Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utazási költségtérítés orvosi okból. Mikorra várható a kifizetés? fórum

Utazási költségtérítés orvosi okból. Mikorra várható a kifizetés? (tudásbázis kérdés)


11. Miti87
dec. 6. 20:52
Azért 60 nap mert nem körzeten belül voltunk hanem 200km-re arrébb és ezt meg kell nézniük jogos e a kifizetés 🤦🏻‍♀️
10. Miti87 (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
dec. 5. 21:31

9000 Ft-ról van szó nem nagy összeg, de amikor az ovi igazolást küldöm be ott 8 nap alatt fizetik ki a 3 havi ingázást ami 30-50 e között van. Csak ez most orvosi igazolás ez másik ügyintéző 🤦🏻‍♀️

Majd jövőre megkapjuk. Akkor is jó lesz.

Köszönöm szépen mindenkinek a választ

9. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Miti87)
dec. 5. 14:42
Hogy ne mondjak rájuk semmi rosszat.
dec. 5. 13:55
Írtam nekik e-mailt mert a telefont nem vették fel. Ma kaptam egy levelet postán hogy 60 nap az átfutási ideje. Még jó hogy neten is 8 nap van 🤦🏻‍♀️
nov. 30. 13:28
Sikerült valamit intézni???
nov. 29. 22:01
Igen számlára kértem.
nov. 29. 22:00

Köszönöm szépen mindenkinek. Igen Kormányablakon keresztül intéztem.

Akkor holnap utánna kérdezek.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Miti87)
nov. 29. 13:54

Menj be a kormányhivatalba, ahol leadtad a papírokat. Gondolom van valami igazolás a kezedben, hogy leadtad.

Kérdezz rá, meglehet, hogy valami gubancot találtak az adatokban, és amíg nincs kijavítva, addig nem fognak utalni.

Ha 15.-én beadtad, annak már két hete. Másra nem tudok gondolni. Érdemes utána nézni.

3. papája (válaszként erre: 1. - Miti87)
nov. 29. 11:11
Eddig ügyfélkapun keresztül számlára kértük és 3-4 napon belül megérkezett az összeg.
nov. 29. 09:30

Ez sztem függ attól is, hogy számlára kéred vagy postai úton, mert az utóbbi később érkezik.

Én ügyfélkapun keresztül szoktam csinálni és volt, hogy három napon belül utaltak, de volt, hogy egy hétbe is beletelt.

Kérdezz rá telefonon, hátha tudnak segíteni.

nov. 29. 08:22

Sziasztok!

Nov. 15-én beadtam az igényt utazási költségtéritésre kormányhivatalon keresztül. Mikor várhatom a kifizetést? A neten 8 nap van de az már letelt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook