Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon visszatér hozzám? fórum

Vajon visszatér hozzám? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 25. 20:04

Megismertem egy nálam 2 évvel fiatalabb pasit, akire sikerült nagyon beleszeretnem. Nem volt köztünk semmi komoly, pusztán ígéretek amelyeket még nem váltott be. Mivel visszatért a volt kapcsolatába, meg kell szakítania velem minden kapcsolatot.Letiltott facebook-on és egészen idáig semmi életjelet nem mutatott- jó magam is igyekeztem felejteni. Majd a sors közbe szólt, és megláttam, hogy feloldotta a tiltást, ezért vettem a bátorságot és bejelöltem újra.Gondoltam, próba cseresznye meglátjuk ezúttal hogyan reagál.. :)

Azóta is csak ez körül forog minden gondolatom. Szeretnék neki megbocsáltani, és helyrehozni a dolgokat. (min. baráti szintre)

Vajon tényleg egy véletlen, hogy pont most tért vissza az életembe? Mit kéne tennem, mert nagyon rosszul viselem, hogy ez az ember akit eddig minden erőmmel próbáltam elfeledni, újra itt van. Még mindig szeretem. Ráírjak és próbálkozzak helyrehozni a dolgokat?

Segítsetek!

Köszönöm!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook