Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Úristen - Uptown Girl csak nekem hasonlítanak? fórum

Úristen - Uptown Girl csak nekem hasonlítanak? (beszélgetős fórum)


dec. 1. 15:18

Ezzel a zenével ki lehet kergetni a világból.

[link]

2022. nov. 21. 22:47
Sztem nem hasonlít. Az úristen egy sima rockandroll dal, amihez Robi hozzáadta egy régi dalának refrénjét, kicsit átdolgozva, ami úgy egyáltalán nem volt rokis 😅🥰
2022. nov. 21. 18:01
Nekem abszolute nem hasonlít. Ha egyszerre megy a kettő, akkor se. :) Lehet lopkodnak innen-onnan dallamokat, de szerintem ez nem innen van. Egyébként semmi köze a dalnak Szikorához. Ez Valmar produkció. Valkusz Milan írja a zenéket. Én mondjuk ezt a zenejüket pont nem szeretem. Meg amikor először meghallottam Marics Petit beszélni. Mondom, Úristen, mi ez a hang! Mint egy olajozatlan féktárcsa :D De aztan tökre meglehet szokni, ha többször hallod, sőt tovább megyek, hianyt is okoz. A hiánya. Na, ezt jól megaszontam. :) Felüdítő jelenség ez a két srác. Árad belőlük az optimizmus, meg hogy élvezik az életet. Jó nézni őket. Meg hallgatni is. Jó ez a stílus. Olyan kis könnyed, kellemes. Bee Gees, Csikidam, Fenyő meg Hungária minden van ebben, ami visszahozza a 70-80-as évek sokszínűségét. Kavalkádját.
2022. nov. 21. 17:53

A clipek feelingje az tényleg ugyanolyan.

Igen, a Mirigyeknek van pár átdolgozása, amelyik jobb, mint az eredeti, akkor mostmár az Úristen-t is bezsákolták. :-) Én még nem láttam.

2022. nov. 21. 17:29

Az Úristen végén még egy pillanatra az autószerelő műhely felirat is megjelenik.


Ma láttam a Hónaljmirigyék paródiáját, szenzációs. Jobb, mint az eredeti.

2022. nov. 21. 16:45
Nekem is az volt az első benyomásom Szikora daláról, hogy valamire hasonlít. De konkrétan semmire, csak olyan mintha az eddigi összes csikidamnak az egyvelege lenne. :-)
2022. nov. 21. 15:11
Nekem nem .
2022. nov. 21. 13:41

Ez lemaradt


[link]

2022. nov. 21. 13:37

A két dal zenéje, ötlete, mondanivalója, klipje stb. csak nekem hasonlít ?

Az Uptown Girl régi nagy kedvencem. Az Úristent most ismertem meg és rögtön a hasonlóság jutott eszembe.

Így mind a kettő nagyon tetszik.


[link]


[link]



[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook