Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpalotai (XV. ker.) anyukák és leendő anyucik fórum

Újpalotai (XV. ker.) anyukák és leendő anyucik (beszélgetős fórum)


1 2
15. Bcicus (válaszként erre: 14. - Anettke:))
2011. szept. 20. 17:38

Ja jó most esett le, hogy nevelt:)

Melyik u-ban laktokű?

2011. szept. 20. 15:22
Párom hétköznap 7re ér haza a munkából és nem nagyon van értelme elhozni egy vacsira és fürdésre, de ha előbb végez akkor átmegy hozzá játszani vagy elviszi játszóházba az Auchan-hoz.
13. Bcicus (válaszként erre: 12. - Anettke:))
2011. szept. 20. 15:19
HOgy hogy csak olyankor van nálatok.
2011. szept. 20. 15:16
Sziasztok! Én nemrég költöztem Rákospalotáról Újpalotára. Leendő anyuci vagyok, de van egy 5éves neve(letlen)lt fiam :) sajnos csak hétvégente van nálunk, és ha apucijával nincs különösebb programja, akkor le szoktam vele menni focizni az Árendás köz mögé.
11. Bcicus
2011. szept. 19. 07:56
nincsen más senki aki palotai és szeretne beszélgetni?
2011. aug. 3. 15:18

Sziasztok!

Látom, utoljára májusban látogattátok a fórumot, de hátha újra kedvetek lesz... Minden estre örülök, hogy találtam egyet, ahol a környékbeli Anyukák beszélgetnek. Nekem egy 4 hónapos kisfiam van. Kb. március végén költöztünk a Dugonics- Beller I. részre, és szívesen barátkoznék, beszélgetnék. :)

Járt valaki esetleg baba-mama jógára közületek? Van itt valami nagyobb park, amiről én nem tudok? Ahol lehetne nagyokat sétálni, nem csak az utcákat róni. Ha van kedvetek írjatok. :) Üdv., Najla

2011. máj. 10. 18:36
Tényleg? Akkor lehet, hogy már játszottak is a gyerekek együtt! :D Hol dolgozol? Nem rossz, így a kicsi nélkül? Nekem még csak 1 éves, de már most tiprom a lelkem, hogy már csak 2 év és megyek vissza melózni. Imádom a munkám, de a kicsit még jobban! Bár lehet addig összehozzuk a húgit vagy az öcsit!
8. gEsztianyu (válaszként erre: 7. - Kessy85)
2011. máj. 9. 21:21

Még csak szerdán lesz a műtét, de már fél éve várunk rá...


Szoktunk járni a Neptun utcai játszira.

2011. máj. 9. 20:28
Mandulaműtétet ilyen kicsinek? Hogy viselte?
2011. máj. 9. 20:28
Sziasztok!Mi A Neptunban utcában lakunk, Manóm most volt 1 éves!
2011. máj. 9. 20:04
Szia! Én Újpesti vagyok, de nem vagyok messze :) dumálhatunk!
4. gEsztianyu (válaszként erre: 3. - 07016ed7ac)
2011. máj. 9. 18:54
Szia! Sűrűn járunk felétek, ugyanis anyósom a vásárcsarnok oldalába lakik :) és bölcsibe is a kontyfába járunk (jelenleg szünetel mandulaműtét miatt)...
2011. máj. 9. 18:51
Sziasztok,25 hónapos kislány nem dolgozó anyuja vagyok.Vásárcsarnokkal szemben lakunk. :)
2011. máj. 9. 18:45
Szia! Nekem 27 hós a babóm. Visszamentem már dolgozni, tehát szabadidőm nem sok van, de szívesen megismerkednék "itteni" anyukákkal, babákkal. Drégelyvár utcában lakunk. Ti merre vagytok?
2011. máj. 9. 18:41
Sziasztok! Arra gondoltam, hogy hátha többen is lakunk egy adott kis területen és esetleg tudunk találkozni, sétálni együtt. Sétáim során több anyukát is látok "egyedül" sétálgatni a babájával. Talán a védőnők, dokik rendelési idejét is megbeszélhetjük, vagy egyszerűen csak cseveghetünk kicsit! Gyertek próbáljuk meg! :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook