Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valamit elrontok? fórum

Valamit elrontok? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 16. 23:14

Néha azt érzem teljesen megbuktam anyaként , hogy értse mindenki van egy 2,5 -éves kisfiam akit nagyon-nagyon szeretek :) Mivel elég sok Celeb emberekről akiknek már van családjuk írnak itt ott ,olvasni szoktam hisz napi szinten net fogyasztója vagyok és mivel azért érdekel is ,na nem össze hasonlítgatom az én gyerekemet az ő gyerkével/gyerkeivel ,de sokszor elgondolkozom ,Én mit rontok el ??

Pl : Ott már kétévesen beszél a gyerek folyamatosan ,szoba tiszta stb.......

És szerintem jóval kevesebbet van a saját gyermekével mint én ,na nem bántásként írom csak egyszerűen nem értem ,ki tanítja a gyerekét stb.. ?? Jó az igaz a négy fal közé nem látok sehova se ,de ott náluk mindig minden happy se egy hiszti semmi ...... A kisfiam októberben tölti a 3-életévét és nem igazán beszél ,sőt ... Nincs szervi semmi baja ,csak valószínűleg egyszerűen lusti ,de beszél :D de nem értem mit mond ! Ő nem szereti a mesekönyveket nagyon makacs természet és most próbálom a szoba tisztaságra szoktatni !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook