "kell" szeretni a másikat. Nem "akkor" kell! Hanem a nagy rohanásban, akkor állunk meg, jobban elmélyedünk abban, hogy mit is jelent számunkra a másik. Mi karácsonykor mindig ünneplőbe öltözünk, akkor is, ha szűk családi körben vagyunk, a gyerekeink is így tanulják meg, ez a nap más, mint a többi, különleges. És nem azért mert külsőségekben odafigyelünk, ekkor a lelkünk is "felöltözik". Jó kimondani, hogy szeretlek, odafigyelni a másikra! Persze az év más napján is kimondjuk egymásnak, hogy szeretlek és az év más napján is kap/ad az ember ajándékot, de ez pont azért különleges, mert csak 1 ilyen nap van egy évben. Mint ahogy szülinap, anyák napja is csak egy van, holott tudjuk, minden nap eszünkbe jut, vagy hálát adunk az Istennek, hogy van gyermekünk(akinek így van már szülinapja), vagy van édesanyánk és nemcsak azon az egy bizonyos napon jut eszünkbe, hogy van anyukánk.

Attól, hogy ezekből az ünnepnapokból egyesek jó üzletet csináltak, miért zavar bárkit is? mindenki pénztárcájához mérten ad úgyis ajándékot, de attól, hogy valaki a gyerekének százezrekért vesz ajándékot karácsonyra vagy csak pár ezerért, netán csak egy ölelést, puszit tud adni, nem szereti kevésbé a gyerekét, vagy a szeretteit. A szeretet nem pénzben mérhető.

A Valentin napot mi sem "ünnepeljük" a férjemmel, de jól esik elhülyülni ezen a napon, akár egy "kérek egy szerelmes puszit" mondattal, vagy apró csokival...én sem kapok minden évben tőle ezen a napon virágot, vagy én sem adok neki pont ma ajándékot(de lehet kimegyek és sütök neki egy krémest gyorsan, mert későn jön haza...)vagy nőnapon sem sértődöm meg azon, hogy nem csak nekem vesz virágot, hanem az összes női kollégájának, ugyanis ő a fönök:)...attól még tudom én vagyok az első nő az életében...

Szóval szerintem a csak azért is rosszul érzem magam a "kötelező" ünnepeken hülyeség,mert csak annak kötelező, aki úgy is érzi...de ott szerintem valami baj van az érzelmekkel. (azzal egyet értek, ha valakit zavar, hogy ebből már "tocsogós" üzletet csinálnak, de aki nem erre koncentrál észre sem veszi, nem ez a lényeg..)

2012. febr. 14. 15:13
Amúgy, a cikk író hova tűnt? Csak nem mégis ajándékot keresget Valentin napra?:DDDD
2012. febr. 14. 15:10

Sziasztok!

A párommal mi is imádjuk egymást. Sajna még nem költöztünk össze, csak a közeli jövőben lóg, de már nagyon várom. Mind2-en nagyon elfoglaltak vagyunk és keveset tudunk találkozni és az is olyan, hogy a városban sétálunk egy fél órát utáan feltesszük egymást a helyijáratra, hogy hazamenjünk. Imádom a páromat. Ez a nap nem különb. De egyetlen bántó szót nem mondanék neki. Semmilyen hülyeség nem kényszeríthetne arra, hoyg bántsam. Véletlenül is kicsúszhat olyan szó, ami tényleg rosszul sülhet el.

Aki nem érti mit akarok mondani...

Képzeljük el, hogy a párunk/gyermekünk/édesanyánk/nagymamánk akiért a csillagokat is lehoznánk az égről azt mondaná, hogy csúnya vagy/rosszul főzöl/semmire nem vagy képes/rőt a hajad/stb. És hozzá nagyon csúnyán nézne. Nem esne rosszul??!!

Akkor a másik mit érezhet ha hasonlót mondasz neki. Akit szeretünk nem bántunk. Soha!


Kedves cikk író. Ha ilyen rituálisan sebet ejtetek a másikon annak nem lesz jó vége.

De ha ez csak érzelődés mosollyal az orrotok alatt, amit egy puszi vagy ölelés vagy kedves érintés követ, akkor az csak szórakozás :) Poént csináltok a Valentin napból. Remélem, csak erről van szó. És nem arról, hogy még este sem érhettek egymáshoz és elfordultok a másiktól ezen a napon. Én már akkor kivagyok, mikor beteg szegény és nem esik jól neki az érintés, mert rázza a hideg a láztól. Szeressétek egymást! És a gyerekekkel is ezt éreztessétek :)


Igaza van az elöttem hozzászólónak:) Valentin napi kártyákat gyerekkorban hihetetlen érzés volt :) Sőt a Valentin -nap nem arról szól, hogy A szerelmünk :) A gyerekek szemével ez a barátságról és a szeretetről szól. Hányszor csináltunk barátnőmmel vicces magunk rajzolta valentinnapi kártyákat :)


Szeressétek egymást :)

85. michelle.r (válaszként erre: 82. - Sly7105)
2012. febr. 14. 15:09

Én általában azt hittem, hogy a gyors éttermekbe is csak a fiatalok járnak. Ma beugrottam egy tápanyag dús, egészséges bio ebédért :)) a khmmmmmmmmm, szóval a Burger Kingbe. Nem hittem a szememnek, több volt a középkorú mint a huszonéves és három idős hölgy is jókedvűen eszegette a sült krumpliját és a hamburgerét. Ki tudja, mit huncutkodnak Valentin esjéjén?


:)

2012. febr. 14. 15:08

Szerintem csak a cikk üzenete a lényeg:NEM KELL AHHOZ VALENTIN NAPNAK LENNI HOGY ELHALMOZZUK A MÁSIKAT FIGYELMESSÉGGEL.nEM CSAK EZEN AZ EGY NAPON KELL KÖTELEZŐEN SZERELMESNEK LENNI.Ha esetleg már vki leírta ezt akkor bocsi nem olvastam el az összes hozzászólást.

Sztem aranyos cikk,és tényleg igaz hogy ekkora feneket kerítenek ennek a napnak holott az emberek többségének ugyanolyan 7köznapi nap ha van férje ha nincs....

Vagy lehet inkább a szingliket ijesztgeti hogy na megint eltelt egy év és te most sem Valentinozol mert nincs kivel????

2012. febr. 14. 15:08
Én speciel két gigantikus borospoharat vettem a páromnak ajándékba, a borgyűjtés a szenvedélye. :) A magam részéről pedig azt mondtam, ne vegyen semmit, hanem főzzön valami isteni vacsit (eszméletlen szakács), mert nyolc után esek haza egy vizsgáról, úgyhogy inkább együnk egy jót, mint hogy vegyen egy plüssnyulat. :)))
82. Sly7105 (válaszként erre: 79. - 3cde375c32)
2012. febr. 14. 14:57
Egyébként én is azt gondolom, hogy a Valentin-nap valahol egy bizonyos korosztályon belül marad, persze ez is csak általános érvényű. De valóban nagy öröm egy kamasz szerelmespárnak ilyesféle ajándékokkal meglepni a másikat. Egy-egy plüsmaci, vagy bármi "gejnek" vélt dolog egy tizenévesnek ilyenkor hosszú időre, de lehet, h örökre emlék marad...Ne vegyük ezt el tőlük. Mi felnőttek, pedig tegyünk belátásunk szerint az ajándékozást illetően.
81. 3cde375c32 (válaszként erre: 79. - 3cde375c32)
2012. febr. 14. 14:53
Arról nem is beszélve,hogy hogy összefogna itt rögtön a női szolidaritás,ha egy hapsi merte volna ezt írni,ezt a cikket..még ha ordítana róla,hogy tréfának szánta,akkor is.
80. egypt (válaszként erre: 27. - Arany52)
2012. febr. 14. 14:53

Ez szép volt és igaz...

Fontosak az ünnepek, emlékeztetnek, megtörik a hétköznapokat. Aki azt gondolja, hogy ezek arról szólnak, hogy csak ezeken a napokon szeretjük egymást, azt csak sajnálni tudom.

Nekem is elegem van az anti-valentinosokból is, szerintem ez egy kedves ünnep, nem baj, hogy nálunk is divatba jött. (Más dolog pl. a Halloween, na attól rosszul vagyok.)

2012. febr. 14. 14:50

Ezt a sz.rt...Látszik,hogy még sose volt bajod az életben,kedves cikkíró..akkor nem tréfálkoznál tündérien azon,egy címben,hogy utálod a férjed.....


Nem baj,csináljátok csak a sok utálkozást..fröcsögjön a sok frusztrált ember,szórjátok a mérgezett nyálat mindenfelé..

nehogy örülni tudjon,aki akar,hanem szégyellje magát,hogy ő miylen gejl..és mutassatok példát: nehogy örülni tudjanak a gyerekek,a kis kamasz érzelmeikkel,papírból kivágott szivecskéikkel,mert az GÁZ.

ne merjenek szerelmesek lenni,és sziveket rajzolni,meg neadjist ajándékozni,mert az utálatos..

aztán majd sírjatok,hogymyilen érzéketlenek lesznek,mert lassan az anyának puszit adni,vagy bármilyen valódi érzelmet nyíltan vállalni,kimutatni ciki lesz.

2012. febr. 14. 14:49

Ez egy brutálisan jó cikk volt:DD

Emlékszem kamaszkoromban - itt ugyan még nem volt divat - Adrian Mole titkos naplójából kiderült, hogy cudar dolog nem kapni semmit ezen a csudás ünnepen:))

77. 83e25137af (válaszként erre: 76. - Bettike2007)
2012. febr. 14. 14:39
az atombomba igen, mégse mi használjuk XD ne ez legyen a kiindulási alap na :)
2012. febr. 14. 14:36
a karácsonyfa állítás sem magyar "találmány",akkor minek díszítünk fát??
75. 83e25137af (válaszként erre: 74. - Kiss Mária)
2012. febr. 14. 14:31

ez csak beszélgetés, a viták jó esetben előreviszik.. ha magadra veszed hát csinálj úgy mint a földnélküli paraszt és vess magadra :)


nem hiszem hogy itt bárki vérre ment volna :)

2012. febr. 14. 14:28
Ez a rossz finoman szólva már itt ezen a portlon is: írd le a véleményed betörik a fejed. Az egész elmegy a személyeskedés felé úgy, hogy nem is ismer az aki "ítélkezik" feletted...
73. 4c30444687 (válaszként erre: 66. - Virag32)
2012. febr. 14. 14:27
Ez a szintű ellenállás szerintem már-már veszélyes. Nekem is volt szerencsém dafke nem netezőhöz, mert ő zsigerből utálja a számítógépet. Aztán meg utálta a munkaadókat, mert szgépes ismeret nélkül nem vették fel.
72. michelle.r (válaszként erre: 70. - Kiss Mária)
2012. febr. 14. 14:25
Nem a kérdésem buta, hanem neked vannak szövegértelmezési problémáid.
71. michelle.r (válaszként erre: 66. - Virag32)
2012. febr. 14. 14:24
Így is lehet élni, de szerintem ez a nagy ellenállás sokkal több energiát visz. Mellesleg szerintem nevetséges ez a csak azért sem haladunk a korral hozzáállás.
70. Kiss Mária (válaszként erre: 67. - Michelle.r)
2012. febr. 14. 14:23
Bocsi buta a kérdés mivel legitim az ünnep tudtommal.. ünnep már akinek ezzel én le is zártam.
69. 83e25137af (válaszként erre: 65. - Michelle.r)
2012. febr. 14. 14:17

nem baj ez persze :) anno általánosban mi is csináltunk ilyet meg valentin napi kártyákat angol órán meg egyéb baromságokat. próbálom viccesen felfogni és túlélhető :D


nekem minden ünnep szenvedés, így jártam :D

68. 83e25137af (válaszként erre: 64. - B235ac96d5)
2012. febr. 14. 14:16
aha :)))
67. michelle.r (válaszként erre: 53. - Kiss Mária)
2012. febr. 14. 14:15
Mert átlépted a kis csipkelődő kérdésemet, hogy hány év kell ahhoz, hogy a Valentin is legitimmé váljon?
2012. febr. 14. 14:14

Érdekes ez a dolog a "dafke-utálók" táborával kapcsolatban.

Van egy barátnőm, aki sportot űz abból,hogy mindent "dafke" nem csinál. Dafke nem hajlandó megtanulni, hogy kell használni a netet, merthogy mindenki más használja, dafke nem hajlandó lecserélni a nyomógombos telefonját, mert már mindenkinek érintőképernyős van, és még sorolhatnám. (A hölgy amúgy nem 82 éves, hanem 31. :))

Van egy kép róla egy óvodai farsangról, amikor négyévesen körülötte mindenki állatnak van öltözve, ő az egyetlen, aki bohócnak.

No, ő van így a Valentin-nappal, a Szilveszterrel, és minden egyébbel. Kicsit ugyan extrém az ő hozzáállása, de ez is túlzás, és ahogy valaki írta, most már az lassan az anti-trendi és idegesítő, ha valaki dafke utálja a Valentin-napot és hasonlókat.

65. michelle.r (válaszként erre: 50. - 83e25137af)
2012. febr. 14. 14:12

Igen, ezt írtam ma reggel én is a naplómba. Nem most, magyarázkodásképpen, jóval a "cikk" előtt. Túl lehet ezt a napot természetesen, könnyeden is élni.


A gyerekemnek ma reggel sütialkatrészeket kellett bevinnie a suliba, mert technika órán majd alkotnak.

Kenjem a fejére, ha Valentin napi kókuszgolyót fog haza hozni?

:))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook